Lambertz

Opinie o Lambertz

Manna

Czy w Rudzie Śląskiej też są zlokalizowane biura? Czy tylko na Katowicach?

tamaryna

W obu

@tamaryna

A wiadomo coś o przyjęciach na stanowiska administracyjne?

tamaryna
@Manna

a sprawdzałaś na ofertach pracy?

@Manna

Do Kato szukają specjalisty z niemieckim.

@Gambit

Dzięki, ale niestety nie znam niemieckiego na tyle żeby móc się nim chwalić

@Manna

No to niestety ;) Taka tylko jest oferta.

@Gambit

Poczekam, może nastepnym razem, nie spieszy mi się aż tak bardzo

@Manna

Powodzenia w takim razie na przyszłość :)

@Gambit

Bardzo dziękuję, przyszłościowo jakby ktoś miał jakieś informacje na temat pracy itp no to niech daje znać

Łukasz

Witam, ile zarabia operator maszyn? Widziałem że jest zapotrzebowanie (reklama na parkingu firmy) . Mam doświadczenie.

Wir
@Łukasz

Jak masz doświadczenie to już na pewno na plus jeśli chodzi o stawkę a na pewno daje Ci to pole do negocjacji. ale raczej nikt ci tego nie obliczy ile ci dadzą bo nie wiadomo. przyjdź na rozmowę, pogadaj i negocjuj może ci spasuje

sesso

Elko, są jakieś benefity?

@sesso

w każdej firmie są jakieś benefity

@odp

No okej.. ale nie do końca o to pytałem

@odp

Spróbuję jeszcze raz. Jakie są benefity w firmie Lambertz? dla pracowników.

Razdwa

Grusza, bony na swięta

Razdwa

bony sodexo w sensie

@Razdwa

Hejka, na czym polegają te bony?

Pierwsze o nich słysze

@Razdwa

Można nimi płacić w sklepie czy coś?

Ema
@Ruti

bony sodexo to są takie yyy jakby "czeki" na określone kwoty 50,100 i możliwe że 200 też jest. Takie bony można realizować w sklepach, płacić normalnie jak gotówką. Można do nich dopłacić ale nie można z nich dostać reszty

Ema
@Ruti

a co do tego w jakich sklepach.. ogólnie w większości, na pewno wszystkie markety, większość sklepów sieciówkowych, trzeba pytać przy kasie, a może też jest jakiś wykaz na internecie

@Ema

wielkie dzięki, wcześniej nie dostawałem nigdy takich i nie wiedziałem jak ich użyć

Plejka
@Ema

Ja w jednej firmie też miałam to w formie karty przedpłaconej, ale tu rozumiem papierowa wersja?

Ex

Pozdrawiam pracowników byłych i obecnych :)

Loki
@Ex

dzięki ja też pozdrawiam Ciebie i innych byłych, chociaż szkoda że już was tu nie ma, bo spoko jest

Mirosław
@Loki

Mam przez to rozumieć, że pracujesz aktualnie w firmie Lambertz? Twój wpis na to własnie wskazuje, dlatego też pozwól, że zapytam Cię, czy praca w tym miejscu jest Twoim zdaniem aktualnie opłacalna pod względem możliwości rozwoju zawodowego? Szukam informacji w tym zakresie i liczę, że od Ciebie własnie tego się dowiem. Jesteś chętny to napisać? Daj znać.

Loki
@Mirosław

no przecież dałem podpis "pracownik" więc tak, z twoim wnioskowaniem wszystko ok. ja pracuję na produkcji i to jest raczej praca stabilna, nie ma aż tak dużych możliwości rozwoju, ale pewnie są stanowiska, na których idzie o awans czy coś takiego.

Mad
@Mirosław

To zależy jakiego rozwoju oczekujesz?? mało szczegółów trochę jak na takie pytanie. wszystko zależy od tego co pokażesz w pracy

Kormak
@Mirosław

jak się wykażesz to się rozwiniesz. proste i logiczne, czego ci więcej potrzeba?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Norek

lubię te wasze wyroby musze przyznać, jak jestem w okolicy to wpadam do sklepiku kupić coś dla żony i dzieci bo też się zawsze zajadają

Jagoda
@Norek

Heh, wcale mnie to nie dziwi :)

Wernon
@Jagoda

Czyżbyś też nadal wracała do byłej firmy po pierniczka ;)

Jagoda
@Wernon

No pewnie :) Mam blisko, więc czasem zahaczam

Wernon
@Jagoda

No to chociaż tyle wspomnień pozostaje, ja też sobie biorę czasem do domu, przynajmniej wiem że jakościowo dobre

Sinatra

Robicie jakieś słodycze oprócz pierników?

pedro
@Sinatra

no pewnie że tak, a na co masz ochotę to ci zrobimy

Sinatra

A, nie chodzi o samą Rudę, ogólnie o firmę

Sinatra

Ale kojarzę chyba taki mix ciastek od Lambertza, więc chyba mam odpowiedź na swoje pytanie

pedro
@Sinatra

a myślałem że chodzi ci konkretnie co tu robimy. wykaz produktów jest na stronie, w sklepiku też można zobaczyć

@pedro

Wiem, już obczajone, dzięki

Kamil

Słyszałem, że niektórzy kradną ciastka z pracy i mają dodatkową wypłatę sprzedając je na dzielni

Fizz
@Kamil

Źle słyszałeś. a jak jesteś klientem to nie masz pojęcia o tym co się dzieje wewnątrz firmy więc nie rozsiewaj farmazonów

Jak się przedstawia kwestia atmosfery w firmie? Jak wyglądają relacje z przełożonymi?

Gargamel

przełożeni w mojej opinii są naprawde bardzo w porzadku. co prawda jakiś większych problemów do rozwiazywania nigdy nie mialem wiec nie wiem jakby sie w takiej sytuacji zachowali dokladnie, ale takie jakies pojedyncze sprawy jak najbardziej byly zalatwione szybko i przyjemnie w sumie

fiffi

Atmosfera jest bardzo o.k

@Gargamel

potwierdzam. kontakt jest łatwy i przyjemny ze wszystkimi.

Still
@Moro

Czy ze wszystkimi to nie wiem :P Nie wszyscy muszą się lubić, ale nie ma jakiś spin pomiędzy pracownikami

@Still

ja mówię o swojej perspektywie, z kim ja mam dobry kontakt, więc chyba ciężko Tobie ocenić jak to wygląda

@Still

ale rozumiem ogólny zamysł Twojej wypowiedzi.

Still
@Moro

A to tego nie było wyraźnie widać. Czaje

Ada

Akurat byłam przejazdem w okolicy i wstąpiłam do sklepu waszego i zaskoczenie. Po pierwsze asortyment świetny ale wielka szkoda, że nie ma więcej sklepów (chociaż jakiegoś bliżej mnie :))

lusia
@Ada

Niestety, tylko dwa przy obu zakładach, ale wpadając raz na czas takie wyczekane na pewno będą smakować lepiej heh

sonik
@lusia

albo trzeba kupować hurtowe ilości od razu żeby na dłużej starczyło

Agnes

Ja mam pytanie odnośnie tego w jakich godzinach wypłaty wpływają na konta pracowników i są księgowane przez bank. Uważam że wypłaty powinny być realizowane z samego rana na starcie. Większość osób mają dzieci itd. I niekiedy czekają cały boży dzień aby zrobić zakupy żeby móc nakarmić rodzinę. Moim zdaniem wpłynięcie środków o godzinie 17.00 do 18.00 to zbyt późna godzina tymbardziej dla rodzin które muszą wypłacić pieniądze w banku przy kasie. Jest to duży problem dla osób z komornikiem bo wtedy nie wypłaca tych wypłat i będą czekać aż do poniedziałku na to aby zakupić jedzenie dla rodziny

Lenox
@Agnes

To kiedy Twój bank księguje zależy od sesji elixir, nie osoby zlecającej przelew. Już nie wspominając, że zaawansowana technologia zanotowała już coś takiego jak bankomaty.

Agnes
@Lenox

Wieczorem nie zrobię zakupów po zmroku

lol
@Agnes

jak masz problem to zmień bank na taki jak ma firma i będziesz miała przelewy od razu a nie biadolisz tutaj. ktoś ci ma oddać swoją kasę jak ma wcześniej czy co?

lol

dalej jak to czytam to śmiac mi się chce. skąd się tacy ludzie biorą to ja nie wiem

Szczęśliwego nowego Roku wszystkim!

k
@:)

aleś Ty miły że tak na dwa profile wszystkim życzysz hehe

@k

Bo życzę wszystkim pracownikom :)

Hell

Kiedy jest najwyższy sezon na Rudzie?

Loxo
@Hell

zaczął się w lipcu mniej więcej i do grudnia trwa.

@Loxo

Czyli teraz jeszcze lecicie na oparach i kończycie sezon

@Loxo

Lepiej startować od razu od stycznia czy zaczekac do marca?

Dawaj od razu

Po co czekać?

@Manix

no myślałem o sezonie ale skoro nie ma co czekać

@Hell

Znaczy jeśli chcesz na konkretny okres, to okej, ja nie zmuszam, ale jeśli szukasz pracy już teraz, to śmiało się zgłaszaj, jak uważasz.

dpd
@Manix

no teraz to może nie. prędzej po nowym roku

ROBi

POLSKA STRONA !! W końcu!! Jak szukałem pracy to za nic nie dało się nic znaleść teraz to łatwizna

ibor
@ROBi

tylko, że prace to głównie wstawiają na olx i nie było żadnego problemu ze znalezieniem ofert ale ok

@ibor

no ale jakieś większe informacje to dopiero teraz na tej stronie

ibor
@:)

koleś pisał o pracy do tego się odnoszę nie

@ibor

no spoko po prostu uzupełniam twoją wypowiedź nie mówię że mówisz źle

Izi

A jak z ofertami dla pracowników umysłowych? Znajdzie się coś??

Holo
@Izi

Jeśli nie ma na olx to raczej nie.

Rock
@Holo

a sprawdzałeś czy są i wiesz ze nie ma czy mówisz tylko tak na czuja

Izi
@Rock

Nie sprawdzałem, niech zainteresowany sobie sprawdzi ;)

Dawid

Kiedy jest najlepszy okres na rozpoczęcie pracy? Jest jakiś moment w roku że tej roboty jest więcej i jest większe zapotrzebowanie

Uszak
@Dawid

No sezon trwa mnie więcej od lipca do grudnia, wtedy jest największe zapotrzebowanie

@Uszak

Czyli najlepiej zatrudniać się przed lipcem żeby zdążyć się jeszcze wdrożyć zanim sezon rozpocznie się na dobre

Uszak
@Dawid

Ale ogólnie można w ciągu roku normalnie, często dosyć są przyjęcia, z tego co kojarzę. Wtedy głównie tymczasowi przychodzą, a tak na stałe to można kiedykolwiek jeśli tylko są oferty

@Uszak

Aha no bo tak w zasadzie to raczej szukam stałej pracy, czyli sprawdzam wszystko może się uda od przyszłego roku

Ado

czy pracując na produkcji jest możliwość wyrwania jakiejś premii?

@Ado

czemu nie, ale to wiele czynników sie na to składa. Ogólnie jest taka szansa ale to zależy od zaangażowania i jakości twojej pracy

Roz
@Ado

Tak, do 30%

Ado
@Roz

a to jest zależne od jakiegoś okresu w pracy? w sensie jak jest więcej roboty to wtedy też większe premie, czy to nie ma wpływu

Janka

Czy pracując w Lambertzie ma się jakieś zniżki na produkty, które się współtworzy :D ?

Ella
@Janka

a co chciałabyć sobie podjadać w trakcie produkcji ;p pewnie coś tam sie da taniej wyhaczyć ale na sto pro nie wiem

Janek
@Ella

Nie, nie, to nie tak, gdybym chciała, to bym brała a nie pytała o zniżki, żeby dostać produkty uczciwie, ale taniej :)

Junak

Macie może jakiś przyzakładowy sklepik z waszymi produktami?

Katowicka 170 do 17 dzisiaj otwarty, także możesz wpadać ;p

@odp

To gdzieś przy bramie głównej będzie?

Mulat
@Junak

Owszem :) hahahaha a znamy się hahaha jaka spoufałość rodzinna

o co kaman?
@Mulat

????

@Mulat

Wybacz, ale kompletnie nie rozumiem

steps

może wydaje mu się że Cię zna ;p chociaż nie wiem skąd :D

@steps

Ja tym bardziej.

steps
@Junak

jego też już nie ma, więc można olewać sprawę myśle

kiki

@speed a wiesz jak się pracuje w zakładzie w Kato ?

Wert
@kiki

oba zakłady bardzo spoko w ogole jak dla mnie jedna z przyjemniejszych prac na produkcji a kilka juz przeszedlem

Nero
@kiki

Zakład w Katowicach w porządku :) Pracuję już długo

@Wert

czemu tak? w sensie czemu przyjemna? bo lekka?

Wert
@?

bo nie ma nerwówki jak w niektórych miejscach, tylko robi się swoje w odpowiednim tempie

@Wert

w sumie to spoko, ja już też pracowałem w takim jednym miejscu co się tak wszystkim stresowałem że masakra, nawet po pracy myślałem o pracy a nie powinienem

Numb

A w jakich godzinach jest praca w tej firmie?

a pytasz o który dział?

@?

A, o magazyn mi chodzi, zapomniałem dodać

na magazynie też się pracuje po 12 godzin 6-18 18-16

Super, dzięki!

Wujo
@?

no i spoko przynajmniej więcej dni wolnych w miesiącu, ja tam polecam taki system

@Wujo

Ja jeszcze w takim nie pracowałem, ale miejmy nadzieję, że podzielę Twoje zdanie :D

Wujo
@Numb

gwarantuje że podzielisz. początki mogą być trudniejsze ale potem jest lepiej

@Wujo

dzięki za dobre słowo, fajnie że są w tej firmie tacy ludzie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz