Informacja KZK GOP

Sosnowiec

Opinie o Informacja KZK GOP

Fvck

KZK Gop Najgorsza linia jaką jeździłem Oni nie potrafią wpuścić drugiego człowieka w czasie deszczu bo po co Najlepiej niech zmoknie a oni niech się grzeją bo przecież nie jest ważny tutaj pasażer tylko kierowca.

uczeń

Autobus nr 677 (kierunek Pyskowice) notorycznie się spóźnia. Nie jest możliwe by była to wina korków , iż inne autobusy przyjeżdżają zgodnie z godziną podaną na rozkładzie. Poprzez opóźnienia osoby, które w Pyskowicach muszą się przesiadać do innych autobusów, które jeżdżą tylko raz na godzinę, nie mają szans by na nie zdążyć.

smerfetka

dlaczego o godzinie 23 lub 24 nie ma jak dojechac z gliwic na helenke chodzi o autobus 57

kasia
@smerfetka 05.04.2016 11:23

ciesz się, że w ogóle cokolwiek jeździ bo ja dojeżdżając codziennie do pracy tramwajem linii nr 11 jeszcze mi się nie zdarzyło żeby tramwaj przyjechał na czas zawsze jest o parę minut spóźniony albo w ogóle nie przyjedzie a ty kuźwa płać za bilety jak za zboże i wcale nie dziwię się tym ludziom co jeżdżą bez biletów bo za co mają płacić jak nie ma komunikacji na czas

Ss
@smerfetka 05.04.2016 11:23

Te!Smerfetka, coś ci się poj. ...?! to nie jest miejsce na zadawanie takich pytań! Betonie!

Grzes

Właśnie mam egzamnin niedługo i w sumie nie wiem czego sie nauczyć na niego, hehe, może ktos Go pisął i wie mniej wiecej o co pytają?? (poza tym co pisze w ogłoszeniu)

Koleżanka

Rekrutacja do KZK GOP to jedna wielka ściema... testy wiedzy, rozmowy, a i tak zatrudniane są "pociotki".... szkoda poświęcać czas na taką rekrutację, gdzie wyniki są z góry założone... Wszystko tylko pozornie wyglada tak jak powinno...

kasia
@Koleżanka 18.12.2012 10:34

wszędzie tak jest a w szczególności w administracji publicznej i nie ma się co temu dziwić

Zostaw opinię o Informacja KZK GOP - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Informacja KZK GOP