opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Lambertz

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 1036 ocen
Opinie(1480)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(1480)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Benefity
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Benefity

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ruda Śląska
  • Świętochłowice
  • Borowa Wieś
  • Paniówki
  • Bytom Szombierki
  • Paniowy
  • Zabrze
  • Przyszowice
  • Chudów
  • Chorzów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ruda Śląska
  4. /
  5. Opinie o Lambertz

Opinie

Opinie o Lambertz Ruda Śląska

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconLambertz Polonia Sp. z.o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Lambertz!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ja

    30.05.2019 11:30

    Inne

    Pracowałam kiedyś kiedyś, ostatnio przejeżdżałam niedaleko i przypomniało mi się mnóstwo fajnych momentów. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH!
    ReviewUserIcon
    jessie

    31.05.2019 09:37

    Inne

    to bardzo miłe, nie wiem czy miałyśmy okazję sie poznać, ale też pozdrawiam! :)
    ReviewUserIcon
    Rotfl

    23.05.2019 08:23

    Inne

    Znajomy który pracuje w Lambercie mówił że robi na stanowisku oblewania czekolada. Serio macie takie? Takie jak w reklamie :D ?
    ReviewUserIcon
    Sharkie

    24.05.2019 10:10

    Inne

    mało co wygląda tak jak w reklamach na reklamie to ręcznie wszystko robią jak natchnieni z pasją , tu jest maszyna normalnie
    ReviewUserIcon
    TV

    27.05.2019 09:52

    Inne

    Heh, ja to bym koledze sugerował, żeby mniej wierzył w to, co się w telewizji pokazuje :) @Rotfl Tak, serio mamy takie, czemu znajomy miałby cie okłamywać?
    ReviewUserIcon
    Lolo

    12.05.2019 13:46

    Inne

    Witam , Interesuje mnie wysokość zarobków, na jakie można liczyc ?
    ReviewUserIcon
    Winio

    20.05.2019 12:10

    Inne

    Na jakie stanowisko?
    ReviewUserIcon
    szczypior

    22.05.2019 12:00

    Inne

    Na poziomie rynkowym. Jakie pytanie taka odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Wrap

    08.05.2019 08:34

    Inne

    Pozdrawiam polecam
    ReviewUserIcon
    rollit

    09.05.2019 09:40

    Inne

    Mhmmmmmmm
    ReviewUserIcon
    Pompon

    09.04.2019 14:49

    Inne

    Na jakie benefity można liczyć na produkcji?
    ReviewUserIcon
    ?

    07.05.2019 09:53

    Inne

    Na czym polega Sodexo? Wiem, ze to jakieś bony, ale gdzie i na co można ich używać?
    ReviewUserIcon
    eniceka

    07.05.2019 13:46

    Inne

    w skrócie to taki bon za który można kupować
    ReviewUserIcon
    ?

    03.04.2019 10:32

    Inne

    Taki duży zakład i nie ma żadnych ogłoszeń o prace ?
    ReviewUserIcon
    piernik

    28.03.2019 09:01

    Inne

    Jak na prace fizyczna to nie jest ciezko, branza dosyc przyjemna
    ReviewUserIcon
    polewa

    02.04.2019 12:15

    Inne

    słodko :D
    ReviewUserIcon
    Baśka

    22.03.2019 14:45

    Inne

    Fajna, wizualnie przyjemna ta strona sklepu interenetowego Lambertza szkoda, że cen nie ma podanych albo ja nie mogę znaleźć. Aż się boje zapytać ile za te kilogramowe ciastka w puszce mniej więcej? Na prezent super
    ReviewUserIcon
    Truda

    23.03.2019 17:54

    Inne

    Puszka kilogramowa kosztuje ok. 30 zł.
    ReviewUserIcon
    Baśka

    25.03.2019 14:55

    Inne

    Oo to super :) Wcale nie tak dużo
    ReviewUserIcon
    Okej

    07.03.2019 14:49

    Inne

    Nie dawno podjąłem prace w Lambertzie więc nie będę się wypowiadał ale napewno chciałbym zwrócić uwagę na przyjęcie. Przeszkolenie to jedno ale przede wszystkim ludzie bardzo ok
    ReviewUserIcon
    OLD

    08.03.2019 09:10

    Inne

    jako starem pracownikowi miło to słyszeć
    ReviewUserIcon
    rudyrydz

    06.03.2019 09:22

    Inne

    Jest tu ktos kto sie przeniusl z Rudy do Katowic i moze mi powiedziec jak to wyglada?
    ReviewUserIcon
    Edziula

    29.01.2019 13:26

    Inne

    Witam jak wygląda praca w Lambertzie w Rudzie Śląskiej na dzień dzisiejszy.? Dalej (usunięte przez administratora)? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    EEE

    05.03.2019 10:45

    Inne

    Robisz robote i dostajesz kase a jak ma wygladac... jest normalnie
    ReviewUserIcon
    Konrad

    21.02.2019 11:14

    Inne

    Zawsze jest tak, że jak dobrze wybierzemy sobie prace to zadowolenie jest gwarantowane tym bardziej, że to dobra firma.
    ReviewUserIcon
    Dolan

    04.03.2019 10:14

    Inne

    Jak to mowia jqak sobie poscielisz tak sie wyspisz
    ReviewUserIcon
    Pakowalnia74

    04.10.2018 00:13

    Inne

    Ostatnio się trochę polepszyło. Ten nowy dyrektor jest OK. Przyjdzie, pogada jak trzeba to pomoże ale i zrypać potrafi. Szanuje ludzi no i widać że się dogaduje z p. (usunięte przez administratora) bo jest spokojniej na hali. Robota ciężka ale gdzie teraz jest lekko? Były dni otwarte, moje bajtle zadowolone. Nie jest źle
    ReviewUserIcon
    krisu

    10.01.2019 15:10

    Inne

    nigdzie za leżenie nie płacą
    ReviewUserIcon
    Pab

    14.01.2019 14:12

    Inne

    Jak ktoś jest przyzwyczajony do pracy to zaskoczony nie jest
    ReviewUserIcon
    rozgoryczony klient

    27.11.2018 11:55

    Inne

    Pracownik (usunięte przez administratora) jest osobą bardzo bezczelną z brakiem kultury osobistej. Z góry traktuje każdego Klienta. Podczas rozmowy telefonicznej nie wysłucha do końca tylko rzuca słuchawką. Dodatkowo, każde kolejne połączenie jest odrzucane. Czuje się bezkarna. Ciekawe czy przełożeni w Niemczech wiedzą o jej zachowaniu oraz brakiem szacunku. Ja również pracuję z Klientami, gdzie obowiązują standardy jakości obsługi Kleina. Widocznie dla (usunięte przez administratora) są one za trudne aby mogła postępować zgodnie z ich zasadami. W taki właśnie sposób firma traci Klientów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    pracowita

    07.12.2018 11:50

    Inne

    A zadzwonić do biura w Rudzie Ślaskiej to graniczy z cudem.Nikogo nigdy nie ma .wszyscy maja telefony komórkowe a telefonu sowjej komórki nikt nie udostępni bo jest teraz RODO.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ZKneter

    11.12.2018 00:17

    Inne

    Nie wypowiadam się za leasing ale dla pracowników Lambertz nie jest źle a przynajmniej jest spokój. Widać że komuś na górze zacxęło trochę bardziej zależeć na zakładzie i oby tak zostało
    ReviewUserIcon
    pracowita

    09.10.2018 12:50

    Inne

    Pracowałam aż do sierpnia w APT ASK WORK ,lecz Agencja Pracy już nie istnieje . Owszem było w tej Agencji róznie kwadratowo i podłóżnie Lecz teraz mam jeszcze lepiej Nie narzekam obecnie nie jest mi żle.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.12.2017 09:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bolo

    09.09.2018 15:33

    Inne

    Jak gada to znaczy ze to prawda bo nikt na zdrowy rozum nie będzie komus dolow kopal. ..
    ReviewUserIcon
    lewy

    01.10.2018 14:02

    Inne

    Bolo chyba wiesz co o tobie mówią ale ulga jak Cię już nie ma.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    29.04.2018 15:40

    Inne

    @Tomek Proszę nie obrażać innych użytkowników forum, jest to niezgodne z regulaminem i taki post może zostać usunięty. Obrażając innych użytkowników forum, nie uzyskasz od nich odpowiedzi. @adolf Jeżeli pracowałeś w tej firmie kilka lat, na pewno doskonale orientujesz się w sytuacji tej firmy na rynku pracowniczym. Zaniepokoiły mnie jednak Twoje informacje na temat zdrowia. Czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Czy pracodawca zapewnia odpowiednie narzędzia swoim pracownikom i dba o bezpieczeństwo stanowiska pracy?
    ReviewUserIcon
    dąb

    02.05.2018 21:28

    Inne

    A co tu można pisać o zdrowiu pracowników tej firmy? Stoisz przy taśmie 12 godzin która puszczona jest na maksymalną szybkość. Taśma ma przypuszczalnie 1,2m wys. przy której stoi po obu stronach sześć osób.i tak jedna osoba ma 1.8 m wzrostu inna 1,6m a jeszcze inna 1,5m.Często gęsto obijają się łokciami jedna o drugą bo po prostu jest ciasno.v Nie est trudno wyobrazić sobie że po dwóch latach takiej pracy zdało by się wymienić kręgosłup na nowy a nadgarstki zreperować bo nadmieniam że każde ciastko z taśmy musi być złapane i wsadzone do wypraski.O depresję też nie trudno bo łapanie ciastek 12 godzin z pędzącej taśmy do przyjemności nie należy.
    ReviewUserIcon
    olo

    11.05.2018 08:29

    Inne

    Wcale nie na maksa da się puścić szybciej
    ReviewUserIcon
    Eryk Viking

    29.04.2018 17:16

    Inne

    A kto by chciał u takich pracować.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.08.2017 19:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zainteresowana pracą

    04.09.2017 11:15

    Inne

    Nie da sie tego czytać.Jako jedna z nielicznych osób piszesz na temat,jednak przed publikacją,warto przeczytać na spokojnie swój wpis i poprawić błedy a później dopiero zamieszczać na tablicy. pozdr
    ReviewUserIcon
    Tomek

    28.04.2018 13:37

    Inne

    Przecież tutaj prawie każdy wpis napisany przez autentycznie analfabetów! Chcę się czegoś dowiedzieć konkretnego na temat tej firmy, a większość czasu spędzam nad rozszyfrowaniu tych postów! Ludzie!
    ReviewUserIcon
    bb

    06.03.2018 11:05

    Inne

    ja tam przepracowałam 4 dni bo więcej nie dałam rady masakra
    ReviewUserIcon
    adolf

    11.04.2018 22:17

    Inne

    ja tam pracowałem kilka lat i sie dzieją działy cuda niewidy nigdy bym tam już nie wrócił przez tą firmę mam tylko spieprzone zdrowie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Lambertz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Lambertz

    Ruda Śląska

    Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    04.04.2018 14:43

    Inne

    @love Czy mogłabyś dokładnie napisać jakie stanowisko miałaś na myśli opisując sytuację z pracownikiem bawiącym się telefonem? Może ten pracownik akurat wypełnił wszystkie swoje obowiązki i czekał na nowe? Nie wszystkie sytuacje w pracy, podobnie jak w życiu należy odczytywać jednoznacznie. Jak Ci się układa praca w firmie lambertz i czy oczekujesz od swojego pracodawcy w najbliższym czasie awansu?
    ReviewUserIcon
    love

    05.04.2018 23:35

    Inne

    Ten człowiek odpowiedzialny jest za część linii wiec jego miejsce jest przy taśmie a nie w palarni.Gdyby wykonywał swoje obowiązki rzetelnie byłoby dużo mniej przerobu.A na swoim stanowisku pracy o porządek też powinien dbać sam a nie prosić brygadzistki z pakowalni o często już padnięte ze zmęczenia kobiety aby mu posprzątały. A na czym siedzi na telefonie w palarni to wszyscy dobrze widzą.I gdyby nie było takich ludzi jak ten Pan praca w firmie Lambertz byłaby całkiem przyjemna.
    ReviewUserIcon
    Irek

    17.03.2018 15:05

    Inne

    Lambertz to dobry pracodawca, może to z waszą wydajnością w pracy jest coś nie tak?
    ReviewUserIcon
    love

    19.03.2018 09:34

    Inne

    Może i dobry ale część zatrudnionych tam ludzi za nic bierze pieniądze.Pracownik z bardzo wysokim wynagrodzeniem potrafi co godzinę po pół godziny siedzieć z palarni i bawić się telefonem obrzydliwie sapiąc przy tej zabawie.Ale jak coś ma do zrobienia to z hali dostaje ludzi do pomocy i dalej nic nie robi.Po prostu część zatrudnionych tam ludzi to cwaniacy, spychając swoją pracę na innych.
    ReviewUserIcon
    Ronka

    12.12.2017 14:44

    Inne

    Coraz gorzej w Agencjach Pracy i które zatrudniają pracowników leasingowych polskich ,oraz w samej firmie .Jedynym plusem terminowe wypłaty,chociaż w Jobsito też były nawet 2-dniowe opóżnienia.Ludzi -Polaków traktują jak białych niewolników ,ludzie odsyłani są często do domu ,mało kiedy ,żeby byli zatrudniani,za to cudzoziemcy są zatrudniani zawsze.Taka jest polska sprawiedliwość we własnym kraju i podziękowanie dla ludzi o dłuższym stażu pracy.
    ReviewUserIcon
    sebaruda

    31.01.2018 10:38

    Inne

    @vigvam, rzygać się chce jak się czyta twoje komentarze, to znajdź mi polskiego przedsiębiorcę co więcej płaci niż niemiec w Polsce....
    ReviewUserIcon
    Smutnik

    02.03.2018 08:19

    Inne

    Kghm. Swoją droga tak tak wszyscy polacy zarabiają 2000zl miesiac szczególnie widać to po samochodach czy szalasach za kilkaset tys zl aaaa pewnie sa zaradne,wyksztalcone...blebleble. Ps zarobki z rzędu 2000zl(450€ !!!SIC!!!)to "nasza" wina bo sie po prostu na to zgadzamy.
    ReviewUserIcon
    pracowita

    29.12.2017 11:05

    Inne

    Agencje Pracy nieterminowo realizują wypłaty ,często z opóżnieniem,a o podwyżkach zarobków,czy innej motywacji ludzi do pracy to raczej trzeba zapomnieć,ponieważ leasingowcy to dobre śmiecie do sprzątania kątów
    ReviewUserIcon
    opinia

    14.01.2018 08:12

    Inne

    Dziędobry pod lizynkiem niema dodatków żadnych zanocki ukrainy pełno jest chcom zarabiać pracownicy pracują12godzin 2wekekendy przymusowo koszt wekendu wliczony koszt 4brygadówki przerwy kpina 1przerwa10minut 2przerwy po15minut 1wekend sprzątanie chał iprdukcjnych pracowników ubikacji też niema awansów żadnych ine stanowiska stawka taka sama wszystkich jest 21tys socjal wczasy pod gruszą świenta Boże Narodzenie dają 450zł-600zł paczkazwyrobami mają rodukcji przeważnie pierniki zależy od dochodów jakie ma pracownik skali roku
    ReviewUserIcon
    pracowita

    28.12.2017 14:14

    Inne

    W tej firmie brak perpektyw na przyszłość Z zarobkami -przelewami w APT bywa różnie,.Nie polecam ambitnym osobom pracy w tej firmie Nawet jednej paczki ciastek nie dostali pracownicy leasingowi przed Świętami aż wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    ReviewUserIcon
    pracowiat

    29.12.2017 09:58

    Inne

    Masz rację Wiwa , leasingowców traktują jak śmieci-przynieś,podaj,pozamiataj.Coraz gorzej w Agencjach Pracy i w tej firmie. Niech ten (usunięte przez administratora) ludzie omijają z daleka.
    ReviewUserIcon
    wiwa

    29.12.2017 23:17

    Inne

    Przynieś, podaj,pozamiataj to jeszcze nic strasznego.Ale istota żywa powinna być traktowana jak istota żywa tym bardziej przez drugiego człowieka.Wydaje mi się ,że najwyższa pora zawalczyć o swoją godność.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.12.2017 19:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aaa

    22.12.2017 16:44

    Inne

    zależy na jakie stanowisko
    ReviewUserIcon
    Alicja

    30.08.2017 09:26

    Inne

    @zniesmaczony a dlaczego odwołują wiesz może? Czy za weekendy nie płacą? Zgłosiłeś to? Opowiedz o tym coś więcej. Takie informacje są pomocne dla osób, które zastanawiają się nad zatrudnieniem w firmie lambertz.
    ReviewUserIcon
    szczera

    26.11.2017 11:45

    Inne

    PRawde mówiąc zataką płace można 8godzin znaleść prace wszeendzie ościenych miastach anawet wieksze zarobki 12godzin 2wekendy zadarmo i sprzątanie chal pracowników zadarmo przmósowo praca wekendy 4brygadówka
    ReviewUserIcon
    Bezrobotna

    25.08.2017 12:33

    Inne

    Ja oceniać nie będę jacy są bo nie znam, ale przykro mi że mnie nie przyjęli z powodu poza zawodowych na grafika.
    ReviewUserIcon
    Buahaha

    29.07.2017 20:37

    Inne

    Sience czy fiction? Naprawdę bardzo fajnie się to czyta, chyba się tam zatrudnię :) lubię telenowele, kryminały i komedie.... nadaję się?
    ReviewUserIcon
    Benek

    29.07.2017 20:41

    Inne

    Zapraszamy :) ja najbardziej lubię horrory ....
    ReviewUserIcon
    Do kilku pozostałych

    25.07.2017 19:47

    Inne

    Szanowni strajkujący dajcie się już spokój bo to aż mdli jak się czyta niektóre wpisy,większość osób wróciła więc idzie was policzyć na palcach jednej ręki,każdy widzi kogo brakuje więc łatwo idzie się domyślić,widzę że nie umiecie przeboleć że właśnie straciliście pracę z tak wysokim wynagrodzeniem,właściciel tak zdecydował i tak już zostanie,pora zmienić pracę na inną lub iść na zasiłek dla bezrobotnych,straszycie pipem,telewizją a niech przyjadą,zaczną się pytać zwykłych pracowników fizycznych jak im się teraz i wcześniej pracowało a jest dużo lepiej,przy okazji się dowiedzą jaki zakład miał start na początku zmiany i dlaczego tak się stało,piszecie o jakiejś babie ze wsi a wyście są kto hanysy czystej krwi,chciałbym to widzieć,jesteście przegrani i tyle,na waszym miejscu siedziałbym cicho i się modlił żebyście jeszcze nie odpowiedzieli za straty dla zakładu pracy przed sądem za wasz bunt,a kto jest w pracy i mu Pani Edyta nie odpowiada zawsze może się zwolnić tylko jak na razie coraz więcej osób chodzi do pracy z uśmiechem,do zobaczenia niebawem
    ReviewUserIcon
    baba

    26.07.2017 11:02

    Inne

    No właśnie doczekaliśmy się nowego kierownika który szanuje ludzi wysycha pogada i rozwiązujemy dany problem.Nie to co dinozaur foch krzyk glupie miny z jego strony i nie szanowanie ludzi. LUdzie ktorzy przyszli z L4 maja niezadowolona miny bo ich protest nic nie dał. Za te straty i sabotaż powinni ponies konsekwencje
    ReviewUserIcon
    kol

    28.07.2017 17:02

    Inne

    Można się uśmiać z tych Waszych wypocin,nic tylko ubliżanie, zawiść,mściwość podszywanie się pod niepełnosprawnych,pracowników z Delic-Polu jak menele pod sklepem o 6 rano.
    ReviewUserIcon
    kochana praca

    26.07.2017 12:12

    Inne

    Chamskie wpisy strajkujących nie dość że świadczą o ich kulturze osobistej to łatwo się domyśleć jacy też byli dla ludzi i dlaczego tak duża ilość osób w ostatnim czasie się zwolniła,nie ma to jak pisanie notatki po trzech nockach w pracy jak czegoś nie zdążyło się zrobić i zabranie premii,wasz strajk tylko połączył ludzi gdzie ciastowy pomagał magazynierowi i nie musiał się bać że jak zabraknie mu ciasta od razu notatka i bez premii,pakowaczka pomagała na Sollichu,operator pomagał mechanikom i.t.d Wasz strajk zjednoczył tylko ludzi i doprowadził do lepszych czasów,dziękujemy
    ReviewUserIcon
    luce

    26.07.2017 11:21

    Inne

    Brawo chłopcy nareszcie macie spokój, żal mi Was było jak Wami pomiatał. Ale sam człowiek nie może nic zrobić.Wolałam odejść z pracy (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ol...

    24.07.2017 21:46

    Inne

    Piszecie o szacunku do drugiej osob ale co wy robicie np. Z firmami zewnetrznymi myslicie ze to roboty i wgl jak wy sie do nich w ogole zwracacie .(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wstyd

    20.07.2017 22:55

    Inne

    narzekanie na Edyte to jest jedna sprawa jaka była taka była ale pomyślcie co robiła Beata.. Ze specjalnego nr dzwoniła do nas żeby się ugadać co do l4 czy to jest porządny kierownik? Chyba nie! Ale każdy niech robi co chce ! Dobrze że nie wszyscy poszli za nią tylko zostali i walczą cały czas! Damy radę bo kto jak nie my ?! Przykro się patrzy na osoby które pracują codziennie po 12 a nawet więcej godzin ale robią to nie dla siebie bo tylko się wykańczają ale robią to dla ludzi którzy pracują i mają wyliczone każde godziny i pieniądze żeby mogli zrobić opłaty bo Ci ludzie nie powinni cierpieć za Wasze l4 ! Bo nieświadomi niczego przychodzili do pracy i zostawili odsyłani do domu tylko i wyłącznie z waszej winy!!!!! Kto ma wrócić niech wróci a reszta niech nawet nie próbuje nam spojrzeć w oczy a szczególnie P.Beata która tym dowodzi ze specjalnego nr !
    ReviewUserIcon
    Rencista 2

    24.07.2017 10:55

    Inne

    Witaj, ja tez jestem rencista. Ale co pisez tu? Wies cemu tak jes po co pani (usunięte przez administratora)tu psysla? Ile pracujes bo ja dugi czas, nie było dobze jak ona kiedyś była, nikt z nią nie chce tu pracować ja to rozumie. Jestem bo misę pracować, ale rozumie tych co z panią Dziura nie bedom pracować widziałem co ona z nimi robiła, płakali i mieskali w robocie. Niech ona odejdzie i będzie tak dobze jak było przez ostatnie Laty !!!
    ReviewUserIcon
    Rencista 2

    24.07.2017 11:47

    Inne

    Ty nie mozes u mas dugi czas pracować, jak tak piszesz nie szanowała nas nami nigdy się nie interesowała wszystko tylko u(usunięte przez administratora)y mogliśmy załatwić i teraz mamy problem bo ich nie ma i nie mamy gdzie iść, niech ZARZAD się obudzi bo będzie koniec z ta firma/( a PEFRON nam nie pomoże tylko jak pani (usunięte przez administratora)odejdzie to będzie dobrze
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.07.2017 20:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    W-11

    23.07.2017 21:12

    Inne

    Ludzie to jest forum o zakładzie pracy a prywatne sprawy załatwia się poza zakładem .Wy co niektórzy już chyba rozumy potraciliście.Nic tylko ubliżanie sobie na wzajem i wulgaryzm.Więcej szacunku dla samych siebie .Niektóre obrzydliwe wpisy świadczą o waszej kulturze.Czemu nie powiecie sobie w oczy tego co was boli?Tak postępują tylko fałszywi!
    ReviewUserIcon
    1234

    23.07.2017 22:32

    Inne

    Oni wolą pisać bo w oczy boją się powiedzieć co ich boli taka prawda!!!!
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    23.07.2017 10:43

    Inne

    Widzę Jak Osoby Winne Się Tłumaczą a Więc Ludzie Piszą Prawdę Do Pani lub Pana :-) za Imiona Nie możesz Nikogo podać Do Sąd-u Bo Niema Nazwisk i Tylko Się Osmieszysz a jeśli jest Tak jak Piszecie Że Ta Grupa Ludzi Tak Się Bawi (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    !!!!

    23.07.2017 05:24

    Inne

    Jesteście żałośni i brak mi słów na was. Proszę i to są ludzie którzy nie mają swojego życia tylko żyją życiem innych. Jak chcecie komentować czyjeś życie to najpierw kur..a popatrzcie na swoje du..py bo na wasz temat można powiedzieć o wiele więcej niz na nasz. Czysta ZAZDROŚĆ i nic więcej!!!!
    ReviewUserIcon
    obserwator

    23.07.2017 05:22

    Inne

    Jutro fotoreportera ponoć wraca
    ReviewUserIcon
    Wstyd

    20.07.2017 22:55

    Inne

    narzekanie na (usunięte przez administratora)to jest jedna sprawa jaka była taka była ale pomyślcie co robiła (usunięte przez administratora).. Ze specjalnego nr dzwoniła do nas żeby się ugadać co do l4 czy to jest porządny kierownik? Chyba nie! Ale każdy niech robi co chce ! Dobrze że nie wszyscy poszli za nią tylko zostali i walczą cały czas! Damy radę bo kto jak nie my ?! Przykro się patrzy na osoby które pracują codziennie po 12 a nawet więcej godzin ale robią to nie dla siebie bo tylko się wykańczają ale robią to dla ludzi którzy pracują i mają wyliczone każde godziny i pieniądze żeby mogli zrobić opłaty bo Ci ludzie nie powinni cierpieć za Wasze l4 ! Bo nieświadomi niczego przychodzili do pracy i zostawili odsyłani do domu tylko i wyłącznie z waszej winy!!!!! Kto ma wrócić niech wróci a reszta niech nawet nie próbuje nam spojrzeć w oczy a szczególnie P.(usunięte przez administratora)która tym dowodzi ze specjalnego nr !
    ReviewUserIcon
    wilk

    22.07.2017 07:20

    Inne

    To idż jej napluj i nacharkaj a nie pisz głupot.Wy zbuntowani przynajmniej nieliczni bo większość była wciągnięta byliście lepsi? O piątej rano brygadzistki szału dostawały bo Pani K już przyjechała.Mogłaś się posikać zrobić Kupę w galoty ale wyjść nie można było bo trzeba było jedną ręką pakować a drugą glancować bo zaraz dama po hali będzie chodzić. Mało to ludzi zwolniło się bo Pani Agata za waszym pośrednictwem niszczyła ich?Widocznie coś było nie tak skoro pracodawca tak zdecydował. Wy wiecie najlepiej o co w tym wszystkim chodzi a my też wiemy.Sam naważyliście sobie piwa to teraz go wypijcie i nie rozczulajcie się nad sobą.
    ReviewUserIcon
    leon

    22.07.2017 22:30

    Inne

    Słuchaj stary nie robolu .Nie wiem z kąt Dziura pochodzi ze wsi nie ze wsi ale nigdy ciastek niedomytymi rękoma na taśmie nie dotykała. A Ty ze swoim rozumowaniem nie nadajesz się ani na wieś ani do miasta ani nawet do buszu bo tam w buszu też się nie plują ani nie charkają.W moim postrzeganiu jesteś zerem i nie nadajesz się do pracy w tym zakładzie.A Gdzie Ty masz honor?Wy......ście się na L-4 zostawiając zakład na pastwę losu i co ty chcesz komuś zarzucać.Ja na jej miejscu w....szyła bym wszystkich co poszli na L-4 a w szczególności tych co namawiali np. kierownika z czerwonej .Co prawda przyszedł do pracy ale żle nam się z nim pracuje.
    ReviewUserIcon
    ola

    21.07.2017 17:27

    Inne

    Ludzie dosyć ubliżania sobie na wzajem.Przebywacie ze sobą ponad 12 godzin a nienawidzicie się jak najgorsi wrogowie.Dajcie już spokój były zmiany bo widać musiały być tak sobie widocznie życzył właściciel i nic tu nie pomoże szmacenie się .Mało stresów mieliśmy ostatnio?Zastanawianie się nad tym czy podpisać petycje czy nie mnie bynajmniej doprowadziło do nie małego stresu.Zastanawiałam się co będzie jak podpiszę a to nie przyniesie rezultatu i w odwrotną stronę co będzie jak nie podpiszę.Wszystko za nami nie jednego z nas kosztowało to dużo zdrowia wiec zakończcie już obrzucanie się błotem bo to na prawdę nic nie zmieni.Sądzę,że gdyby nie panika niektórych pracowników n.p dinozaura nie doszło by do tylu nie porozumień.Widocznie miał coś na sumieniu. A nie piszcie znowu, że ja to Pani Dziura albo osoba podstawiona bo tak naprawdę jej ubliżacie.A ja we własnej osobie nie bronię jej bo tak naprawdę bardzo mało ją znam.

    Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.