KEIPER Polska

Opinie o KEIPER Polska

jeśli chodzi o loka to zapewne prawda obiboki siedzą prz biurku i kasoją niezłaą kasę tak jest w całym zakładzie brak szacunku i żądzą nami nieuki bez szkuł po zawodówkach i jak ma być dobże to jest wlizytowka naszego zakładu

taki jeden
@Pracownik 04.03.2016 17:16

Styl Twojej wypowiedzi jest powalający. Dziwię się, że wytykasz innym brak wiedzy i wykształcenia, a sam nie potrafisz napisać poprawnie kilku zdań.

As
@Pracownik 04.03.2016 17:16

Nieuki, zobacz jak ty to wszystko napisałeś, uczony

Natalia

@Tylko tu i tylko teraz... jesteś aktualnym, czy też byłym pracownikiem KEIPER Polska? Możesz napisać coś więcej o twoim zatrudnieniu w firmie? O jakich temperaturach mówisz? Czy w związku z tym pracodawca zapewnia dostęp do wody i częste przerwy? Dzięki Twojej opinii wielu forumowiczów może podjąć odpowiednią decyzje o podjęciu zatrudnienia w tym zakładzie.

Tylko tu i tylko teraz...

Adient Skarbimierz, pracuję tu już jakiś czas i na pierwszym planie układy i układziki. Kto bliżej lidera ten lżejsze stanowisko. Na spawalni jeden wielki syf, temperatura w lecie powala na kolana. Chamstwo, donosicielstwo, jeden drugiego obgaduje za plecami. Pracownicy agencyjni wykożystywani na maxa. Zapierdziel żeby wyrobić normę a i tak przy ocenie, nieroby przodują. Nie polecam, chyba że lubisz pracę w brudzie, stresie i afrykańskich upałach.

ona

Adient to wielkie gu....o , nawet jeśli masz szkołę i angielski w jednym paluszku to nici z awansu jeśli nie wejdziesz przełożonemu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Technik
@ona 03.02.2017 23:14

A ile zarazbia technik produkcji?

Natan

Hej, Wiadomo coś o nowych rekrutacjach w KEIPER Polska?

IREK

Nie widzę związku i chyba się jasno wyraziłem od.się ode mnie.Temat zamknięty i proszę więcej nie szargać moim imieniem na tym chorym Forum.Jak się nudzicie to poproście o nadgodziny.PATAFIANY !!!!!!!

IREK

No jasne,że ja,nie mam nic innego k. do roboty...850 osób pracuje w firmie i jeden drugiemu obrabia d. Nie interesuje mnie już CF,pracuję na innym projekcie.Zresztą jak mam coś do kogoś to mówię mu to prosto w oczy.Przyjdź na MHS i sam się o tym przekonaj.Proszę mnie już nie mieszać w te Wasze gierki OK

Cf

Widzę że to pisanie nie ma sensu powiem Ci tylko tyle pocałuj byłą panią PO w...

czarna

A dokładnie lider produkcji i technik produkcji,tak jak na każdym dziale.I skoro nie ma PO,to niech się była PO weźmie do roboty.Skoro jest monterem to niech pracuje jak monter.A Pani niech się może zatrudni w palestrze adwokackiej :)

Cf

I tu się właśnie mylisz nikogo nie będą ściągać na tym dziale nie ma PO są liderzy i skończ te pisanie czemu nie powiesz tego w oczy najłatwiej oczerniac anonimowo miej odwagę a jak jej nie masz to wyłącz te forum i włącz sobie bajki

czarna

Brakuje ludzi do pracy,a na CF była PO(usunięte przez administratora) szwęda się bo nie ma co ze sobą zrobić,niech siada i (usunięte przez administratora) razem z nami albo oddajcie ją na inny projekt.Nowy brygadzista doskonale radzi sobie sam.

@cf 20.06.2016 15:03
Jakoś wcale nie dziwi mnie brak reakcji mistrza na twoje oszczerstwa bo zarówno pracownicy jak i przełożeni wiedzą jak jest a...

Bez obaw,jednego PO zdjęli,to i zdejmą drugiego :)

xyz
@czarna 20.06.2016 16:35
Bez obaw,jednego PO zdjęli,to i zdejmą drugiego :)

Irek to znowu ty?

Taa

Moderator usunal post ;-((((( Jeszcze raz przepraszam, ze sie posralem ze smiechu.

to co piszesz to prawda brak słów jedna wielka klika nierobów tylko my szaraki robić robić i się nie oddzywać brak słów porażka

spaw men

Zna ktoś Delfina? bo czepia sie spawaczy ,że chodzą sikać do wc

wieloletni pracownik

,popieram ,pracuję już ponad 7 lat i co roku jest niby podwyżka płac ,a moja pensja jest taka sama ,na nowej premii dużo straciliśmy ,premia za ocenę była motywująca ,pracownik ,który ma staż i dużo umie zarabia tyle samo co nowy pracownik ,(który dopiero się uczy ) ostatnio narzekają na brak ludzi do pracy ,należy stworzyć politykę pozyskiwania pracowników ,myślę ,że wystarczy płacić za soboty co miesiąc i znajdą się ludzie i plan będzie wykonany ,przecież chodzimy do pracy dla kasy ,inne firmy to płacą na bieżąco za nadgodziny i mają pracowników ,

kot

ta firma upada pod względem jakości bo wszyscy pracują 8 godzin z myślą o tym aby już z niej wyjść łącznie z kontrolerami i brygadzistami. brak motywacji ze strony kierownictwa. Rezygnacja z premii za ocenę zrobiła swoje.Niedługo to będą ala KABELKI.Szkoda czasu na pracę w tej firmie bo szanse na rozwój żadne a zarobki coraz mniejsze.Dziwię się tylko majsterkom że jeszcze mają tupet tak traktować pracowników szczególnie tych z wieloletnim stażem.

Rob

Ale tam są ci sami ludzie? Jest jakoś normalnie?

były

W Recaro jest dużo lepiej już na samym starcie mam porównanie płacą za nadgodziny co jest bardzo ważne i stawka montera jest większa a Keiper soboty niedziele pracować kasy zero za to środa wolna porażka!!!!!!!!!

Rob

a ten Keiper to to samo co Recaro?

rak
@Rob 22.06.2015 11:24
a ten Keiper to to samo co Recaro?

bardzo ważny gracz który nie liczy się z pracownikiem. kasy za nadgodziny nie ma ale w niedzielę przyjdż za dzień wolny. nieważne że masz jeszcze zaległy urlop.jak się nie zgodzisz to cie ładnie majster poprosi bardzo dyplomatycznie i KULTURALNIE.o awansie zapomnij jak nie masz układów z rozdającym karty majstrem. możesz się starać ale na rozmowę cię nawet nie zaproszą a cała firma wie kto zostanie SZCZĘŚLIWCEM. nowi przychodzą śmieją się z warunków pracy i płacy i wieją. szkoda tylko kasy na nowe buty.

Ona

Jestem z innego projektu ale wiem o kogo chodzi,jeżeli to On w ogóle się tutaj wypowiada.Bo takich jak On jest w tej firmie kilku,starają się bo chcą awansować ale niestety nikt tego nie zauważa.Wiadomo też dobrze kto się do tego przyczynił,wystarczy popatrzeć z której to zmiany ludzie awansują rok po roku.A z tej Hali to nawet brygadziści już się zwalniają jak dobrze słyszałam,no to chyba o czymś świadczy

@Ona 14.05.2015 16:32

Ludzie ale was zazdrość zżera jeśli ktoś awansuje to znaczy, że na to zasłużył. A jeżeli ktoś się zwalnia to jest jego sprawa a nie wasza i nie znaczy ,że coś się dzieje na tej hali.

Ona
@życzliwy 14.05.2015 19:47

A Panu,Pani to już podziękowaliśmy i żegnamy,Wujek dobra rada się znalazł,obrońca fałszu,obłudy i matactwa

MONTER Z CF 1

DAJCIE SPOKÓJ IRKOWI DOBRY KOLEGA PRACOWITY WIE CO I JAK PRZECIEŻ NIE PRACUJE OD WCZORAJ POMÓŻCIE I JEMU NIECH PRZEJMIE CF 1 DAJCIE JEMU SZANSE BO ODEJDZIE JAK MIREK A CHYBA FIRMA NIE CHCE UTRATY SPECJALISTÓW IRKU WALCZ O SWOJE PISZ PODANIA BĘDZIE ANKIETA GES TEŻ NAPISZ BĘDZIE DOBRZE POZDRO

nowa

dobrze ,że koniec projektu AMPV ,bo już nie ma koleżeństwa ,zgrania,i atmosfera robi się gęsta

@nowa 10.05.2015 00:43

Jeśli masz taki żal ,że zostałeś pominięty to powiedz to swojemu przełożonemu prosto w oczy może on odpowie ci na to pytanie a nie rozczulasz się nad sobą i masz żal do wszystkich.I wymyślasz jakieś chore historyjki.

ja
@nowa 10.05.2015 00:43

Irek?

kk

Brygadzisci,zastępcy itp.a robic nie ma komu,to jest żenada

ktoś

To śmiech na sali żeby pracownik,który jest zastępcą brygadzisty od trzech lat został pominięty przy możliwości awansu.Ktoś kto stworzył klikę na jednym z projektów z uparciem tę klikę powiększa.ŻENADA!!!!!!!!!! Jedyna szansa awansu bez pleców w tej firmie to niestety ale chyba tylko śmierć przełożonego ŻENADA!!!!!!!!

@ktoś 09.05.2015 09:41
No to teraz się popisałeś,na brygadzistę się nie nadaję ale na P.O. który robi to samo co brygadzista oczywiście tak,BZDURA !!!...

Jeśli masz taki żal, że zostałeś pominięty to powiedz to swojemu przełożonemu prosto w oczy może on ci odpowie na to pytanie a nie rozczulasz się nad sobą i masz żal do wszystkich. I wymyślasz jakieś historyjki.

@życzliwy 11.05.2015 09:46

Daj już sobie spokój człowieku z tymi bzdurami,pasujesz jak ulał do powiedzenia " uderz w stół,a nożyce się odezwą "

Haha

No,(usunięte przez administratora) siedem dni w tygodniu. Zarabiamy tyle co nic i ogolnie interes sie kreci, w zamian za to, nieliczni otrzymaja kubek bez ucha z logiem firmy oraz serdeczne podziekowania. Ciekawe co by sie stalo, gdyby klient zamiast zaplacic za produkt powiedzial "Dziekuje" ;-) Czas na zmiany, gdzies indziej. Nie polecam tej firmy nikomu kto jest normalny i ma znajomych / rodzine / obowiazki.

kk
@Haha 26.04.2015 20:26

Prawda choc gorzka ale prawdziwa,zgadzam się!

Z miesiąca na miesiąc gorzej na najbardziej zyskownym projekcie dla firmy Sharan najmniej zarabia!Nowa premia niszczy wszystko!!!

pracu.ś

To prawda ze jedna z kierpwniczek zostala oskarzona o mobbing i sprawę wygrała mobbingowana?

iw

Czy są teraz jakieś przyjęcia do pracy dla kobiety ?

Agata
@iw 17.03.2015 15:27
Czy są teraz jakieś przyjęcia do pracy dla kobiety ?

Teraz wiem , że przyjmują kobiety normalnie. Wiem , że dużo osób chwali tą firmę :)

spawacz :)

Mikaa
@spawacz :) 06.02.2015 07:19
Witam, Mam pytanie do osób co zajmują sie spawaczami w Keiperze, czym różni się Spawacz 1 grupy od spawacza grupy 2 ?...

1 grupy to spawacze którzy mają zdany egzamin w pozycji pionowej i poziomej a 2 to spawacze którzy maja egzamin tylko w pozycji poziomej, no i oczywiście co za tym idzie różnią się też stawką podstawy wypłaty :)

pracownik 2588

Po kilku latach pracy w tej firmie mogę napisać trochę o wadach i zaletach. Zaczynając od zalet:jak na brzeskie warunki płacą nie najgorzej.Na pewno można polecić osobą które szybko potrzebują pracy. Jeśli chodzi o wady to wydaje mi się ,że największą wadą kipera jest system awansów oparty chyba na zasadach z PRL-u. Jeśli ktoś się kumpluje z przełożonym to zaraz awansuje. Nie jest tak w każdym przypadku ale jest sporo takich. I takim oto sposobem mamy brygadzistkę na spawalni która po 6 latach nie potrafi przezbroić maszyny ani usunąć prostej awarii .Jest nie kulturalna przeklina do pracowników, nie potrafi obliczyć planu i uwielbia osoby które donoszą na innych pracowników o kocha wręcz podwładnych którzy wykonują pewne prace za nią .Mieliśmy i mamy mistrzów którzy nie znają dobrze Polskiego nie mówiąc już o innym języku. Najgorsze jest to ,że za równo mistrzowie jak i brygadziści nie znaj kodeksu pracy i przepisów .Podsumowując gdyby ktoś porządnie zabrał się za organizację pracy w tym zakładzie było by całkiem nie źle.

fOX
@pracownik 2588 15.01.2015 16:05

Zgadzam się w 100 % z w/w opinią.

ktoś

Nawet na pseudowigilię muszą iść wszyscy,dobrze że nie wystawili poleceń

muniek

Jak czytam te opinie to mi się płakać chce. Ja pracuję tam już ponad 5 lat i wiecie co wam powiem że kiedyś było dużo lepiej niż teraz można było spokojnie pogadać z przełożonymi, a teraz to każdy jest bardzo zajęty bo papierki musi robić

taki jeden

Kto się dziwi, że na 8h jest 15 minut przerwy? To jest normalne, w innych zakładach też tak jest i nawet palić papierosów nie mozna. Ogarnijcie się.

Mozart
@taki jeden 26.11.2014 17:56

W innych zakładach/normalnych w miare człowieku jest 35 minut przerwy np.Mondelez.

hola

Ziako, ogarnij się... w 99% firm jest 15 min przerwy, tak jak mówi kodeks pracy...

ziako

Pracuje tam nie cale dwa tygodnie i powiem wam jedno to zwykly kolchoz przerwa 15min tragedia brakuje tylko tatulazu na karku.

glfallf

raczej szukaja ludzi z dosswiadczeniem ale sproboj sie spytac

renia

Namawiają mnie do pracy w dawnym Keiper teraz Johnsons. Większość mi odradza,mówiąc,że będe tam tylko ,,mięsem,, roboczym.Prawo będę miała pracować,i milczeć.Że szanowana to nie będę,bo tam się nie szanuje ludzi. Może ktoś z tam pracujących napisze jak naprawdę tam jest,

były_keiperowiec

Hmmmm... widzę, że w tej firmie po staremu. Ja osobiście rozstałem się z tym zakładem dość dawno temu i nie żałuję tej decyzji. Dziś, żal mi tylko lat, które tam spędziłem. Brak jasnej ścieżki awansu, niskie zarobki i fatalna atmosfera. Nie wiem jak dzisiaj, ale czytając ostatnie posty śmiem twierdzić, że jest podobnie albo gorzej. Wytrwałości życzę i alternatywy.

HIER

Praca-nadludzka 6-7 dni lub 4 bryg.Ciasno w szatniach,brudno,smierdzaco.Motto------ZAP...AJ I NIC NIE GADAJ BO NA TWE MIEJSCA JEST 5 OSÓB !

Cocojambo

Za moich czasów był to jeszcze Keiper/Keiper a nie Keiper/JCI. W porównaniu z następnymi firmami do których przyszło mi trafić, to naprawdę był raj!

Zgadza się
@Cocojambo 03.09.2014 19:06

Keiper to był Keiper - było całkiem inaczej. Pracowałem z uśmiechem na twarzy.

Zero możliwości awansu,robią z ludzi P.O. i to jest wszystko na co można liczyć

Kupon
@ktoś 31.08.2014 14:00
Zero możliwości awansu,robią z ludzi P.O. i to jest wszystko na co można liczyć

wielkie brawa dla osoby,która odważyła się opisać locka . Z pewnością to cała prawda,o brygadzistach i mistrzach. Dobra rada ,jak macie takie problemy idźcie z tym wyżej i nie dajcie się zastraszać. Powodzenia.

Haha

Nikomu nie poleciłbym pracy w tym ekhm "zakładzie". - kadra zarzadzajaca (brygadzisci + mistrzowie produkcji) to tak zwane "scierwo nad scierwami"; kompletne nieuki na stanowiskach, z tad tez wynikajace nieporozumienia, podejmowanie "durnych" decyzji. Co z tego jak jeden z mistrzow bedzie chcial dobrze ale cala reszta idiotow poprostu nie bedzie rozumiala tego co sie do nich mowi? - druga kwestia, "konfidenci", wszedzie ich pelno i wcale sie z tym nie kryja. Po urlopie sie zwalniam, panowie "przelozeni", pamietajcie, ze poza praca tez sie mozna spotkac, naprzyklad w miescie - wtedy sobie "pozarzadzamy".

kpiarz
@Haha 21.08.2014 17:05

Warana z Komodo nikt i nic nie pobije. The best of the best.

szaran

Co tu pisac o problemach itp ,skoro i tak tym sie zarzadzajacy nie przejmuja,Wazna jest wlasna kabza,Szuka sie oszczednosci wszedzie ,ale nie tam gdzie by nalezalo,Gdyby tak decydentom zachcialo sie ruszyc zza biurek i popatrzec, to by zobaczyli ile mozna byloby zaoszczedzic np wprowadzajac firmy zewnetrzne do wykonywania pewnych prac,Inne firmy w miescie juz od dawna to rozwiazanie stosuja i sa bardzo zadowolone,

jjj

Keiper/JCI to istna kraina szczesliwości,ludzie są tutaj jedna wielką rodziną,wszyscy sie kochaja i szanują.Praca w sobote jest czystą przyjemnością.Polecenia słuzbowe,a kto o nich słyszał w naszej cudownej firmie. Zarobki bardzo dobre,mistrzowie i brygadzisci są wyrozumiali,koleżenscy.Praca jest lekka łatwa i przyjemna,człowiek wraca do domu z takim niedosytem,że moze za krótko 8 godzin pracy,może 10 było by oK. SIELANKA MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCA.

dżony
@jjj 14.04.2014 12:00

Miąc ostatnie 10 PLN marze, by znaleźć inną prace, mimo tak fantastycznej atmosfery.

jeden z was

zdenerwowany Z Twojego postu logicznie wynika, że w zakładzie była jedna wielka k..., a nie jedno wielkie k...stwo. Łączę się w bólu z Twoimi dziećmi, ale to nie znaczy, że możesz bezkarnie szkalować każdą piędź ziemi, po której stąpała Twoja niewierna małżonka. Myśl co piszesz.

lll
@:(:( 16.06.2014 13:41
Kolego......, tam już nie jedno małżeństwo się rozpadło w tym zakładzie.

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] same głupoty to wina zakładu ze zony czy mezowie wala sie po kontach ? bo nie wiem o co tu chodzi piszczie w koncu cos o zakładzie pracy problemach premiach a nie o gownach ale tu juz nikt nic powaznego nie napisze

pracownik 2589
@widzę co się dzieje 27.04.2014 13:17
Ciebie to nie dotyczy to łatwo Tobie mówić......

zdenerwowany...

W tym zakładzie jest jedno wielkie k...stwo, taki jeden J.B. zozpieprzył mi rodzinę. Ja sobie z tym poradzę ale moje dzieci BARDZO cierpią :(. Gość ma pozamiatane :)

zainteresowa

wiecie w jakiej wielkosci beda bony w tym roku, tzn. karty przedplacone?

karo

W świebodzinie nic sie nie pisze,bo kazdy wpis jest usuwany.Opinii nie ma zadnych,gdyz pozytywnych brak,a negatywne zaraz usuwaja.

daro85

Dno zabieraja premie bo maszyny sie sypia stary zlom polecenia sluzbowe na sobote dzien za dzien do odbioru tylko ,ze nawet nie pozwalaja odebrac jak nam pasuje tylko jak gorze pasuje a premia jest tylko do piatku do 22 wiec po co mamy przychodzic w soboty? (usunięte przez administratora)

robol

Cenzor zostawia ironiczny moj wpis a kasuje powazne.Ludzie nie piszcie. Na tym forum cenzura jak za komuny

Zostaw opinię o KEIPER Polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KEIPER Polska