opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Lambertz

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 1036 ocen
Opinie(1480)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(1480)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Benefity
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Benefity

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ruda Śląska
  • Świętochłowice
  • Borowa Wieś
  • Paniówki
  • Bytom Szombierki
  • Paniowy
  • Zabrze
  • Przyszowice
  • Chudów
  • Chorzów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ruda Śląska
  4. /
  5. Opinie o Lambertz

Opinie

Opinie o Lambertz Ruda Śląska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconLambertz Polonia Sp. z.o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Lambertz!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Adam

    16.05.2021 11:04

    Kandydat

    Mam pytanie jest zapotrzebowanie u was w firmie na magazynierów?? I jak wygląda praca magazyniera w firmie Lambertz?
    ReviewUserIcon
    Leo

    03.09.2021 11:36

    Pracownik

    niech sam zdecyduje
    ReviewUserIcon
    Leo

    03.09.2021 11:36

    Pracownik

    poza tym ja nie widzę powodu, żeby sobie odpuszczać
    ReviewUserIcon
    Adam

    02.09.2021 15:17

    Inne

    Witam mam pytanie. Kiedy obok was przejeżdżam to czasami strasznie śmierdzi aż idzie zdechnąć. To od was?
    ReviewUserIcon
    Korina

    04.08.2021 14:13

    Kandydat

    Zastanawia mnie kilka kwestii odnośnie działu sprzedaży
    ReviewUserIcon
    Korina

    26.08.2021 12:50

    Kandydat

    Nie obrażam się, po prostu już się dowiedziałam czego chciałam, poza forum. Skąd pomysł, że się obraziłam w ogóle?
    ReviewUserIcon
    sos

    30.08.2021 12:57

    Pracownik

    a to sory tak to zinterpretowałem
    ReviewUserIcon
    Kasia

    19.05.2021 10:23

    Kandydat

    A ja mam takie głupie pytanie, w jakich rękawiczkach pracuje się na produkcji. Mam uczulenie na niektóre rodzaje rękawiczek więc pytam.
    ReviewUserIcon
    ice

    11.08.2021 12:29

    Pracownik

    ale dobra, sorry, bo nie na temat
    ReviewUserIcon
    hehe

    12.08.2021 14:17

    Pracownik

    ze smiesznostek kiedys ocenzurowali mi ruda w rudzie sląskiej. ciekawe czy ty razem tez wytnie
    ReviewUserIcon
    Korina

    04.08.2021 14:12

    Kandydat

    Wypowiadają się tutaj również pracownicy biurowi?
    ReviewUserIcon
    Melisa

    06.08.2021 11:52

    Kandydat

    Nie ma sensu się czaić, masz pytanie to je zadaj
    ReviewUserIcon
    Melisa

    06.08.2021 11:53

    Kandydat

    Najwyżej nie uzyskasz odpowiedzi, jedyne ryzyko
    ReviewUserIcon
    hogan

    02.08.2021 12:22

    Kandydat

    Hej, myślę o zatrudnieniu u was i w związku z tym mam kilka pytań
    ReviewUserIcon
    Natural

    04.08.2021 12:01

    Kandydat

    Do którego dnia miesiąca jest wypłata?
    ReviewUserIcon
    Natural

    04.08.2021 12:01

    Kandydat

    Do końca miesiąca czy do 10?
    ReviewUserIcon
    rabat

    22.07.2021 12:38

    Inne

    Szykujecie jakieś promocje w najbliższym czasie??
    ReviewUserIcon
    rabat

    29.07.2021 13:39

    Inne

    No nie ma właśnie...stąd pytanie
    ReviewUserIcon
    ?

    30.07.2021 14:06

    Pracownik

    a to ja nie wiem, nie mój dział, ja tylko produkuję ;)
    ReviewUserIcon
    Blondni

    20.05.2021 16:52

    Kandydat

    Witam ile czekaliście na skierowanie na badania?
    ReviewUserIcon
    Gen

    08.07.2021 12:19

    Kandydat

    No właśnie nie kazali mi nigdy robić...więc nie wiem?
    ReviewUserIcon
    ??

    12.07.2021 13:33

    Pracownik

    no standardowe z medycyny pracy, zależy czego stanowisko wymaga. okulista jakiś, badania ogólne itp
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    21.06.2021 12:13

    Kandydat

    pracował już ktoś przy dyspozycji opakowań i surowców? jak obowiązki? jaka ocena ogólnie stanowiska?
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    05.07.2021 14:15

    Kandydat

    pewnie tak ale zawsze tu można było się czegoś jeszcze dodatkowego dowiedzieć
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    05.07.2021 14:16

    Kandydat

    ale tak czy tak dzięki za chęci i pomoc
    ReviewUserIcon
    moris

    28.06.2021 12:36

    Pracownik

    Generalizowanie nie jest ok... odnoszę się oczywiście do posta poniżej. można się zgodzić lub nie, ale forma podania jest po prostu słaba... ale kultura rzecz nabyta...
    ReviewUserIcon
    top

    29.06.2021 11:50

    Pracownik

    poza tym nie znamy pełnej historii tej osoby, nie wiemy co wpłynęło na takie warunki jakie miała a nie inne... może sama coś zawalała i teraz przecież się nie przyzna ale do narzekania to wszyscy pierwsi.
    ReviewUserIcon
    Klavy

    08.06.2021 07:40

    Kandydat

    Witam. Orientuje się ktoś w jakich godzinach pracuje tutaj kontrola jakości/ specjalista jakości ?
    ReviewUserIcon
    hmhm

    17.06.2021 12:57

    Kandydat

    więc doprecyzuje że jak ktoś ma konkretne i pewne informacje to bardzo chętnie...
    ReviewUserIcon
    :)

    22.06.2021 10:30

    Pracownik

    Kontrolerka jakości - są 4 brygady na każdej brygadzie jest jedna kontrolerka, pracują po 12 h Specjalista ds. jakości - 8-16 od pon do pt
    ReviewUserIcon
    Stary

    07.05.2021 08:40

    Były pracownik

    Co nowego na Rudzie? jakieś zmiany? nowi ludzie dochodzą?
    ReviewUserIcon
    Stary

    13.05.2021 10:37

    Były pracownik

    No teraz chyba takie czasy... niestety to już nie to samo co kiedyś
    ReviewUserIcon
    Jack

    19.05.2021 11:03

    Były pracownik

    Hanysy myślą że tak jak pod kopalnią będą leżeć
    ReviewUserIcon
    Bryan

    30.04.2021 11:22

    Kandydat

    @Kobik, czyli firma organizuje staże??
    ReviewUserIcon
    Bryan

    06.05.2021 12:11

    Kandydat

    aha bo myslałem że to jakiś pewny przepis na pracę tutaj
    ReviewUserIcon
    Bryan

    06.05.2021 12:11

    Kandydat

    ale chyba w takim razie nie ma takiego tylko trzeba się zgłaszać i robić swoje dalej
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.05.2021 16:41

    Pracownik

    Zna ktoś Sebastiana spałka
    ReviewUserIcon
    totem

    05.05.2021 10:05

    Pracownik

    a nie nauczyli cię w domu że nie ładnie jest tak obgadywać innych?
    ReviewUserIcon
    totem

    05.05.2021 10:06

    Pracownik

    pewnie nie nauczyli. no to ja ci powiem że tak się nie robi i nie jest to zgodne z regulaminem
    ReviewUserIcon
    Ravioli

    26.04.2021 12:23

    Kandydat

    Czy na paletowego trzeba mieć doświadczenie?
    ReviewUserIcon
    Kobik

    29.04.2021 09:50

    Pracownik

    może jakiś staż też na poczatek.. wszystko by się przydało
    ReviewUserIcon
    Angrl

    02.05.2021 17:00

    Pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    Mini

    19.01.2021 14:47

    Kandydat

    Na niemieckiej stronie widziałem info, że mozna zamówić produkty i dowożą do domów, super by było, gdyby coś takiego było też w Polsce :)
    ReviewUserIcon
    Ziko

    01.02.2021 12:00

    Kandydat

    no to i tak już jakaś informacja, chociaż sklepów Piotra i Pawła chyba nie ma aż tak dużo ogólnie w Polsce. a przynajmniej nie tyle co inncyh marketów
    ReviewUserIcon
    Truda

    27.04.2021 17:49

    Kandydat

    W każdym markecie znajdziesz nasze pierniki w czekoladzie mlecznej lub deserowej, nadziewane gwiazdki lub serduszka.
    ReviewUserIcon
    Simple

    20.04.2021 13:19

    Pracownik

    Asia, nikt ci stawek nie poda, bo i tak zostanie usunięte, to są wewnętrzne info i chyba tak jest w regulaminie, jak chcesz wiedzieć, zapytaj na rozmowie, będziesz mieć pewną odp bez niedopowiedzeń, a rozmowa nie zobowiązuje cie do niczego, zawsze możesz podziękować
    ReviewUserIcon
    Simple

    22.04.2021 11:53

    Pracownik

    Nie wiem czy na pewno, ale wiem, że to znika, więc no taki wniosek wysnułem
    ReviewUserIcon
    robin

    23.04.2021 09:50

    Pracownik

    a okej myślałem że to jakaś sprawdzona teoria, ale fakt brzmi całkowicie logicznie więc możesz mieć dużo racji
    ReviewUserIcon
    Tak

    31.03.2021 20:52

    Pracownik

    Witam, wszystkich którzy planują się przyjąć do firmy. Kilka słów na temat brygad, są cztery brygady. Jako pracownik leasingowy polecam serdecznie brygadę żółtą i niebieską. Z brygadzistkami z tych zmian robi się najfajniej, fajna atmosfera. Osobiście pracuje mi się tam najlepiej i od jakiegoś czasu tylko na te zmiany chodzę. Na zielonej też nie jest źle ale od kiedy miałam zatarg z jedną brygadzistką to przestałam tam chodzić. Według mnie od zmian jakie zaszły na czerwonej to jest najgorzej. Ta młoda brygadzistka ryczy, przeklina i nic nie robi, Kierowniczka tak samo (obydwie po jednych pieniądzach jak robić żeby się nie narobić ale zarobić) na nockach widać to najbardziej. Ta na nowej hali to wogóle porażka, ona wogóle nie powinna być brygadzistką Masakra. Dziwie się że dyrektor akceptuje takich ludzi na takim stanowisku, no chyba że do niego nic nie dociera bo kierownik zamiata wszystko pod dywan. Takie moje zdanie. Pozdrawiam :-)
    ReviewUserIcon
    Asia

    16.04.2021 15:01

    Kandydat

    A ja spytam wprost ile płacą na rękę pod agencją bo wiem że jest kilka. Czy wszędzie tak samo płacą czy jest jakaś najlepsza do któej warto iść? Mam doświadczenie na produkcji, czy to też jest brane pod uwagę przy jakiejś premi? Pytałam już na drugim forum ale bez odzewu więc z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Tak

    21.04.2021 22:21

    Pracownik

    @Asia tutaj oficjalnie o stawkach nie idzie napisać bo zostanie to usunięte przez administratora. Dobrze że masz doświadczenie na produkcji, szybciej się wdrożysz w pracę, ale jeżeli chodzi o pracownika leasingowego to my premi nie mamy. Osoby z lambertza owszem mają wypłacane premie. Jako pracownik leasingowy zapomnij.
    ReviewUserIcon
    Dramat

    20.04.2021 21:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora). Wrzesza po ludziach i masz robic 5 rzeczy na raz. Tempo pakowania zawrotne. Maszyny podkrecone na maxa Bhp nie istnieje. Ludzie biegaja po zakladzie a wydatek energetyczny przekracza dopuszczone normy. Przez jedna zmiane smialo przerzucisz kilka ton piernikow. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Ona

    20.04.2021 03:45

    Kandydat

    Jakie są średnie zarobki pakowacza, paletowego i operatora maszyn? Od-do albo stawka godzinowa.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Lambertz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Lambertz

    Ruda Śląska

    Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
    ReviewUserIcon
    Adamus

    17.04.2021 08:29

    Były pracownik

    Powiem tak wymagania oczywiście wielkie najlepiej być w czterech miejscach na raz ale wszystkiego dopilnowywać na tip top bo od razu pretensje jako nowy zostałem w pierwszy dzień sam nie przeszkolony i na dodatek jak o coś pytałem to z łaską odpowiadali jakbym miał wszystko wiedzieć zaznaczam w pierwszy dzień w pierwszych godzinach ton również daje wiele do życzenia bo nowy to wykorzystać pięknie jest tylko na rozmowie na dodatek nieodpowiedzialny pracownik prawie złamał mi nadgarstek a nawet mógł mi go zmiażdżyć jak szybko bym nie zareagował ale rozeszło się bez uwag zapewne jeśli będziecie pracować to robić będziecie wszystko a nie tylko to co było mówione pozdrawiam powodzenia
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.04.2021 20:25

    Pracownik

    Weź chłopie się ogarnij. Jakie złamanie ciesz się że tego ciasta ręcznie nie rzucałeś. Kiedyś nie było podajników i innych udogodnień. Miałeś stać i pilnować
    ReviewUserIcon
    Oski

    19.04.2021 12:47

    Pracownik

    jak widać nie każdy nadaje się nawet tylko do stania i pilnowania hehe
    ReviewUserIcon
    Adamus

    17.04.2021 08:33

    Pracownik

    P. S. Dotyczy Rudy Śląskiej
    ReviewUserIcon
    Elok

    05.04.2021 17:43

    Były pracownik

    Święta święta i po świętach :)
    ReviewUserIcon
    Hermes

    15.04.2021 10:14

    Pracownik

    no to jak dla mnie praca wygląda tak samo przez ten ostatni czas, ale może nie na wszystko zwracam uwagę. za wszystkich nie chce odpowiadać i ręki też nie daje uciąć
    ReviewUserIcon
    Elok

    16.04.2021 12:38

    Były pracownik

    Jasne, rozumiem :)
    ReviewUserIcon
    Nina

    31.03.2021 05:30

    Inne

    Witam :) jak wygląda cykl 12 h i jakie zarobki
    ReviewUserIcon
    ee

    02.04.2021 11:18

    Kandydat

    chyba chodzi o to ile dni w miesiacu się pracuje i jak to wygląda
    ReviewUserIcon
    ee

    02.04.2021 11:18

    Kandydat

    ale nie mam pewności
    ReviewUserIcon
    rio

    25.03.2021 12:32

    Kandydat

    Hej, wie ktoś w jakich godzinach pracują magazynierzy?
    ReviewUserIcon
    cosik

    30.03.2021 12:27

    Pracownik

    spodziewałeś się jakiejś innej odpowiedzi?
    ReviewUserIcon
    rio

    31.03.2021 11:32

    Kandydat

    Nie spodziewałem sie żadnej konkretnej, nie wiedziałem to pytałem, logiczne nie
    ReviewUserIcon
    Manna

    10.03.2021 11:58

    Kandydat

    Czy w Rudzie Śląskiej też są zlokalizowane biura? Czy tylko na Katowicach?
    ReviewUserIcon
    Gambit

    23.03.2021 12:52

    Kandydat

    Powodzenia w takim razie na przyszłość :)
    ReviewUserIcon
    Manna

    24.03.2021 13:59

    Kandydat

    Bardzo dziękuję, przyszłościowo jakby ktoś miał jakieś informacje na temat pracy itp no to niech daje znać
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    12.03.2021 01:28

    Inne

    Witam, ile zarabia operator maszyn? Widziałem że jest zapotrzebowanie (reklama na parkingu firmy) . Mam doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    Wir

    12.03.2021 10:29

    Pracownik

    Jak masz doświadczenie to już na pewno na plus jeśli chodzi o stawkę a na pewno daje Ci to pole do negocjacji. ale raczej nikt ci tego nie obliczy ile ci dadzą bo nie wiadomo. przyjdź na rozmowę, pogadaj i negocjuj może ci spasuje
    ReviewUserIcon
    sesso

    01.03.2021 10:28

    Kandydat

    Elko, są jakieś benefity?
    ReviewUserIcon
    Ruti

    08.03.2021 11:52

    Kandydat

    wielkie dzięki, wcześniej nie dostawałem nigdy takich i nie wiedziałem jak ich użyć
    ReviewUserIcon
    Plejka

    09.03.2021 14:35

    Kandydat

    Ja w jednej firmie też miałam to w formie karty przedpłaconej, ale tu rozumiem papierowa wersja?
    ReviewUserIcon
    Ex

    23.02.2021 12:23

    Były pracownik

    Pozdrawiam pracowników byłych i obecnych :)
    ReviewUserIcon
    Mad

    26.02.2021 11:01

    Pracownik

    To zależy jakiego rozwoju oczekujesz?? mało szczegółów trochę jak na takie pytanie. wszystko zależy od tego co pokażesz w pracy
    ReviewUserIcon
    Kormak

    04.03.2021 12:06

    Pracownik

    jak się wykażesz to się rozwiniesz. proste i logiczne, czego ci więcej potrzeba?
    ReviewUserIcon
    Norek

    16.02.2021 10:43

    Inne

    lubię te wasze wyroby musze przyznać, jak jestem w okolicy to wpadam do sklepiku kupić coś dla żony i dzieci bo też się zawsze zajadają
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    19.02.2021 12:28

    Były pracownik

    No pewnie :) Mam blisko, więc czasem zahaczam
    ReviewUserIcon
    Wernon

    22.02.2021 09:30

    Pracownik

    No to chociaż tyle wspomnień pozostaje, ja też sobie biorę czasem do domu, przynajmniej wiem że jakościowo dobre
    ReviewUserIcon
    Sinatra

    05.02.2021 08:47

    Kandydat

    Robicie jakieś słodycze oprócz pierników?
    ReviewUserIcon
    pedro

    12.02.2021 09:01

    Pracownik

    a myślałem że chodzi ci konkretnie co tu robimy. wykaz produktów jest na stronie, w sklepiku też można zobaczyć
    ReviewUserIcon
    Sinatra

    15.02.2021 11:45

    Kandydat

    Wiem, już obczajone, dzięki
    ReviewUserIcon
    Kamil

    10.02.2021 08:53

    Inne

    Słyszałem, że niektórzy kradną ciastka z pracy i mają dodatkową wypłatę sprzedając je na dzielni
    ReviewUserIcon
    Fizz

    10.02.2021 09:44

    Pracownik

    Źle słyszałeś. a jak jesteś klientem to nie masz pojęcia o tym co się dzieje wewnątrz firmy więc nie rozsiewaj farmazonów
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    05.01.2021 09:20

    Kandydat

    Jak się przedstawia kwestia atmosfery w firmie? Jak wyglądają relacje z przełożonymi?
    ReviewUserIcon
    Moro

    03.02.2021 11:16

    Pracownik

    ale rozumiem ogólny zamysł Twojej wypowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Still

    04.02.2021 14:58

    Pracownik

    A to tego nie było wyraźnie widać. Czaje
    ReviewUserIcon
    Ada

    08.01.2021 13:33

    Inne

    Akurat byłam przejazdem w okolicy i wstąpiłam do sklepu waszego i zaskoczenie. Po pierwsze asortyment świetny ale wielka szkoda, że nie ma więcej sklepów (chociaż jakiegoś bliżej mnie :))
    ReviewUserIcon
    lusia

    14.01.2021 11:49

    Pracownik

    Niestety, tylko dwa przy obu zakładach, ale wpadając raz na czas takie wyczekane na pewno będą smakować lepiej heh
    ReviewUserIcon
    sonik

    15.01.2021 10:08

    Pracownik

    albo trzeba kupować hurtowe ilości od razu żeby na dłużej starczyło
    ReviewUserIcon
    Agnes

