Wimach-Marketing

Katowice

Opinie o Wimach-Marketing

hamid

pogadać to możesz sobie w sumie po pracy jak z kimś na piwko wyjdziesz. Praca tutaj to o zgrozo... przede wszystkim właśnie praca. Także lepiej się dopasuj

tenkesz

Zgadzam się z Tobą w 100% to złodziejska firma [usunięte przez moderatora] jeżdzi bryką i śmieje się z osłów darmozjad jeden takie firmy powinno się zamykać ile nakradli slabów na HUcie Sendzimira w Krakowie za to powinno się ich zamknąć mam pytanie [usunięte przez moderatora] pracował jeszcze?

Great

Marek napisz do mnie na email kronoslask@gmail.com. Więcej szczegółów na email ale powiem ci tyle - dorwiemy tych [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam.

Marek

Z daleka uciekajcie od  firmy Wimach,wogule nie szanują pracwników i ich praw [usunięte przez moderatora] trzeba nawet czasami cięzko a oni nie płacą pensji nawet pół roku! nie interesuje [usunięte przez moderatora] za co ludzie mają żyć! byle sam sie nachapał! nażarł! największy [usunięte przez moderatora] jakiego znam to [usunięte przez moderatora]!! ktury dorabia się kosztem prcowników.

Zostaw opinię o Wimach-Marketing - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wimach-Marketing