Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

p.g.

taki jeden - 2013-10-05 10:14:32 ...k - 2013-10-04 21:25:37 pip.gov.plNo i??? Co Ci to da?? W firmie wszystko jest robione zgodnie z prawem, z prawem które ustanowili "nasi kochani politycy" więc nie ma co skakać i obwiniać o wszystko pracodawcę, który robi to na co mu pozwolono. No a tak w ogóle to najpierw zapoznaj się z kodeksem pracy a potem wrzucaj takie linki. A na koniec to jak Ci się nie podoba to się zwolnij i poszukaj sobie lepszego pracodawcy w Świebodzinie/ Skarbimierzu Po to jest PIP by kwestie sporne rozstrzygał,tłumaczył.To nie zawsze musi byc donos czy skarga wystarczy zapytanie.Zatem dzwoncie,piszcie ,pytajcie,zaskarżajcie,oni tam od tego tam są i biora za to pensje z naszych podatków.Co do Kodeksu Pracy,tam jest tyle zmian,że tylko prawnik to ogarnie i zinterpretuje właściwie.

taki jeden

oż-w-morde

p.g. - 2013-09-26 10:37:41 Podobno piątki mają byc wolne w skarbimierzu,wie ktoś coś?Pytaj na linku Skarbimierz - rozgarnięty inaczej.

p.g.

Podobno piątki mają byc wolne w skarbimierzu,wie ktoś coś?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
...k

(usunięte przez administratora) taką pracę(usunięte przez administratora) pracodawców.Jedzmy wszyscy za granice,Holandia,Niemcy, niech sobie sami zasuwają z biura za te marne nieco 2 tysie,albo niech przenosza produkcje do Rumunii czy gdziekolwiek.

?

W odniesieniu do ostatnich protestów związkowych w Warszawie mam takie pytania. Czy nasze związki zawodowe robią coś(mam wrazenie że nic) z umowami śmieciowymi bo takie nowi dostają,brakiem premii przez 3 mies.bo nowoprzyjęci tak maja.A dlaczego mająa nie miec premii chocby czesciowej skoro niekiedy robia więcej niż i sa bardziej dyspozycyjni ''starzy pracownicy''. Pozdrawiam

taki jeden

xxx - 2013-09-14 23:30:03 Tylko mowa o jednym dziale ciągle a może tak A1 Na początek (usunięte przez administratora) Tu niby za ludźmi z produkcji a u góry inna gadka ale w planach są nowe projekty to pewnie i nowy mistrz będzie potrzebny a co w rodzinie to nie zginie brat pomoże! (usunięte przez administratora) ma za to swoich pupilków co widać po ocenach i kto może postać i pogadać i z kim się chodzi na kawke najlepsza koleżanka awansowała wyżej no cóż mąż pomógł Ale dla działu to i lepiej bo i tak pół zmiany przegadała Moze narazie tyle a może jeszcze uważajcie koledzy i koleżanki na(usunięte przez administratora) To pierwszy kapuś na A1 cdn.żal ci tyłek ściska, że ktoś awansował, a ty cieniasie nadal jak ta szara myszka musisz tyrać przy robocie. He he, nie umiesz się ustawić to (usunięte przez administratora)

Przemądrala

A co tam na Skarbimierzu słychac,cisza taka czy lud pracujący cicho siedzi ze strachu...

xxx

Tylko mowa o jednym dziale ciągle a może tak A1 Na początek (usunięte przez administratora). Tu niby za ludźmi z produkcji a u góry inna gadka ale w planach są nowe projekty to pewnie i nowy mistrz będzie potrzebny a co w rodzinie to nie zginie brat pomoże! (usunięte przez administratora) ma za to swoich pupilków co widać po ocenach i kto może postać i pogadać i z kim się chodzi na kawke najlepsza koleżanka awansowała wyżej no cóż mąż pomógł Ale dla działu to i lepiej bo i tak pół zmiany przegadała Moze narazie tyle a może jeszcze uważajcie koledzy i koleżanki na (usunięte przez administratora)

Przemądrala

Donosiki, donosy na współpracowników,kolegów to takie brzydkie polskie nawyki.A na pracodawcę to już nikt nie skarży,a należałoby im się ....zapomniałem,kredyty,czynsz itp.Jeszcze zwolnią...

Przemądrala

Cyt.''(usunięte przez administratora)'' Skoro tzw,duży cudzysłów''kadra'' nie szanuje robotników to tym samym nie szanuje i siebie.To oczywista prawda.Z dziada pana nie będzie. Pozdrawiam Skarbimierz

KtosieK

Ta firma już dawno się stoczyła na samo dno.Ludzi poniżają,czyt.fizycznych

pracuje

jfjffj - 2013-08-25 10:40:04 po tym co sie stalo (usunięte przez administratora) i reszta z gory powinni dostac porzadnie po dupie, zeby do takiej sytuacji doszlo bez udzielenia pomocy ,to sa kpiny czy wiadomo o bylo przyczyna ?

Moloch

Dzięki za link, ja już swój raport złożyłem. Szkoda że musimy wybrać jedno z czterech zagadnień ale po wybraniu zjeżdzamy na sam dół i możemy wpisać swoje uwagi, typu info o ostanim incydencie, układach kolesiowskich, to że dybiemy po 12h bo zachciało się wykazać że zejdziemy na dwie zmiany, o pogłoskach nowej premii, o super stołówce z puszczy o wszystkim co nas denerwuje i cieszy, po raz pierwszy czułem ulge ze mogę rozpisać się licząc na to że ktoś sprawdzi moje info i coś z tym zrobi.

pracownik fiz

nikt nie beknie zamiotą pod dywan ręka rękę myje

koniec_z_mafią

(usunięte przez administratora) Jeżeli byłeś świadkiem zdarzenia i jesteś zbulwersowany zachowaniem przełożonych - pisz!

ktos

zapowiada sie gruba afera ,i napewno gora za to beknie oby w koncu byla sprawiedliwosc w tym zakladzie bo jak narazie jest wojna ...(usunięte przez administratora) to doczego doszlo

jfjffj

po tym co sie stalo (usunięte przez administratora)i reszta z gory powinni dostac porzadnie po dupie, zeby do takiej sytuacji doszlo bez udzielenia pomocy ,to sa kpiny

Imbus

Nawet jak byście chcieli zaprotestować teraz to nie macie do protestu prawa bo dawno temu już się sprzedaliście jak majstrowie brygadziści i reszta śmieci z biur już zawsze będziecie robolami bez żadnych ludzkich przymiotów.:-)Keiper rządzi czy jak tam nas teraz zwą:-)

jestem w szoku po dzisiejszym dniu ..

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska