Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Piotrex

masakra - 2013-03-20 15:24:01 To są właśnie typowe POlaczki, zawistne jeden drugiemu by tylko dopieprzał i świnie podkładał Kocham ten Kraj ale Was nienawidzę...tylko wstyd przynosicie Naszym przodkom...Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia na temat firmy to zamilcz,a nie wtrącaj sie między wódke a zakąske wielki/a ''patrioto''! ROZUMIEMY SIĘ POLACZKU!

masakra

Piotrex

Bhd - 2013-03-20 12:27:23 Ty potrzebujesz go napewno, bo to forum zaczęło żyć twoim życiem puste, zawistne i nudne, taki napewno ty jesteś, ehh.. twoja tępa wyobraźnia nie zna granic.. Ale ja wiem ze trzeba wybaczać i pomagać takim ludziom bo przecież ty napewno na świat się nie prosiłeś. Pozdrawiam.Jaki/a nerwowy/a...ha ha ha! No właśnie,hamstwo wyszło z ciebie mały,nudny,zawistny, czlowieczku! Wybaczam ci, na głupotę twą nie ma lekarstwa,tez pozdrawiam! Moze napisz cos o firmie ciekawego,a jak nie masz o czym pisac to zamilcz...wstydu oszczędz.

Bhd

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Piotrex

Bhd - 2013-03-20 00:54:03 dużo na tym forum ludzi z problemami, drodzy państwo może czas najwyższy do lekarza może on wam pomoże się dowartościować, ciągle jakieś puste wypowiedzi, żal was naprawdę... Jednak polska to dziwny kraj, kraj ludzi zawistnych i fałszywych.Jaka pełna wypowiedż,bez problemowego/ej,nie zawistnego/ej.Ha ha ha. I kto tu potrzebuje lekarza...odp.Bhd.

Bhd

?

oni wolą dobrych zwalniać tych co umieją pracować ale i ich błędy wytykać......... ci wyuczeni panowie klika nic więcej

marcel

Szanowny panie logistyku-sorki ale chyba trafiłem w czuły punkt,każdy broni się jak potrafi ale ja nadal podtrzymuje swoją opinię jeśli chodzi o logistyków i pracowników biurowych-jest was za dużo.Czy naprawdę musi chdzić po hali po dwóch-co?jeden umie liczyć a drugi pisać?mam na myśli takiego młodego,poczochranego i panienkę która z nim chodzi.Nawiasem mówiąc ona chodzi jak matrona a on za nią biega...A nie wspoę już o dobrym wychowaniu -gdzie jest zwykłe dzień dobry gdy schodzicie na hale do zwykłych ludzi,to jest poniżej waszej godności żeby spoufalać się z plebsem.Szkoda gadać ,niby wykształceni ludzie.....

I co kochani znowu zwolnienia się zaczęły??? tym razem mogli by sprawiedliwie ludzi zwalniać ...kuźwa u nas co chwilę chodzą na zwolnienia mistrzowie weźcie się wkońcu za nierobów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piotrex

Może by tak kazdy piszący zaznaczał o którym zakładzie mowa...

zła

no tak z tych związków zawodowych to nawet inne firmy sie śmieja z eldrobiu mówia że te barany od nas takie p...i nic nie załatwią ćwoki i wielce że zwiazki sa

młoda

Kuźwa związki zawodowe same trzęsą dupakami i nie myślą o pracownikach. Siedza cicho a w czasie zwolnień nabieraja wody w usta. A tak poza tym to zauważyłam że w tej firmie to tylko prawdziwi leserzy i cwaniacy są doceniani i wyróżniani np. delegacjami. Wkurza mnie ta polityka firmy i kolesiostwo...

ktosiek

Piotrex - 2013-03-14 20:18:33 Pytanie-dlaczego związki zawodowe o ile takie są ( a czy są ? ) nic nie robią z faktem zwolnień, itp.a co mają zrobić? Jak nie ma zbyt dużo zamówień? Za darmo nikt nikogo nie będzie trzymał. Takie czasy nastały :(

Piotrex

Zgadzam się,zero szacunku dla dobrze pracujacych!Dla produkcyjnych zwłaszcza!

?

zero szacunku dla ludzi dobrze pracujących tylko układy...niech się to utrzyma bo szkoda ludzi przecież trzeba coś jeść ale polityka Panów musi się zmienić a z tym 15.03 to chyba prawda?czy na 100procent?

poinformowany

123 - 2013-03-14 12:25:43 Tak ludziska pracujące jeszcze - strzeżcie się bo nie znacie kiedy Was mogą zwolnic bez podania przyczyny -jak zwykle zresztą się tam robi.Czarny dzień! 15.03.2013

Piotrex

Ja słyszałem,że będą przyjęcia czy nawet już były jakieś tylko przez manpower.

Olka - 2013-03-12 13:09:49 witajcie pracownicy! jak myślicie szykują się kolejne duże zwolnienia?ktoś co wie jak to będzie? podobno zwalniać będą nawet pracowników z umowami na stałe,to prawda? źle się dzieje,co to będzie????? jeśli ktoś coś wie niech pisze.ludzie chcą wiedzieć czego mają się spodziewać. pozdrawiam!"podobno zwalniać Beda nawet pracowników z umowami na stale" - nie ma znaczenia czy na stałe czy na miesiąc bądź dwa miesiące! Pracownicy z umowami na stałe nie zawsze oznaczają "lepszy pracownik" , przy zwolnieniach nie będą się tym kierować.

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska