European Work First

Opinie o European Work First

Filtruj opinie po kryteriach:

Posejdon
 Opinia

Banda oszustów nawet nie wiem od czego zaczac koleszke z domku(który byl w dosc kiepskim stanie nie bylo swiatla w polowie domu a po kuchni biegaly szczury) odeslal do domu po 9 dniach bo po 1 dniu na pomidorach nie robil normy, koordynator domku byl u nas 2 razy 2 razu z innym notesem i zapisywal te same usterki domu nie wyplacaja pieniedzy a te cale zabezpieczenie na 600 euro to sciema tak samo jak ubezpieczenie naprawde nie polecam

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o European Work First - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie European Work First

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.