EUROPEAN WORK FIRST

Opinie o EUROPEAN WORK FIRST

Filtruj opinie po kryteriach:

norton
 Opinia

Tragedia ,Szef z Gerberow nie jednokrotnie popychal ze zlosci ludzi krzyczał na nich A także wyzucal z byle powodu jeśli chodzi o pracę to zwykle tyranie i nic więcej!!

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna
TYLKO CWKS!!!!!!
 Opinia

praca ,ludzie ,koordynator w porządku mozna tam nabyć duże doswiadczenie mogli by troche lepiej płacic ale i tak lepiej byc tam niz w Polsce a przy okazji mozna kogoś poznac w rajkach:) .ogółem pozdrowienia dla całego EWF Z Klazienaveen. (L)

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o EUROPEAN WORK FIRST - Klazienaveen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROPEAN WORK FIRST

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie