Opinie o European Work First w Poznań

European Work First jest prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 5492. Nasza aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu projektów polskich i zagranicznych Klientów. Od 2007 roku skutecznie realizujemy potrzeby naszych Klientów oraz Kandydatów. Z dużą starannością podchodzimy do spełnienia oczekiwań obu tych Stron. My jesteśmy dla Nich a Oni dla nas. I aby ta relacja trwała jak najdłużej... Zachęcamy do zapoznania się z nasza stroną www.ewfpraca.eu

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Work First w Poznań

Filip

dobrze wiedzieć, a jak z warunkami na takich kwaterach, bo skoro to darmowe to luksusów się nie spodziewam, ale czy jest tłoczno, czy nie ma problemów z dostepem np. do pralki, łazienki?

misiaaa00

zakwaterowanie masz po prostu darmowe ;)

misiaaa00

zakwaterowanie jest w cenie wyjazdu, a pomoc w wyjedzdzie polega na na tym ze zamawiaja ci busa pod dom i ewentualnie moga za niego wylozyc 90 euro ale to sie nie oplaca bo wyjazd kosztuje 270 zł. a ubezpiecznie jest w umowie i placisz chyba 30 euro w miesiacu .

misiaaa00

Chodzi o pracę w Wittenberg-Lutherstadt? Był ktoś ???

misiaaa00

hej wlaśnie dostalam oferte pracy do Niemiec do szklarni a darmowym zakwaterowaniem. Może ktoś się orientuje gdzie to jest i jakie są warunki ?

saint

POLECAM ! :D Fajne foczki tu są :) w PRACY SZAŁU NIE MA , [usunięte przez moderatora] NIE URYWA . Kordynator pierwsza klasa :) Pozdrawiam Mr. Łukasz

obecna

Ja jestem obecnie w Klazinaveen i nie narzekam, warunki dobre, godziny sa a stawka wiekowa. A co do Niemczech to różnie słyszałam ale ponoć tam to jest mega duzo godzin a ja wychodze tak + - 40 tygodniowo jak narazie zobaczymy jak bedzie w sezonie

julek

Jedz jak nie masz pracy w PL to tam zarobisz ja bym jechał. To praca fizyczna sa tacy co nie daja rady bo nie pracowaly pieniądze z nieba nie lecą alr ewf jest wyplacalny i nie musisz znac języka a jak znasz to plus dla cb

julek

Praca nie jest zla niektórzy glupoty pisza albo pisza to osoby ktore nie sa nauczone pracy koordynator super kasa zawsze na czas polecam zarobisz i bedziesz mogl byc zagranica :)

kikiki

boze jakie ludzie glupoty piszecie...bylam rok temu w beetgum na poczatku pracowalam na szkl;arni pozniej juz na sortowni gdziwe bylo bardzo duzo godzin(dalo sie niezxla kase zarobic) najpierw mieszkalam z berlikum (domek bardzo ladny, zadbany) brakowalo paru rzeczy ale niebylo zle;-) pozniej w beetgum gdzie juz woogole pelen luksusss... koordynator tez zajebis&y...;d wszysatko zalatywil i jak ktos tu juz pisal na swoich sta;lych ludzi na robocie ale moze komus uda sie tam trafic bo naprawde polecaaam.;_)

ewwwww

czy ktoś wyjeżdża 21 maja?

cwaniak

witam.dostalem oferte pracy na pomidorach w KLAZIENAVEEN,czy ktos moze mi przyblizyc warunki pracy,zakwaterowanie,lokalizacje itp.?

przestraszona

Wyjechałam. I powiem wam ze (usunięte przez administratora) Nie jest złe:-) szczegóły opowiem jak znajdę czasu więcej:-)

Mariusz3852

Nie radze nikomu jechac przez ta firme 0 organizacji mowie o pracy kolo Berlina ludzie przepracowali pare dni i juz pracy nie było totalna porazka nie dajcie sie nabrac

przestraszona

czyli nie ma sie czego bac, da sie przeżyć?

gada

nie wiem co ty za bzdury piszes,na szklarni wszystko wpozadku, w domu zależy od ludzi jak sie zachowuja.nie bylo tak jak piszesz.

przestraszona

Naprawde tam jest tak zle?! w ten weekend mam wyjazd z chlopakiem do Klazienaveen. Zaczynam się bac

szwabyje.ane

zaczne od poczatku,mieszkalismy w 13 osob na baraku,woda brazowa leciala,biegalismy z butelkami na szklarnie zeby zrobic herbate,jedna lodowka na tyle osob,miesiac trzeba wytrzymac bez kasy bo po miesiacu wyplacaja albo po 3 tygodniach zaliczke,syf,brud,straszne warunki,wyrzucaja z pracy za to ze np siadziesz na skrzynce bo masz zmeczone nogi po 16 godzinach pracy,tyle to norma,raz robilismy po pomidorach na pakowni do pierwszej w nocy od 6 rano,adamnaworski181818@wp.pl piszcie jak chcecie fotki z domku zeby zobaczyc ten koszmar,zero bhp w pracy jestes traktowany jak smiec,dziewczyny plakaly na pakowni,fabryka swirow.

Mateusz
@szwabyje.ane

Czlowieku o czy m piszesz tam gdzie jest pakowalnia to maja same domki Beetgum. Barak nie slyszalem .Moze byles w niemczech....

Hej, był ktoś może w szklarni przy pomidorach w Leeuwarden? jakie tam panują warunki jak z zakwaterowaniem?

kubbaaa

to napisze ktos jak z tymi zarobkami w Klazienaveen?

Zostaw merytoryczną opinię o European Work First - Poznań

• Jak się pracuje w European Work First?

Zobacz opinie na temat firmy European Work First tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy European Work First?

Kandydaci do pracy w European Work First napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

European Work First