Adient Foam Poland Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Interesuje mnie stanowisko inżyniera jakości. Niestety znalazłem ofertę pracy, ale sprzed 3 lat, więc jest już nieaktualne. ;x No ale jak tylko pojawi się ogłoszenie, to zaaplikuję. Firma oczekuje od pracownika dobrej znajomości języka niemieckiego. Czy poziom B1 będzie wystarczający? ;) Oferowane jest atrakcyjne wynagrodzenie. Można prosić o przybliżenie widełek zarobków? ;)

@bill Nowy wpis

Niemiecki powinieneś mieć opanowany na tyle aby móc się dogadać z klientem, co do zarobków to zapewne na rozmowie otrzymasz odpowiedź, tu raczej nikt tego nie wyjawi….

Róża Nowy wpis
@@bill

A podczas rekrutacji jest przeprowadzana jakaś rozmowa w języku niemieckim, która zweryfikuje, czy moja znajomość tego języka się nadaje? A Ty się nie orientujesz, ile można zarobić? Chociaż mi powiedz, czy zarabia się więcej niż najniższą krajową? :-) Bo kompletnie nie wiem czego się spodziewać

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Adient Foam Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W motoryzacji był przestój Pandemia Zakład Adient produkuje pianki w większości klasy premium (usunięte przez administratora)i inne Wymagania klientów są kosmiczne jeżeli chodzi o jakość pianki Zamówienia ruszyły trzeba pracować na 3zm w sobotę Ludzie na produkcji i inne działy robią co mogą by było dobrze. Problem to zarządzanie i wynagrodzenie za ciężką pracę Przychodzą nowi pracownicy i nie ma czasu i ludzi by porządnie ich wyszkolić Jest tak Stań tu i obcinaj to Masz to kleić Ludzie są nie wykwalifikowani bo nikt ich nie uczy Staży pracownicy mają nie wiele więcej od nowych Gdziekolwiek pójdziemy dostaniemy więcej niż w Adient

Przecież tak jest człowieku w każdej firmie produkcyjnej ¯\_(ツ)_/¯ zwykły mietek spod taśmy, to zwykły mietek spod taśmy, a nie wysoko ceniony specjalista xD tu chodzi tylko byś miał dwie ręce, nawet (usunięte przez administratora)to ogarnie. Ja sie tak zastanawiam czemu wy wszyscy ludzie tak plujecie na swojego pracodawce, który was zatrudnia, to wy zamiast obiektywnie wyrazić swoje zdanie o firmie, to zniechęcacie każdego potencjalnego pracownika tak jakbyście sie bali, że przyszły pracownik was "wygryzie" ze stanowiska i nie zaprzeczajcie, bo taka jest prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawda

Uciekajcie z adienta obok macie nifco wiecie jak tam fajnie spróbujcie złożyć może akurat tam premie po 2000 tysiące a i podstawa bardzo przyzwoita, ja wiem ze te (usunięte przez administratora) po znajomości co się w adienc8e złapaly będą zniechęcać bo to zwykle (usunięte przez administratora) są ale naprawdę koło was jest dużo lepszych firm

Mirka
@Prawda

A czemu stąd uciekać? Napiszesz jakiś konkretny powód? Chodzi o pieniądze? Chłopak właśnie chce się przyjąć na produkcję. Co do podwyżek, to tutaj firma też oferuje co roku jakąś, nie? Jakie to są kwoty?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Adient Foam Poland Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Pan x

Dzień dobry, Jaka jest stawka u was pracując na wózkach widłowych? Na jaką można liczyć wypłatę?

Sylwia
@Pan x

Sama jestem ciekawa. Planujesz może składać cv? Jak zaproszą Cię na rozmowę, dasz znać jakie pytania zadawali?

Panie x
@Pan x

Pan raczej niech liczy czy Pana za nic nie wyrzucą. A później niech pan rozmawia o kasie taka firma niestety..

Kamil
@Panie x

Masz na myśli że zwalniają bez powodu? To aż taka jest tu rotacja? Kasę można negocjować na rekrutacji? Bo tak zrozumiałem.

Chętny do pracy
@Sylwia

Witam, jakie są obecnie u was stawki, polecacie ten zakład? Ja mam uprawnienia na wózek a kolega chciał się przyjąć na produkcję

Urszula

Mało tutaj informacji. Nawet w sprawie pracujących weekendów nie możecie się dogadać, widzę. Może chociaż mogę się dowiedzieć, na ile zmian jest teraz praca?

Czy Adient Foam Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

On

czy aż w takiej desperacji jesteś by tam szukać pracy?

Kobieta

Zobaczę ile dostanę pieniędzy po przepracowaniu całego miesiąca. Potem uciekam. Tam się nie pracuje . Tam się z. To jest najlepsze jak kierownik podchodzi . Dana osoba podchodzi i wytyka Ci błędy. Bo akurat ci nie lubi. NO COZ BRAK SZACUNKU;!!!!!!!!! PROSZĘ POMYŚLEĆ . SZACUNEK NA PIERWSZYM MIEJSCU!!!!;

Urszula
@Kobieta

A co jak okaże się, że serio dużo mają do zapłacenia? Też zrezygnujesz? ;p

Co jaki czas w Adient Foam Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Raz na rok I do tego ocena pracownika I punkty które mają wpływ na wysokość podwyżki

Sylwia

coroczną ocenę pracownika kto przeprowadza, jakies HR czy sam wlasciciel ?

Leszek

Czy weekendy w firmie Adient Foam Poland są pracujące? Padło tu takie pytanie i nie ukrywam, że sam chętnie kwestię tę po prostu ustalę. W gruncie rzeczy będzie mi miło, jak ktoś poświęci chwile i mi odpowie. Znajdzie się tu może chętna na to osoba? Z góry serdecznie dziękuję.

Justa
@Leszek

Nie, w weekendy sie nie pracuje. Produkcja od pon do pt.

Joanna
@Justa

Ciężko na tej produkcji? Może ja bym się zatrudniła :)

@Justa

Nie opowiadaj głupot bo 2 ostanie soboty były pracujące a przyszła sobota tez jest pracująca!

Czesc, widzieliscie ze został zmieniony regulamin premii? Tzn premii jest nadal 600zl ale zrobili tak że teraz ciężej bedzie ją otrzymac bo poziom scrapu zmniejszyli do 1.65% a było wczesniej cos okolo 2% dodatkowo zmniejszyli premie za zaangazowanie do 70zl :/ motywują nas do angazowania sie za 70zl BRUTTO smiech na sali. Kolejny ruch po to żeby uwalić nam wypłaty. Oszczędności niech szukają na parkingu bo każdy widzi jakie fury służbowe tam stoją za ktore zaklad miesiecznie placi ogromne pieniądze za leasing i dodatkowo darmowe paliwko na koszt firmy...

Brrr.

No to gratulacje dla tych najlepszych zmian które podnoszą poprzeczkę i są dumni z siebie a rezultat jest taki że firma podwyzsza wymagania wobec wszystkich.

Następna/y złotousta/y

W weekendy też sie pracuje i po ile godzin?

Maciek

(usunięte przez administratora) Plany się zmieniają z dnia na dzień nie wiadomo czy będzie praca czy nie. Kasa śmieszna bez podwyżek. Wymagają cudów. Kierownicy to maja przez *** bo takie decyzje musza podejmować z minuty na minutę i pracować 24/7. Menadzer podejdzie raz na miesiąc na hale się przywitać do ludzi bo się boi. Szkoda słów, z tego co wiem już większość myśli nad zmiana pracy wiec adiencie szykuj się na rewolucje.

Bet.
@Maciek

Dokładnie tak jest większość szuka coś nowego .Ale Adient ma to gdzieś nie Ty to ktoś inny i nigdy nie będzie dobrze ludzie wyszkoleni odchodzą a oni mają to gdzies zero szacunku dla pracownika.

Wojciech
@Maciek

Pisałeś we wrześniu na temat swoich obiekcji wobec Adient Foam. Czy od tego czasu coś zmieniło się w firmie na plus jeśli chodzi o zarobki i podejście do pracownika? Czekam na Twoją odpowiedź.

Magda

Jak wyglada z awansem? Można startować po czasie na wyższe stanowiska?

Zuza

Czy na hali jest ciężko? Jakie są dokładne obowiązki?

Pracownik hali

Bardzo specyficzna praca, presja, presja, i ogrom pracy! Pracownik jest wykorzystywana w 110% !!! Brak jakichkolwiek perspektyw rozwoju zawodowego ! Jedna wielka ściema liczy się tylko wynik dla teamleadera i koordynatora! Ty masz po prostu zapier&#%*ć a jak się nie podoba.... to wypad! Ale po mimo tego atmosfera pomiędzy pracownikami jest najlepsza !!! Je#%ć szefostwo i leaderów ;)

Darek

@haaa dlaczego wysiada psychika, szefostwo jest ciężkie ? W czym jest problem ?

Haaa

Tej pracy nie polece nawet wrogowi Chcesz idź a się przekonasz jak ta praca wygląda Na początku ok Ale potem psychika wysiada Zmuszanie do soboty za dzień wolny Szukam po nowym roku czegoś innego Pozdrawiam bialych murzynów

Majak

Mam nadzieję, że dobrze się wam pracuje i dlatego przestaliście korzystać z forum?

Bolo

Jeżeli chodzi o rekrutację do tej firmy to jedna wielka ściema z tym że nowa linia powstaje szukają ludzi bo na potęgę się tam zwalniają po przerwie świątecznej im nie przyszli do pracy robota w szkodliwych warunkach bez maseczki i słuchawek ani rusz wchodzi się na hale i zaraz głową boli

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Foam Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Adient Foam Poland Sp. z o.o.