Opinie o F35-Francuska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie F35-Francuska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie F35-Francuska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F35-Francuska Sp. z o.o. w Katowice

Marcin Krysiewicz
Były pracownik

Z całego serducha nie polecam współpracy z daną firmą.. Są niewypłacalni!!!! Dopiero sprawa prowadzona przez kancelarie windykacyjną przyniosła rezultaty i odzyskałem swoją należność..... Jak ktoś ma takiego problemu to śmiało można dzwonić pod ten numer: 573-225-403!!!

Aleksandra
Inne
@Marcin Krysiewicz

A po jakim czasie odzyskałaś pieniądze? I ile udało się odzyskać?

Marcin
Były pracownik
@Aleksandra

Cześć, Odzyskałem wszystkie pieniadze co te bydlaki mi wisiały... Zajeło to lekko ponad 4 miesiące

Marzena
Inne
@Marcin

Jeśli to prawda to oznacza, że są aktualnie wypłacalni? wiadomo tak właściwie co aktualnie się w firmie dzieje?

anonim Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Marcin Krysiewicz

Wiesz ciekawe co piszesz ponieważ z tego co mi wiadomo to firma nie zatrudnia nikogo od roku więc jak to możliwe że Ciebie zatrudniła?

Marzena Nowy wpis
Inne
@anonim

No to ładnie... Dobrze w takim razie, że o tym piszesz, chociaż może napisał to po czasie? A piszesz, że od roku nie zatrudniają, dlaczego?

anonim Nowy wpis
Były pracownik
@Marcin

Ciekawe bo teraz od ponad roku przyjmują pracowników

anonim Nowy wpis
Były pracownik
@Marzena

maja swoich spracowników

Rozczarowany anonim
Były pracownik

W tej pracy nic nie jest takie kolorowe jak zapewniają na rozmowie, chyba że się wchodzi w (usunięte przez administratora) szefowej albo prezesowi, który pomijając, że nie zna zasad RODO i jakichkolwiek innych obowiązujących w Polsce i wprowadza idiotyczne nakazy, to jeszcze przyjeżdża raz na ruski rok, robi zamieszanie, przekłada wszystko w miejscu pracy tak że człowiek nic już znaleźć nie może, obrzuca bezsensownymi obowiązkami, o których później albo zapomina i trzy dni pracy idą na zmarnowanie albo wręcz przeciwnie, ciągle się o nie upomina nie rozumiejąc że poza podstawowymi obowiązkami wykonuje się tam też pracę innych przełożonych, którzy też chcą wszystko na JUŻ. Gdy jest na miejscu, człowiek siedzi jak na szpilkach bo nigdy nie wiadomo kiedy oberwie mu się za to, że ci postawieni wyżej mają zły humor. Wymogi aby robić wszystko od siebie, myśleć tylko o firmie. Zero premii tylko jakieś tanie "podarunki" z okazji świąt czy innych okazji, brak możliwości awansu, przekręty na skale masowe. Niekompetentna księgowa, która sześć razy wystawia jeden PIT bo ciągle robi w innym miejscu błąd, nie potrafiąca nawet obliczyć poprawnie podstawowej wypłaty, nie wspominając już o takiej, w której uwzględnić trzeba L4. Nie mówiąc o tym, że komunikacja w firmie jest FATALNA. Przełożona i szefowa nie potrafią wymieniać się informacjami i nie jednokrotnie zdarzają się sytuacje gdzie obie chcą by zrobić jedną i tą samą rzecz, ale na dwa różne sposoby i człowiek nie wie co robić. Jak się zapyta to pretensje, że nie potrafi się podejmować własnych decyzji. Z kolei jak nie zapyta i zrobi źle, to pretensje, że przecież można zawsze zapytać. Donoszenie jest tam czymś normalnym, nawet o pierdoły, które łatwo dałoby się naprawić bez informowania kogokolwiek. Ogólnie rzecz biorąc... zdecydowanie odradzam. Jedyną chyba pozytywną rzeczą w tej firmie są grafiki. Bo tutaj rzeczywiście dostosowywane były w miarę możliwości do potrzeb pracowników.

Ewa
Inne
@Rozczarowany anonim

@Rozczarowany anonim firma, która w ten sposób działa raczej powinna mieć dużą rotację. Aktualnie nie widzę ofert pracy, więc może nie jest tak źle. Dobrze, że chociaż jedna rzecz jest pozytywna w tej firmie. Powiedz proszę, jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Były pracownik
Były pracownik
@Ewa

Brak ofert pracy nie oznacza w tym wypadku brak rotacji, ta firma zmienia nazwę równie często co Prezes koncepcje na jej funkcjonowanie, po Francuska 35 było IQ-Center, a teraz sam nie wiem ja się nazywają.

Tamara
Inne

Żeby zauważyć i docenić dobrego pracodawcę trzeba samemu być dobrym pracownikiem.

anonim
Były pracownik
@Tamara

Dziś Pani broni tej firmy,ale za pół roku rok, będzie miała Pani te same problemy - błędnie wystawione świadectwo pracy, blednie wystawiony pit, a nawet nie wypłacenie takiej kwoty jakiej pracownikowi się należy za pracę. Do dziś byli pracownicy nie otrzymali tego co się im należało, ale pani księgowa o to zadbała żeby pracownicy nic nie mogli z tym zrobić. W firmie jedyne co się docenia to "mówienie o wszystkim" (pracownicy o szczególnych względach), a pracownicy którzy zajmowali się dokładnym wykonywaniem swoich obowiązków nie mieli prawa do pomyłek. Za to Ci szczególni mogli nawet narażać firmę na stratę klientów lub straty finansowe. Niestety firma F35 i IQ Center nigdy nie była i nie będą (i każdy były pracownik to potwierdzi) dobrym pracodawcą dopóki pan G (który ma osoby pracujące na recepcji za totalnie niekompetentne tylko dlatego ze pani P uwielbia wszystkie złe rzeczy na nich zrzucać) jest właścicielem, a pani P jego pionkiem.

Roman
Inne
@anonim

Jest to w ogóle możliwe, ze firma ta mogłaby nie wypłacić należnych pieniędzy na pracę? Twój komentarz brzmi dla mnie aktualnie bardzo niepokojąco, dlatego zaczynam się zastanawiać, czy miałeś może taką sytuację, gdzie pracodawca ten po prostu nie wypłacił Ci należnych pieniędzy za pracę bądź słyszałeś od kogoś przykład, że rzeczywiście tak było?

Urszula
Inne

Szkoda, że dosyć niewiele tu opinii o pracy w F35. Możecie napisać coś więcej o tym, jak się tam pracuje? Atmosfera pracy jest w porządku?

autentyk
@Urszula

Opinii o tej firmie dużo nie ma, bo ludzie którzy pracowali w tej firmie chcieli o niej jak najszybciej zapomnieć. Pracodawca powie wszystko żeby zachęcić potencjalnych pracowników do pracy (w szczególności jak już tam pracujący chcieli by wybrać przysługujące im urlopy). Pracownicy całej prawdy nie powiedzą bo firma szuka... Jeśli chodzi o prezesa to prawda. Przyjeżdża raz na jakiś czas robi bałagan i wraca do Szwecji (lub też przyśle email z rzeczami na już), nie szanuje NIKOGO. Poza tym w firmie nikt nie zna chociażby połowy kodeksu pracy, a samą księgową przerasta jakikolwiek dokument do wydania czy wystawienia POPRAWNIE faktury. Sama praca trudna nie jest - klasyczna praca biurowa (no chyba ze się jest na tym stanowisku które robi za wszystkich łącznie z przedstawicielką pana prezesa), wszystkiego da się nauczyć na miejscu a i tak jak zrobisz najlepiej jak potrafisz to wszyscy będą zadowoleni. Jeśli jesteś studentką to ta praca sprawdzi się dobrze, ale takie rzeczy jak awans to stanowisko które zostanie zlikwidowane w trybie natychmiastowym gdy podpadnie się „kadrze zarządzającej” bądź prezes będzie miał zły humor. A jeśli chodzi o atmosferę jest w porządku (do momentu kiedy ktoś inny na Ciebie nie donosi). Pracę da się powiązać ze studiami (czy jak w przypadku niektórych pracowników z innymi pracami). Na najniższych stanowiskach biurowych ludzie dostawali 2k na rękę więc pieniądze na dzień dobry też nie były złe. Ale jeśli teraz tyle nie proponują to trochę słabo... PS. Oczywiście pojawią się tu pozytywne komentarze, ale tylko od osób tam pracujących chcących zaplusować (lub prezes patrząc przez kamerę kazał napisać). Moja jest negatywna - są lepsze firmy w Katowicach, gdzie można się czegoś nauczyć a nie uczyć kogoś.

Anonim
@autentyk

Zgadzam się z tą opinią w 100% jak i również w pełni ją potwierdzam!

Anonim
@Urszula

A więc, "uprzejmie donoszę" i wazeliniarstwo jest tam na pierwszym miejscu. O urlopach można pomarzyć i lepiej schodzić z drogi zarządzającej wszystkimi pani P.- bardzo negatywna osoba! Księgowa wzięta chyba z "pierwszej łapanki"- szkoda słów.. Ogólnie omijać szerokim łukiem wszystkich ofert pracy z tej "firmy"!!! BARDZO NIE POLECAM!!!

autentyk
@Anonim

Warto też napisać pozostałe nazwy firm pod jakimi pan prezes i taka polityka funkcjonuje. Od czasu Reinhold Project 1,2,3 do Reinhold Lifestyle, który (usunięte przez administratora) finansowo kilkaset osób. Oraz teraz jego nowości w postaci IQ Center, MQ Dental, których nawet nie ma w rejestrach firm, bo Panu G. szkoda pieniędzy na to żeby założyć je jako funkcjonujące podmioty (ale ze F35 ma już fatalną renome to zmienia nazwy...). A i jeszcze GG Holding na który potrafią wystawiać umowy pracownikom a nie do końca pan G może sie pod tą firmą podpisywać. Ps. Księgowa nie jest z łapanki tylko po prostu siedzi bardzo głęboko w (usunięte przez administratora) prezesa i robi transakcje z/do innych firm takich jak np. Meachers Limited

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie F35-Francuska Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Wojtek
Inne

@anonim często takie błędy się zdarzały ?

Anonim
@Wojtek

Za każdym razem!

Anonim

Nie polecam pracy, nie ze względu na samą pracę, ale ze względu na brak kompetencji, zarówno ze strony księgowej jak i innych pracowników. Księgowa błędnie wystawiła jeden PIT, natomiast drugiego w ogóle nie wystawiła. Brak kompetencji księgowej widać na każdym kroku, od błędnie wystawionego PIT-u, po błędnie rozliczenie wypłaty uwzględniając przy tym L4.

Anonim

"Praca na recepcji zgodna z przedstawionymi warunkami na rozmowie rekrutacyjnej, więc nie ma tu mowy o żadnych pracownikach z „łapanki”. Jeśli chcesz podjąć pracę w naszej firmie to wysyłasz swoje CV po czym jeśli jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie przedstawiamy warunki pracy. Wypłata zawsze na czas adekwatna do obowiązków, które wykonujesz. Możliwość awansu jest ZAWSZE, pod warunkiem że starasz się i wykazujesz się kreatywnością a nie tylko przychodzisz do pracy żeby sobie posiedzieć, poplotkować i obgadywać każdą osobę którą spotykasz w biurowcu. Jeśli chodzi o szefostwo to jeśli masz jakiś problem to zawsze możesz z nimi porozmawiać a jeśli ktoś uważa że jest to „donoszenie”to widocznie taka osoba ma sobie coś do zarzucenia. Jeśli jesteś osobą, która jest konfliktowa, roszczeniowa, obgaduje każdego oraz ma za wysokie mniemanie o sobie i przy tym lekceważy i obraża przełożonych, pracowników oraz gości firmy to dla takich osób ZAWSZE wszystko będzie problemem, nie ważne czy decyzję o zakończeniu współpracy z firmą podjęli sami czy też była to decyzja całego zarząd."

AnonimX
 Pytanie

Czy praca na recepcji jest okey, czy (jak mogę sądzić po komentarzach) wszystko tam jest na bardzo niskim poziomie?

Anonim

Brak odpowiednich warunków pracy (brak klimatyzacji, praca w przeciągu, słabe oświetlone stanowiska pracy, na zmianach nocnych wyłączane ogrzewanie). Na początku rozpoczęcia pracy mydlenie oczu, co można w firmie osiągnąć oraz obietnice ciągłego awansu. Bardzo słabo rozwinięta komunikacja między pracownikami, którzy są "z łapanki". Nie przestrzeganie RODO oraz plotkowanie/donoszenie. Zarobek nie jest adekwatny do RZECZYWISTYCH obowiązków(usunięte przez administratora) Największe problemy są z księgową, która nie potrafi wystawić świadectwa pracy, policzyć urlopu. Odnośnie ubezpieczenia, zaświadczenie nie dociera na czas.

Anonim

Praca w tej firmie to jakieś nieporozumienie. Na samym początku rozmów z pracodawcą obiecuje się wszystko (chyba tylko po to żeby złapać naiwnych), a finalnie okazuje się ze niestety nie ma szansy na awans ani nawet na rozwój. Już nie wspomnę o tym ze proponują najchętniej zlecenie po 12h lub umowę za nieco więcej niż najniższa krajowa... W firmie też jest duża rotacja i jak ma się jakiś problem to w zasadzie nie wiadomo kogo się pytać. A samo stanowisko jest fatalnie zorganizowane – przeciąg oraz mrugające neonówki. I niestety panuje tu dziwny zwyczaj donoszenia szefostwu. Co do księgowości muszę niestety się zgodzić - osoba która się tym zajmuje jest tak niekompetentna(usunięte przez administratora)

Anonim

Jedyna dobra rzecz to pieniądze i współpracownicy. Właścicielem jest Szwed, który nie mieszka w Polsce. Przyjeżdża na tydzień, robi bałagan i jedzie z powrotem. Księgowa która dla nich pracuje jest niekompetentna, nie potrafi wystawić zaświadczenia, nie dostarczyła do skarbówki PIT na czas, w którym i tak są błędy. Źle wystawione świadectwo pracy a wytłumaczenie - "ja mam do tego talent". Łamane prawa pracownika (brak dostępu do szatni i brak ciepłej wody w pokoju socjalnym) i przepisy BHP (brak szkolenia).

2
Anonim
@Anonim

Akurat Ty (usunięte przez administratora) masz tej firmie wiele do zarzucenia. Grafik był zawsze zrobiony pod Ciebie, a jak ktoś Cie prosił o zastępstwo to miałaś to gdzieś. Już dawno powinnaś wylecieć dyscyplinarnie za zaniedbywanie obowiązków. Na nockach nic nie robiłaś tylko spałaś mając na wszystko wyrąbane. Na dniówkach zresztą to samo zamieniając spanie na jedzenie. Jedyne co potrafiłaś robić dobrze to donosić i ocierać się cyck*** o Pana Prezesa lub kogokolwiek innego komu chciałaś się podlizać. Reszta ludzi po Tobie musiała poprawiać, i już nawet nie jestem w stanie policzyć ile razy ktoś inny dostawał za Ciebie reprymendę. Co do księgowości jak dostałaś na do widzenia ZA DUŻY EKWIWALENT za URLOP który Ci nie przysługiwał to jakoś wszystko było w porządku.

Dagmara
@Anonim

Skoro tam nie pracujesz, to znaczy że nie byłeś pracownikiem roku, żałosna postać z ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o F35-Francuska Sp. z o.o. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w F35-Francuska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy F35-Francuska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

F35-Francuska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Francuska 35
  40-027 Katowice
 • NIP: 5252368989 REGON: 140602963 KRS: 0000260116
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
F35-Francuska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii