Lambertz

Opinie o Lambertz

Myślicie, że jest jakaś szansa żeby się u was zaczepić na stałe?

He

A czemu by nie?

Dario

powiem tak. Jeżeli jesteś porządny to zawsze możesz się zaczepić na stałe. U nas jest dosyć niski przemiał ludzi, raczej się zostaje na dłużej. Nawet przy covidzie nie było problemów z pracą, chyba że ktoś sobie olewał sprawe

He
@Dario

To tak jak wszędzie, nie pracujesz wylatujesz

kankan
@Dario

A jest umowa o prace normalnie?

WIto
@kankan

Tak, jeżeli nie robisz tymczasowo to umowa o pracę

Pop
@WIto

a jak ktoś robi tymczasowo to zlecenie

Terek
@Pop

fajnie w sumie, że też jest i taka opcja, bo czasem ktoś sobie chce zwyczajnie dorobić i nie szuka na stałe od razu

Boss

Nie ma tak, że dostajesz kasę za siedzenie na czterech literach. Trzeba się narobić, żeby dobrze zarobić. Praca popłaca, jak to mówią. Firmę polecam ludziom, który nie boją się roboty, obibokom odradzam.

Obibok
@Boss

jestem sobie obibokiem odkąd pamiętam i tak myślałem, że może znajdzie sie dla mnie miejscóweczka, ale jak nie to idę

Boss
@Obibok

Kurde, to rzeczywiście słabo. No ale innym polecam bo jest spoko.

Ulti
@Boss

są ogólnie teraz jakieś przyjęcia dla tych bardziej pracowitych (nie obiboków)?

magazan
@Ulti

ja na magazyniera teraz składam.

Nice
@Ulti

widziałem, że jeszcze szukają kogoś na elektryka, więc nie wiem, który fach ci bliższy

Ulti
@Nice

myślałem właśnie bardziej o magazynie, dzięki.

Ultimate

grunt, że atmosfera dobra

tomik
@Ultimate

zgadzam się, inaczej się chodzi do roboty jak jest do kogo się odezwać.

Mejks
@Ultimate

praca to nie tylko atmosfera, bo liczą sie warunki jakie daje pracodawca, jak to tu jest?

Ultimate poeta
@Mejks

Tylko kasa CI w głowie? A gdzie braterstwo, szlachetność, ideały? Gdzie się one podziały? Hehe nawet rym mi wyszedł.

Mejks
@Ultimate poeta

taaa czy ja wiem? chyba ideałami i braterstwem nie opłacę mieszkania, tak przynajmniej myślę

Ultimate poeta
@Mejks

Może i nie, ale ja nie chce patrzeć tylko na kase i pracować w miejscu, które mnie w ogóle nie interesuje, bo szkoda na to czasu.

Looker

Firma jak firma, kwiatów nie sypią przede mną jak wchodzę ale kurde znowu też nie ma co psów wieszać.

Rad
@Looker

trzeba się cieszyć tym co jest i że jest. Po Covidzie dużo znajomych potraciło pracę a ja się trzymam i to nieźle.

Angrl
@Rad

Tak Kasiu masz racje

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Munchies

miłej pracy pracownikom życzę!

Baba Ganoush

Lubicie swoją pracę?

Tank

można się rozwinąc i sporo nauczyć

Szk
@Tank

właśnie, są organizowane jakieś dodatkowe szkolenia?

churros
@Szk

są wprowadzające szkolenia. ale to ogólnie dość powtarzalna robota, więc nie ma potrzeby organizacji szkoleń co chwilę

Szk
@churros

ok, rozumiem

Enigma

Współpraca z nimi to czysta przyjemność zawsze pełen profesjonalizm

Valentine

Nie jest źle. A wręcz powiedziałbym, że jest dobrze. Najlepsza firma, w której dotychczas pracowałem.

Buckshot

3 razy próbowałem się rekrutować zanim się dostałem. upór się opłacił, bo teraz pracuję i jestem zadowolony

okoroko
@Buckshot

serio? nieźle

Untamed

FIrma jest naprawdę w porządku. Choć nie powiem żeby nie miała swoich problemów. Generalnie to jest kolos z wszystkimi problemami które mają firmy tego typu i z wszystkimi problemami. ALe jak zawsze, ktoś widzi to jako atut a ktoś inny jako problem. Ale ja zawsze powtarzam że jak się komuś nie podoba firma to zawsze może zmienić.

hugooo
@Untamed

rozsądne podejście

Dżej
@hugooo

A takie rzadkie.

Viggo

znalazła by sie tutaj dobra nie hejtująca duszyczka, ktora mogłaby chociaz krótko opowiedzieć, jak wyglada praca w Lambertzie? trzeba cos szczegolnego umieć? bardzo powaznie zastanawiam sie nad aplikowaniem i zależy mi na konkretnych odpowiedziach

ALE
@Viggo

trzeba tam umiec pracowac hahaha a co konkretnie chciałbyś robić, moze tak pójdzie szybciej niż omawianie każdego stanowiska z osobna?

Uprising

Ja powiem tak: Praca jest super jeśli ktoś się do niej nadaje. Jest ciężko trzeba wszystko robić BARDZO szybko. Nie narzekałam na pracę tam. Chciałam pracować dalej. Niestety przyjęłam się w listopadzie "okres świąteczny" do końca grudnia umowa. Nie ukrywam, że byłam zła gdy nie przedłużyłi mi umowy. Jednej osobie przedłużyłi z 8 nowych. Ale praca i kasa bez zarzutów.

ikk
@Uprising

próbowałaś się przyjąć jeszcze raz?

Ema
@ikk

może miała taki żal że juz nie chciała hehe a tak serio to zawsze może jeszcze to zrobić przyjęcia są co jakiś czas

Shadow Chaser

pracowałem w tej firmie i dobrze wspominam. wpadłem życzyć miłego dnia wszystkim obecnym pracownikom :)

Zarobki przelewane na konto są terminowo bez problemu. Warunki w porządku. Ktoś zawsze będzie na coś narzekać, ale to wszędzie, nie znacyz to od razu, że jest źle bo są osoby, które są zadowolone robią swoje i jest ok. Moim zdaniem lepiej przyjść popracować,póżniej wyciągnąć wnioski.

Gen
@123

A do którego dnia miesiąca sa wypłaty?

@Gen

a robi ci to różnice czy do 10 czy do końca miesiąca? ważne że jest na czas i można wydatki rozplanować

@Gen

ja w poprzedniej robocie to nigdy się nie mogłem doprosić żeby było na czas i to dopiero było straszne

@Gen

trzeba doceniać uczciwe miejsca pracy dlatego ja też zamierzam się tutaj przyjąć

i jak, udało się?

@Toro

jak wrażenia w pierwszych miesiącach?

@Toro

o ile w ogóle pracujesz oczywiście, jak nie to zignoruj

@Leo

na razie muszę poczekac aż mi się umowa skończy w poprzedniej pracy

aaa rozumiem

pp
@Leo

po co ci wrażenia skoro jesteś pracownikiem i sam najlepiej wiesz jak jest wewnątrz?

@pp

chciałem się zainteresować, zapytać czy u nowego wszystko w porządku, czy coś podpowiedzieć...czy to grzech?

Mam pytanie jest zapotrzebowanie u was w firmie na magazynierów?? I jak wygląda praca magazyniera w firmie Lambertz?

Lamb
@Adam

Ogólnie zapotrzebowanie na magazynierów pewnie jest tylko nie wiem czy w tym konkretnym momencie

heyman
@Adam

tak :) na olx znajdziesz ofertę

@heyman

o jak dobrze że ty o tym piszesz

@heyman

ja nie wiedziałem że na olx też udostępniają aktualne oferty

@heyman

a jak wpisuje lambertz praca to olx się nie wyświetla

Hmm
@avi

To dziwne, bo mi tak?

Hmm
@avi

Spróbuję wrzucić linka, może nie zniknie

@Hmm

no to nie wiem czemu u mnie to tak działa, a linku nie widzę

@Hmm

ale spokojnie poradziłem sobie i znalazłem tylko mówiłem po prostu że na pierwszej stronie mi się nie wyświetla

Jeden z naiwnych

Odpuść sobie

niby czemu

niech sam zdecyduje

@Jeden z naiwnych

poza tym ja nie widzę powodu, żeby sobie odpuszczać

Witam mam pytanie. Kiedy obok was przejeżdżam to czasami strasznie śmierdzi aż idzie zdechnąć. To od was?

Korina

Zastanawia mnie kilka kwestii odnośnie działu sprzedaży

Jakich?

@Korina

To chcesz się dowiedzieć, czy nie?

@Melisa

może się wystraszyła że nikt nie odpowiedział od razu. @Korina to nie jest takie łatwe nie każdy ma czas

@sos

Już nieaktualne :)

@Korina

nie musisz się od razu obrażać przecież

@sos

Nie obrażam się, po prostu już się dowiedziałam czego chciałam, poza forum. Skąd pomysł, że się obraziłam w ogóle?

@Korina

a to sory tak to zinterpretowałem

A ja mam takie głupie pytanie, w jakich rękawiczkach pracuje się na produkcji. Mam uczulenie na niektóre rodzaje rękawiczek więc pytam.

?
@Kasia

zawsze możesz chyba sobie jakieś swoje ogarnąć nie?

Masny
@Kasia

zawsze mówili że kto pyta nie błądzi itd więc chyba nie ma (usunięte przez administratora) pytań

Masny
@Masny

poważnie? ja rozumiem gdybym kotoś od głu.poli wyzwał, ale napisałem tylko o głu.pich pytaniach...a te frazę zna chyba każdy i nie jest obraźliwa...żeby od razu usuwać?

@Masny

to pewnie z automatu jakiegoś idzie że takie słowa znikają

Gen
@.

Tak, jest jakis algorytm ewidentnie

Hjamar
@Gen

o proszę jacy się nam znawcy trafili w tej kwestii chociaż nie mówię że nie macie racji bo może faktycznie jest tak jak mówicie

bckwje
@Hjamar

i tak od slowa do słowa z tematu rękawiczek do algorytmów. Takie rzeczy tylko na gowork

kol
@bckwje

takich rzeczy jak tu to nie zobaczysz nigdzie indziej ahhaha

oj mało widziałeś ;)

@kol

gowork to pikuś przy niektórych grupach na fb, heh

@kol

ale dobra, sorry, bo nie na temat

hehe
@bckwje

ze smiesznostek kiedys ocenzurowali mi ruda w rudzie sląskiej. ciekawe czy ty razem tez wytnie

Korina

Wypowiadają się tutaj również pracownicy biurowi?

nikis
@Korina

raczej ciężka sprawa.. większość to produkcja

nikis
@Korina

ale próbuj może ktoś będzie znał odpowiedź

@Korina

Nie ma sensu się czaić, masz pytanie to je zadaj

@Korina

Najwyżej nie uzyskasz odpowiedzi, jedyne ryzyko

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz