counter
2 93 969 5 1
Ona

Kolejny pseudo TL to Filip do zwolnienia! Koleś brzydzi sie robotą dwie lewe ręce do pracy nie przestrzega zasad bhp wozi sie w jeansach po hali a innych upomina to nie wybieg mody, to że wyleje na siebie butelke perfumu i założy swoje spodnie nie czyni z niego fajnego, brzydal zawsze bedzie brzydalem, ogolnie gosciu ma problem z mowieniem prawdy. Chłopcy zapierdzielają na linii a ten LEBER tylko kombinuje zeby posciemniać, bo jak sam powiedział on nie jest od roboty tylko od rządzenia buahah

Tak34Nie

2c to najgorsza w Adiencie zmiana. Kierownik to nieudacznik - wyniki mówią same za siebie. Pisanie o nim głupot: "super gość", najlepszy kierownik", etc itp do znudzenia na tym forum, to też niekorzystnie o nim świadczy jako o kierowniku. Kierownik to kierownik , a nie niańka. A dlaczego super gość? bo pracować nie trzeba !? Obstawiam, że Kamil sam o sobie tutaj pisze (bo nie daję wiary w taką liczną histerię) w superlatywach w nadziei, że RL i inni z kierownictwa to czytają. Kamilowi - dziękujemy, tych dwoje w żółtych koszulkach - zdegradować, zmianę 2c rozkurzyć na 1, 3 i inne zmiany. Stworzyć 2c ze "świeżych" ludzi z innych zmian. Skończy się to kolesiostwo, podpuszczanie jeden na drugiego. Praca to praca, a nie przedszkole.

Tak18Nie10
Produkcja..

Ktoś coś słyszał o jakiś zmianach kierowników ???

Tak1Nie9
Marek

Wkoncu firma ktora dba o pracownika. Wyplaty na czas i to nie male, praca lekka szczegolnie na naprawach i insertach. Ludzie mili. Kadry pomocne Jak jedna wielka rodzina. Polecam

Tak7Nie24

A ja .am pytanie jak się teraz pracuje na toolingo pod rządami panow AA i DR ? Słuszałem ze po zwolnieniu ich ostatniego kierownika Marcin został zdegradowany do szeregowego pracownika ( no cóż tak to jest jak ma się swoje zdanie niekoniecznie takie samo jak kierownik), szkoda chlopa bo robił bardzo dobra robote dla tego działu. Moje doświadczenie z panami AA oraz DR sa bardzo klarowne tzn obojętnie jak ich ustawisz to i tak jeden głupszy od drugiego. Niby inżynierowie, kierownicy a podstaw z podstaw prowadzenia działu technicznego im brakowało. Zmienilo się coś w tym temacie?

Hmm
@Były pracownik

A ja mam pytanie jest koniec października i nikt nic nie mówi o podwyżkach a w adient to był zawsze miesiąc podwyżek czy może coś się zmieniło ktos coś łaskawie powie nam .

Hanys
@Hmm

Nie dostaliście informacji ze w tym roku podwyżek nie bedzie ??? Nie ma kasy. Wszyscy do okola placa soboty, nadgodziny, ludzie z nasze firmy wola na nadgodziny iść za płot lub do innej firmy bo tych tu nie brakuje. A jak ktoś chce dorobic w adiencie no to przecież jest mozliwosc, za dodatkowa nadgodzine firma placi 10 pln brutto za godzine i godzinę wolnego. Wiem, wiem kolejka chetnych jest jak do lekarza, zapisujesz się dzis i dopiero za dwa miesiące bedziesz mogl przyjść do pracy, takie jest zainteresowanie ????????????????

Lipazszefa
@Hmm

Podwyzek nie bedzie bo pan dyrektor jest sknerą niesamowitą taki chatakter czlowieka. Zabiera kase zamiast dawać takze lipa z takim szefem.... Oszczędności gdzies indziej niech poszukają moze na parkingu w tych furach słuzbowych ktore zmieniaja co 4 lata. Jakies fiaty, ople chodziazby nowy golf beda duzo tansze niz te ich wypasione fury. Mowie wam i zapamietajcie moje slowa, nadejdzie taki moment ze ta firma bedzie miała bardzo poważny kłopot ale nie dlatego ze nie bedzie pracy tylko dlatego z nie bedzie pracownikow!! We wszystkich działach już huczy i nerwy sięgają granicy.

Tom
Kandydat

I było warto???

??? Nowy wpis
@Tom

Jasne ze bylk co wychlipala tonwychlipała. Facet z pustymi jajkami i weselszy jest i spokojniejszy no i bardziej ugodowy. Taknwiec drogie panie wszystko w waszych ustach

Tom Nowy wpis
@???

He, he już Cię lubię.... zostaw namiar, wypijmy kawkę...

Produkcja.. Nowy wpis

Witam.Mam pytanie dlaczego nikt nas nie informuje o ilości zakażonych osób na zakładzie dlaczego nie jest ustalane czy mieliśmy kontakt z tymi osobami. Cisza tylko ich pilne zamówienie się liczą nadgodziny soboty żeby nie było tak że zaraz nie będziecie mieli kim pracować bo dziennie przybywa osób na L4 dlatego może biuro włączy myślenie.

Tak4Nie1
Q Nowy wpis
@Produkcja..

Spokojnie. W grudniu cały przemysł motoryzacyjny się zamyka. Wtedy odpoczniemy. Teraz wszyscy robią nadprodukcję, by potem wprowadzić lockdown. Obserwując branżowe portale można przypuszczać, że w połowie stycznia spokojnie wrócimy. Przecież to nie Adient nie wymyślił, że musimy w soboty chodzić. Oni jedynie znaleźli sposób by jak najmniej zapłacić za godziny nadliczbowe...

kkk

jaki jest system pracy ? Wiem że trzy zmiany ale czy nocka , południe i ranka czy od ranki południe ,nocka?

Pomocny
@kkk

3>2>1, nocka>popołudniówka>ranka

Jeszcze Pracownik

Widze ze pojawiło się nowe ogloszenie do adienta na stanowisko np ślusarz narzedziowy (smiech). W adiencie w Żorach juz dawno skończyła się praca jako slusarz narzedziowy, za poprzednich kierowników można było tak powiedzieć. Obecny kierownik (AA) za pomocą swojego giermka doprowadzil do stanu ze została już tylko nazwa TOOLING a pracownicy zostali sprowadzeni do montażystów i demontażystow form. Tak wiec jak ktoś myśli o pracy jako slusarz narzedziowy to ten adres trzeba omijać szerokim łukiem.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dziki

Która to ta zRtk3?

???

Ktora to ta klejąca się panna z rtk3, pracuje przy RTK czy na offline ???

On

Martynka z Rtk2

@On

A u kogo jest na zmianie

Ywa

Szulik ma na nazwisko ta laska?

Esej

To ze Martynka daje każdy wie ale czemu wy się tym przejmujecie to jest dziwna, to ona się z chorób wenerycznych leczy nie wy, kto z nią miał doczynienia niech lepiej się przebada

Rtk
@Esej

Zazdrośnice też dajcie jak wam żal

@Rtk

Jak dawać to tak żeby nikt nie wiedział nie wiesz jaka jest zasada

Hanys
@Esej

Jak sa jakies panie w potrzebie to chętnie pomogę ????

TakNie1
@Rtk

A ja jak zwykle dowiaduje się ostatni ze sa u nas w firmie takie możliwości. Jeśli chodzi o tą przytoczona Martynkę to ta Martyna W?, ładna, zadbana, umalowana, znacznie odstajaca uroda od większości pan u nas pracujących ( odstajaca oczywiście w pozytywnym znaczeniu bo laseczka jest po prostu jak cukiereczek) no chyba ze jest jeszcze jakas inna to dajcie znać

Tak3Nie1
@???

Co z tego ze zadbana jak przebieg większy niż niemiecki passat. Nie wiesz jakie są możliwości bo może sam nie grzeszysz uroda i wiele cię omija

@Esej

Moze i masz racje, to ktora tam jeszcze ma możliwości, uswiadom mnie moze sie zalapie na cos ciekawego

@???

Takie które większości dają to nie wiem ale prawie każda ma kochanka z którym się tłucze po szychcie. I te stare i te młode ale powie taka -to tylko przyjaciel. Otwórzcie oczy na świat i kobiety a w adiencie więcej się dzieje niż w modzie na sukces. Porządne to na palcach jednej ręki idzie policzyć.

@Esej

Skoro nie wiesz, to tylko się domyślasz. A juz myślałem ze jest z ciebie jakis dobrze poinformowany gosc a tu (usunięte przez administratora) tylko domysły

Aneta3
@Esej

W Siemianowicach jest tak samo albo i lepiej to taka choroba zakładowa

Gohst

Drogie koleżanki z pracy jeśli jest ktoras z Was w potrzebie to zostawcie na siebie jakis namiar.

G

Telenowela adient

Wiwienne

Oj ludzie ludzie jak was wszystko boli aż śmiać mi się chce. Ten zły, ta zła, ta za piękna, ta za bogata, ta ma za fajnego chłopa, ta ma względy u kierownika, ten bimba robotę, ten ma laske na zmianie, ten większa stawkę, ten najebany przyszedł, ta to flirciara. Jeśli wasze życie jest aż tak zle i daremne to weźcie coś zmieńcie aby polepszyć standard a możecie zacząć od zmiany pracy np bo im bardziej będziecie komuś zazdrościć tym większa gorycz będzie w was samych. A negatywne emocje odbijają się na zdrowiu i organizmie. Pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych. Odnajdźcie swoje szczęście ;)

Tak11Nie1
Blue
@Wiwienne

Brawo????zamiast polepszyć współpracę to przez takich zawistników i sfustrowańców którzy karmią się negatywnymi informacjami, obrabianiem (usunięte przez administratora) i wynajdowaniem powodów do utyskiwania i biadolenia... atmosfery nie polepszymy . Myślę że zamiast kierować emocje negatywne do współpracowników zacznijmy patrzeć na swoje pozytywy ...które zapewne w warunkach pracy nie znajdziemy ale możemy własnym szacunkiem. Pozdrawiam.

On

Piszcie co jeszcze się dzieje ciekawego u was na zmianach bo widzę ze wiele info mnie omija. A Adient lepszy od telenoweli.

Tak1Nie1
Grzegorz K

Pracowałem w Adient i wynik robią ludzie, atmosfera i zaangażowanie oraz szanowanie pracownika. Każdy jest ważny, to trzeba sobie zapamiętać, każde stanowisko jest ważne.

@Grzegorz K

Zgadzam sie .ale w Adient nie ma sie szacunku dla nikogo .w Adient Zory .W Siemianowicach Bieruniu jest kultura .zwiazku poszaniwanie praw ludzich a tu jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Ona

a co to? nasze gorsze? tylko trzeba obserwować kto lubi poflirtować i jest taka jedna.

Michal

Gadaj kto hehe

@Michal

dziś w internecie jest opisywany przypadek Sylwii Madeńskiej którą porzucił facet bo musiał ją od innych "odklejać". tak to masz z kobietami. Ja wiem ze każdy normalny facet lubi mieć kobietę dla siebie a jak ona zaczyna ze wszystkimi to musi się liczyć z najgorszym.

Byly
@Grzegorz K

Najgorsza corpo w jakiej pracowalem

Marynarz

Co sądzicie o związkach w pracy ? Kierownik i jego dziewczyna operator, to nie przystoi jak można płacić premie swojej lasce jedna z par powinna zostać rozdzielona o nie chodzi tu o zazdrość tylko o piep...na sprawiedliwość

Tak8Nie1
@Marynarz

Już ten temat był tu poruszany i również był tekst ze to zazdrość bo naprawdę jest czego zazdrosic .miłość sie rozpadnie jak te wielkie pary porozdzielaja a szkoda by było nieprawdaż .

Pracownik miesiaca

W czasie przerwy mozesz robic co chcesz .j(usunięte przez administratora)

Bezdomny

Do pani Uli z rtk2 powinna dołączyć pani Aneta z rtk3 Tim lider który zaczyna traktować ludzi jak Ula myśli że wszystko jej wolno bo jest wyżej od kogoś a prawda jest taka że kobieta ma brak pojęcia o wszystkim, życie prywatne przynosi do pracy, ostatnio przyszła nawet tzw wczorajsza waliło od niej wódą i myślała że nikt tego nie czuje i widzi

Tak2Nie6
Koko
@Bezdomny

Myślę że już niedługo tl Aneta podzieli los Uli! Jeżeli będzie się tak zachowywać jak do tej pory to pujdzie w jej ślady! Jak ja szanować jak ona za grosz niema szacunku do swoich pracowników!A tak wogole to co to za Tl jak nic dobrze zrobić nie umie,zakręcona jak tampon w (usunięte przez administratora)

Tak1Nie3
Swietłana
@Bezdomny

Oj zazdrość cię zżera. Ula ma urodę, klasę i kase i wiele babsztyli z Adient aż w oczy to kuje. Tam jak siema większe powodzenie albo jest się atrakcyjniejsza od innych to inne laski aż zębami zgrzytaja z zazdrości.

Tak1Nie4
Mała
@Swietłana

Kasę to może i ma! A klasę pokazała będąc Tl????

@Swietłana

Co ona ma klasę haha pokazała swoją klasę a jak zdegradowali to uciekła na inną zmianę. Haha dobre sobie klasa

Klopsy
@Yes

Zdegradowali ja za to ze opierniczyla tą laske co kozy z nosa jadła? O co tam chodziło?

@Klopsy

Ula to sobie akurat zbierała i w końcu nazbierała nie tylko za to jak potraktowała tamta dziewczynę ale wiele innych osób

Tak34Nie
Marian
@Ona

Wkoncu ktoś napisał prawdę haha

Tak8Nie
Majster
@Ona

DOKŁADNIE !!!!! Święta prawda! Ten człowiek nie wie co znaczy słowo PRACA, za to doskonale wie gdzie się schować żeby przez 8h nie robić NIC! a najbardziej nieobecny jest gdy pracownicy maja jakiś problem... wtedy dosłownie człowiek duch!

Tak8Nie
Nana
@Majster

Sądzę że prawie nikt z Tl i kierowników z Rtk 3 niewie co to praca! Siedzą w tym swoim akwarium i gdzieś mają to co się dzieje na zmianie byle 8h i do domu a potem nagle się budzą o 13 i wielkie zdziwienie że ludzie są zawaleni robota i że jak to się do 14 niewyrobia!Wstyd nie pamięta wół jak cielęciem bol????

Tak1Nie4
Marynarz
@Nana

Do kogo bijesz ? Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo to źle świadczy o innych.

Rtk3
@Nana

Nana złego słowa nie powiem na mojego kierownika i TL ze zmiany A !!! Nie wiem jak możesz mówić, że nic nie robią, oni mają swoją robotę, nie są od naprawiania pianek! Mój kierownik i lider jak jeden tak i drugi, lini się nie boją i motywują ludzi do pracy!

Tak2Nie5
@Nana

racja. akwarium, klima a na hali ciepło. ale z drugiej strony fajnie jak nikt nie patrzy na ręce i nie wymyśla więc niech siedzą w tym akwarium

Paweł
@ona

Widzę ze ta klima najbardziej boli hah Na hali jest przewiew okna drzwi i ogólnie mega dużo wolnego powietrza a akwarium nagrzewa linia nr2 oraz brak cyrkulacji powietrza wiec maja się podusić ? Hahaha

Tak7Nie
@Ona

Filipek się doigra. dostanie to na co zasłużył a ciężko na to pracuje.

Tak3Nie1
@Ona

Filip konkret kierownik .Damian i Lukasz niech sie ucza od niego .

Tak1Nie3
Teneco

Hej. Ja juz w adient nie pracuje. Mam teraz przyjemnosc pracować w teneco i bardzo sie ciesze. Płacą nam za nadgodziny 100% pracownicy dostali podwyzki nikt nie zmusza do pracy w weekendy. W adiencie robilo sie coraz gorzej...

Tak5Nie1
Mała
@Teneco

Prawda jest coraz gorzej i lepiej już chyba nie będzie☹️Masakra a było tak fajnie jak się człowiek zatrudniał a teraz jak najszybciej szukać nowej pracy i uciekać☹️

Tak4Nie1
@Teneco

Tylko Adient nie placi na slasku

@Pracownik miesiaca

Nie placi stary bo wykaze oszczednosci jwmu wpadnie do kieszeni 300 000 premii rocznej a wy robicie za nsgrode za przyjcie nz nocke w sobote hehe .Ludzie ale wy jestescie ....

Przemek

Może słyszał ktoś czy firma jest teraz zainteresowana zatrudnieniem kogoś do pracy?

Ziom
@Przemek

Nie polecam. Poszukaj sobie lepszej pracy a wybor jesli chodzi o Żory to jest spory i przyjecia są. W adiencie oszukują, zmuszają do pracy w soboty za darmo!! Wgl nie szanują swoich pracownikow. Mam wielu znajomych którzy pracują w różnych fabrykach w Żorach i wszędzie płacą nadgodziny tylko jak zwykle adient okrada swoich pracowników. p.s zeby nie bylo ja juz tutaj od niedawna nie pracuje ;) mam teraz lepiej płatną prace i dużo lżejszą takze zachecam wszystkich uciekajcie z tego obozu pracy, naprawde jest w czym wybierac. Pozdrawiam wszystkich moich znajomych z adienta, wiecie kto ;)

Tak5Nie
@Ziom

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

darmowesoboty
@Marek

Wszędzie dobrze gdzie płacą za robote, a nie jak w (usunięte przez administratora)adiencie (usunięte przez administratora) co najmniej do końca roku soboty za darmo, ale nie ma co narzekać. Na robotę się nie narzeka - robotę się zmienia

@darmowesoboty

I co ? Nie dość ze płaca premia za soboty to jeszcze dni wolnego ? 3 soboty 100% ok 812 zł. 3 soboty 600 zł + 3 dni do wybrania. Co lepsze jak nie ma urlopu a szykuje się dłuższy postój na święta ? ;))

@Marek

Jestes oplacany przez dyrekcje by taka propagande szerzyc ? Ludzia sie nalezy by zarabiali za ciezka prace .te nsgrody niech sobie Lipiec i Grzecicka (usunięte przez administratora) wsadzi

Amazon
@Przemek

Dostaniesz 16pln zapraszamy naiwniakow.Ja ide do Amazon mam umowe juz na 24pln za 1h .Zostana (usunięte przez administratora) i kobiety gdzie faceci ich pracuja w JSW i ida do Adientb by dorobic na waciki

@Przemek

Tak j .szukaja magazynierow .nikt tam nie chce robic za smiszna kase .

GLDIATOR

Witam ziomki .kiedy Lipiec dolaczy do Jaou w firmie kogucik

Maciek

Pracowałem kiedyś w ADIENT. Robisz za dwóch a płaca za jednego. Kierownicy i liderzy są pionkami tak jak operatorzy a rządzi AG i RL niestety. Nie przebijesz tego chodzby skaly stały.

Pracownik miesiaca

Polski niemiec rzadzi w Zorach porazka wielka .

Tak7Nie24
@Marek

nie rżnij maxa. gdzie masz te świetne wypłaty. owszem są na czas, ale 3500 brutto to szczyt marzeń? na naprawach jest lekko??

Tak9Nie
B..
@Marek

Nie wiem co Ty bierzesz ale ogranicz lekka praca w cały zakładzie jest czysty zapiepsz ,ludzie w soboty chodzą do wybrania. Po całym tygodniu pracy w piątek masz dość że nie wiesz jak się nazywasz więc nie masz pojęcia o czym piszesz.

Tak9Nie
@Marek

Nie wypisuj takich bzdur bo kto nie zna firmy to w to uwierzy .

Pracownik miesiaca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Kiedy wkoncu zabiora te fury managerom ? Punto tipo astra wzupelnosci by im wystarczyla .A tak zawsze maja dyldmaty jaka skore tapicerke wybrac itp .W Niemczech jak byl duzy scrap to brali i nic n8e dawali nawet osla .

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Foam Poland - Żory

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Adient Foam Poland
2/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krakowiaków 50