ekspress bus

Łódź

Opinie o ekspress bus

jnaporski@wp.pl

Tak, to prawda - 1300 zł + premia od kursów to jest fikcja. Ludzie strzeżcie się EKSPRESS BUSA !!!!!!

Pracodaawca jest człowiekiem nie słownym, oszukuje kierowców jeżdżących w IKEI, kierowcy jeżdżą za około 5 zł/h ( BEZ JAKICHKOLWIEK UMÓW ), przewożone towary nie są ubezpieczone więc w razie jakiegoś nieszczęścia kierowcy pokrywają szkody na własny rachunek, koordynator to człowiek bez żadnego doświadczenia i umiejętności w tym fachu z9 służy pracodawcy jako skrzynka kotaktowa z pracownikami ). UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ I NIE DAJCIE SIĘ WKRĘCIĆ.

Zostaw opinię o ekspress bus - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ekspress bus