opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Lambertz

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 1036 ocen
Opinie(1480)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(1480)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Benefity
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Benefity

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ruda Śląska
  • Świętochłowice
  • Borowa Wieś
  • Paniówki
  • Bytom Szombierki
  • Paniowy
  • Zabrze
  • Przyszowice
  • Chudów
  • Chorzów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ruda Śląska
  4. /
  5. Opinie o Lambertz

Opinie

Opinie o Lambertz Ruda Śląska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconLambertz Polonia Sp. z.o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Lambertz!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    oli

    14.11.2014 21:32

    Inne

    Słyszałem że jest tam okropnie, ale nie wiedziałem że aż ta, a jak mają na imię te brygadzistki? i która jest najgorsza, bo jak mnie przypili, to bede musiał tam iśc, a tak to przynajmniej się nastawię żeby nie byc zasxkoczonym
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.10.2014 18:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    camiro

    05.11.2014 15:45

    Inne

    Wystarczy, że zadzwonisz do agencji pracy tymczasowej, to uzyskasz odpowiedzi na każde stawiane przez Ciebie pytanie.
    ReviewUserIcon
    Masakra

    08.09.2014 10:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)!! Inaczej nie można tego nazwać!!!!
    ReviewUserIcon
    terror

    07.09.2014 23:32

    Inne

    A odnośnie brygadzistek,tak to latają i sie wydzierają a prawda jest taka ze same nie mają głow na karku,jedna przybita jak 100kg gwozdzi wpadła do maszyny,nie mam pojęcia jak to mogła zrobić... brygadzista operatorów nawet nie widzi pustych palet ktore sa ułozone ładnie,wpada w nie i łamie dwie nogi... tam ludzi biorą poprostu z przypadku,ktorzy nie mają pojęcia o niczym. Operatorzy się zmieniają tam co chwile,bo są zle przeszkoleni,bo nie ma operatora który sie tam na czymś zna i potrafi przeprowadzić instruktazu,ciagle ktoś ma jakiś palec ucięty lub ręke,a firma nie płaci za to odszkodowania,bo szefem jest niemiecki sknera który gardzi polakami,kierowniczki to z chęcia by mu jajami chuśtały przez cały dzień.
    ReviewUserIcon
    nieznajomy

    30.08.2014 10:30

    Inne

    Interesuje mnie praca mam rodzine. na utrzymaniu chcialem sie do was przyjac ale co wy tu wypisujecie tojest prawda za Dziury bylo zle ale slyszalem ze one tam juz nie pracuja prosze napiszcie czy warto skladac tam papiery czy tynk skubac i gdzie te Dziury sie wyniosly czy ich wywalili odpiszcie
    ReviewUserIcon
    terror

    07.09.2014 23:18

    Inne

    Nie idz. patologia.
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    23.08.2014 00:32

    Inne

    ...po prostu powiedziałbym to co myślę i zwolnił się bo za takie pieniazki nie pracowałbym tam nawet tygodnia, pracue za minimalna i co? po pracy zbierać puszki?, pokaz gębę tej brygadzistki, nikt nie ma prawa obrazac drugiej osoby zwlaszcza w pracy, to jest rozprawa cywilna i wyplata odszkodowania,zniszczyłbym ta osobę, chwasta trzeba wyrywac w zalążku, w 1933 roku mielismy już tego przyklad a w 1939 tego konsekwencje
    ReviewUserIcon
    Lukasz38

    22.08.2014 00:22

    Inne

    no nic jakby palacili wiecej zrobiłbym tam porządek i co niektórym wszarzom zrobił porządek, ale na szczęście nie pracuje w tej firmie ale po komentarzach to trzeba twardo, jakies stare baby pewno bez chłopów, z takimi to trzeba ostro. Podpisano Lukasz 38
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    19.08.2014 10:34

    Inne

    Ja tu pracowałam ponad pół roku i dziwie się sobie, ze tam wogóle wytrzymałam. Obóz pracy jak prawdziwy Oświęcim. Nie polecam!
    ReviewUserIcon
    agus

    20.08.2014 16:47

    Inne

    wiesz co ty piszesz glupoty napewno jestes z lambertz brygadzistki powinny byc od tego zeby komus wytlumaczyc dokladnie prace co ma wykonywac i jak robic a one rycza ryjami zaraz od pierwszego dnia daja czlowieka pierwszy raz na jakies stanowisko i trzeba wszystko or razu dobrze umiec nikt nic dokladnie niewytlumaczy tylko przyjdzie brygadzistka za 15 min i cie wyzwie od (usunięte przez administratora) i ze nic nieumiesz bo jak juz to robisz 15 minut to powinno sie to juz umiec one tylko tyle umia chodzic krzyczec wulgarne slowa uzywac i pomiatac innymi ludzmi
    ReviewUserIcon
    elza

    19.08.2014 09:50

    Inne

    ludzie z lambertz maja już doscy ludzi z firm pośrednich musza za nich pracować a maja płacone tyle samo. wcale się niedziwe ze brygadzistki krzycza bo jak ktoś nie rozumie polecen i trzeba gadac jedno i to samo do jednej osoby to człowiek ma prawo się zdenerwować.
    ReviewUserIcon
    SlaskPL

    24.07.2014 21:29

    Inne

    Witam Mam zamiar złożyc skarge na dwie brygadzistki ze zmiany 24 lipca 18;00, których zachowanie wykraczało ponad "standardy" i musiałem wyjść. Pracowałem przez kilka dni na drugiej hali gdzie ładuje sie ciasto do podajników i było normalnie, kiedy zapytałem jedną z trygadzistek czy moge tam iść bo już tam pracowałem spytała z oburzeniem czy mam już przydział, odpowiedziałem że nie po czym powiedziała żeby czekać jakby jakimś problemem było wysyłanie ludzi do pracy którą już znają. Po jakimś czasie dała mi przydział na jakąś taśmę pzy której jeszcze nie pracowałem i przez co najmniej pół godziny chodziliśmy w kółko bo niewadomo było co robić i nikt też nie wiedział i chodziliśmy z jednej hali na drugą bo trzeba było "udawać" że coś sie robi. OHHH i jeszcze trzeba było zamiatać CZYŚCIUTKĄ podłogę hmmmm TO MA SENS. Potem po jakimś czasie wróciliśmy sie na taśmę numer 3. Krzyki , wrzaski itd. Te panie nie są tam od tego czego myślą że są , a to nie jest (usunięte przez administratora) wiec jeśli ktoś jest chętny się dołączyć to prosze bardzo ja złoże skargę.
    ReviewUserIcon
    beti

    23.07.2014 20:28

    Inne

    ludzie opamietajcie sie i piszcie co myślicie
    ReviewUserIcon
    beti

    21.07.2014 16:33

    Inne

    WCZORAJ BYŁAM PIERWSZY DZIEŃ KATASTROFA BRYGADZISKI BESZCZELCE , CHAMSKIE , ZERO KULTYRY IDĘ DZISIAJ NA NOC JEŚLI BĘDZIE TAK SAMO WEZMĘ I TOA NAGRAM PUSZCZĘ DO SIECI MOZE JAK ZOBACZĄ TO SIĘ OPAMIĘTAJĄ
    ReviewUserIcon
    funial

    16.07.2014 21:22

    Inne

    ja tam już drugi weekend pracuje i jest ciężko ale w gorszych miejscach się pracowało..A jeśli chodzi o krzyki kierowniczek to moim zdaniem one świadczą o ich kulturze osobistej i wychowaniu..Gdyby wprowadzić kulturę pracy i międzyludzką to fajna praca by była..W innych zakładach są kary za używanie niecenzuralnych słów a jak kierownikom zależy na lepszej produktywności pracowników to słownie motywują że np. damy rade bo jesteśmy zespołem albo pokażemy drugiej zmianie że zasługujemy na piękną okrągłą premię i gadka całkiem inna zróbcie sobie porządek w końcu w pracy a nie róbcie meliniarni w końcu fajne kobitki z was są a do was strach zagadać odstraszacie po prostu
    ReviewUserIcon
    klika

    04.05.2014 10:32

    Inne

    mam pytanie czy przyjecia do Lambertza sa czy nie ma i gdzie zlozyc podanie do pracy pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    były_pracownik

    23.03.2014 19:22

    Inne

    qń po prostu udało mi się znaleźć coś innego. I nie żałuję tej zmiany :)
    ReviewUserIcon
    były_pracownik

    19.02.2014 10:13

    Inne

    Jak miło znów zajrzeć na watek o moim byłym pracodawcy(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jacek

    25.01.2014 23:16

    Inne

    Macie racje to co piszecie na forum Lambertza,takich Zakladow jest więcej w regionie Madej, Duda Sosnowiec,Jano w Zabrzu,to są ludzie którzy maja skrzywione mozgi z wyglądem zewnętrznym i są chronieni przed swoja glupota,mściwością.
    ReviewUserIcon
    Edzia Szparka

    24.01.2014 09:26

    Inne

    Co powiecie o takiej osobistości jak (usunięte przez administratora)? Pytam, bo osoba ta została (usunięte przez administratora)w naszej firmie i nie wiemy czego można się po niej spodziewać. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    MAJSTER

    08.12.2013 17:49

    Inne

    PRACUJ PRACUJ(usunięte przez moderatora) KOCHŁOWIC ŁOWIECKIEJ MASZ NA STAŁE PRACĘ LAMBERTZ JESTEŚ JAK W (usunięte przez moderatora) JA TEŻ TAM PRACOWAŁEM XD OCENA UJEMNA XD

    Kontakt - Lambertz

    Ruda Śląska

    Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
    ReviewUserIcon
    ciastowi

    19.11.2013 22:01

    Inne

    Pracujemy juz 5 lat jest wporzadku ciezko ale zeby zaciskamy .nocki 12 godz mijaja szybko gorzej ranki bo jest kierownictwo i marudzi.kasa nie zawsze 10 jest nieraz szybciej nieraz puzniej.Premia nas denerwuje bo co miesiac ja znizaja czemu???osoby z zmiany naszej zoltej sa dobrze zorganizowani.pozdrawiam cala brygade zolta
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Lambertz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Nie ważne kto :-p

    15.08.2013 20:09

    Inne

    Nie pierdziel, że da się tam pracować! Brak kultury, kobiety ... [usunięte przez moderatora] przy załadunku, a faceci układają woreczki do koszyczków. Brygadzistki i kierownictwo nie widzi w tym nic złego. Z takim czymś się w życiu nie spotkałam. SZOK!
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    08.06.2013 07:30

    Inne

    Popieram twoje słowa ale nawet na dziennej zmianie jest nieciekawie.Tam nikt nie chce pracować koszmarna robota
    ReviewUserIcon
    ania

    07.06.2013 00:06

    Inne

    Pracowalam w tej firmie dwie nocki.mialam dosyc odradzam kazdemu.naprawde to mialam stac i pakowac ciastka a w koncu sprzątałam ciastka spadały na glowe.pomimo wysokiego wynagrodzenia serdecznie odradzam.nie po zlosci ale z szacunku dla innych.
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    01.05.2013 21:27

    Inne

    Odpowiedz na głupi komentarz Znawcy. Ludzie tam nie chcą robić bo robota bardzo Ciężka .. [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    01.05.2013 21:17

    Inne

    Mądralo to idz tam i przerób miesiąc a potem gadaj
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    02.09.2011 10:11

    Inne

    Wogole sie dziwie jesli taka marna pensja to kto tam pracuje? najprawdopodobniej tylko nieudacznicy, gdyby brakowalo rak do pracy pracodawca chcac czy nie chcac musial by polepszyc warunki placy i pracy, ale polak to taki narod ze narzeka i marudzi ale dalej pracuje i robi ponizej minimalnej krajowej, bez urazy ale zal.
    ReviewUserIcon
    Lukasz 35

    01.06.2011 10:44

    Inne

    w Katowicach sa tam teraz jakies przyjecia?, jestem bez pracy i kazda zlotowka w tej chwili mi sie przyda, gdzie jest posrednik w ktorym mozna zlozyc do Lambertza podanie? jaka stawka jest na dzisiaj?, to jest umowa o dzielo czy umowa zlecenie. Jakim autobusem z Tychów mozna tam dojechac. Z gory dziekuje za odpowiedz. Lukasz35
    ReviewUserIcon
    Jacek

    22.05.2011 15:44

    Inne

    Najlepiej przestancie pisac bzdury,a zajmijcie sie praca,a co do pracodawcy obowiazkiem jest odprowadzanie skladek zus i skch,dotyczy to wszystkich zakladow pracy,a nie wykorzystywanie ludzi bezrobotnych umowa o dzielo...
    ReviewUserIcon
    Rania

    31.03.2011 19:20

    Inne

    W Lambertz jest nie taka straszna i zła praca,jedynie zarobki mogły by być wyższe również dla pozostałych osób(ok.1500 netto)
    ReviewUserIcon
    TylkoJa

    15.11.2010 16:59

    Inne

    Miałam składać CV do tej firmy, jednak po przeczytaniu komentarzy, zrezygnowałam. Nie wyobrażam sobie pracy wśród krzyków i wyzwisk ludzi, ciągłą kontrolę, wielki ... [usunięte przez moderatora] za małe pieniądze itd. Sądząc po tym wszystkim, nie wytrzymałabym tam nawet 1 godziny :( A choć jestem zdesperowana, to nie aż tak bardzo, aby szargać sobie nerwy, zdrowie i psychikę...
    ReviewUserIcon
    jsdhbdshfhdc

    07.11.2010 16:40

    Inne

    zalezy czy chcesz pracowac spod firmy partnerskiej czy spod lambertza. Jak te pierwsze to mozesz pracowac albo 1 dzien w miesiacu albo 30 dni
    ReviewUserIcon
    dorcia

    05.11.2010 18:28

    Inne

    w soboty i niedziele też się pracuje ?czy są jakieś dni wolne:)
    ReviewUserIcon
    ktos

    05.11.2010 14:40

    Inne

    zarobki 6,8 brutto czyli do reki masz okolo 5,6. Jak chcesz zeby traktowali Cie jak smiecia i wyzywali to polecam tam prace. No i 12 godzin pracy tasmowej. Zreszta nie sprobujesz to sie nie dowiesz.
    ReviewUserIcon
    dorcia

    05.11.2010 10:48

    Inne

    czy tam pracuje sie po 12 godzin przez 7 dni ?prosze o szybka odpowiedz ,zastanawiam sie nad ta praca ,tylko nie wiem czy wytrzymam tak w kołko po 12 godzin ,i ile zarabiacie ,moze ktos napisze:)
    ReviewUserIcon
    Renua

    29.08.2010 22:33

    Inne

    Praca w Lambertz jest taka jak wszędzie jak w kazdym zakładzie pracy.Zarobki przelewane na konto są terminowo bez problemu tak jak u innych pracodawców.To co niektórzy wypisują o Lambertz to nze jest praie dą że jest aż tak żle.Raczej lepiej przyjść popracować,póżniej wyciągnąć wnioski.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.06.2010 11:19

    Inne

    niech sie odezwie kto� kto tam robi teraz
    ReviewUserIcon
    astera

    20.10.2009 22:31

    Inne

    nie jest zle , wczesniej pracowalam na poczcie polskiej to dopiero trudne warunki byly dni kidedy kobiety musialy w upale wozki z paczkami przekladac, i mdlaly wyobrazcie sobie, a tu praca jest zorganizowana i mi sie podoba, sa duzo gorsze miejsca
    ReviewUserIcon
    praca

    14.10.2009 09:40

    Inne

    Słuchajcie nikt na sile nikofo nie trzyma w tej pracy
    ReviewUserIcon
    niemiły

    28.09.2009 21:27

    Inne

    popieram moja dziewczyna tam pracuje i jednym zdanie firma to [usunięte przez moderatora] na umowe jest wpisana stawka a i tak dostają mniej duuuuuuuuż mniej. i przerwy niema po 10 20 min tylko 2 może 3 razy po 5 min i to wszystko

    Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.