opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Lambertz

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 1036 ocen
Opinie(1480)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(1480)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Benefity
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Benefity

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ruda Śląska
  • Świętochłowice
  • Borowa Wieś
  • Paniówki
  • Bytom Szombierki
  • Paniowy
  • Zabrze
  • Przyszowice
  • Chudów
  • Chorzów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ruda Śląska
  4. /
  5. Opinie o Lambertz

Opinie

Opinie o Lambertz Ruda Śląska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconLambertz Polonia Sp. z.o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Lambertz!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ado

    17.11.2020 12:22

    Kandydat

    czy pracując na produkcji jest możliwość wyrwania jakiejś premii?
    ReviewUserIcon
    Roz

    23.11.2020 12:34

    Pracownik

    Tak, do 30%
    ReviewUserIcon
    Ado

    24.11.2020 11:11

    Kandydat

    a to jest zależne od jakiegoś okresu w pracy? w sensie jak jest więcej roboty to wtedy też większe premie, czy to nie ma wpływu
    ReviewUserIcon
    Janka

    16.11.2020 10:22

    Kandydat

    Czy pracując w Lambertzie ma się jakieś zniżki na produkty, które się współtworzy :D ?
    ReviewUserIcon
    Ella

    18.11.2020 10:47

    Kandydat

    a co chciałabyć sobie podjadać w trakcie produkcji ;p pewnie coś tam sie da taniej wyhaczyć ale na sto pro nie wiem
    ReviewUserIcon
    Janek

    19.11.2020 13:01

    Kandydat

    Nie, nie, to nie tak, gdybym chciała, to bym brała a nie pytała o zniżki, żeby dostać produkty uczciwie, ale taniej :)
    ReviewUserIcon
    Junak

    05.11.2020 11:38

    Inne

    Macie może jakiś przyzakładowy sklepik z waszymi produktami?
    ReviewUserIcon
    Junak

    13.11.2020 11:05

    Inne

    Ja tym bardziej.
    ReviewUserIcon
    steps

    13.11.2020 11:49

    Pracownik

    jego też już nie ma, więc można olewać sprawę myśle
    ReviewUserIcon
    kiki

    09.10.2020 00:16

    Inne

    @speed a wiesz jak się pracuje w zakładzie w Kato ?
    ReviewUserIcon
    Wert

    03.11.2020 12:53

    Pracownik

    bo nie ma nerwówki jak w niektórych miejscach, tylko robi się swoje w odpowiednim tempie
    ReviewUserIcon
    ?

    04.11.2020 10:53

    Kandydat

    w sumie to spoko, ja już też pracowałem w takim jednym miejscu co się tak wszystkim stresowałem że masakra, nawet po pracy myślałem o pracy a nie powinienem
    ReviewUserIcon
    Numb

    14.10.2020 10:52

    Kandydat

    A w jakich godzinach jest praca w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Wujo

    27.10.2020 12:58

    Pracownik

    gwarantuje że podzielisz. początki mogą być trudniejsze ale potem jest lepiej
    ReviewUserIcon
    Numb

    29.10.2020 10:07

    Kandydat

    dzięki za dobre słowo, fajnie że są w tej firmie tacy ludzie ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.10.2020 22:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    16.10.2020 04:44

    Były pracownik

    I co znowu pozbierała ciężko pracującym premie? Znając ją to na pewno tak!!!!
    ReviewUserIcon
    raz

    19.10.2020 13:34

    Pracownik

    nie opowiadaj bzdur i fałszywych informacji do widzenia!
    ReviewUserIcon
    Uszak

    15.09.2020 13:48

    Kandydat

    Są 2 zakłady Lambertza w Polsce, czy coś mi umknęło?
    ReviewUserIcon
    Ula

    07.10.2020 09:47

    Kandydat

    no zabrzmiało tak jakbym powinna się wytłumaczyć dlaczego właściwie zadałam pytania :) może źle zintepretowałam
    ReviewUserIcon
    Ula

    07.10.2020 09:48

    Kandydat

    Tak czy tak jakby ktoś znał taką sytuację że ktoś się przenosił to chętnie się o tym dowiem, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.09.2020 13:53

    Kandydat

    Czy jest rekrutacja na stanowiska biurowe?
    ReviewUserIcon
    franka

    28.09.2020 12:21

    Kandydat

    a czym jest "zwykła biurowa praca"? jak dla mnie praca specjalisty to też zwykła biurowa praca.
    ReviewUserIcon
    vibe

    29.09.2020 10:32

    Pracownik

    dla mnie zwykła biurowa praca to przerzucanie jakiś papierków, czy praca na rejestracji, sekretarki, asystentki..
    ReviewUserIcon
    Kungfu

    07.09.2020 12:37

    Kandydat

    Czy do pracy na magazynie konieczne są uprawnienia na wózki?
    ReviewUserIcon
    Kungfu

    11.09.2020 11:54

    Kandydat

    no i dzięki za odpowiedź, książeczkę mam, wiadomo, że przy żywności trzeba
    ReviewUserIcon
    pracuje

    14.09.2020 11:23

    Pracownik

    No czasami nie wszyscy do końca zdają sobie z tego sprawę dlatego wolałem napisać :D
    ReviewUserIcon
    Kaja

    21.08.2020 10:30

    Pracownik

    jakie stanowisko najbardziej polecacie w Lambertzie?
    ReviewUserIcon
    lol

    31.08.2020 11:30

    Pracownik

    na każdym stanowisku mniej lub bardziej trzeba pracować i wykonywać obowiązki, nie ma nic za darmo nigdzie
    ReviewUserIcon
    Julian

    03.09.2020 12:36

    Pracownik

    przecież wiem, żartuję sobie :)
    ReviewUserIcon
    EwkaKonewka

    06.07.2020 14:58

    Inne

    Witam. Jaki zakres zarobków na produkcji? Chodzi mi o netto.
    ReviewUserIcon
    Kobi

    18.08.2020 11:26

    Pracownik

    z pracownikiem ds. personalnych i kierownikiem działu
    ReviewUserIcon
    dosia

    19.08.2020 15:29

    Kandydat

    aha czyli oboje naraz :D dzieki
    ReviewUserIcon
    Filip

    04.08.2020 12:58

    Kandydat

    Czy jak nigdy nie miałem do czynienia z obsługą maszyn, to i tak mogę startować na operatora, czy raczej marne szanse, żeby mnie w ogóle rozważyli?
    ReviewUserIcon
    Hank

    11.08.2020 14:03

    Pracownik

    Jest jedna osoby przypisana do ciebie i cię szkoli na początku, więc jak czegoś nie wiem to zawsze możesz pytać, to ci pomoże
    ReviewUserIcon
    prosze

    12.08.2020 12:00

    Kandydat

    aaa no to tym lepiej chyba ze zawsze jest ta jedna osoba do której można się zwracać nie obawiając się zawracania gitary
    ReviewUserIcon
    Domino

    20.07.2020 14:26

    Kandydat

    Jest polska wersja facebooka Lambertza czy tylko niemiecka? Bo mnie przekierowuje za każdym razem na niem
    ReviewUserIcon
    oho

    29.07.2020 12:10

    Pracownik

    no może nie umie czytać co się czepiasz, nie każdemu się chce widocznie cały wątek przeglądnąć
    ReviewUserIcon
    ja

    29.07.2020 21:10

    Były pracownik

    Haha, z taką opinią jak oni mają to nigdy Polskiej strony na FB nie założą.
    ReviewUserIcon
    Andrzej Duda

    27.06.2020 00:38

    Inne

    Zaraz do Polski wjedzie Google i Microsoft ze swoją kasą, technologią i kulturą pracy. 3 miliardy zielonych mają zainwestować w Polsce obie te korpo. Będzie chyba musiał wysłać swoich" menedżerów" w proces bo zabraknie rąk do pracy. Praca jest odmóżdżająca, nie rozwojowa, nudna i wsteczna itd. Śmieszne są te ich ogłoszenia o pracę. Potrzebują inteligentnych ludzi...do czego niby?! Żeby zdusić w nich tę inteligencję i kreatywność?! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tay

    02.07.2020 11:32

    Inne

    albo nie ma tam tego wcale, czyli nie ma co zdusić :D
    ReviewUserIcon
    collin

    16.07.2020 13:41

    Pracownik

    może być i tak, nie mnie oceniać
    ReviewUserIcon
    Yo

    03.07.2020 12:40

    Inne

    Są przyjęcia do roboty?
    ReviewUserIcon
    Rita

    13.07.2020 10:30

    Inne

    a to też będę obserwować Katowice, może coś napisze czy się dostała i jak pierwsze wrażenia
    ReviewUserIcon
    info

    14.07.2020 14:13

    Kandydat

    no myślę, że warto obserwować oba profile, ja tak robię, a zupełnie różni ludzie pisza tu i tu
    ReviewUserIcon
    byla pracownica

    28.05.2020 12:19

    Inne

    pozdrawiam obecnych i bylych pracownikow lambertz ruda ślaska co tam u was slychac na zakladzie???
    ReviewUserIcon
    byla pracownica

    05.06.2020 13:39

    Inne

    heh, no zobaczymy moze moze :)
    ReviewUserIcon
    Forest

    26.06.2020 10:07

    Inne

    i co wróciłaś do pracy? tak tylko z ciekawości pytam ;)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    03.06.2020 18:30

    Inne

    Mam pytanie czym zajmuje się paletowy w Rudzie Ślaskiej dzięki za info
    ReviewUserIcon
    Robin

    24.06.2020 12:52

    Inne

    Dość ogólnikowo napisane. Czyli robota ciężka ale do wykonania rozumiem bez problemu
    ReviewUserIcon
    Star

    25.06.2020 10:14

    Inne

    no, można tak to ująć to też wiadomo, że dla każdego może to być inaczej
    ReviewUserIcon
    Basia

    07.06.2020 14:52

    Inne

    Mogę wiedzieć w jakich godzinach się pracuje bo wiem że po 12 h i też w weekendy i czy można pracować tylko od poniedziałku do piątku?
    ReviewUserIcon
    Basia

    21.06.2020 19:21

    Inne

    Dziękuję za odpowiedź. Tak się składa że pracowałam na produkcji od pon do pt a ten kto chciał więcej zarobić to pracował w czterobrygadówce. U nas można było wybrać dlatego zapytałam.
    ReviewUserIcon
    hm

    22.06.2020 10:09

    Inne

    Na pewno jest to spoko system, jednak nie każda firma widocznie może sobie na to pozwolić i potrzebuje mieć tych ludzi w pracy tak jak tutaj ;)
    ReviewUserIcon
    On

    31.05.2020 07:42

    Inne

    Mam pytanie co robi koza w naszym zakładzie.
    ReviewUserIcon
    prac

    21.05.2020 17:50

    Inne

    Mam pytanie czy są przyjęcia teraz do Rudy? Jeśli tak to przez jakie agencje pracy? Pracowałem w 2017roku przez jedną z agencji, która wygasła.
    ReviewUserIcon
    pyt

    25.05.2020 15:12

    Inne

    dzięki :)
    ReviewUserIcon
    Ksw

    27.05.2020 11:02

    Inne

    nie ma za co i szczerze powodzenia życzę
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Lambertz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Lambertz

    Ruda Śląska

    Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
    ReviewUserIcon
    Sezon

    23.04.2020 09:36

    Inne

    Czy w Lambertzie obowiązuje jakiś lepszy sezon pracy? Tzn czy potrzeba wtedy więcej ludzi i wiadomo że będą przyjęcia?
    ReviewUserIcon
    rebek

    19.05.2020 11:26

    Inne

    No tak, w końcu oba zakłady specjalizują się w czymś zgoła innym, więc są pewne wynikające z tego różnice :)
    ReviewUserIcon
    Kazek

    26.05.2020 13:35

    Inne

    nie no pewnie, to tylko taka luźna obserwacja, głośno myśle po prostu ;p
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    19.05.2020 18:58

    Inne

    Witam chciałam się zapytać o szczegóły pracy po ile godzin się pracuje dziennie? Czy praca jest od pon-piatku czy weekendy też? Jacy są ludzie zgrani czy z góry nastawieni negatywnie? POZDRAWIAM
    ReviewUserIcon
    oreo

    20.05.2020 09:27

    Inne

    pracuje się 7 dni w tygodniu po 12 godzin na 2 zmiany. Ludzie są w porządku nie ma jakiś dziwnych sytuacji czy coś w tym stylu, każdy wie co ma robić i się sobą zajmuje i tyle. Nie wydaje mi się żeby ktoś miał być nastawiony negatywnie no bo w sumie po co i z jakiego powodu ;p pozdrawiam również
    ReviewUserIcon
    Elemele

    21.05.2020 12:36

    Inne

    Potwierdzam komentarz powyżej
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    28.04.2020 14:45

    Inne

    Co wchodzi w socjal Lambertz?
    ReviewUserIcon
    Figa

    11.05.2020 14:39

    Inne

    O, ciekawe. Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Aria

    12.05.2020 10:01

    Inne

    Jest to spoko, bo w zasadzie wychodzi prawie na to samo jakby dostać premie pieniężną, bo tak samo możesz to wykorzystać na zakupach
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.04.2020 11:32

    Inne

    Na Rude chyba są jakieś oferty pracy nie?
    ReviewUserIcon
    twinpiks

    20.04.2020 12:24

    Inne

    Jak nie będziesz zwlekał, to jest taka szansa, bo inaczej ktoś ci może zgarnąć sprzed nosa ;)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.04.2020 10:52

    Inne

    możesz mieć sporo racji, pospieszę się
    ReviewUserIcon
    Man

    01.04.2020 13:08

    Inne

    (usunięte przez administratora) Od siebie dodam jeszcze, że proponuję zmienić podejście do pracy. Wiecie ilu ludzi potraciło pracę z dnia na dzień zostając bez środków do życia? OGROM! Ja się cieszę, że stoję po drugiej stronie barykady i zapieprzam do tej roboty, ale mam za co kupić chleb. Wejdźcie sobie na grupki na fb typu "szukam pracy na Śląsku" i zobaczycie ilu ludzi desperacko szuka jakiejkolwiek roboty - i to nawet menadżerowie, stanowiska biurowe, są w stanie wziąć nawet pracę na zmywaku, byle się utrzymać na powierzchni. Wszyscy mogliśmy skończyć jak oni. Dlatego ja się cieszę, że zakład nadal działa, i że praca ciągle jest. Sytuacja jest dla mnie trudna tak samo jak dla calej reszty, ale co wy myślicie, że Lambertzowi to wszystko jest na rękę? I że wszystkie decyzję są w stanie podjąć ot tak, jak za pstryknięciem palcem? Wszystkim jest ciężko, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, wszyscy się boimy, to normalne. Ale odrobina wyrozumiałości i empatii nie zaszkodzi. Nic nie osiągniemy kłócąc się i obarczać winą wzajemnie. A apele na goworku to nie jest dobry sposób na zgłaszanie jakiegoś problemu.
    ReviewUserIcon
    Tropiciel

    09.04.2020 14:00

    Inne

    Witam was w ten trudny dla wszystkich czas. Rozmawiałem z osobami które są nowe w firmie, są to osoby które cały czas są na terenie Polski. Pracowali w firmach w Piekarach, Rudzie, Tychach, na dzień dzisiejszy firmy mają postoje lub zmniejszyli produkcję. Dlatego agencje do nas je przysyłaja. Stara ekipa Ukrainy wyjechała. No Niestety my musimy pracować z nimi i się męczyć bo Osoby te nic nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć narobimy się za siebie i za nich. Co do zakazów nie stosują się wcale. Trzymcie się zdrowo.
    ReviewUserIcon
    dezynfekcja

    09.04.2020 17:34

    Inne

    Zawsze tak było że trzeba robić za siebie i za Ukraińców z niewielkimi wyjątkami bo zdarzały się osoby które i umiały pracować i rozumiały co się do nich mówi ale większość tz. ludzi z doskoku to olewa!
    ReviewUserIcon
    Lambertz Polonia Sp. z o.o.

    20.03.2020 17:05

    Inne

    Szanowni Państwo, W odpowiedzi na niektóre pojawiające się na tym portalu komentarze, dotyczące Lambertz Polonia sp. z o.o., związane przede wszystkim z działaniami dotyczącymi zagrożenia epidemicznego, Spółka pragnie wypowiedzieć się w sprawie oraz zdementować nieprawdziwe informacje wskazane w komentarzach. Przede wszystkim – w celu zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy zatrudnionych osób w Spółce podejmowane są wszystkie niezbędne oraz konieczne działania związane z zapobieganiem i przeciwdziałaniem koronawirusowi COVID-19. Zdrowie zatrudnionych osób jest i zawsze będzie absolutnym priorytetem dla osób zarządzających Spółką. W związku z powyższym w Spółce opracowano i wdrożono szereg szczegółowych procedur i instrukcji, dotyczących sposobów zachowania higieny w miejscu pracy oraz weryfikowania stanu zdrowia osób wchodzących na teren zakładu (między innymi dokonywany jest pomiar temperatury ciała, zgodnie z przyjętymi procedurami). Szczegółowo poinstruowano również ochronę zakładu o niezbędnych działaniach w tym zakresie. Należy zwrócić uwagę, że przyjmowane procedury dotyczą nie tylko pracowników, ale również osób zatrudnianych przez kontrahentów Spółki, a także kierowców, kurierów, dostawców itp. Spółka pragnie również zapewnić, iż stale współpracuje ze swoimi kontrahentami i koordynuje z nimi podejmowane w tym zakresie działania wymagając, by na teren zakładu pracy miały dostęp wyłącznie osoby zdrowe, które w ostatnim czasie nie miały kontaktu z osobami, u których wykryto zakażenie koronawirusem. Niezależnie od powyższego, pracownicy otrzymali również szereg szczegółowych informacji dotyczących koronawirusa COVID-19, między innymi dotyczących objawów choroby oraz sposobów ograniczania ryzyka zarażenia. Co się natomiast tyczy zakazu zgromadzeń powyżej 50 osób. Należy mieć na uwadze, że zakaz ten nie dotyczy zakładów pracy co zostało szczegółowo określona w przepisach prawa. Niezależnie od powyższego Spółka podejmuje jednak wszelkie możliwe działania, aby zminimalizować ryzyko zachorowania wśród pracowników. Na koniec pragniemy podkreślić, że obecna sytuacja jest bez precedensu dla Wszystkich pracowników Lambertz Polonia, jak i dla Wszystkich Polaków. Szczególnie w tym czasie potrzebujemy wzajemnej solidarności i zrozumienia i o to Państwa prosimy. Wyrażamy nadzieję, że poprzez wypracowywanie określonych rozwiązań oraz ich późniejsze stosowanie, wspólnie uda nam się zminimalizować wszelkie trudności i bezpiecznie przejść przez ten okres. Prosimy również, wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące zagadnień związanych z koronawirusem COVID-19 oraz działaniami podejmowanymi w tym zakresie, zgłaszali Państwo bezpośrednio do Spółki, jako Pracodawcy. Z poważaniem, Dyrekcja Lambertz Polonia Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    prac

    31.03.2020 11:39

    Inne

    a to firma ma myśleć za pracownika? ludzie sami nie wiedzą żeby zachowywać odstępy? no błagam bo pogrążasz się w tym momencie. Sami za siebie odpowiadamy i wiemy jak trzeba się zachować, a to że niektórzy maja to gdzieś no to sory bardzo ale nikt się nie będzie tym przejmował i pilnował każdego z osobna
    ReviewUserIcon
    dezynfekcja

    01.04.2020 05:39

    Inne

    Szczególnie przy taśmie stojąc 12 godzin przy taśmie jeden koło drugiego jak jedni kaszlą na ciebie a po drugiej stronie kichają na lecące ciastka i na ciebie!
    ReviewUserIcon
    Rybo...

    30.03.2020 13:14

    Inne

    Znowu usunięte co wam to daje to ja nie wiem . Zglosilismy sprawe do Pani Prezydent i do Sanepidu nie chcieliście nic z tym zrobić to teraz Oni coś z tym zrobią. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2020 12:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pylek

    27.03.2020 11:49

    Inne

    a są te oferty pracy?
    ReviewUserIcon
    Maciek

    30.03.2020 12:06

    Inne

    nie wiem, to już musisz sobie w necie posrpawdzać
    ReviewUserIcon
    Belzebub

    30.03.2020 11:14

    Inne

    Dokładnie.osobiście nie czuje sie w tym zakładzie bezpiecznie. Jaką mamy gwarancje ze nowo przyjeci z odległych krajow nie sa nosicielami? Ze przeszli kwaratanne czy niezbedne badania? Brak maseczek,srodkow co chwile brakuje. A w czasie przerw jeden wielki ścisk... Szkoda słow....
    ReviewUserIcon
    Wiola

    29.03.2020 15:55

    Inne

    Czemu wy usuwacie nasze komentarze nie jest to dla was wygodne bo (usunięte przez administratora) robicie z tym żeby nas zabespieczyc gdzie macie dla nas maseczki brakuje płynów i wy chronicie nas przed zakażeniem niby jak jakim cudem przejmujcie dalej obcokrajowców my się boimi ludzie o nasze zdrowie my będziemy coś z tym robić zapewniamy was
    ReviewUserIcon
    Ciekawe

    27.03.2020 10:27

    Inne

    Czy zarząd może nas poinformować co z trzema osobami które zostały odesłane do domu bo miały wysoką temperature? Byli to obcokrajowcy. W dniu 25 na zmianę nocną nie zostali dopuszczeni do pracy i z bramy zostali odesłani do domu? I co dalej? Pojechali do hotelu gdzie mieszkają z ludźmi którzy pracują normalnie. Czy została powiadomiona o tym stacja sanitarno epidemiologiczna? Prosiliśmy o komentarz
    ReviewUserIcon
    Rybo...

    26.03.2020 18:18

    Inne

    Usuniete bo adninistrator wszystko usuwa co im nie wygodne ludzie co tam pracują to robią nas za debiki nie rozumieją powagi że jest bardzo ciężko że się boimi nic z tym nie robią nie mamy maseczek odpowiedniej odległości powinni zakład zamknoc na dwa tygodnie inne instytucje są po zamykane Ale nie tylko Lambertz wy myślicie że w domu mamy myszsy ze się nie boimi o nasze rodziny Nic z tym sobie nie robicie na pewno nie pomaganie A komentarze takiego typu cały czas są usuwane Masakra zrobicie taką że ludzie nie przyjdą do pracy widzicie Co się dzieje w ogóle mówią w telewizji A wy nam bezpieczeństwa nie dajecie wręcz przeciwnie
    ReviewUserIcon
    Messi

    24.03.2020 09:37

    Inne

    (usunięte przez administratora) My się obawiamy o nas o rodziny nie mamy pewności że ktoś tam nie będzie chory czy nawet my sami bo czasem choroba jest bez objawowo. Ale wy tego nie rozumiecie zróbcie coś z tym bo kończy nam się cierpliwość. I my z tym coś ztobiny później będziecie płakać bo wy będziecie mieć kłopoty.
    ReviewUserIcon
    Rybo....

    22.03.2020 22:44

    Inne

    Jak mamy pracować to zapewnijcie nam maseczki ochronne i odpowiednią odległość a to jest w tym zakładzie realne i jeszcze przyjeżdżają do nas nowi ludzie do pracy z kad mamy pewność gdzie byli w ogóle już nie mamy pewności
    ReviewUserIcon
    Byczek

    22.03.2020 18:08

    Inne

    Tak jak już pisałem Lambert nic nie robi oprócz mierzenia temperatury i jeszcze zle mierzenia jest nas dużo osób na zakładzie jesteśmy koło siebie itp nikogo to nie obchodzi a na pewno nie nasze zdrowie ino żeby produkcja szła boimy się ale oni w ogóle nas nie słuchają bo po co mówią że oni to będą chamowac ale jak nie mają a to wpływu a jak chce chamowac to niech coś zaczną robić bo przychodząc do pracy w takie skupisko na pewno nas nie ochroni i obiecujemy wam jak nie zrobicie coś z tym to idziemy z tym do Pani prezydent
    ReviewUserIcon
    Anka

    19.03.2020 22:48

    Inne

    Chyba sanepid lub inne władze powinny zainteresować się zakładem LAMBERTZ !!! gdzie przy takiej ilości pracowników i obecną sytuacją pandemi zakład do tej pory funkcjonuje!!! Pan prezes nie wie co to jest praca maksymalnie do 50 osób!!!!(na jednej zmianie około 80do 90 osób) STRACH !!!STRACH!!!! I JESZCZE RAZ STRACH!!!O bliskich i nie tylko o każdego pracującego tam człowieka! Ludzie zróbcie coś z tym bo jak Nie Wy To Kto!!! Robota nie zając nie ucieknie a zdrowie najważniejsze!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.03.2020 12:17

    Inne

    To nie są żarty. Jako pracownik wzywam Lambertz Polonia do natychmiastowych działań związanych z koronawirusem. Zorganizujcie nam przerwy śniadaniowe tak byśmy mogli siedzieć po jednej osobie przy stoliku. Po każdej takiej przerwie powinny być zdezynfekowane stoły, krzesła, kuchnia i przyciski maszyn. Zwolnijcie rzędy tak byśmy mogli pakować i zbierać ciastka w odstępie metra od siebie. Zakupcie nam maseczki. Na podziale tez nie możemy tak stać jeden przy drugim. Zróbcie coś po sam pomiar temperatury nie pomoże. Malo tego ten pomiar jest wykonywany za szybko. Ochroniarze mierzą glowe za głową bez nawet 10 sekund odstępu
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.03.2020 12:56

    Inne

    Oni ciagle zatrudniaja nowych NOWYCH pracownikow ktorzy nie wiadomo jak dlyga sa w polsce gdzie byli przedtem w ciagu jednego dnia maja wszystkie szkolenia i badania zrobione a ty masz z nimi pracowac i najlepiej nie dyskutowac...a ty wymagasz odstepu jednego metra na pakowalni jeden od drugiego...litowci to nie na tym zakladzie
    ReviewUserIcon
    przerażona!

    19.03.2020 19:30

    Inne

    Proszę zadzwonić do sanepidu lub pod Nr 112
    ReviewUserIcon
    lidka

    26.02.2020 11:41

    Inne

    co się głównie produkuje w tym oddziale? coś specjalnego, czy wszystkiego po trochu?
    ReviewUserIcon
    topolino

    12.03.2020 11:45

    Inne

    :)
    ReviewUserIcon
    hmm

    13.03.2020 11:52

    Inne

    a czemu jest takie rozdzielenie, ze tu pierniki a tam pakowanie ciastek?
    ReviewUserIcon
    Popieram

    11.03.2020 17:06

    Inne

    Dokładnie. Brygadzistka oraz kierownik powinni dostać rozporządzenie mówiące o tym jak postępować w razie gdy ktoś źle się poczuje lub gdy sami zauważa ze ktos jest chory co wtedy robić. Nie powinni bać sie zgłaszać tego i wezwać pogotowie. Powinni również być zaopatrzeni w termometry dzięki którym mogli by sprawdzić temperaturę pracownika który wygląda na chorego. Takich termometrów niestety nie ma.
    ReviewUserIcon
    Korona wirusy

    11.03.2020 12:38

    Inne

    W związku z tym, iz w naszej firmie pracuje bardzo dużo osób z Azji, którzy przyjechali jakieś 2 tygodnie temu, to mam takie pytanie do zarządu firmy. Dlaczego nie wystosowaliscie żadnej procedury w razie postępowania z osobą która źle sie poczuje? Czy macie jakis plan w razie gdy ktoś źle soe poczuje? Z doświadczenia wiem, że gdy ktoś sie u nas źle czuje no: ma temperature to brygdzistki puszczają do domu i tyle. Temat zamknięty. Gdy by yeraz ktoś zle soe czuł np: dziewczyna filipinka, albo ktoś z Ukrainy to co by było? Ja Wam powiem. Idzie do domu i po temacie. Moim zdaniem brygdzistki i kierownicy powinni wezwać pogotowie i powiadomić górę o tym. To bardzo ważne ponieważ w firmie pracują obcokrajowcy którzy przyjechali do nas w momencie kiedy u nich w krajach był już wybuch epidemi.

    Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.