Opinie o European Work First w Poznań

European Work First jest prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 5492. Nasza aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu projektów polskich i zagranicznych Klientów. Od 2007 roku skutecznie realizujemy potrzeby naszych Klientów oraz Kandydatów. Z dużą starannością podchodzimy do spełnienia oczekiwań obu tych Stron. My jesteśmy dla Nich a Oni dla nas. I aby ta relacja trwała jak najdłużej... Zachęcamy do zapoznania się z nasza stroną www.ewfpraca.eu

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Work First w Poznań

kubbaaa

A jak w Klazienaveen na szklarniach z zarobkami? ile tak na czysto mozna miesiecznie wyciagnac? niech ktos napisze, bylbym wdzieczny bo chce wyjechac w tym roku

bey

nie radze nikomu wyjechac przez ta firme ja pracowałam tam pare lat temu niby mieliśmy z chlopakiem jechac do gerberow a trafilismy i na pomidory i na gerbery gdzie byla robota musielismy robic krzysztof niby koordynator nastepny oszust jak i anna parczewska naganiaczka ludzi do roboty w pl w poznaniu zlote góry obiecywala ze kasa na czas ze jako para osobny pokoj bedziemy mieli tak oczywiscie w 7 osob spalismy z samymi facetami my jako para poraszka do tego obok byl pokoj gdzie nastepne 5 osob bylo i jedna 2 na dole zajeta juz czyli 15 osob na bungalu masakra do pracy dojezdzalismy codziennie jakies 50 km w jedna strone i zeby taniej byli to w 15 osob jednym busem a pierwsze co jak tam przyjechalismy to uslyszelismy wracajcie spowrotem nic nie zarobicie i taka byla prawda nikt nas nie zabral zeby wyrobic nam sofi nr zeby konto zalozyc w banku ubezpieczenia nie bylo porazka do dzisiaj wisza nam 800 euro bo jak postanowilismy dalej nie robic dla tej bandy oszustow to powiedzieli ze rozlicza sie z nami w pl i po powrocie dzwonilismy ze gdzie pieniadze to pani parczewska zganiala wine na holandie ze oni przesla a jak dzwonilam tam to na odwrot w koncu kasy nie zobaczylismy a to co tam przezylismy to szok jeszcze nie widzialam zeby takie rzeczy sie gdzies dzialy jak nie chcecie stracic kasy czasu i nerwow to nie jedziec

irek
@bey

dziewczyno teraz tam jest zupelnie inaczej. jaka parczewska nie ma tam zadnej naganiaczki.chesz jechac jedziesz nie chcesz nie jedziesz. nie ma zadnych byngalow.jasne zalezy jak trafisz czasem suepe domek czasem gorzej.normalka.praca jest. kase placa.koordynator zalezy gdzie trafisz.nie jest zle.bylem widzialem niedlugo znowu jade

Michal
@irek

Piszesz o historii oczywiscie zlotych gor niema. Ale jest OK . W biurze sa inni ludzie ,kasa na czas lokacje wcale niezle. Ja bylem w Beetgum . Koordynator OK nawet za dobry. O Klazinavee tez zle nieslyszalem. Z tych firm co w nich bylem i slyszalem to EWF jest wcale niezly. To co zapisane staraja sie zrealizowac na 100% Dlaczeg sie niepisze jakie numery ludzie im wycinaja....Jak chcesz odlozyc tez mozna. Jest OK napewno lepiej niz w Polsce. Za numery jakie im sie wyrabia to w Polsce bylo by kolegium... Moze za to Ci obcieli kase..... Michal.

Wdomunajlepiej

Witam . Ja pracowałam w tamtym roku na szklarni na gerberach w Klazinaveen . Jeśli chodzi o zakwaterowanie , to trafiłam na ładny domek w miescie. Faktycznie problemem był ten rower, którym trzeba było pedałować codziennie nie mały kawałek , w deszczowa pogode . Pieniadze wyplacone na czas , po 3 mc tak jak bylo w umowie . Z zaliczek co 2 tyg. mozna bylo spokojnie przeżyć . POLECAM ! :D tragedii nie ma .

!!!!!

Witam,ktoś wie co to jest za firma w Poznaniu na ul. (usunięte przez administratora)którą proponuje European Work First?

Lolek

Jest bardzo duzo godzin i nadgodzin.Praca w sobote tez.Poprostu duzo godzin .Malo wolnego.Jezeli jedziesz by zarobic to OK.

Eviltk

Witam, czy ktoś jedzie teraz do Niemczech - Pracownik szkółki leśnej i jak tam jest jak ktoś bym.

Lolek
@Eviltk

Sa godziny ale praca bardzo ciezka.

Adi22

To jeszcze raz ja bo zapomniałem czy trzeba koniecznie jechać tam do nich do biura czy telefonicznie można załatwić?No i czy jak np. do Holandii czy trzeba mieć numer sofi a jak tak to czy pomagają załatwić no i czy trzeba znać język dobrze? Z góry dziękuje i czekam na odp.

Adi22

Siemanko a jak jest z wypłatami co miesiąc płacą?No i ile można tak na miesiąc zarobić na normalnej umowie? I ile kosztuje ten bus tak nie więcej z polski,acha i czy kase można do reki dostawać jak się chce .Z góry dziękuje i proszę o odp.Pozdrawiam narka!

ziza

hej pracuje ktos w okolicahc berlina na tych pomidorach (usunięte przez administratora)

ja1234

PRACOWNIK SZKLARNI - UPRAWA POMIDORÓW Miejsce pracy:okolice Berlina pracowal ktos w w berlinie ?

Deutschland

Czy ktoś pracował jako PRACOWNIK SZKÓŁKI LEŚNEJ W NIEMCZECH Miejsce: Niemcy/ Weener??? Proszę, o opinię odnośnie tej pracy. Pozdrawiam

(usunięte przez administratora), wyglada jak dwie osobne firmy...

Robert

(usunięte przez administratora) lokacje nie zadbane koordynatora o nic sie nie doprosisz. (usunięte przez administratora)ODRADZAM Ponoc w Beetgum jest inaczej tak mowia tylko ze tam trudno sie zalapac bo ponoc tamten koordynator przebiera i ma glownie swoich ludzi ale ponoc jest OK. Ja siedze teraz pod Roterdamem(usunięte przez administratora)

Strasznie nie jest ! Warunki pracy jak na szklarni .W Beetgum sa leprze szklarnia nowoczesniejsz i z tego co wiem warunki mieszkaniowe tez sa leprze. Reszta trzeba sprubowac. Tak jak pisz czytac kontrakty za mieszkanie wychodzi okolo 50 euro za tydzien.

Arek

Witam serdeczni. Napiszcie jaka praca,jakie warunki w pracy i na kwaterze, ile za kwaterę i ile można zarobić miesięcznie na czysto. Proszę napiszcie konkretnie na pewno tym pomożecie. Pozdrawiam. Arek

Do Beti 1974. Przeczytaj dobrze kontrakt jak go zaakceptujesz i bedzie pasowal to mozesz jechac.Reszte ogarniesz.

@123

witam, czy mogłaby pani coś więcej napisać czy aż tak było strasznie że nie chce się o tym pisać?

beti 1974

chyba nikt mi nie odpowie....

beti 1974

witam chciałabym wyjechać z tej firmy do pracy w szklarni w niemczech ,może ktos wie jak tam jest ,jakie sa tam warunki?

wyjebka

Ty Maskra to bylo popracowac na innych szklarniach albo(usunięte przez administratora)pojecha na Karaiby na wakacje. Zarobki sa ntkie sobie ale jak na prace w szklarni to nie jest zle

nowy

witam znalazlem ogloszenie o pracy w szkolce lesnej ktos tam byl? jaka praca ciezka i ile godzin ?

Zostaw merytoryczną opinię o European Work First - Poznań

• Jak się pracuje w European Work First?

Zobacz opinie na temat firmy European Work First tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy European Work First?

Kandydaci do pracy w European Work First napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

European Work First