Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Foam Poland Sp. z o.o.

GLDIATOR

Witam ziomki .kiedy Lipiec dolaczy do Jaou w firmie kogucik

Maciek

Pracowałem kiedyś w ADIENT. Robisz za dwóch a płaca za jednego. Kierownicy i liderzy są pionkami tak jak operatorzy a rządzi AG i RL niestety. Nie przebijesz tego chodzby skaly stały.

Pracownik miesiaca

Polski niemiec rzadzi w Zorach porazka wielka .

Pracownik miesiaca

Kiedy wkoncu zabiora te fury managerom ? Punto tipo astra wzupelnosci by im wystarczyla .A tak zawsze maja dyldmaty jaka skore tapicerke wybrac itp .W Niemczech jak byl duzy scrap to brali i nic n8e dawali nawet osla .

Pracownik Produkcji

rozpoczonc prace od zaraz ,

wasza produkcja szanuje ichcialbym sie przyjonc na stanowiku pracownik produkcji,na systemie zmianowej oraz z orzeczeniem aktualnym kture mam , kolarczyk grzegorz muj numer telefonu 727406334,

GLDIATOR

Witam ziemianie .Kto wie dlaczego wyrzucili z Adientu don pedro jaou ? Konkrektne odp bez teorii spiskowych

Pracowik

Szanowna zmiano 3c Wam to się już w (usunięte przez administratora) ładnie poprzewracało! Od dłuższego czasu Was obserwuję a nawet jestem gościnnie aby Was wspierać. Nikt Wam nie pasuje.. Ciągle macie jakieś pretensje, wiecznie jedne i te same osoby krzyczą. Mało tego to się odzywacie do swoich przełożonych jak do kolegów z piaskownicy. WSTYD! Ta zmianę powinno się rozbić albo zmienić kierownika na takiego, który zrobi z Wami porządek.!!!

Mama
@Pracowik

Na każdej zmianie są zawsze jakieś zgrzyty, jak patrzę na 3c to mnie przeraża to że tam jedna osoba robi za 3 .Dlatego nie dziwi mnie to że sa zgrzyty.Ile mozna tak robić dzień dwa ale nie ciągle no szanujmy się bo jesteśmy tylko ludźmi a nie robotami!

Blbkbl
@Mama

To prawda że na każdej zmianie są zgrzyty. I też jest prawda że się robi za 3 osoby. Ale tak jest na każdej Lini - 3c nie jest wyjątkiem!

Zm C

Emilka jesteśmy z tobom. Liderka to Liderka ale trzeba być człowiekiem a nie.... Dziewczyny nie możemy tego tak zostawić bo możemy być następne.

Pracownica tej zmiany
@Zm C

Teraz jesteście z nią a same się nabijacie, że dłubię w nosie i ma tłuste włosy. Skoro wam Ula przeszkadza od x czasu to czemu nic z tym nie robicie odrazu tylko cicho jak myszy pod miotłą jej przytakujecie a na necie wielcy bohaterowie chcą robić porządek haha

Bohaterka
@Pracownica tej zmiany

Ej bohaterka wróciłas i robisz takie zamieszanie idź sama pokaż co potrafisz bo w dupe włazisz nie jednemu na lepszą premię liczysz czy na co(usunięte przez administratora)

Nana

Towar nie towar jako tim liderka powinna trzymać swoje nerwy na wodzy,no nic nie daje jej prawa do takiego traktowania pracowników! A świadczy tylko o tym że takie zachowanie wynosi się z domu☹️

Q

To może malutka wymiana? Miedzy C1 a C2? Myślę, że każdy powinien być usatysfakcjowany :)

Ty
@Zm C

Liderka to nie Bóg że trzeba ją traktować lepiej całą zmiana do biura albo kierownika produkcji żeby ja zdwgradowali

Tik
@Pracownica tej zmiany

To że dziewczyna nie dba o siebie i ma nawyki które brzydzą wiele osób to jedno ale upokarzanie i znęcanie psychiczne się na niej to inna sprawa .

Ela
@Q

Na c2 chyba desperaci robią bez przyszłości byle z gminy zasiłek przyszedł na dzieci i za żabką wywalić 200 grejfrutuki a Dorcia co lepsza ale nie wyzywa na lidera ma swój świat pewnie my tak skończymy jeszcze trochę

ona
@Pracownica tej zmiany

no właśnie, takiego jak to mówisz dłubania w nosie nie można nie zauważyć i nie mozna tolerować. nie ma tez obowiązku każdego lubieć

Nieznajoma

Kto wreszcie zrobi porządek z p. Ulą z rtk2 za taki mobbing co odszczelila ostatnio powinna ponieść konsekwencje a kierownik podejść do sprawy bardziej profesjonalnie a nie tylko do rozpłakane pracownicy powiedzieć "nie przejmuj się słowami Uli". Myśmy wszystko widziały to działo się na naszych oczach.

@Nieznajoma

To co ta kobieta wyprawia to czysty mobing jak można tak traktować słabsze osoby przyglądam się tej sytuacji z boku bo na szczescie nie muszą z nią pracować i jesteś głębokim szoku.Nie liczę że kierownik się tym zajmie bo woli nie widzieć problemu ale może ktoś wyżej się nie wkoncu zainteresuje. Proponuję krótkie rozmowy z pracownikami nawet nie tylko z jej zmiany i prawda o traktowaniu ludzi wyjdzie .

Lolo
@1

No ja wogole niewiem dlaczego Ona jeszcze pracuje na takim stanowisku! Kierownik i góra wola nie widzieć co się dzieje byle by robota była zrobiona! Myślę że jeżeli by parę osób poszło wyżej może wkoncu coś by się zmieniło! To nie pierwszy raz ma takie zachowanie z innych zmian już ja wywalili???? Tak że dzialajcie się w kupie siła????

Praca..
@Lolo

Zastanawiam mnie podejście kierownika woli olać sprawę niż zrobić z tym porządek. Perfidne zachowanie p.lidetki Uli widza wszyscy nie tylko z naszej zmiany więc kiedy jakieś konsekwencje ile jeszcze ona będzie mogła tak traktować ludzi z tego co słyszałam dziewczyna była w biurze bo na kierownika nie mogła liczyć w tej sprawie więc zobaczymy kto i jak się tym zajmie

...
@Nieznajoma

Dokładnie nikt z tym nic nie robi ok kierownik może nie wiedzi tego co inni pracownicy bo siedzi w biurze albo gdzieś chodzi ale jeżeli ktoś mu coś zgłasza i sama pokrzywdzona o tym mówi to wypada zareagować a niestety codziennie się to powtarza na forum całej zmiany upokarzanie.

Linia 2
@...

No to skoro wszyscy wszysko już wiedzą o zachowaniu p.Uli do ludzi czekamy na konsekwencje że strony kierownika o biura bo przecież to nie pierwsza taka sytuacja.

Karol
@Linia 2

Co znudziła ci się praca? nie interesuj się to tylko taka moja refleksja w biurze jest cv w bród

ona
@Nieznajoma

team leader musi mieć takie cechy charakteru, że czasem kogoś opierniczy jak trzeba bo bez powodu to raczej chyba nie? jak liderka była by miękka to ludzie od razu to wyczują i ją ignorują. może nie mam racji? najlepiej jakby ludzie byli odpowiedzialni i każdy wiedział co ma robić wtedy nie byłoby problemu. ale czasem jest tak że jak nie przypilnujesz to od razu ściemniają. jest jedna zgrana grupa co wie co ma robić ale nie będę ich wyróżniać, niech każdy sam prawdę odkryje.

To ja
@ona

Oczywiscie ze powinien miec silny charaker ale nie ma prawa poniżac to świadczy tylko o nim samym jako człowieku. Obowiazki swoje ale bycie chamskim to juz druga sprawa

Belzebub haha
@ona

Chyba malo wiesz o tej firmie i o tej liderce .Bycie wyniosłym wobec ludzi i chamskim to jej wychodzi najlepiej .A zwrócić komus uwage ze nie pracuje to o ile sie nie myle da sie spokojnie i z kultura ewentualnie można zabrać premie jesli ewidentnie sa ku temu podstawy

Maciek

Ja mam wrażenie chodzby ADIENT był 100 lat za murzynami. Plany się zmieniają z dnia na dzień nie wiadomo czy będzie praca czy nie. Kasa śmieszna bez podwyżek. Wymagają cudów. Kierownicy to maja przez *** bo takie decyzje musza podejmować z minuty na minutę i pracować 24/7. Menadzer podejdzie raz na miesiąc na hale się przywitać do ludzi bo się boi. Szkoda słów, z tego co wiem już większość myśli nad zmiana pracy wiec adiencie szykuj się na rewolucje.

Czesc, widzieliscie ze został zmieniony regulamin premii? Tzn premii jest nadal 600zl ale zrobili tak że teraz ciężej bedzie ją otrzymac bo poziom scrapu zmniejszyli do 1.65% a było wczesniej cos okolo 2% dodatkowo zmniejszyli premie za zaangazowanie do 70zl :/ motywują nas do angazowania sie za 70zl BRUTTO smiech na sali. Kolejny ruch po to żeby uwalić nam wypłaty. Oszczędności niech szukają na parkingu bo każdy widzi jakie fury służbowe tam stoją za ktore zaklad miesiecznie placi ogromne pieniądze za leasing i dodatkowo darmowe paliwko na koszt firmy...

Takise

Pytanie do obecnych pracowników: palarnia dalej zamknięta? :) Żeby nie było, że na stronie o opiniach firmy nie wystawiam opinii: Pracowałem, swego czasu, mimo dużej ilości pracy, było spoko. Jednak jak wiele osób tutaj już zauważyło kierownictwo firmy (nie chodzi mi o kierowników zmian) okazuje bardzo mały szacunek wobec parowników. Przykładem niech będzie okres, gdy w Polsce pojawił się koronawirus, pojawiało się coraz mniej ludzi w pracy, a kierownictwo zrobiło spotkanie, gdzie dziękowało tym co przychodzili i obiecywało, że nawet jak produkcja się wstrzyma (bo klienci się zatrzymają), to i tak praca się znajdzie i nikogo nie zostawią. Następnego dnia ostatni klient się zamknął i tego samego dnia spora część pracowników dostała info, że im umowy nie przedłużają.

2.2.2.C

Jedna rada do nowego kierownika odnośnie ostatniej głośnej sprawy. Nie mówimy o nieobecnych dlatego nie potrzebne jest obarczanie zaistniałą sytuacją byłego kierownika bo pracując z nim ponad rok mogę powiedzieć że zawsze miał szacunek dla swoich pracowników dlatego pracujmy szanujmy się bez nagadywania na kogoś kto był dla nas zawsze w porządku.

@2.2.2.C

Dajcie już spokój dobre rady zostawcie dla siebie a zajmijcie się praca

Xx

Zamiast pisać na forum brednie to powiedz to zainteresowanym w twarz bo w necie nie jedna mądra

For..
@2

Po to jest ten portal żeby pisać więc mamy prawo się wypowiadać mimo że jednych to boli

Xx
@For..

Chcesz się wypowiedzieć to.zabierz głos na zebraniu A nie na forum piszesz anonimowo bo się boisz

For..
@Xx

A skąd wiesz że nie zabieram głosu ale pisac też mam prawo bez obaw

Hanys

Witam chcialem zapytać o prace na stanowisku narzedziowca . Jakie mniej wiecej zarobki na tym stanowisku oraz jak wyglada praca na tym dziale czy ludzie są wporzadku i tym podobne . Z góry dzięki za pomoc ;)

Obserwator

A jak nasz dyrektor RL? To już ponad 3 lata więc czas powiedzieć sprawdzam. Jak kondycja firmy, wszystkie linie idą na maksa? Jaki jest wizerunek firmy? Jakie jest bezpieczeństwo w firmie, są wypadki? Czy środki ochrony są dobrej jakości i dostępne dla pracowników w ilości wystarczającej? Dajcie znać.

2-B

Pytanko od zmiany jak nasz "lider"spawdza się jako kierownik na 2 ????

2zmiana
@2-B

Po tym co teraz widzę to czysty chaos i bałagan taka zmiana niby na" lepsze "słabo.

2c to najgorsza w Adiencie zmiana. Kierownik to nieudacznik - wyniki mówią same za siebie. Pisanie o nim głupot: "super gość", najlepszy kierownik", etc itp do znudzenia na tym forum, to też niekorzystnie o nim świadczy jako o kierowniku. Kierownik to kierownik , a nie niańka. A dlaczego super gość? bo pracować nie trzeba !? Obstawiam, że Kamil sam o sobie tutaj pisze (bo nie daję wiary w taką liczną histerię) w superlatywach w nadziei, że RL i inni z kierownictwa to czytają. Kamilowi - dziękujemy, tych dwoje w żółtych koszulkach - zdegradować, zmianę 2c rozkurzyć na 1, 3 i inne zmiany. Stworzyć 2c ze "świeżych" ludzi z innych zmian. Skończy się to kolesiostwo, podpuszczanie jeden na drugiego. Praca to praca, a nie przedszkole.

Sam jesteś nieudacznikiem piszesz brednie jeśli masz problem jak ludzie piszą dobre słowa o Kamilu to ich nie czytaj bo wpadniesz w jeszcze większe kompleksy widać masz problem sam że sobą

Prawda

Przestań pisać bzdury i zajmij się swoją zmianą i ich problemami bo masz ich chyba dużo skoro piszesz takie brednie żal Ci że nie masz powarzania na swojej zmianie widocznie na nie nie zasługujesz.

Oooo to mam pomysł, jak Pan tak uważa to może zostanie Pan naszym nowym kierownikiem, co do Kamila także uważam że był dobrym kierownikiem nie mam mu nic do zarzucenia zawsze stara się wszystko ogarnąć tak jak należy, ale jak widać ktoś ma chyba problem że tak dużo osób ceni jego prace, także proszę Panie kierowniku (bo pewnie nim jesteś) zapraszamy na zmianę 2c jak Pan uważa że taką zła zmiana jesteśmy to proszę pokaż na co Cię stać :)

Laki

Polowa kierowników i tim liderow nie powinno wogole być na takim stanowisku,zapatrzeni tylko i wyłącznie w wyniki które uzyskują ludzi mają za nic! Nie ważne czy na zmianie jest 5 czy 10 osób ze ludzie zapieprzaja za pięciu resztkami sił grunt że wyniki sie zgadzają! Nie jeden kierownik czy Tim lider był przecież kiedyś zwykłym pracownikiem produkcji a teraz wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma!

Zmiana ....

Kamilowi dziękujemy bo mamy za co szkoda Ci pozytywnych opini na jego temat to postaraj się i zmień coś na swojej zmianie żeby zasłużyć sobie na szacunek u swoich ludzi bo wpadniesz w kompleksy że nie jesteś naj...Praca to praca więc patrz na siebie i swoją zmianę a nie szukaj problemów u innych .

Ty
@Laki

I tu się zgodzę szacunek powinno się mieć zawsze do drugiego nawet jeśli jest się na wyższym stanowisku.

Laki
@Ty

Dokładnie! A czasami się słyszy takie słowa od Liderow że po prostu wstyd! Jak mamy ich szanować jak oni nas nie szanują! To wszystko musi działać w razie nie strony????

lady gaga
@Laki

w adiencie jest zasada: jak jest mało roboty to kogoś trzeba zwolnić. jak jest duża produkcja to trzeba robić za dwóch!

......

Najgorsza zmiana?? Sam jesteś nieudacznikiem patrz swojej zmiany i swoich ludzi widać że masz problem bo masz parcie na wyniki a dzienne mówienie swojej zmianie że są najlepsi nie zrobi z nich najlepszych więc sam weź się do roboty i może jak będziesz odchodził że zmiany B to uzyskasz taki szacunek jak Kamil u ludzi na który zasłużył bo Tobie do tego daleko .

pracownik roku

(usunięte przez administratora) dna każą przyjść sobotę za free i nie pozwalający jej wybrać...

Marcinek
@pracownik roku

Kto taki?

Z ogłoszenia

Hejka! Wciaz wisi ogłoszenie na planiste produkcTo samo stanowisko co ostatnio? Dzial/zaklad sie powieksza? Jak praca? Duzy stres? Maja Sapa? Ktos? Cos?

@Z ogłoszenia

Nie polecam tej pracy, to juz ktorys z kolei planista. Jak chcesz byc yebany przez grubasa ktory jest sknerą bez szacunku do drugiego człowieka to zapraszam. Apropo grubego sknera za nadgodziny nie płaci ale do pracy to sie wozi trzema różnymi samochodami za które firma miesięcznie płaci kilkadziesiąt tysiecy złotych. Tu trzeba szukać oszczędności zobaczcie na parkingu jakimi furami jezdza menadżerkowie i sprawdzcie sobie ile miesiecznie wynosi koszt leasingu takiej fury. Absurd

@Z ogłoszenia

jeśli chcesz zostać planista w tej firmie to musisz mieć kochones jak dinozaur, nie warto, szkoda zdrowia. Nic się nie rozrasta ludzie nie wytrzymują presji. W ciągu ostatniego roku odeszło 3 planistów to chyba coś mówi jakie są warunki.

@Z ogłoszenia

największego sapa to ma dyrektor. O wszystko sapie i sapie nic mu się nie podoba wiec sapie i sapie ????

A.

Nie samym Kamilem Adient żyje, więc chciałbym uzyskać informację o działaniach nowego przedstawiciela załogi. Wg mnie takie informacje powinny wisieć w gablotce na stołówce, ale że nigdy to nie było praktykowane, to tutaj możnaby sie trochę dowiedzieć. Może sam przedstawiciel zechciałby coś napisać o postępach rozmów?

Tak
@A.

Dokładnie kierownik to kierownik a nie taki co ma swoje pupilki i wiecznie tylko Kamil Kamil i pogawędki i uśmieszki .

Linia 1
@Tak

Kierownik to kierownik to prawda ale trzeba mu przyznać że zawsze był w porządku dla ludzi nawet dla nas dla osób z innych lini którzy na 2 tylko pomagają

@A.

przedstawiciel nic nie będzie wieszał na żadnej ze scian on ma tylko podpisywać wnioski urlopowe i na paczki, po prostu to jest wymog prawny zeby taka osoba byla. Jedyne co moze wisieć to jego zdjęcie z podpisem temu Panu juz dziękujemy

nick

W mecacontrol w dabrowie gorniczej tez jakas Szymura ferment sieje. Pewnie to rodzinka.

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Foam Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 205, z czego 23 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adient Foam Poland Sp. z o.o.