opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Lambertz

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 1036 ocen
Opinie(1480)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(1480)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Benefity
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Benefity

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ruda Śląska
  • Świętochłowice
  • Borowa Wieś
  • Paniówki
  • Bytom Szombierki
  • Paniowy
  • Zabrze
  • Przyszowice
  • Chudów
  • Chorzów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ruda Śląska
  4. /
  5. Opinie o Lambertz

Opinie

Opinie o Lambertz Ruda Śląska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconLambertz Polonia Sp. z.o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Lambertz!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    klip

    28.02.2020 08:46

    Inne

    A jaka jest ogólnie atmosfera ,jak się pracuje?
    ReviewUserIcon
    klip

    02.03.2020 16:30

    Inne

    @rubina Dziękuje za odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    rubina

    03.03.2020 12:01

    Inne

    nie ma problemu, próbuj swoich sił
    ReviewUserIcon
    Filo

    29.01.2020 12:30

    Inne

    Do sklepiku firmowego nie szukacie może sprzedawcy?
    ReviewUserIcon
    sylw

    04.02.2020 11:14

    Inne

    ooo super, dzięki wielkie za info ;)
    ReviewUserIcon
    Hela

    25.02.2020 11:38

    Inne

    dobre pytanie, tez jestem ciekawa
    ReviewUserIcon
    ciastowy

    05.02.2020 13:57

    Inne

    wysylalem zgloszenie na oferte ciastowego, jest ktos z tego stanowiska moze?
    ReviewUserIcon
    Reptyl

    21.02.2020 13:28

    Inne

    Tydzień to jeszcze krótko, moim zdaniem warto jeszcze chwilę poczekać
    ReviewUserIcon
    eden

    24.02.2020 12:11

    Inne

    tak jak pisałem to Twoje cv musi zostać przepchnięte przez kilka par rąk i dopiero się odzywają, a jeśli było więcej zgłoszeń to pewnie jeszcze się to trochę wydłuża, cierpliwości trzeba trochę, odezwą się na pewno
    ReviewUserIcon
    klip

    20.02.2020 09:39

    Inne

    Po rozmowie ,jak długo sie czeka na odpowiedz czy jest się przyjętym czy też nie?
    ReviewUserIcon
    matek

    20.02.2020 11:32

    Inne

    nie wiem ile dokładnie i nie wiem czy jest zawsze tak samo, ale wiem że te dokumenty, wniosek czy coś tam musi przejść przez kilka osób bo i przez dział i zarząd itp. to może chwilę im zająć zanim się z tym ogarną, ale jak tez im zależy na pozyskaniu pracownika to powinni się pospieszyć
    ReviewUserIcon
    klip

    20.02.2020 12:23

    Inne

    Dzięki bardzo,pytam bo czekam juz z 10 dni i jeste zawieszony,niewiem czy dalej czekać czy raczej rozglądac się za czymś innym.
    ReviewUserIcon
    Awa

    06.02.2020 21:15

    Inne

    Szukają do kadr. Jaka praca w biurze, atmosfera, zarobki? Czy dotychczasowa kadrowa odchodzi czy rozbudowuja dział?
    ReviewUserIcon
    tomy

    13.02.2020 12:14

    Inne

    no rotacja slaba jak to w biurach, to trzeba by korzystac poki cos bedzie
    ReviewUserIcon
    Baloo

    17.02.2020 12:52

    Inne

    dokładnie
    ReviewUserIcon
    Kiwi

    06.02.2020 09:00

    Inne

    Jakieś newsy? Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Krzysiu....

    10.11.2019 09:09

    Inne

    Witam, Powie mi ktoś czy zajmuje się u Was operator i jakieś przybliżone zarobki na miesiąc
    ReviewUserIcon
    bepo

    27.01.2020 11:59

    Inne

    czy na to stanowisko konieczne jest doświadczenie
    ReviewUserIcon
    rwty

    28.01.2020 12:08

    Inne

    podobno jest mile widziane, ale chyba nie konieczne. Zależy też jaka będzie konkurencja na stanowisko, bo zapewne jak będzie wybór pomiedzy kimś doświadczonym, a nie - no to wybór bedzie oczywisty
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.01.2020 14:49

    Inne

    Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Lambertz?
    ReviewUserIcon
    pyty

    20.01.2020 12:02

    Inne

    a na jakie stanowisko?
    ReviewUserIcon
    juta

    24.01.2020 11:06

    Inne

    Jeśli chodzi o takie stanowiska jak paletowy, operator maszyn, produkcja itp itp.. no to wcale angielski nie jest potrzebny.. Na stanowiskach biurowych no to już zależy, które konkretnie stanowiska, bo w działach zajmujących się kontaktem z klientem może być potrzebny bardziej biznesowy angielski, w jakichś mniej ważnych biurowych to już wystarczy komunikatywny.. także to wszystko zależy.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    05.01.2020 12:22

    Inne

    Generalnie jeśli ktoś chciałaby tu pracować to warto bo dobrych pracodawców rzadko się spotyka.
    ReviewUserIcon
    Franek

    15.01.2020 10:14

    Inne

    no to już kwestia tego co kto lubi
    ReviewUserIcon
    Olek

    15.01.2020 13:41

    Inne

    jesteście rozumiem zadowoleni z pracy? jak atmosfera?
    ReviewUserIcon
    Kurt

    08.01.2020 13:20

    Inne

    Sprawnie idzie u was załadunek?
    ReviewUserIcon
    Rekin

    09.01.2020 10:54

    Inne

    dosyć szybko, przynajmniej z mojego doświadczenia tak wynika, a wiadomo, że może być różnie w różnych przypadkach, czasem tzreba dłużej poczekać, ale nie ma ociagania
    ReviewUserIcon
    Ciekawe

    08.01.2020 14:09

    Inne

    Najniższa krajowa idzie do góry o 350zl co za tym idzie to spore podwyżki jedzenia, paliwa, czynszów. Ciekawe jakie podwyżki są przygotowane dla pracowników na strategicznych stanowiskach. W wielu firmach produkcyjnych na Śląsku stawki dla operatorów, brygdzistek zaczynają sie od 3400-3600zl. Tu pracownik kilkunastoletni zarabia mniej. Może Pani Dyrektor przeczyta ten wpis i zastanowi sie dwa razy zanim da komuś aneks na kwotę 100zl. W sezonie blagacie nas o nadgodziny bo wiecie że nikt nie jest w stanie zastąpić np: takiego ciastowego, ale szybko o tym zapominajcie gdy jest postój. Doceniajcie tych którzy jeszcze z Wami zostali.
    ReviewUserIcon
    Nikita

    07.01.2020 14:28

    Inne

    Cześć. Gdzie najczęściej można spotkać oferty pracy do Lambertza? Proszę o informację :)
    ReviewUserIcon
    olek

    08.01.2020 08:24

    Inne

    Hej, na pracuj.pl są na pewno, więcej niż jedna z tego co widziałem
    ReviewUserIcon
    olek

    08.01.2020 08:28

    Inne

    Tak, potwierdzone, jest kilka i to na Rudę
    ReviewUserIcon
    bodzio

    30.12.2019 14:14

    Inne

    Szczęśliwego nowego roku dla was wszystkich!
    ReviewUserIcon
    rabbit

    02.01.2020 12:07

    Inne

    Dzięki. To samo dla Ciebie
    ReviewUserIcon
    Franek

    07.01.2020 13:22

    Inne

    dzięki bodzio :)
    ReviewUserIcon
    Lambi

    09.12.2019 15:20

    Inne

    Nie wiem na którym profilu większe prawdopodobieństwo, że ktoś odpisze więc jeszcze tu zapytam na które stanowisko teraz można aplikować bez doświadczenia?
    ReviewUserIcon
    motomoto

    18.12.2019 14:03

    Inne

    nie wiem czy są teraz rektutacje w ogóle
    ReviewUserIcon
    Kronos

    23.12.2019 14:05

    Inne

    no ale próbować można nadal, najwyżej bez skutku :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.12.2019 09:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Korni

    11.12.2019 13:37

    Inne

    O to czy Lambertz ma jakąś stronę internetową.
    ReviewUserIcon
    Igor

    13.12.2019 13:05

    Inne

    Aha, to nie rozumiem czemu usunięte, ale ok
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.11.2019 13:52

    Inne

    Jakie umowy zapewnia pracownikom Lambertz?
    ReviewUserIcon
    123

    19.11.2019 13:57

    Inne

    umowy o pracę, a dla tymczasowych zlecenie
    ReviewUserIcon
    zbylut

    02.12.2019 11:19

    Inne

    To dobrze
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.11.2019 09:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andi

    29.11.2019 14:56

    Inne

    Ja również tak uważam.
    ReviewUserIcon
    Szara Myszka

    27.11.2019 20:59

    Inne

    (usunięte przez administratora) osoby typu kierownik kierowniczka brygadzistka pracuje prawie za 1000zl więcej od nasz szarych osób A tylko się słyszy że by chciały podwyżki telefony służbowe i może jeszcze auta im dac A jeszcze darmowe kawy ciastka obiady(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Renila

    18.11.2019 22:41

    Inne

    Byłoby dobrze gdyby dorywczo można było pracować
    ReviewUserIcon
    owos

    21.11.2019 11:48

    Inne

    No, ale takiej opcji nie ma niestety
    ReviewUserIcon
    nika

    25.11.2019 09:47

    Inne

    mi pasuje tak jak jest
    ReviewUserIcon
    Renila

    18.11.2019 22:34

    Inne

    Ja o firmie Lambertz nie wypowiadam się ani pozytywnie ani negatywnie.Jestem rozczarowana wszystko i natemat
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Lambertz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Lambertz

    Ruda Śląska

    Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
    ReviewUserIcon
    colo

    05.11.2019 13:07

    Inne

    Co powiecie o stanowisku Ciastowego? Jakie wymagania, warunki? bo nie ładuje mi się odnośnik z ofertą na pracuj. pl i nic nie wiem...
    ReviewUserIcon
    colo

    07.11.2019 14:59

    Inne

    brzmi spoko :P
    ReviewUserIcon
    chips

    08.11.2019 10:03

    Inne

    Chcesz, żeby ci skopiować z pracuj po prostu?
    ReviewUserIcon
    Aga

    14.10.2019 20:45

    Inne

    W jakim systemie zmianowum jest praca?
    ReviewUserIcon
    Xibas

    23.10.2019 11:52

    Inne

    A Ciebie?
    ReviewUserIcon
    Ararat

    04.11.2019 13:55

    Inne

    cóż za odbicie piłeczki :P
    ReviewUserIcon
    Macho

    10.10.2019 11:55

    Inne

    jaki jest system pracy u was? 4 brygadówka?
    ReviewUserIcon
    Zac

    28.10.2019 11:33

    Inne

    w komentarzu niżej są dokładne godziny pracy
    ReviewUserIcon
    .

    31.10.2019 12:34

    Inne

    tak
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.10.2019 10:24

    Inne

    Szkoda że w takie święto jak 1 listopada jest pracujące. Większość zakładów w Rudzie ma wolne. (usunięte przez administratora) Poza tym praca w firmie jest calkiem spoko jak i atmosfera.
    ReviewUserIcon
    Kicia

    15.10.2019 11:53

    Inne

    Witam, czy ktoś może mi powiedzieć czy są wolne stanowiska pracy przy pakowaniu ciastek
    ReviewUserIcon
    Toni

    09.10.2019 23:28

    Inne

    Czy to prawda że dyrektor dzisiaj poinformował że odchodzi? Takie głosy słyszałam. Szkoda by było
    ReviewUserIcon
    Iza

    14.10.2019 15:17

    Inne

    Dziś z nim rozmawiałam ale nie chciał nic powiedzieć. Jakby odszedł to masakra ale z drugiej strony to go rozumię... Spoko gość najlepszy jaki tu był do tej pory.
    ReviewUserIcon
    pyt

    01.10.2019 12:16

    Inne

    jest szansa wyhaczyć jakieś premie?
    ReviewUserIcon
    tilitim

    07.10.2019 08:36

    Inne

    do 30%
    ReviewUserIcon
    pyt

    08.10.2019 12:29

    Inne

    czad, dzięki za odp
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:45

    Inne

    Czy w Lambertz jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?
    ReviewUserIcon
    vvo

    07.10.2019 14:10

    Inne

    tak
    ReviewUserIcon
    Olaaa

    17.09.2019 14:45

    Inne

    hej, slyszałam, że macie przyjęcia na operatorkę maszyn. jakie wymagania trzeba spełniać? są jakieś dodatki/benefity? dajcie znac proszę. Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    julix

    27.09.2019 11:48

    Inne

    dobra, już wiem, sorry za powielenie pytanie, myslalam, ze mi sie komentarz nie dodał
    ReviewUserIcon
    genek

    30.09.2019 10:58

    Inne

    Spoczko, spoczko, to żaden problem przecież
    ReviewUserIcon
    gwiazdeczka25

    28.08.2019 10:05

    Inne

    Pracowałam kilka miesięcy w lambertzie i pamietam to jako jeden wielki zapiernicz za małe pieniądze. Kregosłup nie wyrabiał od stania 10 h przy tasmie i jedyny plus to był ładny zapach w zakładzie, ale to troche mało za taką wypłatę. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gwiazdahahah

    28.08.2019 12:35

    Inne

    gwiazdeczka bo słaba byłaś, a jak chcesz pisać o aktualnym pracodawcy to pomyliłas forum ;)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    16.09.2019 21:44

    Inne

    Nie prawda...ja pracowałem tam w 2017r. Tylko przez niecałe 3 m-ce bo rozwiązali agencję-(usunięte przez administratora) Nigdy bym już nie wrócił (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    krecik

    11.09.2019 11:10

    Inne

    tak jak ktoś pisał, sama praca jest o.k
    ReviewUserIcon
    Nowa

    11.09.2019 12:54

    Inne

    Są przyjęcia do pracy?
    ReviewUserIcon
    krecik

    16.09.2019 14:04

    Inne

    tak, na pracuj.pl są oferty
    ReviewUserIcon
    Jaaa

    13.09.2019 14:02

    Inne

    Witam jakie są u was godziny pracy? I jak mniej więcej wygląda u was praca? macie jakieś normy do wyrobienia jak na niektórych produkcjach?
    ReviewUserIcon
    Geko

    30.08.2019 10:04

    Inne

    Podobno szukają u was paletowego, są jakieś specjalne wymagania, żeby nic zostać?
    ReviewUserIcon
    jon

    04.09.2019 11:27

    Inne

    a wogole sie tych ogloszen nazbieralo do rudy ostatnio
    ReviewUserIcon
    Ralf

    06.09.2019 10:54

    Inne

    faktycznie, a ostatnio taka posucha była, że ciężko było cokolwiek znaleźć, fajnie, ze coś wpadło w koncu
    ReviewUserIcon
    Lilia

    19.08.2019 11:59

    Inne

    czy w zakładzie w Rudzie i Kato robi się to samo, czy czymś się różni? w sensie chodzi głównie o charakter pracy
    ReviewUserIcon
    Kali

    26.08.2019 11:17

    Inne

    W wielkim uproszczeniu w Kato się pakuje ciastka a w Rudzie ogarniają pierniki
    ReviewUserIcon
    Lilia

    27.08.2019 11:41

    Inne

    To by wyjaśniało dlaczego sezon trwa od lipca do grudnia jak ktoś pisał post wcześniej :)
    ReviewUserIcon
    Zenia

    12.08.2019 11:36

    Inne

    czy tymczasowo można się załapać? tak na kilka miesięcy?
    ReviewUserIcon
    jagoda123

    14.08.2019 09:16

    Inne

    od lipca do grudnia jest najbardziej intensywny sezon, wtedy sie przydaja tymczasowi, wiec tak
    ReviewUserIcon
    Pawelek

    08.08.2019 10:50

    Inne

    sory jak bylo ale nie bede przerzucac calego forum jakie sa godziny pracy na produkcji?
    ReviewUserIcon
    kiwano

    17.07.2019 09:58

    Inne

    Dosyć często padają tu pytania o pracę więc informuję, że do Rudy szukają opertora i paletowego
    ReviewUserIcon
    Kadema

    05.08.2019 13:24

    Inne

    Aktualne a CV można zostawić na ochronie trafi w odpowiednie ręce
    ReviewUserIcon
    stillskin

    05.08.2019 14:35

    Inne

    o, to przydatne info
    ReviewUserIcon
    ??

    11.07.2019 12:53

    Inne

    u was raczej spokojnie tzn produkcja rządzi sie swoimi prawami ale jak na standardy jest w miare?
    ReviewUserIcon
    Yeil

    15.07.2019 14:09

    Inne

    tak
    ReviewUserIcon
    Oneil

    29.07.2019 11:56

    Inne

    Jest w porządku.
    ReviewUserIcon
    Pela

    10.06.2019 13:40

    Inne

    jak ktoś jest zainteresowany to na pracuj.pl jest oferta na inżyniera produkcji :)
    ReviewUserIcon
    Dy

    09.07.2019 13:33

    Inne

    Dzwoń od razu, dowiesz się wszystkiego najszybciej
    ReviewUserIcon
    Polo

    11.07.2019 12:24

    Inne

    Tak też zrobię, dzięki
    ReviewUserIcon
    Romek

    04.06.2019 10:59

    Inne

    Lubię koło was przejeżdżać bo ładnie pachnie chociaż przez to zawsze robię się głodny na słodycze :)
    ReviewUserIcon
    bunia

    06.06.2019 12:35

    Inne

    :) ładnie pachnie, to prawda
    ReviewUserIcon
    elusia123

    28.06.2019 11:47

    Inne

    pychota!

    Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.