Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Dzień dobry,
miło nam przywitać się z Wami na naszym oficjalnym profilu w portalu GoWork.pl
Dziękujemy za duże zainteresowanie naszą firmą.
Postaramy się wykorzystać to miejsce do komunikacji z Wami.

Prosimy o przemyślane wypowiedzi na forum, odnośmy się do siebie z szacunkiem i szczerością.
Opinie które wykraczają poza regulamin serwisu będą archiwizowane przez administratora.

Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach :
Jeśli chcecie porozmawiać - 32 608 90 95

Do zobaczenia! :)

ciastek Nowy wpis
Kandydat

czesc przyjmujecie na mechanika lub operatora??

Nowy wpis

@ciastek

Hej, tak poszukujemy mechaników i operatorów. Można bezpośrednio do nas przynieść cv lub wysłać je na kadry@lambertz.com.pl

Barbara Nowy wpis
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

To jak mowa o przekazaniu CV firmie, to mnie ciekawi, czy jak ktoś chce startować na stanowisko magazyniera, to poza Cv powinien przynieść jeszcze inne dokumenty? Mam na myśli np. zaświadczenie od lekarza co do stanu zdrowie itd.?

Nowy wpis

@Barbara

nie są wymagane inne dokumenty.

ciacho
Kandydat

jak wygląda u was praca w sezonie? bo podobno są miesiące że tak to nazwę: większej produkcji. są zatrudniani nowi pracownicy czy są nadgodziny?

tymson
@ciacho

ja nie pracuje jakoś długo, więc nie wypowiem się jak to w szerszej perspektywie wygląda, ale było przez jakiś czas dużo pracowników tymczasowych jak było dużo roboty do ogarnięcia

tymson
@ciacho

ale czy to jest jakaś cykliczna impreza czy tak sie tylko raz zdarzyło to nie wiem, w każdym razie dobrze że były dodatkowe ręce do pracy

tytan
@ciacho

No produkacja ( taka wieksza) charaktryzuje sie tym ze sa okresy o zwiekszonym nakladzie pracy- zupelnie normalne. Ja akurat nie pracowale w tym dziale, ale jest to zupelnie normane, dla kazdej produkcji

Lamb
@ciacho

A skad informacja o tej wiekszej produkcji btw?

Q10
@ciacho

Z tego co czytam to sa zatrudniani pracownicy sezonowi... ale to nie wiem czy ma to zwiazek z jakims okresem wiekszej produkcji

@Q10

Cześć Pracownicy tymczasowi są cały czas- ale w wysokim sezonie (maj-grudzień) jest ich najwięcej :)

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

na jaki okres czasu zazwyczaj są zatrudniani pracownicy tymczasowi - ile miesięcy?

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

no i jaka umowa im przysługuje?

@kandydat

to pytanie do agencji pracy :)

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

okej, tylko pytanie jak się z nimi skontaktować

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

niestety nie wiem o jaką chodzi

ciekawski
@kandydat

też podbijam pytanie, do jakiej się zwrócić, bo był bym zainteresowany :)

Zofia
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

po takiej umowie tymczasowej z agencji jest szansa na bezpośrednie zatrudnienie u was? Pracownik już przeszkolony, jeśli firma jest zadowolona to rozwiązujecie to w ten sposób?

Kandydat

Witam, czy podczas rozmowy rekrutacyjnej możliwe jest oprowadzenie kandydata po hali produkcyjnej i pokazanie jak realnie wygląda praca?

Hej, jasne, że tak :)

ciekawski
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

no to super rozwiązanie, a to standardowo tak macie czy trzeba, że tak powiem się upomnieć o taką wycieczkę :)

@ciekawski

Wszystko zależy od planów produkcyjnych danego dnia :) Ale jeśli ktoś wykazuję chęci- to nie ma rzeczy niemożliwych :)

Kandydat

Chciałem spytać- ile osób obecnie zatrudnionych jest na stanowiskach administracyjnych?

vvv
@Radny

a do czego ta informacja miałaby ci sie przydać, hm?

@vvv

Rozeznanie o ilosci stanowisk np?

zainteresowana
@vvv

to jakiś większy zespół czy raczej mała grupa osób? mają może jakieś przyjęcia teraz do administracji?

@zainteresowana

Widze nie ja jeden jestem ciekawy

@zainteresowana

Szukamy osób do działu sprzedaży :)

asd
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

na jakie stanowiska? jaki zakres obowiązków?

zainteresowana
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

można zapytać gdzie jest ogłoszenie, bo tu w ofertach nie znalazłam..

Litwin
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Rozumiem ze doswiadczenie wymagane?

Lenka

To coś słabo szukasz ;)

Lenka

Na pracuj są

Kandydat

Hej, widzę że jak odpisujecie tutaj to piszecie sobie cześć, ogólnie taka luźna atmosfera w firmie jest? raczej jesteście wszyscy na ty czy tak na formalnie bardziej?

@bonita

Hej, raczej na Ty :)

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

To dobrze, bo ja akurat wole bardziej swobodną atmosferę, macie może jakieś przyjęcia teraz?

@bonita

Zapraszam do zakładki z rekrutacją :)

wafelek
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

na ty z szefostwem w sensie?

@wafelek

raczej chodzi o współpracowników według mnie

nowy
Kandydat

dzień dobry chciałem się zapytać o rekrutację na pakowacza ciastek, chciałbym sobie dorobić, ale kończę studia i mam pare zajęć w tygodniu i się zastanawiam czy jest opcja na niepełny etat i w tym wypadku raczej umowa o pracę/ zlecenie

Marlita
@nowy

W takim wypadku pewnie na zlecenie, tak jak tymczasowi mają. Ale nie mamy co gdybać, tak naprawdę najlepiej by to było skonsultować z firmą bezpośrednio. W sezonie może się przydać dodatkowa pomoc, więc niewykluczone, że się uda

nowy
@Marlita

o super dziękuje za odpowiedź, tak zrobie, ale jeszcze się tak przez ciekawość zapytam o benefity jak z nimi stoicie?

ciasteczko
@nowy

mamy multisporta, bony świąteczne no i dla mnie kursy językowe są najbardziej znaczące angielski- podstawowy żeby się w świecie odnaleźć i niemiecki to jako dodatek jak dla mnie, fajnie że takie rzeczy są finansowane przez pracodawcę bo poziom jaki wyniosłem z szkoły to był równy zeru a tak to moge za darmo się uczyć

Beata
@ciasteczko

dla kogo te kursy językowe nic mi nie wiadomo

@nowy

Cześć, dziękujemy za pytanie. Zatrudniamy na umowę o pracę na pełny etat.

@Beata

Cześć Kursy językowe są dostępne dla pracowników administracyjnych od których już na początku wymagamy znajomości języka :) Nasze benefity : - paczki i bony - ubezpieczenie grupowe - wczasy pod gruszą - zniżki w sklepie firmowym - Medicover Sport

Ilona
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Czy na te benefity łapią się też ludzie pracujący na umowie zlecenie czy tylko Ci, którzy są na umowie o pracę?

otis
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

trochę nie rozumiem, moglibyście rozjaśnić sprawę: można się zatrudnić bez znajomości języka, bo wysyłacie na kurs, czy ten kurs jest taki tylko doszkalający i trzeba jednak wcześniej ten język znać?

Urszula
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

A na początku wymagacie znajomości języka w jakim stopniu? No i jakiego bo tu coś mowa była i o niemieckim i angielskim...

@otis

Cześć :) To zależy od stanowiska na które aplikujesz Na produkcji nie jest wymagany język. Na stanowiska administracyjne tak a preferowany poziom zawsze jest zapisany w ofercie pracy. Kursy są dostępne dla osób które na co dzień używają języka obcego w pracy aby podnieść ich umiejętności które ułatwią im zadania służbowe - stanowiska administracyjne.

@Ilona

Cześć :) Benefity są dostępne dla osób pracujących na umowę o pracę.

piernik
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

a jeśli chodzi o te zniżki w sklepie firmowym to ile one wynoszą? możesz coś więcej na ten temat napisać, bo jestem ciekaw

Tom
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Dzień dobry chciałem się dowiedzieć Jakie jest wynagrodzenie brutto na okresie próbnym i po okresie próbnym jako pracownik produkcji lub magazynier posiadam uprawnienia na wózek widłowy. Byłbym zainteresowany pracą POZDRAWIAM SERDECZNIE

@Tom

Witam Zapraszamy do kontaktu telefonicznego :)

@piernik

W okresie przedświątecznym pracownicy mają 50% rabatu :)

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

od wysłania cv ile czeka się na odpowiedź zwrotną?

@ciastek

Hej, kilka dni roboczych. ;)

piernik
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Wow, no taakie zniżki to ja rozumiem :) dzięki za info

Nicky

Noo brzmi fajnie

pinokio
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

przepraszam czym co to jest medicover sport?

dobra rada
@pinokio

wpisz w internet przyjacielu

Lambertz Polonia Sp. z.o.o. w Ruda Śląska szuka pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

@Administrator

do przyjęcia trzeba posiadać doświadczenie?

@Administrator

trzeba posiadać badania z sanepidu firma na nie kieruje czy samemu trzeba je wyrobić przed rozmową?

@ciastek

Cześć, nie musisz mieć od razu badań z sanepidu, możesz je spokojnie zrobić po rozmowie z nami. Pokierujemy Cię :)

@ciastek

Cześć, tak przyjmujemy też bez doświadczenia. Nasze rekrutacje : https://www.gowork.pl/praca/lambertz-polonia-sp.-z.o.o.;pr Telefon - 32 608 90 95

otis
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

trzeba za nie płacić czy są bezpłatne?

dziękuję za informacje

Kandydat

można się wkrótce spodziewać jakiegoś naboru pracowników tymczasowych, wie ktoś?

@rymo

ofert na tymczasowych to wogóle gdzie szukać?

@rymo

Sezon się dopiero co skończył, więc raczej nie

@rymo

Tymczasowych właśnie na sezon głównie przyjmują

@five

a jaki jest mniej więcej termin gdzie mogła bym sie zrekrutować tymczasowo? są to wakacje czy kiedy?

@lid

z tego co mi wiadomo to sezon mniej więcej trwa tak od maja do października czy coś takiego, ze słyszenia tylko wiem

okk
@lid

no to na wakacje by to podpasowało akurat

@five

a tak się zapytam, bo byłem zainteresowany na sezon ale jak wolą zatrudniać na zlecenie czy umowe zlecenie?

@rymo

Nie jestem, ani nigdy nie byłem pracownikiem sezonowym, więc nie wiem. Ale pewnie na zlecenie, skoro to na tymczasówkę

studenciak
@five

o to akurat by mi pasowało

@five

a na umowie zlecenie masz benefity czy dopiero na uop?

@rymo

Cześć, dziękujemy za pytanie. Pracowników tymczasowych zatrudniamy zwykle w maju i czerwcu. Zapraszamy za kilka miesięcy.

@lid

Cześć :) Praca tymczasowa jest u nas dostępna od maja/czerwca Zapraszamy już za kilka miesięcy :)

Lamb
@rymo

Patrz, nawet sam pracodawca ci odpowiedzial

caro

Byłem tymczasowo, na sezon letni w zeszłym roku, proponowali mi przedłużenie i uop, ale nie wziąłem, bo miałem inne plany, teraz się zastanawiam czy nie wrócić na stałe. Czy ktoś wie jaki jest teraz zespół, tak jak było w zeszłym roku? Bo wtedy było fajnie i chciałbym wrócić do tych samych ludzi

ibra
@caro

Na jakim stanowisku pracowałeś?

tupot
@ibra

dobre pytanie

maniek
@caro

Nie wiem jak było rok temu, ale ja się zatrudniłem niedawno i ekipa bardzo w porządku. Najwyżej poznasz nowych, to chyba nie jest decydujący czynnik kiedy ci robota odpowiadala

@maniek

zgadzam sie, ekipa spoko

@caro

no i jak kolega wyżej napisał, jak już znasz robote i ci odpowiadało i tęsknisz to dawaj do nas

@caro

a w ogóle to często się zdarza, że proponuja zostać na stałe tymczasowym? ja nie wiem, bo mnie od razu z zamiarem na stałe przyjęli

@caro

Cześć, dziękujemy za dobra opinie :) Zapraszamy ponownie!

bobi
Kandydat

hej, ktoś pracuje na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i powiedziałby kilka słów o pracy? jak przebiega rekrutacja, a szczególnie jak weryfikują znajomość danego języka?

daleki
@bobi

a jest tu opcja rekrutacji zdalnie?

@bobi

Cześć dziękujemy za pytanie :) Rekrutacje na ten moment przeprowadzamy stacjonarnie. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego jest zależna od stanowiska zwykle na poziomie komunikatywnym.

Kandydat

poniżej spytałam się o termin pracy sezonowej, ale orientujecie się czy może są teraz jakieś przyjęcia? jeśli tak to na jaką umowę?

@lid

i czy badania sanepidowskie są obowiązkowe, wysyłani jesteśmy z pracy czy samemu wcześniej trzeba to ogarnąć?

@lid

nic na stronie nie widzę, więc podejrzewam, że nie ale też nie napisałeś o jakie stanowisko chodzi

@lid

druga sprawa to z tego co wiem tymczasowi raczej dostają umowy zlecenie

@lid

Cześć, tak jak najbardziej. Aktualne oferty tutaj : https://www.gowork.pl/praca/lambertz-polonia-sp.-z.o.o.;pr Zapraszamy :)

dentol
Kandydat

pracowników sezonowych zatrudniacie tylko na produkcje czy na magazyn też?

Dorota kusnierz
@dentol

Dzień dobry państwo:) Chciałbym w pracy wolne miejsce o pracy? Pozdrawiam serdecznie

@Dorota kusnierz

Cześć Zapraszamy do aplikowania : https://www.gowork.pl/praca/lambertz-polonia-sp.-z.o.o.;pr

Eliminator

Jak najlepiej rozpocząć pracę? Pytać o wszystko czy próbować samodzielności?

@Eliminator

zdecydowanie pytać, na początku przecież nikt nie będzie miał ci za złe że czegoś nie wiesz, a jak tak będziesz sam kombinować to jeszcze coś pójdzie nie tak i będzie lipa. także pytaj bo skądś się trzeba wszystkiego nauczyć nie? nie rodzisz sie przecież z wiedzą potrzebną do pracy

zibi

dokładnie

zibi
@gwizd

Każdy z nas kiedyś zaczynał

@Eliminator

sam szkoliłem nowych pracowników w innej firmie i zawsze doceniałem jak ktoś dopytywał, bo było widać, że jakoś się angażuje i chce pracować, więc moim zdaniem też, warto pytać nawet czasami za dużo niż za mało

niedoświadczony
@gwizd

a są tu takie stanowiska, które nie wymagają doświadczenia? i właśnie da radę się przyuczyć?

@niedoświadczony

Witam, Oczywiście- na stanowisku pakowacza nie wymagamy doświadczenia. :)

Elżbieta
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

a jakie są stawiki na stanowisku mechanik? tzn. jakie są widełki? czy w wynagrodzenie wchodzi tylko podstaw czy są też premie/nagrody?

@Elżbieta

o pieniądzach się nie rozmawia, ludzie nie lubią o tym mówić, radze dowiedzieć się w rekrutacji, ja właśnie taką odbyłem i trochę forum czytałem. takiej informacji Elu tutaj nie znajdziesz

niedoświadczony
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

dziękuję bardzo za odpowiedź, a poszukujecie kogoś właśnie na to stanowisko aktualnie?

@Elżbieta

Cześć Nasze wynagrodzenie to podstawa + premia. Zapraszamy do kontaktu z kadrami pod adresem mail rekrutacja@lambertz.com.pl lub bezpośrednio na miejscu.

@Eliminator

Cześć Pytać :) w ten sposób pokazujesz swoje zaangażowanie i dobre podejście.

@Elżbieta

Cześć W tej kwestii zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Kadrami. W skład benefitów wchodzą : - paczki i bony - ubezpieczenie grupowe - Medicover Sport - zniżki w sklepie firmowym - wczasy pod gruszą Zapraszamy :)

@niedoświadczony

Cześć Tutaj nasze dostępne rekrutacje : https://www.gowork.pl/praca/lambertz-polonia-sp.-z.o.o.;pr Zapraszamy :)

Dzień dobry,
miło nam przywitać się z Wami na naszym oficjalnym profilu w portalu GoWork.pl
Dziękujemy za duże zainteresowanie naszą firmą.
Postaramy się wykorzystać to miejsce do komunikacji z Wami.

Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach :
Jeśli chcecie porozmawiać - 32 608 90 95

Do zobaczenia! :)

sami
Kandydat

Jak się wam pracuje w czterobrygadówce? Bo tak nie robiłem jeszcze i takie opinie z waszje strony bym poznał. I w sumie tak ciekawi te kursy językowe co to tam napisane są to jakoś online się odbywają?

@sami

no ciężko stwierdzić czy ci 4 brygady spasują czy nie jak nie spróbujesz, mi akurat odpowiada taki system, ale wiem że też ludzie narzekają, no ciężko tak odpowiedzieć, zależy jaki masz tryb życia też

@sami

a o tych kursach to nawet nie wiedziałem że jest coś takiego, to ci nie odpowiem

@sami

cały zakład na 4 brygady czy tylko jakieś działy?

Lambertz Polonia Sp. z.o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko operator produkcji. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Lechu
@Administrator

Takich wątków na tym forum jest na pęczki, wystarczy poczytać i kandydaci będą wszystko wiedzieć

he
@Lechu

a jak nawet ie będą to obstawiam, że sami zapytają, więc aż tak się martwić o nich nie trzeba

@Administrator

dłufo trwa proces rekrutacyjny? tak całościowo

długo*

@gall

pewnie zależy od sezonu u mnie jakoś w 2 tygodnie wszystko klepnęliśmy

@wojo

a to dość sprawnie

@wojo

dzięki za odp

Praca w firmie Lambertz Polonia Sp. z.o.o. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 3000 PLN. Czy to prawda?

Ja
Klient

Nawet 3 tys.? To jest dużo? Haha

pam
@Ja

Dla niektórych taka stawka jest wystarczająca, a Klienta nie powinno to zbytnio obchodzić

@pam

Czyli dla Ciebie to dobra stawka? Mam nadzieję chociaż ze te 3 tysiące to na rękę są?

pam
@Kamila

To nie jest profil o moich potrzebach finansowych...

@pam

Właśnie widzę, że coś za bardzo się tu ludzie skupiają na cudzej prywacie...

@Kamila

nie dostaniesz 3tys na rękę pracując pod lambertz jako pakowaczka, a w firmie leasingowej musisz pracować codziennie, to wyrobisz około 4tys

@marian

Ale codziennie czyli masz na myśli tylko dni robocze czy weekendy też?

@Kamila

piszac codziennie, mam na mysli codziennie czyli np 20 dni z rzedu lub wiecej wtedy jestes w stanie wyciagnac nawet do 4000

Renata
@marian

Na rękę czy brutto ta kwota, którą podałeś w komentarzu? Fajnie jest, jak ktoś precyzuje takie sprawy.

@Renata

na reke ale jak juz pisalem to jest prawie miesiac codzienniego (usunięte przez administratora) po 12h wsrod krzykow brygadzistek i nie jest to lekka praca

Kandydat

Czy na pakowaniu można liczyć na jakieś premie?

@Shaun

Jak tak to w jakiej wysokości?

@Shaun

są premie na tym stanowisku.

do 30%

Super

Dzięki wielkie

Renata
@pejo

Powiesz więcej jakie i jak to działa?

Zainteresowany

Kto?

Z
Klient
@Zainteresowany

Poczytaj na innych portalach to się dowiesz. Często myli toalety.

A łatwo te 30% wyrobić?

@Kamila

właściwie pewnie zależy jak dla kogo, przyjdziesz to sam sprawdzisz

@Kamila

Na pakowaniu nie dostaje sie 30 tylko 15% premii i to tylko w sezonie, bo poza sezonem jest 10

@marian

Szkoda że mniej niż 30, ale jakaś dobra sumka z tego wychodzi?

@Kamila

pakowacze (usunięte przez administratora) zarabiają i jesli jestes osoba mloda z perspektywami na zycie to nie masz tu czego szukac na stanowisku pakowacz

olek

mimo że nie ma ogłoszeń to poszukiwani są głównie operatorzy alw i paletowi także dzwońcie śmiało z zapytaniem o te posady

to pewne info?

do biura dzwonić?

olek
@joske

dzwoń do biura w razie czego cię przekierują gdzie trzeba a co do pewności info to brakuje operatorów i paletowych w katowicach ogłoszeń brak ale szukają

@olek

dobra, to dzięki za info, skorzystam

@olek

a z ciekawości to czemu ofert nie wrzucą? Czy dopiero się pojawią?

@olek

Wie ktoś czy nadal tak jest?

dunaj
@wiatrołap

to tak naprawdę jak zapytasz to się dowiesz

dunaj
@wiatrołap

ale zapotrzebowanie z reguły bywało

@dunaj

A z kim najlepiej się skontaktować?

Jest jakiś dział kadr?

@dunaj

sory za tyle pytań, ale ostatnio ciężko z ogarnięciem

eno
@wiatrołap

jak nie ma to dzwoń do biura, pokieruja

@eno

Bez problemu da się dodzwonić?

@eno

Dawno tu nie wchodziłem, a dalej nie aplikowałem

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 16 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
Przejdź do nowych opinii