Adient Foam Poland
2 73 511 5 1
riki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 godzin.

Witam ; Pojawiła się ofertą pracy na stanowisko inżyniera jakości ? Czy warto aplikować ? jak wygląda obecna sytuacja w firmie ? Czy na prawdę zatrudniają żeby zwolnić za jakiś czas?

TakNie

Tak Kamil daje z siebie wszystko sam staje i pracuje ale wydaje mi się że to jest akurat kwestia złego zarządzania bo są operatorzy którzy mogli by dać z siebie trochę więcej (nie mówię o wszystkich) ale nikt nie reaguje na ich "pracę" więc jest jak jest.

@3

Rzeczywiście niektórzy mogli by dać z siebie więcej wtedy zmiana wyglądała by inaczej kierownik Kamil F. jest jak najbardziej wporzadku przejmuje się sprawami zmiany sam daje z siebie wszysko co może dla firmy

Zdziwiony
@Pracownik

To jest jakiś nalot (usunięte przez administratora), czy co? Jeżeli ten Wasz przełożony jest taki super, to ON, a nie ktoś inny powinien awansować na Menagera Produkcji. W firmie może byłoby normalnie :)

Ba...
@Zdziwiony

Oj widzę że ktoś chyba pozazdrościł dobrych opinie dla Kamila ja moge tylko potwierdzić osoba na odpowiednim stanowisku

@3

To może pracownicy zmiany tego kierownika trochę więcej dadzą od siebie, bo gdzieś leży problem po waszych widocznych wynikach jeśli to nie jest wina waszego kierownika to może pozostałych pracowników bo trochę do reszty wam daleko, a za takie wyniki najbardziej obrywa kierownik więc zastanówcie się czy chcecie przy sobie dalej tego kierownika czy chcecie już innego bo jak będą słabe wyniki to pewnie ktoś inny zastąpi jego miejsce :)

Zmiana 2c
@3

Czy tylko ja zauważyłem że na tym śmiesznym portalu pisze tylko jedna zmiana? I do tego najsłabsza. Co miesiąc pracownicy innych Lini tracą pieniądze bo buble puszczacie. A wasz kierownik Pan (usunięte przez administratora)jest taki super bo za was pracuje, więc do roboty pomuszcie Panu K bo zaraz tam padnie a inni nie będą was głaskać po główkach za najsłabsze wyniki w całej firmie... Pomyślcie więc bo gorszych bredni w życiu nie czytałem...

Ma..
@Pracownik

Problem rzeczywiście może leży trochę po stronie ludzi czasem pomagam na lini nr 2 i więc co mówię ale największym problem tej zmiany jest liderka mooże ona trochę więcej by pomagała i dała od siebie bo jak widzę kierownika który robi wszystko to pytam gdzie w tym czasie jest liderka i jakie jest jej zadanie .Co do najsłabszej zmiany widać nie każdy ma parcie tylko na wyniki liczą się też inne sprawy gdzie może brakuje na innych zmianach

@Ma..

Oczywiście nie ma co się zachwycać kierownikiem który pracuje za innych to tylko oznaką tego że nie radzi sobie z zarządzaniem grupa a przede wszystkim liderami a oni ludźmi.z tego co widzę liderka tej zmiany no. Niestety ale robi tylko jak trzeba pokazać się.

@Pracownik

Hmm na miano najsłabszej zmiany wpływa wiele czynników nie tylko operatorzy produkcji.a to że się wypowiada tylko zdmiana 2c to oznaka że ludzie mają z czymś problem.

Iz..
@Zmiana 2c

Całe szczęście ze nie każdy w tym zakładzie ma parcie tylko na bycie najlepszym rzeczywistość bywa różna i nie zawsze najważniejsze są tylko wyniki choć widać niektórych ciężko jest to zrozumieć

linia 3
@2c

Akurat nie pracuję na zmianie C ani na lini nr 2 ale czasami pomagam na 2 i nie widzę problemu na tej zmianie a wyniki nie świadczą o wszystkim w tej firmie pracuję już długo i z doświadczenia wiem że czasem z dnia na dzień zmiana z najlepszej może stać się najsłabszą więc może więcej zrozumienia .

@Ma..

do pracy powinno się iść z radością i pracować dobrze przez osiem godzin tak by wyjść zadowolonym. a wy piszecie o jakimś (usunięte przez administratora), harówce ponad siły, normach które trzeba wyrobić, o wynikach które są śrubowane w górę. pracownik powinien tak robić i mieć tyle do zrobienia żeby mu nikt nie musiał pomagać. a tam jest widocznie mało ludzi jak na taką produkcję. do domu idziecie wykończeni, tylko spać i wypocząć. gdzie tu klimat radości i zadowolenia z pracy? czy ktoś myśli o tym że ludzie są wykończeni? nie, bo człowieka zastępuje się innym. normalnie amerykański sen i styl życia.

@ona

Jak ludzie ciągle biorą L4 albo wolne to potem trzeba pracować za kilku co się dziwić taka kolej rzeczy

@Zmiana 2c

A tak z ciekawości po czym poznałes że tylko zmiana 2 C się wypowiada? Po charakterze pisma, geniuszu? Faktem jest że jesteśmy najsłabi, bo tak pokazują wyniki, tu się nie wyrobimy to oczywiste. Ale też faktem jest że firma ma już na tyle wyrobiona opinie że nikt porządny i pracowity się tu nie zatrudnia. Więc nasz Kierownik musi pracować z tymi osobami co ma z czego 1/3 to faktycznie lebry. Nie ma co tego ukrywać, i co.ma zrobić zwolnić kogoś takiego i czekać A nuż może stanie się cud i przyjdzie ktoś pracowity kto wytrzyma to co się tam dzieje? Do dziś na dwójkę mało kto chce przychodzić z innych zmian bo trzeba PRACOWAC. A co do tego że co miesiąc pracownicy innych linii tracą premie za naszą "nieudolnosc" to przypominam co było z volkswagenem na 1nce. przez ile czasu premii nie było? Jak Hala nr 3 się rozkrecala to scrapy były liczone w setkach tygodniowo A nie dziesiątkach. Tego już się nie pamięta. Każda Hala potrzebowała przynajmniej dwóch lat żeby się ogarnąć. W końcu czas przyjdzie na 2jke kwestia dobrych procesowcow i chłopaków z rejstraka bo to w końcu serce każdej że zmian. Jeśli oni będą sobie dobrze radzić to i reszta zmiany Podola. Co do Kamila. K to naprawdę dobry z niego kierownik jedyna jego wadą jest to że nie ma czasu ani odwagi spojrzeć na swoich team liderów obiektywnie bo ani jeden ani drugi nie nadają się na swoje stanowisko.

@linia 3

Dokładnie, wszystko kwestia jakości w danym dniu. Raz jedni mają lepiej i się nienapracuja A jak się jakość spieprzy to później inne zmiana musza (usunięte przez administratora)za dwie ! Podziekujmy firmie za oszczędności chemii.(usunięte przez administratora)

2ceee
@3

Oczywiście, problem tkwi w złym zarządzaniu team liderów czego.kierownik nie chce bądź nie widzi. Bo.aninjeden ani.drugi się na swoje stanowisko nie nadają.

Praca 2.. Nowy wpis
@2ceee

.Również jestem zdania że słynna Liderka na tej zmianie do niczego się nie nadaje sami pracownicy potrafią lepiej zorganizować sobie pracę bo jeśli całe 8 godzin się chodzi po hali nic nie robiąc to niestety tak to wygląda

guma Nowy wpis

jest tam jakiś nowy kierownik u was ?

Kandydat

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu w tej firmie? Czy przyjmą mnie bez większego doświadczenia zaraz po technikum? Przewija się temat sterowników PLC? Jaka sytuacja jeśli chodzi o język angielski, wymagają biegłego?

Kandydat Nowy wpis
@Kandydat

Oraz czy pójdą na rękę, jeśli chciałbym weekendami studiować?

Ranking
Beton

A jak jest na tej logistyce? Warto się tam starać składać cv?

@Beton

nie warto nie w zakładzie Żory i nie przy obecnym managerze i dyr.

Tak2Nie

Ile jest zmian w Adient Foam Poland?

Grze...
@Pytanie

Praca jest na 3 zmiany

Sum
Nazwa działu: Produkcja

Co myślicie i nowym kierowniku z linii 1 ?

@Sum

Miałem możliwość pracować już wieloma kierownikami w tej firmie teraz pracuje na linii 2 i mogę stwierdzić że Kamil F.to najlepszy kierownik którego miałam pełen zaangażowania zawsze znajdzie chwilę dla każdego pracownika

Tak5Nie1
Linia 2
@Osoba..

Mogę tylko potwierdzić rzeczywiści (usunięte przez administratora). stara się jak może robi wszystko na swojej zmianie żeby było dobrze mimo ogromu pracy jaki mamy stwierdzam że pracujemy z najlepszym kierownikiem .

Tak5Nie1
A...
@Linia 2

Kilka razy byłam na nadgodzinach na zmianie i rzeczywiście mogę stwierdzić że Kamil F.jest bardzo wporzadku dba o swoich ludzi zawsze można go zobaczyć przy pracy niejednokrotnie sam staje na stanowisko i pomaga gdzie na mojej zmianie kierownika rzadko można zobaczyć. Przyznam że nawet rozważam próbę przeniesienia na zmianę C gdzie może jedynym minusem jest liderka zawsze zajęta ale niestety nie praca

Taa
@Sum

O którym kierowniku mówisz

@Taa

Mowa o kierownik z lini nr 2 Kamilu z własnego doświadczenia na tej zmianie wiem że jest ciężko często nawet bardzo ciężko ale jako kierownik wypełni się angażuje w swoją pracę .

Nazwa działu: Produkcja

Od jakieś czadu pracownicy dostali przykaz chodzenia w roboczym ubraniu pytam z ciekawości gdzie pracownicy FW mają robocze ubrania bo widać ich dalej w swoich prywatnych.To jest jakaś uprzywilejowana grupa że żadne zasady zakładu ich nie dotyczą .Chcą wszystkie przywileje jak pracownicy produkcji ale obowiązki i zasad nie no bo niby po co im wszysko wolno czyżby pracowali w innym zakładzie że oni nic nie muszą? ?

Tak3Nie2
Member Adient
@Produkcja

FW od egzekwowania mają chyba swojego szefa? Skoro on nie respektuje tych zaleceń to on pierwszy poniesie konsekwencje, a nie pracownicy na samym dole drabinki. Podejrzewam, że jestes przynajmniej jakimś TL. Bo tylko oni wzwyż mogą mowic o jakiś przywilejach. My na produkcji ich nie mamy, nawet nadgodzin nie mamy płaconych :(

Rtk
@Member Adient

Zgadzam się że obowiązki powinien respektować kierownik FW.Ale ktoś z góry moze wkoncu zauważy że pracujemy w jedym zakładzie i obowiązki powinny być równe dla wszystkich a nie jedni pracują ponad siły a drudzy mogą pogawędki spacery po zakładzie nic ich nie dotyczy więc może ktoś to wkoncu zauważy

Tak4Nie2
@Produkcja

Zapraszamy na FW, wtedy nawet w stroju kąpielowym będziesz mógł/a zjawić się w pracy :)

Tak1Nie3
Praca. ..
@A.

I takie właśnie wpisu świadczą o lekceważenie innych pracowników wydaje się wam że jesteście na FW lepsza sferą Was obowiązki i zasady zakładu nie obowiązują jeśli dostaliśmy przykaz noszenia roboczych rzeczy to powinniście również się dostosować bez prowokującej dyskusji

@Member Adient

Widocznie osoby z FW nie czują się pracownikami zakładu skoro nawet egzekwować pełnego ubioru roboczego nie umieją no cóż widać dalej nie równe zasady dla pracowników.

Beka
@Produkcja

Po pierwsze większość pracowników FW ma na koszulkach Aktrion, a nie Adient więc jesteśmy zupełnie inną firmą, adwent nas tylko wynajmuje. Po drugie nie dostaliśmy spodni i nie zamierzamy ich kupować z własnej kieszeni. Pozdrawiamy i zalecamy stosownie maści na ból dupy :)

Tak4Nie1
@Produkcja

widać żal (usunięte przez administratora) ściska bo laski z produkcji wyglądają mniej atrakcyjnie w nowych strojach? więc o to chodzi?

Grze...
@ona

Nie powiedział bym że mniej atrakcyjnie a zasady powinny obowiązywać każdego pracownika jednakowo

Beka.
@Grze...

W takim razie proszę iść do odpowiednich osób i przekazać im co Wam na sercu leży, a nie wylewać swoje żale tutaj. Bo my o spodnie prosić się nie będziemy jak rozmiary podaliśmy już dawno temu, a spodni jak nie było tak nie ma.

Patrol
Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie są przyjęcia i jaki zarobek netto bez weekendu

Grzegorz
@Patrol

Także jestem zainteresowany informacja o dochodach na produkcji. Może ktoś z pracowników zechce udzielić informacji o warunkach pracy? Bedę wdzięczny.

G
@Patrol

16,50zl brutto na godzinę +premia jakościowa do 600zl. Średnio w miesiącu jest 160 godzin. Kalkulatory do ręki i liczyć :)

Siwo

Ludzie czy to ważne kto jak ubrany z jakiego działu? Ważne żeby się jakoś do gadywac i wtedy będzie dobrze dobrze????

Jee

Hah czyżby pani Ula najlepsza team liderka zakładu tak to jest jak biora z braku laku byle by było

Tak9Nie1
@Jee

Widać każdy wie o którą liderkę chodzi dobrze ze chociaż Kamil wrócił na kierownika brawo za jedną mądra decyzję dyrekcji człowiek na odpowiednim stanowisku.

Tak9Nie4
Jee
@Produkcja

Na tej zmianie team liderka nie jest potrzebna na pokaz po co skoro i tak nic nie robi. Powinni degradowac takie osoby

Obrońca Uli
@Produkcja

A Hanka z RTK1 ? co robi? NIC ! Przez 8 godzin oparta na taśmie i wielkie g.. robi. Ulka przynajmniej pracuje i jest miła. A Hankę słychać u nas na dwójce jak drze japę . Nie narzekajcie, bo u nich jest o wiele gorzej. Dobrze, że Kamil wrócił. A kierownik z RTK1? Większego lenia nie widziałam.

Tak7Nie4
Prac....k
@Obrońca Uli

Jest miła napewno piszesz o liderce Uli bo jest różnica między byciem miłym a udawaniem i rzadko widzę żeby pracowała chyba że dostanie taki przykaz sama od siebie to tylko chodzi u obserwuje i pretensje zamiast pomocy. Dobrze ze chociaż kierownik Kamil wporzadku zawsze znajdzie chwilę dla każdego pracownika.

Tak8Nie1
@Obrońca Uli

No właśnie kierownik (usunięte przez administratora)on to tylko ręce w kieszeni potrafi trzymać!

Tak8Nie
XYZ
@Pracownik

Hmm... Dlaczego skarżycie się na internecie, zamiast iść do Damiana? Jezeli to prawda, to zrobi porządek na zmianie.

@Obrońca Uli

Pracuje nie żartuj robi to co musi a resztę to obserwowanie pracowników zamiast pomocy a do miłej to jest bardzo daleko .....!!

Pracownik roku
@XYZ

Hahaha Damian to tylko świnie podkładka...

Po co nick

Czyżby?

Na pewno
@XYZ

Damian na pewno nie rozbije szajki bo to jedna (usunięte przez administratora) a on sam przeciwko wszystkim liderom i kierownikom nie wyjdzie nie miałby szans.

XYZ
@Na pewno

Hmm. Przecież część z nich sam sobie wybrał!? Ostatnio wyrzucił jednego z koordynatorów. No to jak to jest? A widać, że jest upierdliwy, a w tej firmie to jest zaleta...

Bolek
@Produkcja

Wrócił bo dzieciaka udupcz*ł to musi na niego i swoją babę ( ulubienicę ) (usunięte przez administratora) No i utrzymać resztę szajki przy władzy oraz pupili...

TakNie3
Majster
@Bolek

O kim piszesz?

On

Hej mam pytanie pracował u Was kierownik Angelo Jakieś opinie!

Tak2Nie3
@On

Niestety pracował u nas jako koordynator zmiany. W tej firmie dane mi było współpracować z wieloma shiftami, ale Angelo był zdecydowanie najgorszy. Rozmowa z nim na logiczne argumenty rzadko wchodziła w grę. Typowy cwaniaczek, który był bardzo nieuczciwy w stosunku do innych zmian jak i do działów współpracujących (nie mam wiedzy jaki był dla swoich podwładnych na zmianie). Miał wiele wyskoków, za które powinien wcześniej wylecieć, ale już na szczęście od jakiegoś czasu u nas nie pracuje.

Tak30Nie
@Pracownik

zgadzam się! dobrze że już go nie ma, daleko od takich.

@On

A co dal się wam już we znaki

@Ja

Hmm... Daje się we znaki coraz bardziej. Rozmowa na argumenty rzeczowe nie wchodzi w grę, ponieważ ten człowiek nie ma pojęcia o zasadach i produkcji zakładu do którego trafił. Tłumaczenie po 10 razy jednego i tego samego a w kolejnym dniu pyta zaskoczony o to samo. Odmawia pracownikom w znacznej mierze urlopów bo mu nie pasuje. Rozmowy za L4 i maglowanie jakby człowiek robotem był. Pytania do ludzi dlaczego uz wzięli pomimo że to im się należy. Nie potrafimy go rozgryzc, ciężko stwierdzić co mu w głowie siedzi.

Jajco

Witamy w ZF, Anchelo idealnie pasuje to tego zakładu - klimat taki sam

@On

a co? teraz pracuje u ciebie?

Anhelo
@Ja

Heh co tu dużo mówić teraz musicie się znim wy uzerac

Ona-ja
@Anhelo

A mogę wiedzieć jak traktował w waszej firmie ludzi którzy byli pod nim? I jakie miał swoje wystepki? U nas niedługo pewnie pokaże swoje prawdziwe ja bo z czasem jest coraz pewniejszy...

@Ona-ja

Myślę że z czasem to każdy by sie robił coraz pewniejszy bez wyjątku ciężko go rozgrysc unas też raz byl super innym razem nie ten człowiek zakończył swoją karierę tutaj.

Maciek

Cześć, Technik Procesu - produkcja pian poliuretanowych Inżynier Procesu - produkcja pian poliuretanowych Mogę prosić o jakieś opinie na temat tych stanowisk ? warto aplikować ? Zauważyłem ze oferta Technik Procesu pojawia się kolejny raz, jest to spowodowane rozwojem firmy czy rotacja na stanowisku ? będę bardzo wdzięczny za każda odpowiedz :)

zwolniony inżynier
@Maciek

witam, oferty są co jakiś czas ze względu na dużą rotację.dużo inżynierów i techników zostało zwolnionych, a reszta widząc sytuację sama pouciekała, Generalnie to teraz są potrzebni inżynierowie i technicy ale jak górka zostanie podgoniona to zostaniesz od razu zwolniony. drugie co cię najpierw czeka to jeśli przyjmiesz się na inżyniera szybko zostaniesz zdegradowany do technika, apotem docelowo zwolniony. Nie polecam pracy tutaj, nie bez powodu pracownicy Adient Foam zasili i wciąż zasilają szeregi firm Lear, Pro Seat, Faurecia, Adient = brak rozwoju, brak perspektyw, zła atmosfera, widmo zwolnienia każdego dnia.

Maciek
@zwolniony inżynier

O kurde, brzmi jak sytuacja w wielu firmach w 2008/09 roku jak szalał kryzys w automotive . Ciekawe czy zdają sobie sprawę że wielu inżynierów się zna i wieści się niosą.. chyba że lessons learned zostało odrobione poprawnie, co myślisz?

@Maciek

Myśle że jak się poczyta to forum, jak jedną koleżankę potraktował pan dyrektor na rozmowie, jak krzyczy na pracowników i wyzywa od idiotów podczas rozmów w sprawie pracy, to każdy sobie sam zdanie wyrobi. Zanim się do firmy składa papiery warto zasięgnąć języka, a tutaj jest właśnie jak w 2008. Pan dyrektor nie zauważył że jest rynek pracownika, ale jest i pozytyw, po zniszczeniu teamu inżynierów przekonał się że są jednak potrzebni...tylko kto zaryzykuje przychodząc w taką atmosferę i możliwość że zaraz pan RL zacznie oszczędności zwolnieniami inżynierów i techników robić...nie polecam aplikowania tutaj, może jak pan RL odejdzie to będzie znowu klimat do podejścia inżynieryjnego, może....ale czy będzie kim odbudowywać?

Woo
@Zwolniony inżynier

Ale bzdury... W tej firmie nigdy nie było "podejścia inżynieryjnego". Od zawsze oszczędności na chemii, ludziach. I nie mów, że w Proseat jest lepiej. Jeszcze jedno nikogo nie zwolnili w dziale procesu. Braki wśród techników załatają działem produkcji, bo tak taniej.

@Woo

Co ty powiesz, a inżynier Grzegorz to nie został z procesu zwolniony?? A reszta inżynierów nie odeszła z procesu bo sie czuła osaczona cudowną atmosferą?? Uwaga czytający, uwaga na zaklinanie przez niektórych rzeczywistości. Zwolnienia pracowników są, i jeszcze więcej ucieczek tych którzy się temu przyglądają. Teraz szukają techników i inżynierów żeby za pare miesięcy ich zwolnić i już będzie cudowny wynik. Zamiast na nowoczesnym zarządzaniu dyrektor jest skupiony na wynikach z ciągłej redukcji personelu i oszczędności poprzez wykręty w płaceniu nadgodzin i zakupie środków ochrony przed środkami chemicznymi. Pamiętajcie że to zakład gdzie towarem deficytowym są rękawiczki które i tak trzeba używać te same przez kilka dni, a chemia wchłania się w tym czasie do organizmu. Dno...

YO
@Zwolniony inżynier

Jest oferta pracy na Kierownika Produkcji w Żorach, może coś się poprawi ...

@YO

Musiałaby być oferta na dyrektora zakładu, kierownik produkcji nic nie zmieni, poza tym do kierownika produkcji nic miałem, robił swoje. To nie jest tak że wszyscy kierownicy są "be". Przed przyjściem pana dyrektora RL była dobra atmosfera i współpraca, a on rozbił team i wprowadził terror.

Inż
@Zwolniony inżynier

Aż tak tragiczne podejście jest w Adient? Rozważam aplikacje na inż i czytając te opinie odechciewa się..

Ciekawski

To co ktoś napisze czy warto się przyjmować na produkcję? I czy w ogóle są przyjęcia? System zmianowy czy 4 brygadówka?

Xxx
@Ciekawski

Według mnie warto się przyjąć. Warunki nie są najgorsze. Praca 3zmianowa. Przyjęcia są więc w każdej chwili można złożyć CV.

Monia
@Ciekawski

Czy mozna wiedzic jakie zarobki dla nowych pracowników dzieki

Kinga
@Monia

Praca na 3 zmiany (nie 4 brygadówka !) 16,50 zł/h brutto + premia ok. 280 do max 600 brutto + co kwartał premia frekwencyjna 300 zł. Przez pierwsze 6 m-cy pracujesz pod firmą zewnętrzną na umowę o pracę tymczasową ( odprowadzany ZUS, urlop, liczy się do stażu).

Zibi

Nie narzekajcie bo firma jest ok. Idealnie to nigdzie nie jest!!

Potencjalny
Nazwa działu: Produkcja

Czy może ktoś coś napisać do jakiego kierownika warto dostać się na zmianę? ?

Tylko Kamile

Tak19Nie2
@Potencjalny

Potwierdzam tylko Kamil F. mimo młodego wieku ma szacunek dla każdego pracownika .Mimo ciężkiej pracy na 2 daje radę wszystko zorganizować

Tak5Nie12
@Potencjalny

wątpię czy kierownika można sobie wybrać. jak się zatrudnisz to nie wiesz gdzie cię rzucą.

Ben
@ona

Zmianę mozesz sobie wybrać. Uzasadnić to możesz tym, że dojeżdżasz z kimś do pracy. Najlepiej zaś trafic na linię RTK 1. Mocna ekipa z wieloletnim doświadczeniem.

Tak2Nie3
@Potencjalny

Kamil .F i myślę że powinieneś być zadowolony.????

Tak4Nie4
Ciekawski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.

Witam pracowników Jak się pracuje w Adient? Są lub będą przyjęcia do was na operatorów maszyn/cnc? Warto składać papiery?

pracownik roku
Nazwa działu: Produkcja

Co powiecie o logistyce w tej firmie? Planuje złożyć tam papiery na operatora wózków widłowych. Dzięki

TakNie2
@pracownik roku

pożal się Boże z tą logistyką. oni zachowują się jakby pracowali w innej firmie, totalne olewactwo.

Tak4Nie1
@pracownik roku

Logistyka jest tragiczna. Manager ciągle zagubiony, nigdy nic nie wie co się dzieje w jego własnym dziale. Jeśli przyjdzie co do czego boi się konfrontacji ze swoim przełożonym. Nie staje po stronie pracowników. Tak że odradzam, pracowałem kilka lat i nie polecam.

Uciekinier

Widziałem nowe oferty. Pan dyrektor RL zapomniał dodać praca pod presją krzyków, do momentu aż padniesz czyli maksymalnie inżynierowie 6 miesięcy tu wytrzymują. Odradzam inżynierom pracę tutaj, krzyki, straszna atmosfera, firma zaczyna szukać następnego w momencie waszego zatrudnienia- bo zaraz odejdziecie, bo trafi się tańszy, bo tak...teraz mamy rynek pracownika, więc szkoda tracić czas w firmie gdzie mały gruby pan uważa że może przemielić 30 inżynierów rocznie...

Biurowy
@Uciekinier

Mariusz email Ci nie wystarczył?

TakNie3
Uciekinier
@Biurowy

@Biurowy Nie Robercie email nie wystarczył, poza tym to nie żaden Mariusz, tylu już zwolniłeś że straciłeś rachubę kto może mieć pretensję do tej twojej atmosfery...

były
@Uciekinier

najpierw ten oszołom zniszczył inżyniering, pozwalniał inżynierów, techników,a teraz ma czelność oferty dawać w sieci i jeszcze z informacją Dobra Atmosfera?? Nawet masochizm ma swoje granice. adient ma już odpowiednią opinię, więc radzcie sobie sami...a jeśli chodzi o wymagania jakie są na stanowiska to jest na team kilkuosobowy. Do zastanawiających się,żadnej pomocy nie dostaniecie,będzie zadań na 15 godzin dziennie i tyle będzie oczekiwane że zrobicie,bez jakichkolwiek nadgodzin,dlatego taki transfer tutaj,albo ludzie są zwalniani,waśnie zasilili pozwalniani inżynierowie i technicy okoliczne firmy w ostatnim 1,5roku. nie polecam pracy w adient,przynajmniej dopóki jest mały gruby krzykliwy pan. teraz to terror i przemiał.

Nowypotencjalnypracownik
Nazwa działu: Produkcja

Hej, chciałem zapytac, jak jest w firmie z zarobkami na stanowisku wózka widłowego. Czy robią tylko na wózku czy pomagają przy produkcji i rzucani są tam gdzie akurst potrzeba? Jakie wózki sa na magazunie boczne czy czołowe?

@Nowypotencjalnypracownik

Wózek plus magazyn może i przepak, dowóz na produkcję komponentów. Zależy gdzie Cię rzucą czy na magazyn wysylek czy odbiorczy. Od października nowy koordynator magazynu.

Nazwa działu: Produkcja

Jak wygląda z nadgodzinami w firmie? Dużo ich jest i trzeba chodzić w soboty i niedziele?

Pracownik roku
@Nowy

Jeśli chodzi o nadgodziny w dni robocze, to jest spoko. Jak potrzebują ludzi na nadgodziny, kierownik pyta czy ktoś chce zostać i nie ma pretensji żadnych, jeśli odmowisz. Jeśli chodzi o weekendy, to już troszkę gorzej, ale tragedii nie ma. Jeśli masz dobry powód żeby odmówić i nie robisz tego przy każdej roboczej sobocie to nie maja pretensji. Pracuje tu ponad rok a mam przepracowane jedno święto i około 10 sobót.

Nazwa działu: Produkcja

Praca jak praca, każdy robi swoje, jeśli ktoś z produkcji chce sobie „polepszyć” to są wakaty na FW

Tak1Nie5
@Nowy

A co szukacie nowego towarzystwa do kawy ?Produkcja trzeba będzie zebrać na większy stolik żeby było wygodnie

Tak3Nie3
@Ja

Nikt mnie nie informował, ze pracownicy firmy fundują prezenty innym pracownikom, służącym w czasie pracy, zwłaszcza do nicnierobienia. Skoro tak, to zbierzcie jeszcze na zestaw kawowy i expres do kawy, tylko porządny no i może kilka kg kawy, catering z cukierni też się przyda pewnie. Kto będzie zapier.... na produkcji jak się przeniesiesz do towarzystwa?

@Nowy

I tak przy okazji, jak można (usunięte przez administratora) do własnego gniazda, jesteśmy jedną linią i wszyscy pracujemy na wspólny wynik, a swoje żale i pretensje wywalasz na forum. SŁABE TO JEST.

Tak1Nie2
@Nowy

Wiesz co jest słabe kiedy ludzie zapiepszają a na FW śmiech pogawędki i to wkurza ludzi bo rzeczywiście nie widać tej jedności na lini tylko bardziej właśnie ze strony Fw nie widać chęci

Lord
@3

Śmiech na sali. Korpo niesnaski Panów P. oraz D. zostaly przeniesione do Internetu. Tylko Pan L. ma z tego uciechę.

Ilona
@Nowy

Co to jest FW?? na czym polega? Często się powtarza, a nie wiem co to znaczy. Chcę się zatrudnić. Warto? Ciężka praca?

DYROS
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)Nikt was siła a ADIENCIE nie trzyma. Nie pasuje to wypad do innej firmy!

Pracownik....
Nazwa działu: Produkcja

Praca jest praca ale jest ciężko szczególnie na rozwijającej lini nr 2 wszyscy ciężko pracują no może oprócz jednej grupy jakości tzn FW jakąś masakra ludzie zapiepszają a oni ploteczki jedzonko jeszcze kaweczka i 8 godz leci a jeszcze najbardziej zapracowani może ktoś wkoncu to zauważy jak pracują bo pieniądze biorą równe jak na produkcji a pracy nie można porównywać

Tak5Nie3
@Pracownik....

Dokładnie zgadzam się FW to jakis żart taka sama Kasa a kawka i pogawędki.

Tak3Nie3
@Pracownik....

Zgadzam się na 3 lini to samo może załatwimy im stolik krzesełka będzie im wygodniej do rozmów jakieś porażka kto utrzymuje cały też FW

Tak4Nie3
@3

FW jest na życzenie PRODUKCJI. Kilkakrotnie były likwidowane. A wracają niczym bumerangi.. Dlaczego? Bo należąca pod produkcję 'KONTROLA 100%', sprawdza tak 'DOKŁADNIE' pianki. Może przypomnijcie sobie ile było zwrotów związanych z złą jakością, okropnymi naprawami, brakiem komponentów, deformacji, miksow? Miliony :) Także Szanowna Produkcjo: popatrzcie najpierw na siebie, a później wypowiadajcie sie o FW. Takie kontrole są tylko i wyłącznie dzięki wam. Dziekujemy za pracę. :) P. S. Bardzo poprosimy o ten stoliczek, najlepiej od razu z codziennym cateringiem. :)

Tak7Nie4
@A.

Żenada mieć tupet wypowiadać się na temat pracy na produkcji jak tak ciężko pracujecie to zapraszamy na produkcję a nie wielki płacz i lament o to ja macie cokolwiek pomoc .Co do sprawdzania to nieraz poprawiam piankę na naprawach która wraca kilkakrotnie od FW bo sami nie widzą defektów a na sprawdzanie maja ogrom czasu .Co do zwrotów to jeśli są to ciekawe jest to zawsze są z pieczątką od FW więc średnio Wam wychodzi sprawdzanie więc może więcej pokory .Co do stolika naprawy też się dołożą żeby bylo wygodniej przy kawie bo łokcie tak beda boleć cały czas oparte o stolik i znowu takie przemęczenie aż żal.

Linia 3 i 2
@A.

Linia nr 3 i 2 zapraszają na kontrole 100 procent jeśli uważacie że pianki są przez nas źle sprawdzane to zapraszamy możecie się wykazać jak w naszych warunkach sobie poradzić ie. Bo tylko przypominam że jak była likwidacja FW i mieliście okazję wykazać się na setce bo był wielki płacz lament jak w takich warunkach można pracować nie wspomnę o tym co było puszczanie i z jakimi defektami przez Was .Dlatego Wasze pretensje jeszcze do produkcji dodatkowo Was ośmiesza bo każdy ma hali widzi jak "pracujecie ".Mam tylko nadzieję że przy zbliżających się podwyżkach firma doceni ludzi pracujących nie spedzajacych czas w pracy na rozmowach i będą adekwatnie do wykonywanej pracy bo szlak człowieka bierze że pracujemy za te same pieniądze. Pozdrowienia do Fw z 3 i 2

Tak4Nie2
Lala
@Pracownik....

Kiedyś na Fv stały 4 osoby wiecznie zasypani,bo sprawdzało się wszystko na piankach,teraz mają wytyczne i nie wszystkie pianki do sprawdzenia a stwarzają obraz nędzy i rozpaczy przemęczonych i ledwo żyjących! Ale chodzić po kawkę i wisieć prawie na godolach to je czas????

@Produkcja

Przypominam, iż FW ma checkliste z defektami za które na danych piankach odpowiada. Owszem pianki wracają z naszymi pieczątkami, ale z defektami które są w interesie produkcji. Skoro Wam tak źle w Adiencie to po co jeszcze tutaj pracujecie? Obecny rynek pracy pozwala na to aby to pracownik wybierał zakład, nie na odwrót. Także droga wolna :)

Tak1Nie3
@A.

Wracają z początkami Fw pianki i wytyczne które macie w swojej kontroli i tego nie da się ukryć tak wygląda Wasze sprawdzanie przy ploteczkach.Co do rynku pracy to może się lepiej nie wypowiadać bo większej lagi jaka wy macie w żadnej pracy nie widziałam tego nie można nazwać praca więc napewno nie szukacie godzien indziej bo gdzie płacą za rozmowy przy kawce.Również mam tylko nadzieję że podwyżki będą sprawiedliwie przyznane według angażu w PRACĘ a nie miłe spędzonego czasu .

@Produkcja

To mało jeszcze widziałaś :)

@A.

Zapewniam Cię że dużo widziałam ale przyznam Ci rację takiej arogancji i takiego podejścia do pracy nie widziałam. Zapraszamy na produkcję np naprawy wtedy porozmawiamy o pracy

@Produkcja

Tak jak już wcześniej wspominałam polecam zmienić pracę :)

@A.

Polecam wziąć się do pracy a nie sciemniania 8 godz ????

Fw

Zapraszamy na FW, szczególnie do nas na rtk2

Ka
@Fw

No bo na 2 dopiero rozrywka

ABC
@Ka

Hehehe. Kłócą się o robotę ludzie, którzy zarabiają kwoty zbliżone o najniższą krajową. Ale byle do października. Nie będziecie miec czasu i sił na hejty na forum :P

Małolata

dobra a teraz z innej bajki ! Ankieta dla kobiet : Który kierownik/biurowy według Was jest najprzystojniejszy ? ;)

Tak2Nie5
@Małolata

Hmm.. Ciężko stwierdzić :))

Malolata
@..

Jacyś faworyci?

Mała
Nazwa działu: Finanse
@Malolata

Same ogry ze shrekiem 160 kilowym na czele, i jest jeszcze " mały książe" zagubiony w malinowym chruśniaku.

On
@Małolata

internet jest miejscem do bardzo ostrych sformułowań dlatego sama bez niczyjej pomocy wybierz obiekt swoich uczuć.

Interere

Dzień dobry jakie zarobki na stanowisku elektryk/mechanik ?

Praca

Ha ha widzę że tylko niektóre imiona administrator usuwa ale potwierdzam kierownik godny pochwały to Kamil z 2 widać chęci i zaangażowanie w pracę swojej zmiany.

Tak9Nie6
Hahaha
@Praca

Najsłabsza zmiana. Co wy wypisujecie za brednie.

Tak3Nie8
Prac....k
@Hahaha

A niby dlaczego sądzisz że to najsłabsza zmiana? ??Pracuje na innej lini ale często pomagam gościnnie i potwierdzam że Kamil z 2 to mimo młodego wieku to bardzo dobry kierownik stara się robi wszystko dla swojej zmiany zachowując w tym wszystkim szacunek dla pracownika. Więc nie pisz bzdur jeśli nie masz pojęcia o tej zmianie .

@Hahaha

Zmiana jak każda inna są lepsi i gorsi pracownicy Kamil bardzo zaangażowany w swoja prace.

Tak7Nie2
Linia 2
@Hahaha

Dokładnie zmiana jak zmiana ale szacunek dla Kamila za jego zaangażowanie do pracy

Tak5Nie5
Gregor

Firma ma dobre opinie w internecie a to też wiele mówi dla chcących tu pracować.

pasjowo

Wszędzie są różni ludzie a w szczególności w takich firmach są cwaniaki czy na produkcji czy w biurze np. w Adiencie .

TakNie

Panie (usunięte przez administratora) Ile będziesz mieć kary od PIP za ciągłe łamanie Art. 151.§ 2 Doprowadziłeś do nowotworów 2 swoich pracowników, bo po co w komorze minimalny standart BHP i na Twoim zakichanym dziale. Co z bezprawnymi umowami? Dlaczego koordynatorzy o tym niewiedzieli? Pięknie zacierasz slady po sobie. PIP też się o tym dowie. Jak tam nóżka,? dalej boli. A może boli tylko w czasie audytów? ZUS też się powiadomi , spokojna Twoja rozczochrana:) hehe, większej (usunięte przez administratora) no może poza Ziętkiem nie poznałem:)

Prwcownik
@anonim

Chodzi o (usunięte przez administratora)? Już nie pracuje ????

M.Ziętek
@anonim

Witam Cię "Anonim" Wyczuwam w Twojej wypowiedzi jakąś niezrozumiałą dla mnie agresję, skierowaną w moją stronę. Przyznam że jestem bardzo zaniepokojony tym w jaki sposób wyrażasz się o mnie na tym forum. Jestem przekonany o tym że z łatwością przychodzi Ci pisanie takich tekstów pod pseudonimem jednak chcąc zbudować większą wiarygodność swoich wypowiedzi powinieneś / aś używać swojego imienia i nazwiska no chyba że się tego wstydzisz ? Jeśli znasz moje nazwisko to na pewno wiesz gdzie mnie szukać w firmie, (no chyba że już nie pracujesz w Adient Żory) zapraszam więc do rozmowy twarzą w twarz wtedy będziemy mogli bardziej szczegółowo porozmawiać i wyjaśnić sobie co sprawiło że jesteś tak negatywnie nastawiony / a do mojej osoby. Pozdrawiam Cię serdecznie Anonim i wszystkich czytających to forum M. Zietek

Tak7Nie
zajmij się pracą
@M.Ziętek

po pierwsze zajmij się obowiązkami a nie czytaniem forum!!! po drugie , masz alert od dyrektora więc tym bardziej nie szuraj w necie tylko szuraj w pracy bo masz (usunięte przez administratora) zaległości i trochę powagi jak na takiego randkowego kawowego hehe

@zajmij się pracą

Wez się człowieku nie kompromituj

Tak3Nie2

Zostaw opinię o Adient Foam Poland - Żory

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie