Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny

Poznań

Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny

Opinie o Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny

Jak przedstawia się sytuacja Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Poznań i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Daria

Jak się pracuje w firmie? Widziałam ostatnio ofertę pracy w księgowości, warto aplikować?

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny w kwestii wynagrodzeń?

hjbkj

mi takze umowa zlecenie w przypadku tego typu ofert jak magazynier nie wydaje się być dziwna... :)

@hjbkj 15.05.2016 22:35

Tak niestety bywa, że część ofert naszych klientów oprócz umów o pracę tymczasową bywa też w formie umów cywilnoprawnych

Hanna

Korzystałeś z usług Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny? Jak przebiegła Wasza współpraca? Jesteś zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

@Hanna 08.05.2017 14:00

Proszę przekonać się osobiście - zapraszam do nas www.personalnyserwis.com. Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem 2018 !

Justyna

Czy może mim ktoś podpowiedzieć cos więcej o tej agencji? Czy mają w swojej ofercie prace również za granicą

@Justyna 12.11.2017 11:02

zapraszam na naszą stronę www.personalnyserwis.com. W najbliższym czasie będziemy poszukiwać monterów bram do pracy stałej z relokacją do Niemiec

Zostaw opinię o Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny