opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Lambertz

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 1036 ocen
Opinie(1480)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(1480)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Benefity
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Benefity

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ruda Śląska
  • Świętochłowice
  • Borowa Wieś
  • Paniówki
  • Bytom Szombierki
  • Paniowy
  • Zabrze
  • Przyszowice
  • Chudów
  • Chorzów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ruda Śląska
  4. /
  5. Opinie o Lambertz

Opinie

Opinie o Lambertz Ruda Śląska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconLambertz Polonia Sp. z.o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Lambertz!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ciekawa

    27.10.2016 14:03

    Inne

    Kto tam jest teraz Dyrektorem Zakładu?
    ReviewUserIcon
    Janina

    11.11.2016 18:07

    Inne

    No właśnie a kto jest nowym dyrektorem ??? imię nazwisko proszę podać , dyrektora
    ReviewUserIcon
    gfd

    04.09.2016 20:02

    Inne

    W sumie to i atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach, bo każdy wie że to klucz do sukcesu.
    ReviewUserIcon
    JPK

    31.08.2016 11:06

    Inne

    Piękne są róże i piękne są bzy, ale z tych kwiatów, tak szczerze mówiąc, to najpiękniejsza jesteś właśnie Ty. Kocham cię za Twoje szafirowe oczy, kocham cię za Twoje ciemne włosy, kocham cię za Twoja delikatność i za to cię kocham, ze nie robisz mi na złość.
    ReviewUserIcon
    Jaja

    26.07.2016 22:10

    Inne

    To co tu wypisujecie to jesteście ludźmi z rynsztoka ciulami i (usunięte przez administratora) niedorobionymi.
    ReviewUserIcon
    Thxcffh66

    21.04.2016 00:45

    Inne

    Od 6 - 18 I od 18-6
    ReviewUserIcon
    terefere

    17.04.2016 11:44

    Inne

    Mam takie pytanie w jakich godzinach tam sie pracyje od 6 do 18 czy jak??
    ReviewUserIcon
    Dziki dzik

    22.03.2016 22:14

    Inne

    Jeśli pracujesz pod firmą to grafik możesz ustalić ale jeśli jesteś pod zakładem to pewnie nie ma takiej możliwości
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    22.03.2016 11:23

    Inne

    Jak wygląda zatrudnienie na operatora maszyn przez Lambertz, a nie agencje ? Grafik jest do dogadania czy dostaje się już ułożony na cały miesiąc ?
    ReviewUserIcon
    Pracujaca

    04.07.2017 20:50

    Inne

    Kaludia masz przydzielona brygade i chodzisz tak jak oni, ovojetnie czy jako operator, pakowaczka czy brygadzistka, masz jedna brygade i jej sie trzymasz Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Whisky2901

    21.03.2016 20:40

    Inne

    Może daj jakiś namiar na Ciebie to mogę Ci mówić jak to wyglądało itd
    ReviewUserIcon
    lock

    22.03.2016 11:56

    Inne

    napisz mi na maila : [email protected] tak wgl to powodzenia ;)
    ReviewUserIcon
    lock

    21.03.2016 19:04

    Inne

    Kiedy masz szkolenie ? ;)
    ReviewUserIcon
    Whisky2901

    21.03.2016 16:47

    Inne

    Witam. Dzisiaj do mnie zadzwonili i mam iść na badania i szkolenie.. czekałem równe 2 tyg więc musisz cierpliwie czekać chyba ^^ daj znać jak będziesz coś wiedział ;) powodzenia.
    ReviewUserIcon
    lock

    21.03.2016 13:57

    Inne

    tak więc niezbyt mają podejście do ludzi ..
    ReviewUserIcon
    Whisky2901

    19.03.2016 09:07

    Inne

    Spoko poczekam i zajrzę tutaj w poniedziałek. Ciekaw jestem co powiedzą ehh
    ReviewUserIcon
    lock

    21.03.2016 13:53

    Inne

    Witam, dowiedziałem się tylko tyle --- Jak będzie umowa zadzwonimy ;d nawet do biura nie zostałem dopuszczony .. tylko ochroniarz zadzwonił się zapytać ..
    ReviewUserIcon
    lock

    18.03.2016 21:39

    Inne

    albo daj numer to ci wysle esa ..
    ReviewUserIcon
    Whisky2901

    18.03.2016 20:14

    Inne

    Okej to czekam na to co powiedzą... daj znać. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    lock

    18.03.2016 18:51

    Inne

    W poniedziałek zadzwonię to ci napisze co i jak .. ode mne to tylko cv sobie zostawili ;p
    ReviewUserIcon
    Whisky2901

    18.03.2016 15:10

    Inne

    Zrobili kopię mojego dowodu ^^ masz może numer z którego do Ciebie dzwonili? Bo jeśli masz to może zadzwoń i zapytaj co jest grane... ja niestety go skasowałem a na numer który jest podany w necie nikt nie raczy odebrać.
    ReviewUserIcon
    Whisky2901

    18.03.2016 13:44

    Inne

    Czyli jesteśmy w podobnej sytuacji ^^ oni chyba są jacyś głupi.. może powiedz kiedy się wybierasz to pójdę z Tobą przyjacielu.
    ReviewUserIcon
    lock

    18.03.2016 14:39

    Inne

    W poniedziałek chyba .. a powiedz mi jakieś papiery od ciebie wzięli ?
    ReviewUserIcon
    whisky2901

    18.03.2016 00:07

    Inne

    w poniedziałek będzie dwa tygodnie jak już czekam. Odmówiłem już innej pracy a od Lambertza nie dostałem żadnej wiadomości.. byłem na rozmowie i mam isc na operatora maszyn ^^ a jak z Tobą było ? pozdro
    ReviewUserIcon
    lock

    18.03.2016 13:17

    Inne

    Dokładnie tak samo ---> rozmowa kwalifikacyjna, obiecanki, i czekanie na telefon ... też już miałem inną ofertę pracy ale zrezygnowałem .. teraz żałuje bo już bym pracował a tak siedzę na (usunięte przez administratora) wgl jak ktoś się do ciebie odezwie daj znać ^^ ja to tam chyba podjadę się zapytać co i jak ...
    ReviewUserIcon
    whisky2901

    17.03.2016 10:55

    Inne

    Witam. wie ktoś może ile się czeka na odpowiedz z Lambertza ? Niby mam być zatrudniony i dokumenty zostały wysłane do Niemiec... tylko ile można czekać ?
    ReviewUserIcon
    lock

    17.03.2016 19:00

    Inne

    Ja też niby zostałem zatrudniony i czekam już tydzień na telefon .. co ci gadali na rozmowie ? pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Lambertz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Lambertz

    Ruda Śląska

    Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    22.02.2016 22:57

    Inne

    Pracowałem tam 2 miesiące,chciałem sobie dorobić jako uczeń.Pierwszy dzień pracy bardzo pozytywny,ponieważ trafiłem na dobrą zmianę (brygadzistki jak i pracownicy bardzo w porządku).Natomiast drugi dzień jakaś masakra...Nie pamiętam jaka to była zmiana ale ta brygadzistka...taki babsztyl nie obchodziło ją to że jestem dopiero 2 dzień w pracy była bardzo wulgarna,arogancka i kompletnie bez kultury.Swoją złość wyładowywała na mnie (zmieniała mnie na takie stanowiska na których według mnie powinny pracować osoby bardziej doświadczone niż człowiek który jest dopiero 2 dzień w tym zakładzie).Gdy coś mi nie wychodziło albo nie nadążałem to zamiast pomóc człowiekowi to stała i darła morde...Ogólnie praca 12 godzin bardzo wyczerpująca nie można nawet sobie na chwilkę stanąć i odpocząć bo zaraz drą ryja.Przerwy są dwie po 20 minut i czasami 5 minutowa przerwa "żeby się napić".Pracuje tam bardzo dużo Ukraińców.Chodziłem do tej pracy z przymusu bo podpisałem umowę na miesiąc i z musu musiałem przedłużyć na kolejny miesiąc (z powodu braku pieniędzy).Kiedy się mi ta umowa skończyła poczułem ulgę że nie muszę już tam wracać.ISTNA PATOLOGIA.
    ReviewUserIcon
    ktos

    31.12.2015 15:14

    Inne

    a jak sie nazywał poprzedni kierownik ktos wie
    ReviewUserIcon
    Szukająca pracy

    25.11.2015 11:22

    Inne

    A można wiedzieć jakie są te zarobki u was na produkcji? U Madeja 1300 zł z groszami :(
    ReviewUserIcon
    Szukająca pracy

    24.11.2015 19:54

    Inne

    grzegorz dzięki za info ;)
    ReviewUserIcon
    Szukająca pracy

    22.11.2015 14:20

    Inne

    tutik ja raczej na kierowniczkę się nie nadaje,długo bym nie zagrzała tam stołka bo nie potrafię być wredna do innych ludzi i ich gnębić.A na operatora też nie bardzo bo to zbyt odpowiedzialne.Chciałabym jakąś prostą robote,pakowanie ciastek czy sprzątanie.
    ReviewUserIcon
    Martyna

    22.11.2015 10:54

    Inne

    Szukają kierownika zmiany. To co starego wyrzucili?
    ReviewUserIcon
    Szukająca pracy

    21.11.2015 00:37

    Inne

    Hej Kochani.Czy w waszej firmie są jakieś zatrudnienia teraz? Jakie tam są wogóle stanowiska pracy?Nie przestraszycie mnie mobbingiem bo pracowałam w Madeju.Smutne ale już jestem przyzwyczajona do pogardy.Może przydałabym się na jakieś pomocnika pakowacza czy coś ?
    ReviewUserIcon
    myśliciel :D

    11.11.2015 06:10

    Inne

    Witam. Pracuje w tej firmie od tygodnia czasu. Jestem zatrudniony na umowe zlecenie. Plusem jest to, że sam sobie ustalam grafik i pracuje cztery razy w tygodniu (pon,śr,pt,nd). Wiadomo 12h pracy to sporo ale nie ma tragedii zrobić co zrobić i do domu. Kolejny plus 96 zł dziennie a więc za 16 dni w miesiącu - 16*96 czyli około 1500 złoty a wiec nie jest źle. Łatwo nie ma nigdy nie wiadomo na jakie stanowisko cie przydzielą raz jest lepiej raz gorzej. Nocki szybko mijają i jest spokojniej gdy nie ma kierownictwa. Są dwie przerwy po 20 minut i czasami parę przerw na uzupełnienie płynow i wc :D wynagrodzenie tygodniowe to też plus. Minusem zdecydowanie jest to, że raz przerwa może być po dwoch godzinach pracy a raz po pieciu także nigdy nie wiadomo. Niektóre brygadzistki mają wiecej sympatii do człowieka niektore mniej. Zgadzam sie z opiniami, że nigdy nie wiadomo na jakie stanowisko zostaniesz przydzielony/a. Pracują także ukraińcy a nawet hiszpan z tego co wiem fakt, że z niektórymi ciężko sie dogadać ale bez jakiejś tragedii. Czesto słychać epitety ze stron brygadzistek i to jest lekki mobbing i tego nie pochwalam ale niektóre naprawdę są sympatyczne i troche muszą od nas wymagać bo kierownictwo też wymaga od nich taka kolej rzeczy. Czuć lekkie wrażenie, że ludzie zatrudnieni w lambertzie zbytnio szacunku nie mają do tych z agencjii tymczasowych. Reasumując trzeba posiadać troszke mocniejszą psychike żeby po pierwszym dniu sobie nie odpuścić ale np ja nie zwracam uwagi na atmosfere bo to tylko praca i zrobić co zrobić i do domu. Jeszcze taka lekka uwaga a raczej paradoks, że faceci czasami rozkładają kartoniki i woreczki a panie trudza sie przy paletach... powinno być na odwrót, mowie to jako facet. I tak na koniec oceniam tak na 75% firme fakt mogło by być lepiej (czemu np nie ma zmian po 8h xd) ale też aż tak źle nie ma :)
    ReviewUserIcon
    Kass

    27.09.2015 13:07

    Inne

    Pracowałam tam niecały misiąc żeby zarobić sobie trochę pieniędzy na studia. CIESZĘ SIĘ, że nie muszę już tam wracać, bo praca tam to jakiś KOSZMAR! Naprawdę panują tam spartańskie warunki. Ludzie z pod firm nie są traktowani jak ludzie tylko liczby. Nowi pracownicy rzucani są na głęboką wodę. Kiedy pierwszy dzień pojawiłam się w pracy (trafiłam akurat na zieloną zmianę) dostałam podział na kartony. NIKT nie poinformował mnie gdzi mam iść i nie wytłumaczył co mam robić. Nie otrzymałam rękawic ochronnych (na szkoleniu BHP twierdzili, że je otrzymamy) na hali dowiedziałam się, że ich nie mają. Po 2 godzinach pakowania ciastek w kartony miałam pozacinane dłonie tak, że kartony wypadały mi z rąk. Przyszła brygadzistka, która miała szaleństwo w oczach (NAPRAWDĘ xD) i zaczęła się drzeć i rzucać hasłami do pracownika zatrudnionego na stałe: "Jakich mi pracowników przysyłają?! Do niczego się nie nadają!" wściekła zabrała mnie z przydzielonego miejsca i resztę dniówki mną "poniewierali" tzw. rzucali WSZĘDZIE. Pracownicy zachowywali się jak wariaci, każdy kazał robić co innego. Czułam się przytłoczona i upokożona - chyba do tego dążyli, na ich twarzach pojawiła się satysfakcja, miałam ochotę uciec z tamtąd z płaczem. Drugiego dnia poszłam tam jak na ścięcie - trafiłam na tę samą zmianę. Tym razem przydzielili mi wypraski. O dziwo, dzień upłynął w miarę spokojnie ale to pewnie dla tego, że na taśmie przydzielona byłam z ludźmi z pod firmy, oni całkowicie inaczej podchodzą do nowych pracowników - chodziaż osoba zatrudniona z wagi czasem coś tam parsknęła, kiedy użyte wypraski czasem nie pojawiały się na czas. Idąc tam do pracy NIGDY nie wiesz co Cię czeka, tam wszystko może się zdarzyć, chwilę jest spokój, a kiedy coś nie wychodzi istne szaleństwo. Brygadzistki wyładowują na ludziach swoją frustrację, zauważyłam, że szczególnie na tych spokojnych, którzy nie odpowiedzą w ten sam sposób. Aaa i zapomniałam dodać, że pracujemy z ludźmi z Ukrainy, oni traktowani są jak święte krowy.
    ReviewUserIcon
    Karma

    30.06.2016 11:54

    Inne

    Widzę, że przez lata nic się nie zmieniło. Dalej są sytuacje które wołają o pomstę do nieba. Miałam podobnie - pocięte ręce, szczególnie obramowanie przy paznokciach, tylko mnie nie ściągnęła. Dała przerwę (o dziękuję za laskę), znalazłam gdzieś w przebieralni leżącą taśmę do malowania i pozaklejałam dookoła paznokci by nie krwawić, chciałam dotrwać do końca dniówki. Na drugi dzień znowu dostałam przydział na kartony. Pokazałam ręce i zapytałam Pani żartuje czy robi to specjalnie. Powiedziała, że ją to nic nie obchodzi, że nikt nie karze mi do pracy przychodzić, poszłam i zrobiłam co mam robić. To był mój ostatni dzień. Wytrzymałam miesiąc i jeden dzień o ten jeden za dużo. Weszłam teraz po latach sprawdzić czy coś się zmieniło, czytam niektóre posty i widzę, że praktycznie nic. Ciągle na hali był opieprz z pięknymi łacińskimi wyzwiskami, dzień bez wiązanki łacińskiej był dniem straconym. Dużo moich znajomych obrywało słownie i byli poniżani. Najlepiej to tam było tylko wtedy kiedy się dostało się przydział na mopa. Pracownicy zatrudnieni bezpośrednio byli lepiej traktowani, a nas studenciaków gnojono ile się da. Pamiętam, jedna brygadzistka tam była człowiekiem i w ten ostatni dzień w połowie dniówki zabrała mnie z kartonów i wrzuciła na wagę, powiedziała że nie mogę tak pracować.
    ReviewUserIcon
    :)

    27.09.2015 11:33

    Inne

    Brygadzistki są te same, tylko zmieniły "kolor brygady". Wciąż tak samo gnębią ludzi...
    ReviewUserIcon
    Plonek

    02.09.2015 17:58

    Inne

    E co wy ostatnio się trochę zmieniło.nowi kierownicy.brygadzisci
    ReviewUserIcon
    Plonek

    02.09.2015 17:58

    Inne

    E co wy ostatnio się trochę zmieniło.nowi kierownicy.brygadzisci
    ReviewUserIcon
    obojetna01

    03.07.2015 18:54

    Inne

    A Ja pracuje tam bo chce zobaczyć miny brygadzistek jak kontrol z inspekcji pracy tam wparuje jak sie one zachowują w stosuknu do czlowieka dla mnie niech sie dra ich gardlo nie moje ale moglby by grzecznie powiedziec a nie drzec sie nad uchem a na pandolino to powinni posadzic stalych pracownikow a nie z pod firm tylko musza sie na kims wyrzyc zal mi ich najwazniejsze ze donos poszedl mam nadzieje ze szybko ich skatroluja jak nie pomoze to zamierzam opisac ich w gazecie bo oswiecim dawno minal ale jednak nie on istnieje dalej w Lambertzu
    ReviewUserIcon
    kaka

    03.07.2015 14:26

    Inne

    gnębią ludzi i tyle . odradzam pracy . jesli jednej osobie cos nie wyjdzie to wydziera sie na innych i odwraca kota ogonem bo wtedy wszyscy sa zli tylko nie ona ... stali pracownicy gnebia ludzi z agencji pracy . masakra
    ReviewUserIcon
    OBCIETY PALEC

