Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

harwester

dobrze gadasz.... ciekawe skad te wnioski i chec obrony kadry .. no mniejsza z tym kto do czyjego odbytu aspiruje,,, ludzie sami sie gnojem obrzucacie .. 21 wiek a stworzyliscie sobie oboz.. proste.jak male dzieci a ponoc dorosli ...pokiwaja na was palcem a wy juz kupa.. robilem 2 lata .. wylecialem za upominanie sie o swoje .. proste.. istnieje cos takiego jak honor... a i na marginesie .. istnieje inny swiat oprocz johnsona vel keiper... ale wy na wstepie wzieliscie nie ta pigule raczej .. i znacie ty.lko ten swiat...zycze powodzenia w utrzymywaniu bandy nieudacznikow nie majacych pojecia o relacjach miedzy ludzkich i braku elementarnej wiedzy o kulturalnym postepowaniu z podwladnym.. niestety prostactwo jest nieuleczalne...ale gdyby ktos pytal to sami specjalisci .. smiech na sali ... proponuje staz w zagranicznej firmie... tam jest jasne - produkcja .. bryg.. kier... i klarownie ...bez dupowlazow i wszelkich metow nie douczonych

nie ważne

Ja przepracowałem 3 lata na AMPF na stanowisku monter. Wcale nie narzekałem. Spodobało mi się. Brygadziści [usunięte przez administratora]spoko z nimi można było się dogadać bez żadnych problemów. Zawsze widzieli kto na linii pracuje i dawali wynagrodzenia. Aż do pewnego momentu jak zaczęli wymieniać brygadzistów i mistrzów. Jak bym miał wracać to tylko do tej ekipy z jaką pracowałem wraz z mistrzem i brygadzistami!!!!!!

KtosieK

Nie polecam pracy w skarbimierzu i basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;)

To nie do końca wina majstrów. Wszyscy po nich jedziecie, a przecież oni wykonują tylko polecenia swoich przełożonych. Oni też mają rodziny do wykarmienia. Nastały ciężkie czasy, a w świebodzinie nie ma pracy. Jedyne wyjscie to jechać za granice, naprzykład do holandii i jarać sobie legalne zielsko aaachhh

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
wkurwiony dzieciak

wykorzystywanie ludzi...niech[usunięte przez administratora] ile wlezie. Najważniejsze aby auto wyjechało...od tych norm nawet nie robi sie według instrukcji pracy, bo robiąc według niej norma jest niemożliwa do zrobienia...pracowników mają w (usunięte przez administratora) e tak powiem. Nie zgadzasz sie na niedziele ? no to nagana. [usunięte przez administratora]

XXXXXX

Ten zakład to zyje tylko ukladami jeden majster mądrzejszy od drugiego ciagle jakiesz szkolenia audity a wystarczy popatrzec na szkolenia stanowiskowe na sharanie jak dobrze pamietam szkolenie trenerów było w 2012 a na papierach jest ze szkolili ludzi w 2011 tylu madrych tam u gory i nikt tego nie widzi żałosne A to ze pracujecie 66 godzin w tygodniu to moze czas najwyszy zamiast tu pisac napiscie do inspekcji pracy jedno pismo i sie skonczy wykorzystywanie A tak pozatym gdzie sa zwiazki łysy tylko widocznie dba o swoj tyłek nie o ludzi a gdzie bhp-wiec patrzy tylko zeby sie o cos doczepic bo tylko za to zaklad mu placi widocznie a potem wypadki z przemeczenia ale i tak wina pracownika ten zaklad schodzi na psy dzieki majstrom[usunięte przez administratora]sprawdza daty bo to najlepiej umie [usunięte przez administratora] to tylko porzadki a moze by ich tak do marketu odeslac jeden by sprzatal a drugi date waznosci sprawdzal ha ha ha

hola

Widać że nie rozumiesz zasad działania zakładów produkcyjnych. Produkt musi byc gotowy i koniec. Lepiej przyjść 1 maja do pracy i mieć później 4 dni wolnego niż przychodzić 2 maja, w środku weekendu albo w którąś sobotę...

Olewka

ale_urwał - 2013-04-12 10:35:55 zobaczyć WASZĄ twarz jak [usunięte przez moderatora] siedem dni w tygodniu za 1500 zł - to będzie dopiero BEZCENNE.Najgorszy dział to...SPAWALNIA z brygadzistami [usunięte przez moderatora] To ''wybitni specjaliści'',którym się wydaje że sa niezastąpieni i nie do zwolnienia -ruszenia. Może by tak zrobic rotacje brygadzistą i pozamieniac ich,w końcu sa wszechstronnie uzdolnieni i napewno dadza sobie radę,a jak nie dadza to tylko firma na tym zyska.Taka sugestia [usunięte przez moderatora]

Luciola

Nikt nikogo nie zmusi do pracy 7dni/tyg. Ja widzę i słyszę w starej firmie jak dziadostwo było tak i zostało.Cieszę się,że już tam nie pracuję i żałuję że tam pracowałam.Ciekawe forum jest tez na ''NTO praca keiper skarbimierz''.

dexter

beda zmiany :)

ale_urwał

zobaczyć WASZĄ twarz jak rypiecie siedem dni w tygodniu za 1500 zł - to będzie dopiero BEZCENNE.

antares

Zobaczyć twarz niektórych pseudokierowników -obiboków rownież niektórych mistrzówi ich (usunięte przez administratora)brygadzistów trzymających w ręku dokument zwalniający ich z pracy -BEZCENNE

antares

janosik - 2013-04-03 23:43:57 Zwolnienia powinni zacząć od nierobów mistrzów co niektórzy po ochapie szkołach specjalnych a ich praca polega praktycznie na niczym bo nic nie potrafią tylko kasę biorą co miesiąc za nic jak ich koledzy brygadziści, zero szacunku dla ludzi tylko zastraszanie zwolnieniem, takich to na pierwszym miejscu powinno się zwolnić ale i na nich przyjdzie ten czas a z takim potencjałem umiejętności to tylko ulice zamiatać .Ludzie nie dajcie się tak poniżać i szanujcie się na wzajem bo na te nieroby i tak przyjdzie też taka sama chwila niepewności i nerwówki jaką wy teraz przechodzicie. Szacunek dla was bo naprawdę

/?

oby jak najszybciej a wtedy poczują co my teraz czujemy

janosik

taki jeden

alex - 2013-03-29 14:48:21 czyżby wprowadzono cenzurę.? czy jest tak dobrze,że nie ma żadnych problemów w zakładzie?A co? Sensacji szukasz?

alex

zenek

Piotrex - 2013-03-23 09:52:13 I co były jakieś zwolnienia w Skarbimierzu?Wie ktoś coś?Podobno zamówienia spadły.w Skarbimierzu zwolnili około 40 osób i teraz zatrudniają przez pośrednika, oszczędności.

Piotrex

ktosiek

chciałbym zauważyć, że większość osób piszących na tym forum NIE WYPOWIADA SIĘ NA TEMAT FIRMY tylko obrażają i wyzywają ANONIMOWO innych. Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska