Opinie o Lambertz w Ruda Śląska

Lambertz
3 218 505 5 1
Olaaa Nowy wpis

hej, slyszałam, że macie przyjęcia na operatorkę maszyn. jakie wymagania trzeba spełniać? są jakieś dodatki/benefity? dajcie znac proszę. Pozdrawiam :)

gwiazdeczka25
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałam kilka miesięcy w lambertzie i pamietam to jako jeden wielki zapiernicz za małe pieniądze. Kregosłup nie wyrabiał od stania 10 h przy tasmie i jedyny plus to był ładny zapach w zakładzie, ale to troche mało za taką wypłatę. Teraz pracuje przez human&hunter od 4 miesięcy w drukarni w Rudzie i jest o niebo lepiej, normy kazdy wyrabia, premie są co miesiąc, a tempo pracy nie zabija. No i z kierownikami na Midzie można się dogadać. Już bym nigdy nie wróciła.

gwiazdahahah
@gwiazdeczka25

gwiazdeczka bo słaba byłaś, a jak chcesz pisać o aktualnym pracodawcy to pomyliłas forum ;)

Były pracownik Nowy wpis
@gwiazdahahah

Nie prawda...ja pracowałem tam w 2017r. Tylko przez niecałe 3 m-ce bo rozwiązali agencję- Helix. Nigdy bym już nie wrócił czasy obozów koncentracyjnych już minęły.

krecik

tak jak ktoś pisał, sama praca jest o.k

Nowa
@krecik

Są przyjęcia do pracy?

krecik Nowy wpis
@Nowa

tak, na pracuj.pl są oferty

Jaaa Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam jakie są u was godziny pracy? I jak mniej więcej wygląda u was praca? macie jakieś normy do wyrobienia jak na niektórych produkcjach?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Jasiek

Skoro brakuje ludzi do pracy co nie jest tajemnicą to nic dziwnego, że pracują obcokrajowcy!

Poprostu
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje w firmie kilka lat pod firmą zewnętrzną . Przewinęło się przez ten czas bardzo duzo różnych ludzi. Teraz tymczasowi to głównie Ukraina i Nepal. Pracują po 300 godzin miesięcznie. To przekłada sie na efekty ich pracy. My Polacy z firm lusingowych musimy często ich pilnować bo źle wkładają ciastka, źle pakuja w kartony. Oni są przemeczeni. Mało tego bardzo czesto od chłopaków czuć alkohol. Ochrona jest na bramie ale nikt ich nie sprawdza na alkomat. Gdyby tak było połowa Ukraińców poszla by do domu i kto by został by pracowac? Ogolnie praca nie jest zła, jak robisz swoje i robisz to dobrze to da sie wytrzymać.

Geko

Podobno szukają u was paletowego, są jakieś specjalne wymagania, żeby nic zostać?

Geko
@Geko

Sorry za literówkę, "żeby nim zostać" miło być, dopiero teraz zauważyłem

jon
@Geko

a wogole sie tych ogloszen nazbieralo do rudy ostatnio

Ralf
@jon

faktycznie, a ostatnio taka posucha była, że ciężko było cokolwiek znaleźć, fajnie, ze coś wpadło w koncu

Lilia

czy w zakładzie w Rudzie i Kato robi się to samo, czy czymś się różni? w sensie chodzi głównie o charakter pracy

will
@Lilia

Nie

@will

aha, a wyjaśnisz więcej?

Kali
@Lilia

W wielkim uproszczeniu w Kato się pakuje ciastka a w Rudzie ogarniają pierniki

@Kali

To by wyjaśniało dlaczego sezon trwa od lipca do grudnia jak ktoś pisał post wcześniej :)

Zenia

czy tymczasowo można się załapać? tak na kilka miesięcy?

jagoda123
@Zenia

od lipca do grudnia jest najbardziej intensywny sezon, wtedy sie przydaja tymczasowi, wiec tak

Pakowalnia74

Ostatnio się trochę polepszyło. Ten nowy dyrektor jest OK. Przyjdzie, pogada jak trzeba to pomoże ale i zrypać potrafi. Szanuje ludzi no i widać że się dogaduje z p. (usunięte przez administratora) bo jest spokojniej na hali. Robota ciężka ale gdzie teraz jest lekko? Były dni otwarte, moje bajtle zadowolone. Nie jest źle

Tak4Nie
krisu
@Pakowalnia74

nigdzie za leżenie nie płacą

Pab
@krisu

Jak ktoś jest przyzwyczajony do pracy to zaskoczony nie jest

brazers
@krisu

owszem płacą w filmach porno ino leżysz...... a kasa twoja

Arthur
@brazers

Zawsze możesz się przebranżowić

Pawelek

sory jak bylo ale nie bede przerzucac calego forum jakie sa godziny pracy na produkcji?

kiwano

Dosyć często padają tu pytania o pracę więc informuję, że do Rudy szukają opertora i paletowego

okokok
@kiwano

stary nie wiem gdzie znalazles takie info

Qereo
@okokok

Właśnie, podziel się linkiem albo coś

Qolong
@Qereo

Nieaktualne.

ray
@Qolong

Czyli znowu nikogo nie szukają??

Kadema
@kiwano

Aktualne a CV można zostawić na ochronie trafi w odpowiednie ręce

stillskin
@Kadema

o, to przydatne info

??

u was raczej spokojnie tzn produkcja rządzi sie swoimi prawami ale jak na standardy jest w miare?

Yeil
@??

tak

Oneil
@??

Jest w porządku.

Pela

jak ktoś jest zainteresowany to na pracuj.pl jest oferta na inżyniera produkcji :)

juko
@Pela

dobrze wiedzieć, thx za info

1.1
@Pela

A o jakis innych ofertach ktos coś słyszał?

mqn
@1.1

W tej chwili nie

1.1
@mqn

No nic, okej, dzięki

2.0
@1.1

teraz sie sezon zaczyna to mozesz probowac, chociaz wiekszy nacisk bedzie na tymczaowych pracownikow ale moze akurat zostaniesz na dluzej

Polo
@2.0

Ja w sumie bym się załapał na przejściową pracę, gdzie dostać info na ten temat? Są jakieś ogł. czy najlepiej od razu gdzieś do biura uderzać z zapytaniem?

Dy
@Polo

Dzwoń od razu, dowiesz się wszystkiego najszybciej

Polo
@Dy

Tak też zrobię, dzięki

Romek

Lubię koło was przejeżdżać bo ładnie pachnie chociaż przez to zawsze robię się głodny na słodycze :)

bunia
@Romek

:) ładnie pachnie, to prawda

elusia123
@Romek

pychota!

Ja

Pracowałam kiedyś kiedyś, ostatnio przejeżdżałam niedaleko i przypomniało mi się mnóstwo fajnych momentów. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH!

jessie
@Ja

to bardzo miłe, nie wiem czy miałyśmy okazję sie poznać, ale też pozdrawiam! :)

Rotfl

Znajomy który pracuje w Lambercie mówił że robi na stanowisku oblewania czekolada. Serio macie takie? Takie jak w reklamie :D ?

Sharkie
@Rotfl

mało co wygląda tak jak w reklamach na reklamie to ręcznie wszystko robią jak natchnieni z pasją , tu jest maszyna normalnie

TV
@Sharkie

Heh, ja to bym koledze sugerował, żeby mniej wierzył w to, co się w telewizji pokazuje :) @Rotfl Tak, serio mamy takie, czemu znajomy miałby cie okłamywać?

Lolo
Nazwa działu: Produkcja

Witam , Interesuje mnie wysokość zarobków, na jakie można liczyc ?

Winio
@Lolo

Na jakie stanowisko?

szczypior
@Lolo

Na poziomie rynkowym. Jakie pytanie taka odpowiedz

Wrap

Pozdrawiam polecam

rollit
@Wrap

Mhmmmmmmm

Pompon

Na jakie benefity można liczyć na produkcji?

Ogi
@Pompon

wczasy pod grusza i Sodexo

Nick
@Pompon

Dają jeszcze bony na święta i co roku jest impreza firmowa

Pompon
@Nick

ok, dzieki

?
@Ogi

Na czym polega Sodexo? Wiem, ze to jakieś bony, ale gdzie i na co można ich używać?

eniceka
@?

w skrócie to taki bon za który można kupować

?

Taki duży zakład i nie ma żadnych ogłoszeń o prace ?

piernik

Jak na prace fizyczna to nie jest ciezko, branza dosyc przyjemna

Tak1Nie4
polewa
@piernik

słodko :D

Baśka

Fajna, wizualnie przyjemna ta strona sklepu interenetowego Lambertza szkoda, że cen nie ma podanych albo ja nie mogę znaleźć. Aż się boje zapytać ile za te kilogramowe ciastka w puszce mniej więcej? Na prezent super

Truda
Nazwa działu: Handlowy
@Baśka

Puszka kilogramowa kosztuje ok. 30 zł.

Baśka
@Truda

Oo to super :) Wcale nie tak dużo

Okej

Nie dawno podjąłem prace w Lambertzie więc nie będę się wypowiadał ale napewno chciałbym zwrócić uwagę na przyjęcie. Przeszkolenie to jedno ale przede wszystkim ludzie bardzo ok

Tak1Nie1
OLD
@Okej

jako starem pracownikowi miło to słyszeć

rudyrydz

Jest tu ktos kto sie przeniusl z Rudy do Katowic i moze mi powiedziec jak to wyglada?

Edziula

Witam jak wygląda praca w Lambertzie w Rudzie Śląskiej na dzień dzisiejszy.? Dalej (usunięte przez administratora)? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam

EEE
@Edziula

Robisz robote i dostajesz kase a jak ma wygladac... jest normalnie

Konrad

Zawsze jest tak, że jak dobrze wybierzemy sobie prace to zadowolenie jest gwarantowane tym bardziej, że to dobra firma.

Dolan
@Konrad

Jak to mowia jqak sobie poscielisz tak sie wyspisz

rozgoryczony klient

Pracownik (usunięte przez administratora) jest osobą bardzo bezczelną z brakiem kultury osobistej. Z góry traktuje każdego Klienta. Podczas rozmowy telefonicznej nie wysłucha do końca tylko rzuca słuchawką. Dodatkowo, każde kolejne połączenie jest odrzucane. Czuje się bezkarna. Ciekawe czy przełożeni w Niemczech wiedzą o jej zachowaniu oraz brakiem szacunku. Ja również pracuję z Klientami, gdzie obowiązują standardy jakości obsługi Kleina. Widocznie dla (usunięte przez administratora) są one za trudne aby mogła postępować zgodnie z ich zasadami. W taki właśnie sposób firma traci Klientów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@rozgoryczony klient

Tak jest w tej firmie, jest coraz gorzej.Ja tam pracowałam to cos o tym wiem. W 2017 roku my pracownicy leasingowi nie dostaliśmy ani jednej paczki ciastek zarobki niezbyt wysokie. Nie dziwię się wcale Panu,ze pan jest rozgoryczony takim zachowaniem chamskim personelu

@rozgoryczony klient

A zadzwonić do biura w Rudzie Ślaskiej to graniczy z cudem.Nikogo nigdy nie ma .wszyscy maja telefony komórkowe a telefonu sowjej komórki nikt nie udostępni bo jest teraz RODO.(usunięte przez administratora)

ZKneter
@pracowita

Nie wypowiadam się za leasing ale dla pracowników Lambertz nie jest źle a przynajmniej jest spokój. Widać że komuś na górze zacxęło trochę bardziej zależeć na zakładzie i oby tak zostało

Tak2Nie
pracowita

Pracowałam aż do sierpnia w APT ASK WORK ,lecz Agencja Pracy już nie istnieje . Owszem było w tej Agencji róznie kwadratowo i podłóżnie Lecz teraz mam jeszcze lepiej Nie narzekam obecnie nie jest mi żle.

Tak2Nie
Alicja

@Bolo, @lewy, forum nie jest miejscem na przepychanki słowne. Przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie Lambertz. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Zostaw opinię o Lambertz - Ruda Śląska

Chcę opublikować: