F.H.U. EPROM

Łódź

F.H.U. EPROM

Opinie o F.H.U. EPROM

Wiesz jak wyglądają zarobki w F.H.U. EPROM? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

ujki

gość, skoro nic nie dają za nadgodziny to po co w ogóle na nie chodzić... W moim odczuciu powinna być jasna granica.

gosć

Praca w tej firmie to czysty wyzysk, bez żadnych papierów. Wolne ma się tylko w niedzielę i święta. Płaca minimalna do ręki, zero podwyżek.Za nadgodziny nie ma nawet dziękuję. Urlop? Można pomarzyć. Stwierdzenie że jeden szef to furiat a drugi sknera jest bardzo delikatne. Szukasz pracy odpuść sobie tą firmę bo to jak praca za karę. Odradzam każdemu. Szkoda zdrowia.

gość

Trzeba wysłać tam chyba Państwową Inspekcję Pracy bo umowy na czarno.

Odradzam każdemu kto myśli o porządnej pracy. Jeden szef furiat drugi sknera. Nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny. Pokażesz, że potrafisz więcej w krótszym czasie to nikt tego nie docenia. Współwłaściciel zapomniał już jak sam nabijał tonery na pralce. Pensja poniżej najniższej krajowej. Wszystko kosztem wykorzystania maksymalnie pracownika. Każdy kto popracuje tam choć trochę szuka innej pracy.

święta krowa

Nie zawsze wszystko jest od razu, czasem trzeba chwilę poczekać i dać coś z siebie żeby były efekty a wtedy może Cię wiele zaskoczyć. Nie każdy pracodawca ma kupę kasy a tylko się dorabia a wtedy każdy grosz jest bardzo ważny. Jako pracownik można dużo narzekać ale w mniejszych firmach to wszystko wygląda inaczej, zaangażowanie może dać bardzo dużo przy trzeźwym spojrzeniu szefostwa.

lipa

Lipa,długo na czarno a podwyżek zero

Zostaw opinię o F.H.U. EPROM - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. EPROM