Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Nn

Lubisz(usunięte przez administratora)przy dobrej muzyce radio 90 polecam bardzo.Jak wytrzymasz miesiąc masz szansę na szybką rentę zdrowotną

Były

Lubisz (usunięte przez administratora) przy dobrej muzyce radio 90 polecam bardzo.Jak wytrzymasz miesiąc masz szansę na szybką rentę zdrowotną.

Produkcja..

A ja mam pytanie do wyższych przedstawicieli lini nr.2 kiedy skończy się ten (usunięte przez administratora)soboty każda pracująca obowiązkowe nadgodziny co jest już kompletnie niezrozumiałe kierownicy straszą konsekwencjami produkcja ponad siły ludzkie .To się zmienia w jakiś (usunięte przez administratora) bo tu się człowiek nie liczy mają go gdzieś nie Ty to inny.Pracownicy przychodzą do pracy i po dwóch trzech dniach rezygnuje bo tego nie można wytrzymać więc pytam gdzie kierownicy gdzie biuro gdzie dyrekcja może wjoncy zobaczą wyzysk ludzi i pracę ostatniej sil .

Edzia Siemian
@Produkcja..

Proste nie przyjdcie zała zmianą na dniówkę jak u nas my dziewczyny się nie boimy a jak dzwonili za nami haha mamy to w 4 literach i za 2 dni spokój grzeczni liderzy i ci pseudo hr ki da się

Hanys
@Edzia Siemian

Jasne ze się da. Pytanie moje do Ciebie jakie są Twoje comiesieczne wydatki ktore płacisz sama : - czynsz za mieszkanie - wychowanie dzieci - jedzenie - telefon - itd Vzy moze płacisz mamie haracz 500 pln zeby podała Ci jedzonko pod nos, zrobiła pranie a ty masz tylko iść do roboty. Jeśli opłacasz się sama i żyjesz za swoje pieniądze i masz odwagę zeby sie postawić to mogę powiedzieć ze masz twardą pi..ę ale jeśli mieszkasz u mamy to iestes tylko pi..ą.

Edzia Siemian
@Hanys

Teraz to z gminy mam 2300zł i paczki z mopsu dla małej sama jestem a tu sobie dorabiam bo wolno mi a tutaj nikt nie chce przyjść do pracy siedzą na babcinych emeryturach po górniku zobaczymy jak długo..

Halo od kiedy skończą się te bicia rekordów na rtk2. Pan d i d. Masakra nie pojedziecie tak długo wykończycie wszystkich

@Marcin

Dokładnie tak jest chore ambicje obu panów kierowników z rtk2 którzy pracowali na jednej zmianie a teraz rywalizują kosztem swoich pracowników .Dla nich tylko wyniki się liczą a nie ludzie którzy padają na twarz z braku sił. Więc panowie pytanie dla Was czy warto ?

Pracownik..
@Marcin

Dokładnie tak pracuje na jednej że zmian na lini 2 i z czystym sumieniem potwierdzę zachowanie obu p.kierowników ludzie resztkami sił pracują wszystkie soboty nadgodziny ale niestety panowie widza tylko ich wyniki ludzie się nie liczą tylko ciekawe jak długo bo większość ma serdecznie dość i na pewno długo już nie wytrzymają.

To ja
@Pracownik..

To dlaczego piszecie ze nie wytrzymają bez ludzi linia nie ruszy wystarczy sie postawić a nie tylko pisać na forum naprawdę wam sie wydaje że to czytaja a nawet jak czytaja to sie tym przejmują watpie w to w (usunięte przez administratora) maja wszystko

E..
@To ja

A niby jak się mamy postawić słowa kierownika to nowe zasady firmy obowiązkowe soboty i nadgodziny (usunięte przez administratora) całe 8 godzin nic nie możemy zrobić bo nikt nas nie słucha wykorzystują tą cala sytuację jaka teraz jest na rynku pracy .Jak nowi ludzie przychodza to na lini 2 wytrzymają górą 3 dni i odchodzą tak wygląda praca i szacunek dla pracownika w firmie

Pracownik Produkcji

rozpoczonc prace od zaraz ,

wasza produkcja szanuje ichcialbym sie przyjonc na stanowiku pracownik produkcji,na systemie zmianowej oraz z orzeczeniem aktualnym kture mam , kolarczyk grzegorz muj numer telefonu 727406334,

Były Rozśmieszony

Dowiedziałem się dzis o zmianach jakie zaszły w na szczescie juz bylej dla mnie firmie. Gosc który cały czas powtarzal głośno ze do pracy na nocki i w weekendy przychodzi sie po to żeby pooglądać filmy zostaje liderem całego warsztatu. No to panowiei juz macie swojego trzeciego króla do kompletu. Jak widać szefostwo działu stoi na bardzo wysokim poziome. Przynajmniej będziecie na bieżąco z filmami

Jeszcze Pracownik

Widze ze pojawiło się nowe ogloszenie do adienta na stanowisko np ślusarz narzedziowy (smiech). W adiencie w Żorach juz dawno skończyła się praca jako slusarz narzedziowy, za poprzednich kierowników można było tak powiedzieć. Obecny kierownik (AA) za pomocą swojego giermka doprowadzil do stanu ze została już tylko nazwa TOOLING a pracownicy zostali sprowadzeni do montażystów i demontażystow form. Tak wiec jak ktoś myśli o pracy jako slusarz narzedziowy to ten adres trzeba omijać szerokim łukiem.

kandydat
@Jeszcze Pracownik

Nowłasnie , jestem zainteresowany , czy to dobra oferta? ile mozna zarobic i czy tez zmiany?

Jeszcze pracownik
@kandydat

Stawka jest ustalana na rozmowie jak w każdej innej firmie, wiadomo ze sa widełki jak się wstrzelisz i urzekniesz Mosci Pana upadłych działów czyli AA to taka stawke dostaniesz. A jak się rozminiesz ze stawka albo Pan stwierdzi ze nie pasujesz mu do schematu to na Twoje szczescie nie dostaniesz tej pracy.

Ona

Szczerze pracowałam tam i to była najlepsza firma z porównaniem do koreanicow (usunięte przez administratora) Polecam jedna z lepszych firm w Żorach

Pat

Niebawem zamkną ta budę bo korona się rozprzestrzenia a ludzie na swieta i po będą bez wypłaty bo nie wszyscy maja urlop i na bezpłatne pójdą. Myślicie ze ktoś się przejmie naszym losem?

W takim wypadku najlepiej pujsc na l 4 żeby chociaż jakoś kasę dostać☹️

@Mała

Wiesz co strach do lekarza zadzwonić i posciemniac żeby l4 dostać bo ci zaraz da kwarantannę i w domu zamkną.

Jolcia
@Pat

Tak właśnie będzie (usunięte przez administratora)tetaz a potem ludzi będą mieć daleko gdzieś jak zawsze soboty nadgodziny ludzie już ledwo dają radę bo ile można (usunięte przez administratora)za trzech ludzi coraz mniej a roboty coraz więcej

@Pat

I tak się nie dodzwonisz masz leczyć się zdalnie czyli sama Dziewczyny zabierajcie oszczędności z banku a najlepiej zamieniajcie na dolary bo zaraz będzie żle ta z hr taki plik banknotów z banku niosła do auta tak gumką obwiązany oni już wiedzą biznes klap

@Ania

Ja już na początku pandemii wszystko wybrałam i żadnej kasy w banku nie trzymam, w obecnej sytuacji to ryzykowne.

Edek
@Pat

Cieszmy się ze są teraz nadgodziny i jest robota bo niebawem będziemy mieli dużo czasu na siedzenie w domu..

@Ania

Serio? Roboty tyle że nadążyć nie idzie. Skąd te informacje o nadchodzącym kryzysie w firmie?

Seba
@Edek

Z tego co wiem to bezpłatny urlop do końca roku po wyrobieniu zapasów potem nie wiedzą zamówień zero Klaudia się wygadała na górze no ona tam bliżej Karola

Majtek
@Seba

A od kiedy to Klaudia i Karol maja coś wspólnego z zamówieniami ??

Seba
@Majtek

Co? wczorajsza jesteś zapytaj na dwójce

A ja .am pytanie jak się teraz pracuje na toolingo pod rządami panow AA i DR ? Słuszałem ze po zwolnieniu ich ostatniego kierownika Marcin został zdegradowany do szeregowego pracownika ( no cóż tak to jest jak ma się swoje zdanie niekoniecznie takie samo jak kierownik), szkoda chlopa bo robił bardzo dobra robote dla tego działu. Moje doświadczenie z panami AA oraz DR sa bardzo klarowne tzn obojętnie jak ich ustawisz to i tak jeden głupszy od drugiego. Niby inżynierowie, kierownicy a podstaw z podstaw prowadzenia działu technicznego im brakowało. Zmienilo się coś w tym temacie?

Hmm

A ja mam pytanie jest koniec października i nikt nic nie mówi o podwyżkach a w adient to był zawsze miesiąc podwyżek czy może coś się zmieniło ktos coś łaskawie powie nam .

Hanys
@Hmm

Nie dostaliście informacji ze w tym roku podwyżek nie bedzie ??? Nie ma kasy. Wszyscy do okola placa soboty, nadgodziny, ludzie z nasze firmy wola na nadgodziny iść za płot lub do innej firmy bo tych tu nie brakuje. A jak ktoś chce dorobic w adiencie no to przecież jest mozliwosc, za dodatkowa nadgodzine firma placi 10 pln brutto za godzine i godzinę wolnego. Wiem, wiem kolejka chetnych jest jak do lekarza, zapisujesz się dzis i dopiero za dwa miesiące bedziesz mogl przyjść do pracy, takie jest zainteresowanie ????????????????

Lipazszefa
@Hmm

Podwyzek nie bedzie bo pan dyrektor jest sknerą niesamowitą taki chatakter czlowieka. Zabiera kase zamiast dawać takze lipa z takim szefem.... Oszczędności gdzies indziej niech poszukają moze na parkingu w tych furach słuzbowych ktore zmieniaja co 4 lata. Jakies fiaty, ople chodziazby nowy golf beda duzo tansze niz te ich wypasione fury. Mowie wam i zapamietajcie moje slowa, nadejdzie taki moment ze ta firma bedzie miała bardzo poważny kłopot ale nie dlatego ze nie bedzie pracy tylko dlatego z nie bedzie pracownikow!! We wszystkich działach już huczy i nerwy sięgają granicy.

Tom

I było warto???

???
@Tom

Jasne ze bylk co wychlipala tonwychlipała. Facet z pustymi jajkami i weselszy jest i spokojniejszy no i bardziej ugodowy. Taknwiec drogie panie wszystko w waszych ustach

Były

Żeby zostać zdegradowanym najpierw trzeba zostać awansowanym. Z tego co wiem to Marcin nigdy nie byl oficjalnie wyżej niż TL chociaz nieoficjalnie zastępował swoich nieobecnych czasowo przełożonych.

Produkcja..

Witam.Mam pytanie dlaczego nikt nas nie informuje o ilości zakażonych osób na zakładzie dlaczego nie jest ustalane czy mieliśmy kontakt z tymi osobami. Cisza tylko ich pilne zamówienie się liczą nadgodziny soboty żeby nie było tak że zaraz nie będziecie mieli kim pracować bo dziennie przybywa osób na L4 dlatego może biuro włączy myślenie.

Q
@Produkcja..

Spokojnie. W grudniu cały przemysł motoryzacyjny się zamyka. Wtedy odpoczniemy. Teraz wszyscy robią nadprodukcję, by potem wprowadzić lockdown. Obserwując branżowe portale można przypuszczać, że w połowie stycznia spokojnie wrócimy. Przecież to nie Adient nie wymyślił, że musimy w soboty chodzić. Oni jedynie znaleźli sposób by jak najmniej zapłacić za godziny nadliczbowe...

E..
@Q

Z skąd ta informacja że w grudniu będzie zamknięte do grudnia to tu ludzie nie wytrzymają bonilez można mieć taki (usunięte przez administratora).Ps .szczere współczucia dla lini ne 2 bo jak widzę to tam dopiero się dzieje zero poszanowania dla ludzi tylko 8 godz.zapierdziel bez wytchnienia .

Marika
@E..

Ty nic nie kumasz koniec roboty ta z hr mi mówiła może w styczniu masz urlop albo na bezpłatny może pyta Jakuba

Praca..
@E..

No szczęście nie pracuje na lini nr.2 ale rzeczywiście mogę potwierdzić że ludzie tam pracujący mają czysty zapierdziel. Przechodząc tam tylko widzę co się tam dziennie dzieje czysta masakra 8 godz zapiepsz na maksa nadgodziny soboty ciekawe ile można wytrzymać.

kkk

jaki jest system pracy ? Wiem że trzy zmiany ale czy nocka , południe i ranka czy od ranki południe ,nocka?

Pomocny
@kkk

3>2>1, nocka>popołudniówka>ranka

Gohst

Drogie koleżanki z pracy jeśli jest ktoras z Was w potrzebie to zostawcie na siebie jakis namiar.

G

Telenowela adient

Wiwienne

Oj ludzie ludzie jak was wszystko boli aż śmiać mi się chce. Ten zły, ta zła, ta za piękna, ta za bogata, ta ma za fajnego chłopa, ta ma względy u kierownika, ten bimba robotę, ten ma laske na zmianie, ten większa stawkę, ten najebany przyszedł, ta to flirciara. Jeśli wasze życie jest aż tak zle i daremne to weźcie coś zmieńcie aby polepszyć standard a możecie zacząć od zmiany pracy np bo im bardziej będziecie komuś zazdrościć tym większa gorycz będzie w was samych. A negatywne emocje odbijają się na zdrowiu i organizmie. Pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych. Odnajdźcie swoje szczęście ;)

Blue
@Wiwienne

Brawo????zamiast polepszyć współpracę to przez takich zawistników i sfustrowańców którzy karmią się negatywnymi informacjami, obrabianiem (usunięte przez administratora) i wynajdowaniem powodów do utyskiwania i biadolenia... atmosfery nie polepszymy . Myślę że zamiast kierować emocje negatywne do współpracowników zacznijmy patrzeć na swoje pozytywy ...które zapewne w warunkach pracy nie znajdziemy ale możemy własnym szacunkiem. Pozdrawiam.

On

Piszcie co jeszcze się dzieje ciekawego u was na zmianach bo widzę ze wiele info mnie omija. A Adient lepszy od telenoweli.

Grzegorz K

Pracowałem w Adient i wynik robią ludzie, atmosfera i zaangażowanie oraz szanowanie pracownika. Każdy jest ważny, to trzeba sobie zapamiętać, każde stanowisko jest ważne.

@Grzegorz K

Zgadzam sie .ale w Adient nie ma sie szacunku dla nikogo .w Adient Zory .W Siemianowicach Bieruniu jest kultura .zwiazku poszaniwanie praw ludzich a tu jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Ona

a co to? nasze gorsze? tylko trzeba obserwować kto lubi poflirtować i jest taka jedna.

Michal
@Ona

Gadaj kto hehe

@Michal

dziś w internecie jest opisywany przypadek Sylwii Madeńskiej którą porzucił facet bo musiał ją od innych "odklejać". tak to masz z kobietami. Ja wiem ze każdy normalny facet lubi mieć kobietę dla siebie a jak ona zaczyna ze wszystkimi to musi się liczyć z najgorszym.

Byly
@Grzegorz K

Najgorsza corpo w jakiej pracowalem

Marynarz

Co sądzicie o związkach w pracy ? Kierownik i jego dziewczyna operator, to nie przystoi jak można płacić premie swojej lasce jedna z par powinna zostać rozdzielona o nie chodzi tu o zazdrość tylko o piep...na sprawiedliwość

@Marynarz

Już ten temat był tu poruszany i również był tekst ze to zazdrość bo naprawdę jest czego zazdrosic .miłość sie rozpadnie jak te wielkie pary porozdzielaja a szkoda by było nieprawdaż .

Pracownik miesiaca

W czasie przerwy mozesz robic co chcesz .j(usunięte przez administratora)

Bezdomny

Do pani Uli z rtk2 powinna dołączyć pani Aneta z rtk3 Tim lider który zaczyna traktować ludzi jak Ula myśli że wszystko jej wolno bo jest wyżej od kogoś a prawda jest taka że kobieta ma brak pojęcia o wszystkim, życie prywatne przynosi do pracy, ostatnio przyszła nawet tzw wczorajsza waliło od niej wódą i myślała że nikt tego nie czuje i widzi

Koko
@Bezdomny

Myślę że już niedługo tl Aneta podzieli los Uli! Jeżeli będzie się tak zachowywać jak do tej pory to pujdzie w jej ślady! Jak ja szanować jak ona za grosz niema szacunku do swoich pracowników!A tak wogole to co to za Tl jak nic dobrze zrobić nie umie,zakręcona jak tampon w (usunięte przez administratora)

Swietłana
@Bezdomny

Oj zazdrość cię zżera. Ula ma urodę, klasę i kase i wiele babsztyli z Adient aż w oczy to kuje. Tam jak siema większe powodzenie albo jest się atrakcyjniejsza od innych to inne laski aż zębami zgrzytaja z zazdrości.

@Swietłana

Kasę to może i ma! A klasę pokazała będąc Tl????

@Swietłana

Co ona ma klasę haha pokazała swoją klasę a jak zdegradowali to uciekła na inną zmianę. Haha dobre sobie klasa

Klopsy
@Yes

Zdegradowali ja za to ze opierniczyla tą laske co kozy z nosa jadła? O co tam chodziło?

@Klopsy

Ula to sobie akurat zbierała i w końcu nazbierała nie tylko za to jak potraktowała tamta dziewczynę ale wiele innych osób

Teneco

Hej. Ja juz w adient nie pracuje. Mam teraz przyjemnosc pracować w teneco i bardzo sie ciesze. Płacą nam za nadgodziny 100% pracownicy dostali podwyzki nikt nie zmusza do pracy w weekendy. W adiencie robilo sie coraz gorzej...

@Teneco

Prawda jest coraz gorzej i lepiej już chyba nie będzie☹️Masakra a było tak fajnie jak się człowiek zatrudniał a teraz jak najszybciej szukać nowej pracy i uciekać☹️

@Teneco

Tylko Adient nie placi na slasku

@Pracownik miesiaca

Nie placi stary bo wykaze oszczednosci jwmu wpadnie do kieszeni 300 000 premii rocznej a wy robicie za nsgrode za przyjcie nz nocke w sobote hehe .Ludzie ale wy jestescie ....

Przemek

Może słyszał ktoś czy firma jest teraz zainteresowana zatrudnieniem kogoś do pracy?

Ziom
@Przemek

Nie polecam. Poszukaj sobie lepszej pracy a wybor jesli chodzi o Żory to jest spory i przyjecia są. W adiencie oszukują, zmuszają do pracy w soboty za darmo!! Wgl nie szanują swoich pracownikow. Mam wielu znajomych którzy pracują w różnych fabrykach w Żorach i wszędzie płacą nadgodziny tylko jak zwykle adient okrada swoich pracowników. p.s zeby nie bylo ja juz tutaj od niedawna nie pracuje ;) mam teraz lepiej płatną prace i dużo lżejszą takze zachecam wszystkich uciekajcie z tego obozu pracy, naprawde jest w czym wybierac. Pozdrawiam wszystkich moich znajomych z adienta, wiecie kto ;)

@Ziom

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

darmowesoboty
@Marek

Wszędzie dobrze gdzie płacą za robote, a nie jak w (usunięte przez administratora)adiencie (usunięte przez administratora) co najmniej do końca roku soboty za darmo, ale nie ma co narzekać. Na robotę się nie narzeka - robotę się zmienia

@darmowesoboty

I co ? Nie dość ze płaca premia za soboty to jeszcze dni wolnego ? 3 soboty 100% ok 812 zł. 3 soboty 600 zł + 3 dni do wybrania. Co lepsze jak nie ma urlopu a szykuje się dłuższy postój na święta ? ;))

@Marek

Jestes oplacany przez dyrekcje by taka propagande szerzyc ? Ludzia sie nalezy by zarabiali za ciezka prace .te nsgrody niech sobie Lipiec i Grzecicka (usunięte przez administratora) wsadzi

Amazon
@Przemek

Dostaniesz 16pln zapraszamy naiwniakow.Ja ide do Amazon mam umowe juz na 24pln za 1h .Zostana (usunięte przez administratora) i kobiety gdzie faceci ich pracuja w JSW i ida do Adientb by dorobic na waciki

@Przemek

Tak j .szukaja magazynierow .nikt tam nie chce robic za smiszna kase .

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Foam Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 205, z czego 23 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adient Foam Poland Sp. z o.o.