PIP OIP Katowice

Katowice

Opinie o PIP OIP Katowice

rih

A wiadomo jaki to jest wakat? Też chciałbym znaleźć zatrudnienie bo oprócz dobrych zarobków mam jeszcze szanse tutaj na jakieś socjale w tym zakresie.

wszystkich ludzi mają w czterch literach o to przykład http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,45581

ssssss
@23456 29.07.2015 17:18

Gdy pip robi kontrole to pracodawca wie juz pare dni wczesniej kiedy ona bedzie i jest przygotowany do niej normalna kpina

Zostaw opinię o PIP OIP Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIP OIP Katowice