Opinie o Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny w Poznań

Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny
3 5 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny?

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny w kwestii wynagrodzeń?

hjbkj

mi takze umowa zlecenie w przypadku tego typu ofert jak magazynier nie wydaje się być dziwna... :)

Serwis Personalny Nowy wpis
@hjbkj

Tak niestety bywa, że część ofert naszych klientów oprócz umów o pracę tymczasową bywa też w formie umów cywilnoprawnych

Hanna

Korzystałeś z usług Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny? Jak przebiegła Wasza współpraca? Jesteś zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

Serwis Personalny Nowy wpis
@Hanna

Proszę przekonać się osobiście - zapraszam do nas www.personalnyserwis.com. Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem 2018 !

Ranking
Justyna

Czy może mim ktoś podpowiedzieć cos więcej o tej agencji? Czy mają w swojej ofercie prace również za granicą

Serwis Personalny
@Justyna

zapraszam na naszą stronę www.personalnyserwis.com. W najbliższym czasie będziemy poszukiwać monterów bram do pracy stałej z relokacją do Niemiec

Zostaw opinię o Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie