Adres: Krupanka 93, 41-100 Siemianowice Śląskie

NIP: 5862148358 REGON: 220066313 KRS: 0000236927

2 12 81 5 1

Opinie o Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Fagory
Nazwa działu: Produkcja

Na Tłoczni jest ok. Ostatnio cały wydział dostał bardzo dobre podwyżki.

jasmin

Mój mąż pracuje w firmie 10 lat . Zaczynał jako zwykły robotnik hali i to jeszcze przez takie biuro pracy , które zabierało część wynagrodzenia przez rok czasu. Potem dostał umowę normalnie od firmy. Po kilku latach pracy awansował. Nie ukrywam, że pracował dużo ale za każdą nadgodzinę dostał wynagrodzenie. Pracuje także w niedziele i jakoś sobie oboje nie krzywdujemy tego faktu. Zaznaczam pracuje w niedziele bo chce. Zarabia dobrze nie narzekamy. Jeśli ktoś uważa, że firma oszukuje lub wymaga mnóstwa pracy to proponuję zatrudnić się w Biedronce może ona sprosta wymogom nierobów.

Tak3Nie19
aandriu
@jasmin

Kim został? team leaderem czy koordynatorem zmiany -"do bicia":)) Naturalnie, to niedziele są wolne,dla rodziny, chyba że ktoś lepiej czuje się w pracy niż w domu...Pozdrawiam

Tak10Nie2
Joker
@jasmin

Karyna co ty nie powiesz :D Passata B5 TDI dorobiliscie się już?

Tak7Nie1
@aandriu

Ja pracowałem w Adient w lutym i marcu br. 1 kwietnia 2019 dostałem SMS, gdzie poinformowano mnie, że w Adient już nie pracuję. Dostałem gołą pensje bez premii, co na rękę wyszło jakieś 12 zeta za godzinę pracy. 12 zeta to niecałe 3 ojro I to naprawdę nie są dobre zarobki. W RFN też się zarabia 12 ale euro na godzinę. Jak sama widzisz Adient nie traktuje na równi pracowników, a jest to niezgodne z prawem. Jak Twój chłop lubi non stop pracować to może niech se pojedzie do RFN.

Tak5Nie3
Ojro
@Wolfgang

Jakie RFN. Co to jest? Bo kiedyś było. Normalnie patola bez szkoły.

Adam
@jasmin

Czyli całe życie do jego końca oddaje pracy a na koniec kitnie, ale zarabia. Daruj se kobieto, wolę mieć mniej ale zachować godność

Spawacz 135
@jasmin

Passata B5 i nad morze pojechali ze swoja kielbasa i kotletami schabowymi hahahahaha

Nie polecam Adienta
Nazwa działu: Produkcja

Jak się zastanawiasz czy tam pracować odpuść ludzie cię obgaduja pracownik do pracownika mówi że o tamten Janusz cię obgadywal podchodzi do ciebie pracownik zaczyna cię wyzywac dlaczego mnie obgadujesz a ty (usunięte przez administratora) Nie wiesz o co chodzi jesteś zdziwiony bardzo bardzo bardzo nie przyjemna atmosfera omijać (usunięte przez administratora)

Dariusz
@Nie polecam Adienta

Miałeś taką sytuację, którą przedstawiłeś w komentarzu? Ciekawi mnie od jak dawna pracujesz już w firmie Adient Seating Poland? Przedstawiłeś atmosferę, która tam panuje, jednak nie napisałeś nic o poziomie wynagrodzenia. Mógłbyś uzupełnić swój wpis, przedstawiając, czy w Twojej ocenie jest ono adekwatne do ilości wykonywanych obowiązków?

Rozczarowana
Nazwa działu: Produkcja montaż

Nie polecam, 13 :50 brutto, za godzinę w systemie trzy zmianowym ????ludzie szanujmy się. W takich warunkach 35 stopni latem na hali. Ogólnie patologia.

Tak5Nie
Kapitan
@Rozczarowana

Patologia (usunięte przez administratora) gorzej też się zwolnilem nie polecam

Były Pracownik

Jeśli chcesz poczuć się jak smieć albo zwierzę zapraszamy do Adient Zaręczam was kochani większego dziadostwa i bagna niż ta firma ze świecą szukać Atmosfera w pracy jest jak za czasów Stalina plus do tego poszanowanie pracownika jak za Adolfa. Nie łódź się że jak tu trafisz będzie ci dobrze. Nie pisze tego absolutnie z żadnej chęci zemsty na kimkolwiek. Po prostu chcę aby w końcu Polacy zaczęli się szanować i omijać takie gówniane firmy szerokim łukiem. ps jak chcesz zaśmiecić sobie CV próbuj szczęścia a po tygodniu przypomniesz sobie mój wpis drogi przyszły pracowniku tego syfu

Tak8Nie
Kapitan
@Były Pracownik

Tak ta firma najgorsze (usunięte przez administratora) atmosfera bez nadziejna ludzie brutalni omijać scierwo

Bigi

Hej Chciałbym podjąć pracę w Adient na nowej hali jako magazynier, czy są tu osoby, które mogą powiedzieć coś na temat pracy tam, czy przedłużają po 3mies Umowy czy sa jakieś normy i czy da sie je wyrobić? Czy sa premie? Od czego zależą? I czy sa te premie kwartalne? Czy jest ubezpieczenie grupowe? Czy jest możliwość prywatnego leczenia np medicover czy cos innego? Byłbym wdzięczny za motoryczne wypowiedzi co do mojego zapytania, pozdrawiam

Nowyxxx

Zarobie na początek minimum 3000 na rękę?

Tak3Nie2
Marionetka Tatusia

Jako Team Leader pewnie tak ha ha ha ha

. Odyx
@Marionetka Tatusia

Co w tym śmiesznego? W każdej firmie co pracowałem tyle zarabialem. Śmieszne jest robić za mniejsze pieniądze jam na zachodzie zarabiają 3,4 razy tyle.

Żaba

2.300 z jedną niedziela ????żałosne już Ukraińcy nie chcą pracować

@Nowyxxx

Jak podzielisz przez 2 to tak, albo w 2 miesiące pracy z nadgodzinami to też spoko trujeczke do łapki dostaniesz.

Dariusz
@Wolfgang

Wiecie może, na jaką stawkę wynagrodzenia może liczyć osoba młoda bez doświadczenia zawodowego? Jestem ciekaw, czy można wynegocjować atrakcyjną stawkę oraz, czy może ona wzrastać wraz z rosnącym stażem pracy. Z góry dziękuję za informację.

Lysy
Nazwa działu: Produkcja montaż

Witam czy ktos moze powiedziec jak jest na UR dzial tloczni czy jest duza rotacja i jak wyglada praca

Marionetka Tatusia
Nazwa działu: Produkcja

Tylko w Adient można zostać zdegradowanym że stanowiska za dokładność ????

Tak5Nie
Tester

W firmie bałagan kadrowy, zmiany kalendarza pracy z dnia na dzień bez pisemnej informacji. Na obszarach 3 zmianowych brak harmonogramu pracy. BHP masakra chodzi kilku Bhapowców i wlepia mandaty w wysokości do 8 godzin pracy (czyli robisz za free) bo po co likwidować źródło problemu i wprowadzać zabezpieczenia lepiej dać mandat. Winny człowiek i sprawa zamknięta. Zagrożenie wypadkowe możesz pisać i tak nie ma komu wprowadzić środków zaradczych. Lepiej dać ludzią mandaty będzie na premierę. Normy wchodzi osoba na parę minut odpowiedzialna za mierzenie czasu i robi najszybciej jak się da i powstaje norma na 8h pracy. Temperatury hala 1 do ok 40 st Celsjusza tego nie da się opisać to należy przeżyć (pamiętajcie o normach) są tzw przerwy klimatyczne. Stawka 13,5 za godz premie do 800 realnie różnie to bywa z tymi premiami.

Tak12Nie
@Tester

Ja byłem zatrudniony w Adient poprzez agencję pracy, to teoretycznie mogłem dostać premię do 600 zeta. Z tego co piszesz, i z tego co se przypominam pracując bezpośrednio można było dostać 800 zeta premii. Nierówne traktowanie pracowników jest działaniem niezgodnym z prawem. Zastanawiam się czy ta wielka, światowa firma ma jakiś prawników, czy prawo mają w 4 literach.

Wolfgang

Nikomu a zwłaszcza operatorom wózków widłowych nie polecam pracy w Adient. 1 kwietnia br jadę se na nocną zmianę i dostaje SMS, żebym do pracy nie przychodził. 28 marca br napisałem i złożyłem w Adient wniosek Kaizen, gdzie napisałem, że na ogrodzenie wykonane z przezroczystej siatki drucianej należy założyć plansze ostrzegawcze. Napisałem we wniosku Kaizen, że z powodu braku dobrej widoczności ogrodzenia, które zlokalizowane jest bezpośrednio przy strefie dla pieszych może dojść do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Jak się przyjmowalem do Adient zostałem poinformowany, że za dobre wnioski Kaizen moz a dostać pieniądze. Żadnych pieniędzy nie dostałem, za to dostałem zwolnienie SMS em. Nie dostałem też premii i bez premii wyszło mi, że za godzinę pracy dostawałem 12 zeta do ręki. Sorry ale w RFN za godzinę pracy dostaje się 12 euro. To co mówią w Adient jest piękne, jednak rzeczywistość w Adient nie jest różowa. Wg mojej opinii niektóre działania Adient są poza prawem.

Tak8Nie1

Co robią trenerki

Tak5Nie1
aandriu
@Pati

Są operatorkami drukarek.

Tak9Nie
Tester

Brak kalendarza i harmonogramu w obszarach gdzie nie ma 4 brygadówki tam gdzie jest praca od poniedziałku do piątku.

Tak4Nie1
Na chwilę

Nie polecam, nie dość że płacą tak że nawet Ukraińcy się zwalniają to jeszcze wymagają za ten przy grosz ostrego tempa

Tak17Nie1
[Przemo
@Na chwilę

Ukraincy to nie roby... taka prawda jak im nie pasuje to niech wracaja do siebie za tą samą robote za 1000zł w nienormalnym kraju i przy podobnych cenach co do naszych a niech (usunięte przez administratora)ą...Ostre tempo? Tu masz tylko 1 obowiazek zrobić norme na maszyne za 2500zł na miesac... stroisz przy maszynie i robisz jedno i to samo... wiec nie pierdziel głupot zawsze sie mozna zwolnic i zarobic to samo lub pare złotych za to samo za duzo wiecej pracy nie ma problemu...

Tak9Nie2
@[Przemo

Można też wyjechać do Niemiec i dwa - trzy tysiące zł na tydzień zara biac

Tak4Nie
Nazwa działu: Produkcja montaż

Fiat strajkuje !!!! Wy za 13 , 5 brutto na godzine pracujecie . Za 10 zł na ręke to pogarda dla pracownika .Trochę godności ludzie !

Tak9Nie
Hanys
@Były pracownik

17zl brutto na 4 brygadowej... Co źle? Jak komuś się robić nie chce To chodzi na 3 zmiany i zarabia tyle co nic proste... A jak chce się więcej hajsu to 4 brygadowka.

TakNie7
Przyszły pracownik
@Hanys

W 4brygadowce jak to wygląda finansowo miesięcznie i w weekendy też się chodzi?

@Hanys

17 zeta brutto to jakieś 12 zeta do ręki. 12 zeta to niecałe 3 ojro. Jakby jakaś niemiecka firma dała taką ofertę to 10 lat by się z niej śmiały.

Co robią trenerki?????

Ciekawa

Jakie zarobki na dzień dzisiejszy oferuje firma na start?

TakNie1
@Ciekawa

Zapytaj trenerki

Dobriii

Czy pracownicy weekendowi pracują?

TakNie3
nowy

Mam iść na rozmowę wszędzie piszą atrakcyjne zarobki. Zarobie na początek 3000 na rękę?

Tak1Nie4

żona pracownika

ściema i tyle

Tak4Nie1

Hades
@nowy

Według ofert pracy obecnie to coś około 2250 netto podstawy plus 800 brutto premii, ale tego bym nie liczył bo premie jak to premie są nieregularne.

Hades
@nowy

Zapomniałem dodać że widocznie oferty pracy a rzeczywista praca się mogą znacznie różnić, po według osób poniżej Addeco daje niecałe 2000 netto. Ponoć po 3 miesiącach ok pracy (czyli coś ~500 godzin) jest szansa na przejście pod zakład. Tyle że ciągła rotacja sugeruje że jednak ludzie szybciej tym rzucają.

Tirimbala

Nie polecam.

zawiedzony

firma dno

Tak10Nie1
Ajasz

Omijać jescze raz omijać !!!!!! Pracowałem w firmie produkującej samochody w Gliwicach 20 lat w utrzymaniu ruchu jako elektryk ,gdy zaczeło robić się żle i była okazja iść na wysoką odprawę, szukałem pracy i znalazłem w Adient na podobnym stanowisku. Odprawy nie dostałem. Dzwonili obiecywali "złote góry"(umowa na stałe,podwyżka) ,przekonali mnie i podjąłem życiową decyzję i sam się zwolniłem dla Adient ,Pracowałem robiłem co do mnie należy , byłem bardzo zdowolony .Dostałem umwę na okres póbny przekonywali, że napewno będzie przedłużona. Mineło 3 m-ce i z dnia na dzień dostałem informację że nie przedłużą umowy ,po nocnej zmianie 28-ego wrzesnia o godz 15 kierownik poinformował mnie że umowa nie zostanie przedłużona (umowa do 30 tego września) wcześniej o godzinie 9:30 SMS "jak nie śpisz to zadzwoń do mnie" (po nocce 9:30 on jest pojebany!!!),ja miałem dzwonić aby się dowiedzieć o zwolnieniu ,nawet obiegówki osobiście nie podpisał tylko wyznaczył zastępcę .Strzał w kolano banda gnoi . Bez roboty ,bez odprawy .Ludzi traktują jak śmieci. Ostrzegam wikszego Gówna nie znam.Poświęciłem pracę ,odprawę dla Adient a potraktowali.......jak potraktowali. Boże Broń!!!Teraz żałuję że się zwolniłem z Opla

Tak27Nie
czech
@Ajasz

SMS em to se można z panną pisać, a nie w firmie. Wierzę Ci bo takie manewry w PL to norma.

Gość

Firma rekrutuje i proponuje niskie płace w porównaniu z innymi zakladami w okolicy na takich samych stanowiskach pracy, nie wiem jak oni chcą pozyskać pracownika jeżeli sami się przyznają również do dużej rotacji w firmie, ja w rekrutacji straciłem 2 dni aby otrzymać ofertę która była niższa płacowo od mojej aktualnej.

Zainteresowana
Nazwa działu: Produkcja montaż

Witam jak to jest z kobietami na produkcji,czy mają lżej?czy taki sam wycisk jak mężczyźni?

Eraera
@Zainteresowana

Pracuję tu 6 miesiąc praca jak najbardziej odpowiednia dla kobiet. Z czystym sumieniem mogę ją polecić ;)

Tak3Nie3
Ciekawy
Nazwa działu: Produkcja

Na czym polega system 4 zmianowy ??

As
@Ciekawy

pracują 3 zmiany po 8h (zwykle 6-14, 14-22, 22-6) a 4 ma wolne. zmiany zmieniają się płynnie, najczęściej 4 dni rano, 1 dzień wolne (w sumie 48h od 14 do 14), 4 dni południu, 1 dzień wolne (w sumie 48h od 22 do 22), 4 dni na noc, 2 dni wolne (w sumie 48h od 6 do 6)

żona pracownika

mój chłop pracuje tam ... jak opowiada o pracy to jakbym słyszała o kołchozie pracy. Jedna wielka banda wyzyskiwaczy. Tryb zarabiania niejasny - jak można nie mieć konkretnie info ile się zarobi? System zmianowy. Robisz jedną pracę - wołają Cię w połowie na drugą - ryczą i się drą, że masz być w dwóch miejscach na raz. Ja bym się nie pozwoliła tak traktować ... po 9 latach pracy tam zarabia raz niecałe 3 tyś netto a czasem 3500 netto - bo jakaś premia wskakuje plus przerobi 4 niedziele. No po prostu rozbój w biały dzień. Ciągle rekrutują i ciągle ludzie uciekają. Ja bym tam nie chciała pracować za darmo. Liderzy ... jedna wielka chamówa - ciekawe ilu z nich zejdzie na zawał - poniżają ludzi jak mogą

Tak10Nie1
Xxx
@żona pracownika

Potwierdzam, każdy wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma, jak nie wypniesz (usunięte przez administratora) temu komu trzeba to cię zlinczują, a poza tym wymagają niewiadomo czego za taka śmieszna kasę.

djjerzu
Nazwa działu: Produkcja

We wszystkich firmach są ludzie i ludziska takie pieprzenie słysze wszedzie. Może ktoś opisać jak praca wygląda na nowej hali i na szlifie?

Anonimeknew
Nazwa działu: Produkcja montaż

Tłoczenie na zimno, obroka metalu na nowej hali, wiecie coś na ten temat? Ciężko? Da się wytrzymać?

Proboszcz Parafii
Nazwa działu: Produkcja montaż

W mojej opinii praca w Adiencie jest ok. Pracuje od 2 miesięcy i mogę powiedzieć że praca nie jest ciężka , pierwszy tydzień mogą trochę nogi boleć bo praca stojąca, jeśli robisz swoje, to nikt się nie będzie czepiać. Ogólnie na fajkę można iść, obiady w stołówce są, można słuchać własnej muzyki na słuchawkach czy to głośnikach. Atmosfera w pracy różna dużo osób firma zatrudnia i wiadomo jak to jest ludzie są różni, ale swój swojego znajdzie zawsze :) Pozdrawiam wszystkich pracowników którym jest tak strasznie źle i wiecznie coś nie pasuje w lidlu też potrzebują rąk do pracy po co się męczyć :)

Tak9Nie3
Lider
@Proboszcz Parafii

Dobra praca czym sie chwalisz ze pracujesz za grosze w (usunięte przez administratora) gdzie przyjmuja nawet po 6 klasach podstawówki hahaha

Tak6Nie

Hanys
@Lider

A co ma wykształcenie do pracy ? Nie jeden gość bez szkoły potrafi więcej niż taki wielce wykształcony......

Tak5Nie1

@Hanys

No potrafi orać za 2 tys w Adiencie i nic więcej.Baranie opłać mieszkanie i utrzymaj rodzine a przedewszystkim daj bezpieczeństwo finansowe rodzinie pracujac sam w tym (usunięte przez administratora) Adiencie majac na utrzymaniu zone i male dziecko za ta wypłate ktora tam ci dadza.Zaplacisz mieszkanie i zoastanie ci chyba na zapałki cepie.

Tak10Nie3

Nazwa działu: Produkcja montaż

Moje sugestie dla Adient Seating Poland Sp. z o.o.: Witam we fiacie mają 17 zł brutto minus podatek co daje jakieś 2.000 zł na rękę za miesiąc pracy bez nadgodzin . Pracownicy domagają się podwyżki o 5 zł na godzine plus premie . Adient zarabia na nas kokosy i płaci jeszcze mniej . Ludzie otwórzcie oczy .

Zostaw opinię o Adient Seating Poland Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Chcę opublikować: