Opinie o Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny w Poznań

Pracownica Nowy wpis

Swoją obecną pracę znalazłam przez tą agencję. Wszystko jasno przedstawione, Panie w agencji pomocne, nie jest się pozostawionym samemu sobie.

Elżbieta Nowy wpis
@Pracownica

czy agencja za pośrednictwo pobiera jakieś pieniądze?

Serwis Personalny Nowy wpis
@Elżbieta

Dzień dobry Pani Elżbieto, Nie pobieramy żadnych pieniędzy od pracowników/kandydatów za znalezienie im pracy :)

Anna Nowy wpis

Pomimo, że niestety w firmie, w której pracowałam zostałam zwolniona przez zmniejszoną ilość zamówień, Panie z Agencji pomogły mi w znalezieniu nowej pracy. Co prawda nie miały dla mnie oferty na dany moment, ale w związku z sytuacją pomogły w stworzeniu nowego CV, dzięki czemu w ciągu tygodnia znalazłam nową pracę.

Marcelina

Agencja godna polecenia. Wypłaty są na czas, oferty pracy rzetelnie przedstawione, nie ma ukrytych kruczków.

Teresa

Cześć interesuje mnie praca ale biorę pod uwagę tylko umowę o pracę. To prawda ze tam ciagle na smieciowkach pracujecie? Nikt naprawdę nikt nie ma umowy o pracę?

@Teresa

Pani Tereso, cześć ofert jest na umowę o prace a cześć na umowę cywilno prawna zwana zleceniem . Obie te formy są w pełni o Zusowane ci oznacza, ze są opalane składki rentowe, emerytalne, wypadkowe i zdrowotne a w wypadku umowy o prace jeszcze składka chorobowa. Najwidoczniej jeśli Pani była u Nas oferty były związane z Pani doświadczeniem zawodowym mogły być na zlecenie. I nie jest tak i nigdy nie było, ze pracowaliśmy tylko na zleceniach. Pracujemy tez na umowie o pracy tymczasowej co chciałabym jasno napisać i żeby wybrzmiało. Zależy nam na rzetelności informacji.

Halina
@Serwis Personalny

hmm... A od czego jest zależne czy dostaje się umowę o pracę czy umowę zlecenie ? Od stanowiska to zależy ? Czy jak ?

Paulina
@Halina

Od zapotrzebowania naszego klienta. Nasi klienci ustalają jaka formę umowy mamy podpisywać z pracownikami.

Firma Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Wypłata zawsze na czas, wszystko zgodnie z umową, jak potrzeba dokumentów to Panie z biura zawsze wydadzą w kilku dni, no i faktycznie można przejść bezpośrednio do zakładu, nie to co u innej Agencji...

Serwis Personalny

Nie za bardzo rozumiem, co kryje się pod tym pytaniem . Zapraszam do weryfikacji naszych ogłoszeń.

hjbkj

mi takze umowa zlecenie w przypadku tego typu ofert jak magazynier nie wydaje się być dziwna... :)

@hjbkj

Tak niestety bywa, że część ofert naszych klientów oprócz umów o pracę tymczasową bywa też w formie umów cywilnoprawnych

Hanna

Korzystałeś z usług Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny? Jak przebiegła Wasza współpraca? Jesteś zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

@Hanna

Proszę przekonać się osobiście - zapraszam do nas www.personalnyserwis.com. Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem 2018 !

Justyna

Czy może mim ktoś podpowiedzieć cos więcej o tej agencji? Czy mają w swojej ofercie prace również za granicą

@Justyna

zapraszam na naszą stronę www.personalnyserwis.com. W najbliższym czasie będziemy poszukiwać monterów bram do pracy stałej z relokacją do Niemiec

Zostaw merytoryczną opinię o Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny - Poznań

• Jak się pracuje w Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny?

Zobacz opinie na temat firmy Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny?

Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny

Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny