Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

były_keiperowiec

Hmmmm... widzę, że w tej firmie po staremu. Ja osobiście rozstałem się z tym zakładem dość dawno temu i nie żałuję tej decyzji. Dziś, żal mi tylko lat, które tam spędziłem. Brak jasnej ścieżki awansu, niskie zarobki i fatalna atmosfera. Nie wiem jak dzisiaj, ale czytając ostatnie posty śmiem twierdzić, że jest podobnie albo gorzej. Wytrwałości życzę i alternatywy.

HIER

Praca-nadludzka 6-7 dni lub 4 bryg.Ciasno w szatniach,brudno,smierdzaco.Motto------ZAP...AJ I NIC NIE GADAJ BO NA TWE MIEJSCA JEST 5 OSÓB !

Cocojambo

Za moich czasów był to jeszcze Keiper/Keiper a nie Keiper/JCI. W porównaniu z następnymi firmami do których przyszło mi trafić, to naprawdę był raj!

Zgadza się
@Cocojambo

Keiper to był Keiper - było całkiem inaczej. Pracowałem z uśmiechem na twarzy.

ktoś

Zero możliwości awansu,robią z ludzi P.O. i to jest wszystko na co można liczyć

Kupon
@ktoś

wielkie brawa dla osoby,która odważyła się opisać locka . Z pewnością to cała prawda,o brygadzistach i mistrzach. Dobra rada ,jak macie takie problemy idźcie z tym wyżej i nie dajcie się zastraszać. Powodzenia.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Haha

Nikomu nie poleciłbym pracy w tym ekhm "zakładzie". - kadra zarzadzajaca (brygadzisci + mistrzowie produkcji) to tak zwane "scierwo nad scierwami"; kompletne nieuki na stanowiskach, z tad tez wynikajace nieporozumienia, podejmowanie "durnych" decyzji. Co z tego jak jeden z mistrzow bedzie chcial dobrze ale cala reszta idiotow poprostu nie bedzie rozumiala tego co sie do nich mowi? - druga kwestia, "konfidenci", wszedzie ich pelno i wcale sie z tym nie kryja. Po urlopie sie zwalniam, panowie "przelozeni", pamietajcie, ze poza praca tez sie mozna spotkac, naprzyklad w miescie - wtedy sobie "pozarzadzamy".

kpiarz
@Haha

Warana z Komodo nikt i nic nie pobije. The best of the best.

szaran

Co tu pisac o problemach itp ,skoro i tak tym sie zarzadzajacy nie przejmuja,Wazna jest wlasna kabza,Szuka sie oszczednosci wszedzie ,ale nie tam gdzie by nalezalo,Gdyby tak decydentom zachcialo sie ruszyc zza biurek i popatrzec, to by zobaczyli ile mozna byloby zaoszczedzic np wprowadzajac firmy zewnetrzne do wykonywania pewnych prac,Inne firmy w miescie juz od dawna to rozwiazanie stosuja i sa bardzo zadowolone,

jjj

Keiper/JCI to istna kraina szczesliwości,ludzie są tutaj jedna wielką rodziną,wszyscy sie kochaja i szanują.Praca w sobote jest czystą przyjemnością.Polecenia słuzbowe,a kto o nich słyszał w naszej cudownej firmie. Zarobki bardzo dobre,mistrzowie i brygadzisci są wyrozumiali,koleżenscy.Praca jest lekka łatwa i przyjemna,człowiek wraca do domu z takim niedosytem,że moze za krótko 8 godzin pracy,może 10 było by oK. SIELANKA MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCA.

dżony
@jjj

Miąc ostatnie 10 PLN marze, by znaleźć inną prace, mimo tak fantastycznej atmosfery.

jeden z was

zdenerwowany Z Twojego postu logicznie wynika, że w zakładzie była jedna wielka k..., a nie jedno wielkie k...stwo. Łączę się w bólu z Twoimi dziećmi, ale to nie znaczy, że możesz bezkarnie szkalować każdą piędź ziemi, po której stąpała Twoja niewierna małżonka. Myśl co piszesz.

widzę co się dzieje
@jeden z was

Ciebie to nie dotyczy to łatwo Tobie mówić......

:(:(
@jeden z was

Kolego......, tam już nie jedno małżeństwo się rozpadło w tym zakładzie.

lll
@:(:(

(usunięte przez administratora) same głupoty to wina zakładu ze zony czy mezowie wala sie po kontach ? bo nie wiem o co tu chodzi piszczie w koncu cos o zakładzie pracy problemach premiach a nie o gownach ale tu juz nikt nic powaznego nie napisze

pracownik 2589
@widzę co się dzieje

Po kilku latach pracy w tej firmie mogę napisać trochę o wadach i zaletach. Zaczynając od zalet:jak na brzeskie warunki płacą nie najgorzej.Na pewno można polecić osobą które szybko potrzebują pracy. Jeśli chodzi o wady to wydaje mi się ,że największą wadą kipera jest system awansów oparty chyba na zasadach z PRL-u. Jeśli ktoś się kumpluje z przełożonym to zaraz awansuje. Nie jest tak w każdym przypadku ale jest sporo takich. I takim oto sposobem mamy brygadzistkę na spawalni która po 6 latach nie potrafi przezbroić maszyny ani usunąć prostej awarii .Jest nie kulturalna przeklina do pracowników, nie potrafi obliczyć planu i uwielbia osoby które donoszą na innych pracowników o kocha wręcz podwładnych którzy wykonują pewne prace za nią .Mieliśmy i mamy mistrzów którzy nie znają dobrze Polskiego nie mówiąc już o innym języku. Najgorsze jest to ,że za równo mistrzowie jak i brygadziści nie znaj kodeksu pracy i przepisów .Podsumowując gdyby ktoś porządnie zabrał się za organizację pracy w tym zakładzie było by całkiem nie źle.

zdenerwowany...

W tym zakładzie jest jedno wielkie k...stwo, taki jeden J.B. zozpieprzył mi rodzinę. Ja sobie z tym poradzę ale moje dzieci BARDZO cierpią :(. Gość ma pozamiatane :)

zainteresowa

wiecie w jakiej wielkosci beda bony w tym roku, tzn. karty przedplacone?

karo

W świebodzinie nic sie nie pisze,bo kazdy wpis jest usuwany.Opinii nie ma zadnych,gdyz pozytywnych brak,a negatywne zaraz usuwaja.

daro85

Dno zabieraja premie bo maszyny sie sypia stary zlom polecenia sluzbowe na sobote dzien za dzien do odbioru tylko ,ze nawet nie pozwalaja odebrac jak nam pasuje tylko jak gorze pasuje a premia jest tylko do piatku do 22 wiec po co mamy przychodzic w soboty? (usunięte przez administratora)

robol

Cenzor zostawia ironiczny moj wpis a kasuje powazne.Ludzie nie piszcie. Na tym forum cenzura jak za komuny

robol

Pozdrowienia dla cenzorow.,,cudowne kierownictwo z zatroskaniem pochylajace glowe i myslace jak nam pomoc robolom.Atmosfera wspaniala,kochamy sie wszyscy.Po prostu ,,RAJ,,

Harek

rób swoje z nikim nie gadaj a nikt sie nie przyczepi. (usunięte przez administratora)

nick

Miałem iść na rozmowę do waszej firmy ( do biura) ale po przeczytaniu opinii mam duuuże wątpliwości. Co się rzuca od razu w oczy to ta nienawiść biura do produkcji i produkcji do biura. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

gość

a co tu tak cicho?

japier.....

@Taki ktoś: To idź popracuj na dokach, jak Ci za gorąco.

Taki ktoś

A ja mam takie pytanie-wiele się mówi o oszczędnościach ,gasimy niepotrzebne żarówki i.t.p.ale dlaczego nikt się nie zastanowi nad tym ile pieniędzy wyrzucamy za nadmierne ogrzewanie na halach.Przecież jest tak gorąco że pracownicy na produkcji bardziej są zmęczeni gorączką niż samą pracą ...Na hali jest ok25stopni a naprawdę wystarczy ok.20.Przecież my cały czas jesteśmy w ruchu co dodatkowo nas rozgrzewa.Włączamy wentylatory przez cały rok więc gdzie ta oszczędność.

...k

(usunięte przez administratora) polecam stronę,piszcie,skarżcie się na pracodawców i tzw.przełożonych.

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska