Panstwowy urzad pracy

Będzin

Opinie o Panstwowy urzad pracy

Totalne dno ale to wszystko wina zarządzających Dyrektora i Starosty. Dyrektor niekompetentny, nie potrafi zarządzać większą grupą ludzi i zdyscyplinować ludzi do lepszej i rzetelnej pracy aby urząd był przyjazny dla ludzi bo dostał pracę po znajomości od Watoły z wykształceniem średnim, który to akceptuje. A wicestarosta Szaleniec usprawiedliwia tą niekompetentną hołotę.

TakaJa

Dokładnie szkoda słów, wymagania z kosmosu bez chęci jakiej kolwiek pomocy, ludzi traktują jak największych wrogów rządnych wyzysku.zrozumcie!!!! Nikt do was nie przychodzi z nudy tylko z potrzeby otrzymania pomocy której u Was BRAK!!!

ljuh
użytkownik zarejestrowany

haha no oczywiście ze sie różni @bartek niw wiem czemu tak to skojarzyłes jak mam byc szczera. Ale nie musisz sie "obawiać" bo na chwile obecną Panstwowy urzad pracy nie poszukuje do swych szeregów pracowników. Czuj sie bezpieczny i niezagrożony ;D

bnhggffff

siedzą stare babska biorą kase a mają wszystkich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie czy masz zaco zyc czy nie bo ona nic niewie to na rente [usunięte przez moderatora] a nie brac kase za nic ale to jest [usunięte przez moderatora] a obcy czy szkolenie czy kurs a reszta to jest bydło [usunięte przez moderatora]

niewane

szkoda slów...........

mietek

walczą z bezrobotnym nie z bezrobociem. kupa [usunięte przez moderatora] nieudaczników. Niskie kompetencje.

anonim - 2009-02-12 13:33:16 Dodaj opinie o Panstwowy urzad pracy - bedzin. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. sk expres to bardzo dobra agentura i uczciwa polecam

Zostaw opinię o Panstwowy urzad pracy - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panstwowy urzad pracy