    08.01.2021 08:15

    Pracownik

    Ja mam pytanie odnośnie tego w jakich godzinach wypłaty wpływają na konta pracowników i są księgowane przez bank. Uważam że wypłaty powinny być realizowane z samego rana na starcie. Większość osób mają dzieci itd. I niekiedy czekają cały boży dzień aby zrobić zakupy żeby móc nakarmić rodzinę. Moim zdaniem wpłynięcie środków o godzinie 17.00 do 18.00 to zbyt późna godzina tymbardziej dla rodzin które muszą wypłacić pieniądze w banku przy kasie. Jest to duży problem dla osób z komornikiem bo wtedy nie wypłaca tych wypłat i będą czekać aż do poniedziałku na to aby zakupić jedzenie dla rodziny
    ReviewUserIcon
    lol

    11.01.2021 10:55

    Pracownik

    jak masz problem to zmień bank na taki jak ma firma i będziesz miała przelewy od razu a nie biadolisz tutaj. ktoś ci ma oddać swoją kasę jak ma wcześniej czy co?
    ReviewUserIcon
    lol

    13.01.2021 12:15

    Pracownik

    dalej jak to czytam to śmiac mi się chce. skąd się tacy ludzie biorą to ja nie wiem
    ReviewUserIcon
    :)

    30.12.2020 11:02

    Pracownik

    Szczęśliwego nowego Roku wszystkim!
    ReviewUserIcon
    k

    31.12.2020 10:10

    Pracownik

    aleś Ty miły że tak na dwa profile wszystkim życzysz hehe
    ReviewUserIcon
    :)

    04.01.2021 12:21

    Pracownik

    Bo życzę wszystkim pracownikom :)
    ReviewUserIcon
    Hell

    17.12.2020 10:16

    Kandydat

    Kiedy jest najwyższy sezon na Rudzie?
    ReviewUserIcon
    Manix

    28.12.2020 11:58

    Pracownik

    Znaczy jeśli chcesz na konkretny okres, to okej, ja nie zmuszam, ale jeśli szukasz pracy już teraz, to śmiało się zgłaszaj, jak uważasz.
    ReviewUserIcon
    dpd

    29.12.2020 11:13

    Pracownik

    no teraz to może nie. prędzej po nowym roku
    ReviewUserIcon
    ROBi

    07.12.2020 11:46

    Pracownik

    POLSKA STRONA !! W końcu!! Jak szukałem pracy to za nic nie dało się nic znaleść teraz to łatwizna
    ReviewUserIcon
    ibor

    15.12.2020 10:54

    Pracownik

    koleś pisał o pracy do tego się odnoszę nie
    ReviewUserIcon
    :)

    15.12.2020 13:39

    Pracownik

    no spoko po prostu uzupełniam twoją wypowiedź nie mówię że mówisz źle
    ReviewUserIcon
    Izi

    25.11.2020 12:27

    Kandydat

    A jak z ofertami dla pracowników umysłowych? Znajdzie się coś??
    ReviewUserIcon
    Rock

    03.12.2020 09:41

    Kandydat

    a sprawdzałeś czy są i wiesz ze nie ma czy mówisz tylko tak na czuja
    ReviewUserIcon
    Izi

    03.12.2020 15:12

    Kandydat

    Nie sprawdzałem, niech zainteresowany sobie sprawdzi ;)
    ReviewUserIcon
    Dawid

    26.11.2020 11:21

    Kandydat

    Kiedy jest najlepszy okres na rozpoczęcie pracy? Jest jakiś moment w roku że tej roboty jest więcej i jest większe zapotrzebowanie
    ReviewUserIcon
    Uszak

    01.12.2020 14:49

    Pracownik

    Ale ogólnie można w ciągu roku normalnie, często dosyć są przyjęcia, z tego co kojarzę. Wtedy głównie tymczasowi przychodzą, a tak na stałe to można kiedykolwiek jeśli tylko są oferty
    ReviewUserIcon
    Dawid

    02.12.2020 11:51

    Kandydat

    Aha no bo tak w zasadzie to raczej szukam stałej pracy, czyli sprawdzam wszystko może się uda od przyszłego roku

    Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.