Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Terefere

A co myślicie o LT?

Nowa

Mam propozycję pracy na kontroli jakości. Na jakie zarobki imkzna liczyć, jak ogólnej wygląda praca? Warto?

Ilona
@Nowa

Hej, pytasz bo wystawili jakąś ofertę teraz? Tak chciałam tylko dopytać :)

Nowa
@Ilona

Tak, dostałam dopiero co propozycję, ale rotacja mnie przeraża trochę....

Agata
@Nowa

I ja aktualnie sytuacja? Bo to że rotacja to może jeszcze nie powód do strachu? :/

Pracus
@Nowa

Zarobki są marne a praca przy chemii także ze swojej strony polecam chwile poczekać bo na początku przyszłego roku otwierają eko okna w wodzisławiu zarobki dużo wieksze, podwójne premie uznaniowe a po przepracowaniu roku 7 tysięcy premii na swieta, transport za free. Mysle ze duzo z nas sie tam spotka ;) pozdrawiam

Haha
@Pracus

A ty myślisz, że w eko będą na was czekać, znajoma tam pracuje i na otwarcie ma być zatrudnionych 1000 osób, większość przechodzi z Kornic i na początku tylko po pare osób będą przyjmować docelowo ma tam pracować 3 tys pracowników ale zanim się to rozkręci to trochę minie. Z tego co mi wiadomo to pół Rybnika chce tam przejść, moja dobra rada jeśli chcesz pracować w eko to przenieś się jak najszybciej, zarobki tam mają zarąbiste raz tyle ile tu ( widziałam pasek na własne oczy ) i praca dużo lżejsza a jeśli trafisz na gorszy dział to przynajmniej będziesz wiedział za co pracujesz, ja sama czekam na telefon

Dokładnie
@Haha

Coraz więcej naszych koleżanek tam pracuje, wystarczy ich zapytać czy polecają pracę w eko

Eko okna polecam
@Dokładnie

Oczywiście w eko oknach zarobisz 2 razy więcej + premie .Jak otworzą Wodzisław to firmy w okolicy dostaną po (usunięte przez administratora)

Tak
@Eko okna polecam

A będą zarabiać jeszcze więcej są już banery prawie 4000 na start

Pracus
@Haha

To dzieki za info jutro zloze cv jednak zarobic okolo 5tys i jeszcze transport do pracy zapewniony gdzie miesiecznie wydaje na paliwo okolo 400zl to nie ma co zwlekać. Mam nadzieje ze sie dostane do wodzislawia ;)

Captain

Jak sie nie podoba praca to wypad, wy robicie na nasze konto to my mamy premie zxa wyniki, wy musicie tylko robic a my jako wasi teamleaderzy i przelozeni mamy dodatkowe premie za wykon !!! Wy macie robic i nic nie gadac ! jak sie nie podoba to do widzenia !

Tak!
@Captain

Dokładnie, roboty wszędzie pełno trzeba poszukać a nie narzekać. Siła Cię nikt nie trzyma - nie pasuje to wyjazd !

Klaudia
@Captain

No chyba się posikam ???? adient bardziej na psy zejść już nie może a ten post idealnie to pokazuje.

@Captain

Ciekawe kto takie bzdury pisze. Liderzy maja taka sama premie jak każdy operator

Hmmm

Co za głupoty piszesz.

Tomi
@Captain

Takich ludzi to nawet określenie człowiekiem a nawet (usunięte przez administratora)jest zbyt wielkim słowem ,a zatem patrząc jacy nie mam określenia jak ich nazwać nami kierują to wiem że ta firma nie ma przyszłości bo gdy nie szanuje się pracownika to pracownik nie szanuje pracy

Abc
@Tomi

Jak to nie wiecie jak nazywac swoich poganiaczy ??? Przeciez to - kapitan bomba - pawian lub brajanek ( mozna zamiennie) - żeluś I kto tam jeszcze jest ? zapomnialem. Reszta poszla zgodnie z haslem przewodnim jedna droga ad i end. Szkoda tylko Darka, Kamila zwierza mozna poświecic.

Michnik
@Abc

To kogo można poświecić? Brak interpunkcji (kapitan jakbyś nie wiedział co to przeczytaj w Google).

@Michnik

No zwierza. Szkoda Darka i Kamila

To ty
@Michał

Każdego szkoda się rozczulacie jsk by świat się zawalił

Majk
@To ty

Może nie każdego, nie czarujmy się

@Captain

Ile ci dali podwyzki za ten wysryw marny trollu? ???? i tak nie licz ze zostaniesz kierownikiem za swoje wlazidupstwo ew otrzymasz uscisk dloni prezesa, bo tak konczà dupolizy ????

Alexbro

Utkaj sie

123x

siemankooo słyszeliście cos o 4-brygadówce w adiencie ??

Pracownik Produkcji

rozpoczonc prace od zaraz ,

wasza produkcja szanuje ichcialbym sie przyjonc na stanowiku pracownik produkcji,na systemie zmianowej oraz z orzeczeniem aktualnym kture mam , kolarczyk grzegorz muj numer telefonu 727406334,

Była

Czesc, zwolnilam sie jakis czas temu teraz pracuje w jednej z żorskich fabryk i powiem wam szczerze porównując te dwie firmy to niebo a piekło naprawde! głownie chodzi mi o wykonywaną prace, w adiencie to jest zapie***l na kazdym stanowisku, wieczny brak ludzi, bieganie, rozgardiasz, bałagan, brak organizacji, praca cieżka, męcząca i monotonna nie warta tych pieniędzy!!! Teraz mam prace spokojną w dużo lepszych warunkach, bez tego smrodu i tej chemii, do ubikacji mam czas isc kiedy chce i ile razy potrzebuje a nie kiedy mi ktos pozwoli! Jesli chodzi o pieniądze to 2zl wieksza stawka i 150 zl wiecej premii do tego dochodzi duzo lepszy socjal tzn premie swiateczne, bony itp. kierownictwo rowniez na plus. Pozdrawiam was serdecznie

Ola
@Była

Hej a mogłabyś napisać jaka to firma i czy są przyjęcia? Właśnie myślę o tym aby odejść z Adientu .

Agnieszka
@Była

A jeśli mogę zapytać co to za firma gdzie pani pracuje teraz ????

Zadowolony

Zgadzam się .znam Adient

Irena
@Była

mozesz napisac cos o socjalu w Adient ? czego wg ciebie brakuje ze piszesz ze teraz masz lepiej ?

@Irena

Nie wiem co sie dzieje z pieniędzmi z socjalnego ktore są sciagane z naszych wypłat... Gdzie są te pieniądze? Kiedyś były organizowane wycieczki 2-dniowe w góry, family day, wigilijka, spotkania integracyjne itp. a teraz ludzi jest wiecej czyli budżet socjalny jest wiekszy a nic nie organizują. Gdzie są te pieniądze? Panie prezesie związkow prosze zapytać włodarzy co sie dzieje z tymi pieniedzmi!

@Była

Możesz mi poleć tą firmę ? Bo bardzo szukam pracy ale sprawdzonej

Myszka
@Była

Można wiedzieć gdzie pracujesz ??

A wiesz czemu zaszły nagle takie zmiany? Szefostwo się zmieniło, czy o co chodzi?

Mimi
@Była

Też szukam pracy to gdzie teraz pracujesz

Gdzie teraz pracujesz ?

Aga

Gdzie znalazłaś prace?

Robert

Powiedzcie mi czym straszy góra ze jak coś jest nie tak to kierownicy i UR biegają jakby zakład się palił żeby jak najszybciej wznowić produkcje? Rozumiem ze każda minuta to straty ale takiego cyrku jeszcze nie widziałem

@Robert

Dokładnie, tez mam takie zdanie. Czy Panowie są zastraszani brakiem premii?

Yes

Nadal, szkoda słów na nich

Nadal po staremu

Pan ….. jest takie coś jak Karma i tego mu życzę.

Majtek
@Nadal po staremu

Kogo?

I jak po spotkaniu? Chcieliśmy 4zł podwyżki i mamy 0zł. Do tego jakaś kolejna premia z niemożliwymi do spełnienia warunkami. I oni dalej nie wiedzą dlaczego tyle ludzi odchodzi. Wyzysk tak, dać coś więcej nie...

Kamil

Normalne. To przykre że dajecie z siebie robić wołów za 2600 netto :(

Produkcja
@Kamil

No przykre, podobno na spotkaniu o 22 kierownictwo podwinęło ogony po tym jak naczelny szowinista dał im do pieca. Prawda to?

Majk
@Produkcja

Tzn ?

Felip

Jak się chce i jest się zaangażowanym to i na podwyżkę przychodzi czas, ja nie narzekam

Helena
@Felip

Czyli podwyżkę można dostać za odpowiednią pracę? :) I niekoniecznie trzeba się prosić? Czy są jakieś "wytyczne"?

Hehehe
@Felip

Błagam cię tutaj tak dobre osoby odeszły bo żałowali im 2 złotych, nie rozśmieszaj mnie

Erteki
@Helena

Trzeba się prosić, nie doceniają pracowników którzy na nich pracują, stawki bardzo niskie aż śmieszne, praca ciężka ponad ludzkie siły, nie polecam

mom
@Kamil

serio 2600 zł ? hahah to prawie min krajowa

gość
@mom

witam. jakie na początek są stawki brutto na produkcji dla nowego pracownika bo rozważam przyjęcie sie.

Miska ryżu

Oferują 19 zł brutto na godzinę, jak myślicie kogo oni szukają za taką stawkę?

moze przyszły

siemka możecie cos wiecej powiedzieć jak wyglada praca zarobki atmosfera bo planuje wyslac cv na technika procesu??

Antek

Takie piekne dziewczyny pracują w tej zasyfialej firmie, kobiety za jedna noc z ułożonym mężczyzna zarobicie więcej niż przez pół roku w Adient

fsv

Bardzo bardzo bardzo marne zarobki firma proponuje odrealnione... na stanowisko technik procesu - myslalem ze z krzesla spadne

Zniesmaczony były pracownik

Nie jestem typem osoby który wylewa żale, ale uważam że to mój obowiązek ostrzec innych przed tą firmą, a w szczególności kadrą zarządzającą. W trakcie trwania umowy byłem zapewniany, że jest dla mnie miejsce i nie muszę się martwić. Parę dni przed końcem, zostałem poinformowany, że "no cóż takie życie" i mam sobie szukać pracy, pomimo wczesniejszych ustaleń i zapewnień. Po paru miesiącach dostawałem telefony że to była pomyłka i jestem potrzebny, wtedy były ciężkie czasy covidowe i teraz jest praca. Oczywiście na lepszych warunkach i z pewną umową. Byłem na kilku rozmowach, wszystko pięknie ustalone. Kilkanaście dni przed planowanym powrotem, urwał się kontakt. Ciągłe zbywanie i olewanie frazesami typu "nie mogę teraz nic powiedzieć, w piątek będzie informacja". Dla zarządu człowiek jest tylko komórką w Excelu, kadra zarządzająca często jest niekompetentna i ciągła presja. Nie warto trącić zdrowia.

A ostrzegałem
@Zniesmaczony były pracownik

A czy ja Ci nie mówiłem że tak bedzie ? Raz cie wydymali to i drugi raz to zrobią. Nie ma sie co martwic teraz w gliwicach pracujesz, bedzie dobrze

yarek
@Zniesmaczony były pracownik

niezłe chamstwo jezeli to prawda Zadna szanujaca sie firma tak nie robi

yarek

Mialem tam zaczac prace jako technik ale jak czytam te wasze opinie o tej firmie to sobie daruje Wybor jest

????

Ludzie wy tak na serio? Na portalach typu OLX czy pracuj.pl jest od ???? ogłoszeń. Na pytanie co wam da nowa praca nikt wam do końca prawdy nie powie. Zapytajcie mnie lub znajomych którzy się zwolnili (tylko nie tu). Napiszcie do nich lub zadzwońcie. Nie pracuje tu od jakiegoś czasu ale po filmach i zdjęciach od ludzi którzy tu pracują widzę że dobrze to tam raczej nie będzie. Maszyny się sypia bo remontów nie robią. A używacie toksycznej chemi. Tempo pracy i nadgodziny dalej są norma (mam nawet wrażenie że wzrosło). Ogólnie rzecz biorąc od firmy która dekadę temu była w czołówce najlepszych zakładów w Żorach spadła na samo dno i jest w mule po kolana. Szczerze to powinni pozbyć się połowy projektów typu low runer oczyścić magazyn z całego tego badziewia i skupić się na high runer. Można wtedy normalnie zaplanować produkcję, opanować jakość. Oni wola zwozic kolejne formy nowe projekty. Nic nie jest dopracowane bo jest tego już obecnie za dużo. Z linii wychodzi (usunięte przez administratora) a nie dobry produkt. Inż. jakości nie potrafią przepchnąć u klienta pewnych defektów w wyrobie gotowym i wiecznie tonięcie w naprawach.

Najk

Hej, Napisze Wam jak to wyglada od mojej strony. 8 lat temu kiedy zaczynałem prace w ADIENT firma była poukładana, ludzie nie skłóceni, pieniądze konkurencyjne na tle innych firm. Dziś to jedna wielka dziura. Kasa mała, ludzie skłóceni( przez koordynatorów i liderów- wprowadzają zła atmosferę), kadra menadżerska nie ogarnia wcale. Jest mi bardzo szkoda pracowników którzy tak jeszcze tkwią z nadzieja ze będzie lepiej.

Emilia
@Najk

Racja, nie będzie lepiej. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej pod każdym względem. Wysiadam …

Klaun

Kto w adiencie pracuje ten się w cyrku nie śmieje…

Wiktoria

Idę jutro pierwszy dzień jako kontroler jakości ktoś ma jakieś doświadczenie z tym stanowiskiem i coś powie więcej ?

Pracownik cyrku

Ze zmiany 3c zwolniła sie najbardziej ogarnięta osoba z podmontażu, gratulacje dla kadry zarządzającej że odchodzą doświadczone i wyszkolone osoby!

Prosukcja
@Pracownik cyrku

Dzisiaj się zwolniła? Bo nie wiem nie moja zmiana. Podwyżki byly wczoraj przeciez tak duze... Podobno jakas imba byla na spotkaniu o 22?

fdfd

Agnieszka ? :O

@fdfd

Tak

Iwona
@Pracownik cyrku

Kurczę a to co takiego u was się dzieje że takie kompetentne osoby się zwalniają? :/

@Iwona

Nic sie nie dzieje poprostu gdzieś indziej płacą lepiej

Halina
@Pracownik cyrku

A wiesz może z jakiego powodu się zwolniła?

@Halina

Pracownik z takim długim stażem i perfekcja na swoim stanowisku który nie jest doceniany i odpowiednio motywowany wkoncu idzie po rozum do głowy i sam odchodzi!Wiem że ciężko podjąć taka decyzje bo człowiek przyzwyczajony i z ludźmi zrzyty no ale niestety ileż można dlatego dobrzy pracownicy sami się zwalniają a Góra ma to gdzieś woli zatrudnić nowych którzy sami po jednym dniu odchodzą!

Mery
@Iwona

Co za pytanie czemu ??Stawka niska bardzo niska są firmy w których na początek daja WIECEJ.Brak szacunku dla pracownika.Mydla nam oczy dodatkowymi premiami a ludzie wiedzą jak tu wyglądają premie więc wola mieć więcej na godzinę na co nie można liczyć .

Jula

Wszystkie księżniczki niech się zwolnią od razu robić nie na komu

On
@Jula

Za tą jałomużne i tak te księżniczki długo wytrzymały, ja tylko jednej nie mogę przeboleć z 3, fajna dziewczyna szkoda, że odeszła, i nadal będą odchodzić bo nie szanujecie swoich pracowników.

Marian
@On

Tylko której bo kilka poszło

Hmmm
@Marian

Napewno nie szkoda żadnej nowej bo i tak pożytku z nich nie było

Kama
@On

A której Ci szkoda że odeszla???? Ostatnio same fajne odchodzą z którymi mimo nawału pracy zawsze było wesoło ????

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Foam Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 205, z czego 23 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adient Foam Poland Sp. z o.o.