    22.06.2015 19:05

    Inne

    Uwaga UWAGA wyzyskiwacze ludzkiej Energi pracowniczej małe zainteresowanie pracownikami ze strony kierownictwa brak szkoleń personalnych wogule porażka dla Śląska chamstwo i pospulstwo i co najważniejsze aby OBOB TAM KIEDYS STALA FIRMA SNIKERS MNUSTWO ORZECHUW
    ReviewUserIcon
    zbycho

    25.04.2015 21:11

    Inne

    itam jeśli ktoś może to proszę napisać jak wygląda praca w lambertzie chodzi mi głównie oto czy na chali pracują same kobiety czy też kobiety razem z facetami ,piszę dlatego że zona zapiera się ze na jej zmianie żółtej pracują same kobiety ,dodam tylko ze pracuje na taśmie ,czasem na kartonach tyle wiem
    ReviewUserIcon
    Ania

    15.04.2015 15:25

    Inne

    Pracowałam tam przez jakiś czas, początki były trudne, ale sama w sobie praca na tej produkcji nie jest zła - można przyzwyczaić się do tych 12h i tempu pracy, ale ludzie, którzy mają tam umowę o pracę są okropni!!!! Babska takie, że szkoda gadać!!! Sfrustrowane jędzy, które swoje negatywne emocje wyładowują na pracownikach pracujących pod firmą (szczególnie tych młodych), cóż mogę powiedzieć, ich zachowanie podchodzi wpod mobbing!!!
    ReviewUserIcon
    ancia92

    24.02.2015 12:42

    Inne

    Rownież chciałam spróbowac pracy ale czytajac opinie to sie rozmyślilam jestem osoba ktora szybko sie denerwuje i jakby jakas pinda wyzwala mnie od najgorszych to chyba bym nie wytrzymala
    ReviewUserIcon
    agnieszka

    16.12.2014 13:06

    Inne

    przez agencje tymczasowa samemu można ustalać kiedy się przychodzi do pracy i na jaka zmiane. praca ta nie jest warta tej stawki traktowanie nowych ludzi przez brygadzistki to jest wariactwo sa ludzie super a sa okropne swinie, raz zmiana jest super raz straszna. zero szacunku do drugiego człowieka czysty wyzysk można isc pare razy w miesiącu ale nie zapierdalac tam caly czas bo można oszaleć. ten zakład pracy przyciąga tym ze samemu sobie można ustalić grafik i tym ze za meke na jednej zmianie masz 96 zl bo i płatne co tydzień bo tak to bym w zyciu tam nie poszla, tak prymitywni i bezczelni ludzie ze szok, same stare baby a k*u*r*w na liniach produkcyjnych leci więcej niż przeciętny człowiek przez cale zycie wypowie. nie polecam ludziom slabym psychicznie ps. przerwa jak się brygadzistce odwidzi, albo wymianka na wc i żeby isc się napic- paranoja. ciekawe jakby sama nie sikala i nie pila 12 godzin, a wzrok niektórych babsk to chciałoby się im te galy wydlubac
    ReviewUserIcon
    weronika

    01.12.2014 06:01

    Inne

    Praca w Lambertz nie była by taka zła,gdyby nie puszczano maszyn na cały opór.Taśmy tak (usunięte przez administratora) e aż się w oczach mieni.Leci tyle ciastek,że nie widać taśmy.Bardzo chciałabym aby przy tych taśmach staneły ludzie w niebieskich czepkach na całe 12 godzin.Może wtedy by się coś w zakładzie coś zmieniło.A co do brygadzistek to nie można oceniać wszystkich jednakowo.Od nich wymagają a oni wymagają od nas.Najbardziej nieprzyjemnymi brygadzistkami są brygadzistki z zielonej zmiany.Poza wyzywaniem ludzi z agencji pracy nie potrafią nic innego robić.Na tej właśnie zmianie jest klan przyjacielski.Jedni są do roboty ponad siły a jedni obijają sie całe 12 godzin.Najwyższy czas zrobić z tym porządek.To one właśnie potrafią wyzwać człowieka od szmat i brudasów.Bardzo przykre ale niestety prawdziwe.Ja tam pracowałam do wczoraj.Pozdrawiam brygadzistki z żółtej i niebieskiej zmiany.Są ludzkie i nie jest tak żle z nimi pracować.Najbardziej lubiłam pracować z Monikami i Agnieszką.

    Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.