European Work First

Opinie o European Work First

Filtruj opinie po kryteriach:

ja
 Opinia

a i dodam ze chętnie proszę o kontakt osoby co zostały oszukane przez europen work first chodzi o wakacyjne i urlopy głównie pozdrawiam

Ala
@ja 16.08.2018 14:28

Dodam do tego ze ja dostalam Karę za złamanie niby umowy. -700euro. A przez ten czas dowiedziałam się że w Holandi wql nie ma czegoś takie .Do Inspekcji Pracy oraz zglosic jeszcze dalej zeby to ch...e oddawali.

Opinia

@buba, czy Twoja informacja jest potwierdzona? A co z osobami, z którymi firma jeszcze się nie rozliczyła? Jak ta sprawa będzie rozwiązana? Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

Ala
@Joanna 26.06.2018 07:50

Cześć wam,sama teraz dochodzę gdzie mogę uzyskać rozliczenie za rok 2016 z tej firmy. Niestety firma się zamknęła. Rozmawiałam z koordynatorem firmy która przejęła stanowisko pracy w jednej placówce gdzie pracowalam niesty nie mogą mi pomóc z udzieleniem jakich kolwiek informacji. Pan stwierdził po prostu że firma się spakowala i wyniosła nic nie pozostawili po sobie. Jedynie co mam stary kontakt i e-mail do ksiegowej z Ewfu ale to Holenderka podobno. Narazie nie odpisuje mi ma e-mail. Sama jestem ciekawa jak to teraz załatwić. Może sprawa dla Uwagi?

ja
 Opinia

firma juz nie istnieje bo przekęcali ludzi na potenge na wakacyjne na urlopowe itp teraz sie cisza zrobiła ale to cisza przed burzą pozdrawiam

Opinia

@Cezary, bardzo trafne spostrzeżenie. Od ponad 3 miesięcy zapanowała cisza na temat firmy European Work First. W związku z tym nasuwa się pytanie, czy jest obecnie tak dobrze, że nie ma czego krytykować? A może wręcz przeciwnie? Zachęcam osoby obecnie pracujące w tej firmie, aby zostawiły tutaj chociaż krótkie komentarze na temat obecnej kondycji firmy?

buba
@Joanna 13.06.2018 07:46

niestety firma nie działa. do momentu kryzysu było ok, w życiu nie pracowałam z tak fajnymi ludźmi i na prawdę jest mi żal że tak to się potoczyło :(

Cezary
 Opinia

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w European Work First? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Picker
 Opinia

O wypłatach ani słowa, telefonów nie odbierają, tną koszty, jedno auto na dwa mieszkania, nie polecam

Anonymous
 Opinia

Siema wszystkim, czy ktoś cos wie na temat wypłat? Co sie dzieje z nimi?

rozczarowani
 Opinia

witam,pracowalismy w tej firmie jakis okres na gerberach u nela,praca byla ok.w szklarni cieplo,muza caly dzien,godzin tez jak na okres zimowy troche bylo,szef w pożądku ale firma do d..y pracodawca placil im wszystkie faktury za prace a firma leciala w h..a z kasą,nie placila zaliczek króre sie należą zgodnie z umową,wyplaty miesieczne czego w holandi niema i to z opuznieniem kilku tygodniowym.mieszkania bez komentarza,a koordynator (krzysztof) wiecznie wszystko obiecywal ale jak byles uciążliwy dla niego to już nie odbieral tel.i byles najgorszy,nie polecam tej firmy dlatego że to polska firma i wyzyskuja polaków jak tylko sie da,proponuje szukac pracy bezposrednio w holenderskich laitfirmach bo oni bynajmnej mają szacunek dla pracowników i placą wszystko jak sie należy

Zuzu
 Opinia

Nie polecam!!! Na początku jest pięknie, ładnie!! To są oszusty i klamcy! Tel nie odbierają na e-mail nie odpisują! Z wypłatami też potrafią się spóźnić, tłumacząc się głupimi wymówkami! Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam swojej pensji za grudzień. Tak że dwa razy się zastanówcie nad pracą u nich, u nich pisze z małej litery bo nie mam szacunku do takich osób!!

Opinia

Na stronie European Work First przeczytałam, że można do firmy złożyć swoje CV spontanicznie. Robiliście tak? Czy European Work First nawiązał z Wami później kontakt i zaproponował oferty pracy? Zachęcam Was do opisania Waszego doświadczenia z tą firmą. Informacje, których udzielicie będą ważne dla osób zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z European Work First.

Opinia

@anonymous nikt nie odpowiedział na Twoją prośbę. Czy mimo to, zdecydowałeś się na współpracę z European Work First? Jeżeli tak, to chętnie dowiemy się jaką masz opinię o tym pracodawcy.

anonymous
 Opinia

Pracuje ktoś przy gerberach proszę o opinie

Opinia

@Johny próbowałeś kontaktować się za pomocą numeru, który znajdziesz w zakładce konatkt? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,184091,0,0,kontakt

Johny Kalesony
 Opinia

Witam piszę do Państwa z pewnym zapytaniem , ponieważ potrzebuję kontaktu z firma EWF ,a nie mogę ani wejść na ich stronę , ani wysłać maila bo podobno jest nie aktualny. Czy posiada ,ktoś z Państwa maila np. (usunięte przez administratora),albo innego koordynatora? Bardzo byłbym wdzięczny . Pozdrawiam

Piotr
 Opinia

W Beetgum jest przyzwoicie tylko ERYK planista od Cocka to klamczuch i z czlowiekiem niema nic wspolnego. Zglosic go tylko do inspekcji pracy !

Piotr

Zuza
 Opinia

@Iwona - wydaje mi sie że źle zrozumia,laś, albo to ja źle zrozumiałam. W każdym razie wydaje mi się ze firma ni epomaga w zrobieniu kursu na bariste tylko to juzz trzegba mieć, ale nbie trzeba mieć dowśiadczenia w zawodzie (w sensie wystarczxy sam papier).

Leszek
 Opinia

Solidny pracodawca. Bardzo polecam (usunięte przez administratora)

Iwona
 Opinia

Jakie szkolenie przechodzą ludzie na stanowisko kelnerka / baristka bez doświadczenia, w sensie czy naprawdę każdy może pójść i się tam zapisać i to nawet osoba z tak bardzo lewymi rękami jak ja czy co?

lj
 Opinia

Dobra dykcja nie jest niczym dziwnym, a taki kontakt z klientami jest standardowym obowiązkiem. Wiadomo czy w niedługim czasie pojawi się jakieś ogłoszenie na młodszego specjalistę ds. likwidacji szkód? Sam mam doświadczenie w tym zakresie, więc czekam.

Tomek
 Opinia

Firma dobra wypłacalna zgodnie z umową a powiem więcej umowa opiewała że wypłata powinna być za tydzień a tu już jest mile zaskoczenie pozdrawiam i polecam się na przyszłość

marcin
 Opinia

czytałem z ciekawości opinie, fakt w tym miesiącu miałem dzień później wypłatę, w pozostałych byłą na czas, ale mieszkanie ok, godziny, byłem na sortowni, było ich więcej niż na szklarni, miałem szczęście mieszkałem z fajną ekipą. ja nie narzekam, na przyszłe wakacje też z dziewczyną chcemy jechać .co do Janusza to nam on pomógł, miałem problem z samochodem, załatwił części. Mnie osobiście wkurzał tylko Eryk

Wikidajlo
 Opinia

Pani Gosia ma tak cudowny glos, ze sie zakochalem od razu. Praca jak praca ciezka ale pieniadz tez dobry no i Janusz zawsze pomogl. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok!

Napalony
 Opinia

Dziewczyny sa OK.... Dla tych nocek moge pracowac za darmo.....

Black
 Opinia

Siema ludzie Ja osobiście pracowałem w tej firmie przez 6 miesięcy. Robota spoko była z Januszem można się dogadać a ludzie jak ludzie z jednymi można się dogadać a z innym nie. A co do dziewczyn to nawet fajne laski przyjeżdżały seksowne i znające się na robocie. Lubiące się zabawić z nocy, na początku zgrywają cnotki że nie nie, ale po czasie to niezłe się zabawialiśmy. Najlepsze były blondynki które tam była, dobrze robotę robiła znała się na rzeczy.

!@
 Opinia

Znam takich co pracuja u nich juz pare lat . Jest taka mozliwosc.

!@
 Opinia

Szalu niema ale jest przyzwoicie. Ostatnia sa godziny. Na kontraktach tkz A-1 sa normalene ubezpieczenia. Jak sa godziny mozna zarobic. Jak komus pasuje praca na szklarni to spoko .

nowy
 Opinia

Wole kazda robate tu niz mieszkanie w kraju . Tam to dopiero jest cyrk..

nowy
 Opinia

Wole kazda robate tu niz mieszkanie w kraju . Tam to dopiero jest cyrk..

Zostaw opinię o European Work First - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie European Work First

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.