Lambertz

Opinie o Lambertz

Toni

Czy to prawda że dyrektor dzisiaj poinformował że odchodzi? Takie głosy słyszałam. Szkoda by było

Iza
@Toni

Dziś z nim rozmawiałam ale nie chciał nic powiedzieć. Jakby odszedł to masakra ale z drugiej strony to go rozumię... Spoko gość najlepszy jaki tu był do tej pory.

pyt

jest szansa wyhaczyć jakieś premie?

zenio
@pyt

tilitim
@pyt

do 30%

pyt
@tilitim

czad, dzięki za odp

Czy w Lambertz jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

vvo

Olaaa

hej, slyszałam, że macie przyjęcia na operatorkę maszyn. jakie wymagania trzeba spełniać? są jakieś dodatki/benefity? dajcie znac proszę. Pozdrawiam :)

Snow
@Olaaa

wymagania takie jak w ogłoszeniu a dodatki: wczasy pod grusza, bony na święta Bożego Narodzenia Sodxo, Multisport

Olaaa
@Snow

dzięki :)

losi
@Olaaa

ta operatorka to na Rudę?

julix
@Olaaa

ta operatorkę to na RUdę szukają?

julix
@julix

dobra, już wiem, sorry za powielenie pytanie, myslalam, ze mi sie komentarz nie dodał

genek
@julix

Spoczko, spoczko, to żaden problem przecież

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
gwiazdeczka25

Pracowałam kilka miesięcy w lambertzie i pamietam to jako jeden wielki zapiernicz za małe pieniądze. Kregosłup nie wyrabiał od stania 10 h przy tasmie i jedyny plus to był ładny zapach w zakładzie, ale to troche mało za taką wypłatę. (usunięte przez administratora)

gwiazdahahah
@gwiazdeczka25

gwiazdeczka bo słaba byłaś, a jak chcesz pisać o aktualnym pracodawcy to pomyliłas forum ;)

@gwiazdahahah

Nie prawda...ja pracowałem tam w 2017r. Tylko przez niecałe 3 m-ce bo rozwiązali agencję-(usunięte przez administratora) Nigdy bym już nie wrócił (usunięte przez administratora)

krecik

tak jak ktoś pisał, sama praca jest o.k

Nowa
@krecik

Są przyjęcia do pracy?

krecik
@Nowa

tak, na pracuj.pl są oferty

Jaaa

Witam jakie są u was godziny pracy? I jak mniej więcej wygląda u was praca? macie jakieś normy do wyrobienia jak na niektórych produkcjach?

Jasiek

Skoro brakuje ludzi do pracy co nie jest tajemnicą to nic dziwnego, że pracują obcokrajowcy!

Geko

Podobno szukają u was paletowego, są jakieś specjalne wymagania, żeby nic zostać?

Geko
@Geko

Sorry za literówkę, "żeby nim zostać" miło być, dopiero teraz zauważyłem

jon
@Geko

a wogole sie tych ogloszen nazbieralo do rudy ostatnio

Ralf
@jon

faktycznie, a ostatnio taka posucha była, że ciężko było cokolwiek znaleźć, fajnie, ze coś wpadło w koncu

Lilia

czy w zakładzie w Rudzie i Kato robi się to samo, czy czymś się różni? w sensie chodzi głównie o charakter pracy

will
@Lilia

Nie

@will

aha, a wyjaśnisz więcej?

Kali
@Lilia

W wielkim uproszczeniu w Kato się pakuje ciastka a w Rudzie ogarniają pierniki

@Kali

To by wyjaśniało dlaczego sezon trwa od lipca do grudnia jak ktoś pisał post wcześniej :)

Zenia

czy tymczasowo można się załapać? tak na kilka miesięcy?

jagoda123
@Zenia

od lipca do grudnia jest najbardziej intensywny sezon, wtedy sie przydaja tymczasowi, wiec tak

Pawelek

sory jak bylo ale nie bede przerzucac calego forum jakie sa godziny pracy na produkcji?

kiwano

Dosyć często padają tu pytania o pracę więc informuję, że do Rudy szukają opertora i paletowego

okokok
@kiwano

stary nie wiem gdzie znalazles takie info

Qereo
@okokok

Właśnie, podziel się linkiem albo coś

Qolong
@Qereo

Nieaktualne.

ray
@Qolong

Czyli znowu nikogo nie szukają??

Kadema
@kiwano

Aktualne a CV można zostawić na ochronie trafi w odpowiednie ręce

stillskin
@Kadema

o, to przydatne info

??

u was raczej spokojnie tzn produkcja rządzi sie swoimi prawami ale jak na standardy jest w miare?

Yeil
@??

Oneil
@??

Jest w porządku.

Pela

jak ktoś jest zainteresowany to na pracuj.pl jest oferta na inżyniera produkcji :)

juko
@Pela

dobrze wiedzieć, thx za info

1.1
@Pela

A o jakis innych ofertach ktos coś słyszał?

mqn
@1.1

W tej chwili nie

1.1
@mqn

No nic, okej, dzięki

2.0
@1.1

teraz sie sezon zaczyna to mozesz probowac, chociaz wiekszy nacisk bedzie na tymczaowych pracownikow ale moze akurat zostaniesz na dluzej

Polo
@2.0

Ja w sumie bym się załapał na przejściową pracę, gdzie dostać info na ten temat? Są jakieś ogł. czy najlepiej od razu gdzieś do biura uderzać z zapytaniem?

Dy
@Polo

Dzwoń od razu, dowiesz się wszystkiego najszybciej

Polo
@Dy

Tak też zrobię, dzięki

Romek

Lubię koło was przejeżdżać bo ładnie pachnie chociaż przez to zawsze robię się głodny na słodycze :)

bunia
@Romek

:) ładnie pachnie, to prawda

elusia123
@Romek

pychota!

Pracowałam kiedyś kiedyś, ostatnio przejeżdżałam niedaleko i przypomniało mi się mnóstwo fajnych momentów. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH!

jessie

to bardzo miłe, nie wiem czy miałyśmy okazję sie poznać, ale też pozdrawiam! :)

Rotfl

Znajomy który pracuje w Lambercie mówił że robi na stanowisku oblewania czekolada. Serio macie takie? Takie jak w reklamie :D ?

Sharkie
@Rotfl

mało co wygląda tak jak w reklamach na reklamie to ręcznie wszystko robią jak natchnieni z pasją , tu jest maszyna normalnie

TV
@Sharkie

Heh, ja to bym koledze sugerował, żeby mniej wierzył w to, co się w telewizji pokazuje :) @Rotfl Tak, serio mamy takie, czemu znajomy miałby cie okłamywać?

Lolo

Witam , Interesuje mnie wysokość zarobków, na jakie można liczyc ?

Winio
@Lolo

Na jakie stanowisko?

szczypior
@Lolo

Na poziomie rynkowym. Jakie pytanie taka odpowiedz

Wrap

Pozdrawiam polecam

rollit
@Wrap

Mhmmmmmmm

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz