Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i  bardzo liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja_siemianowice@adient.com

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Adient Seating Poland
Olek
@Kukazamura

Na 2 zmiany bez nocek.

Tycjan

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i w zależności od tego jaką pracę wykonuje ale warto brać również pod uwagę fakt, że to firma szanująca pracowników, dobry pracodawca!

Nochybanie
@Tycjan

No jakoś u mnie muszę wyrabiać prawie podwójną normę bo reszcie się nie chce a jednak dostaje tyle samo co oni

Lewak Nowy wpis

Witam Duzo sie pisze ostatnio jaka ta firma jest zła. Ja akurat nie mogę narzekać wystarczy odpowiednio ustawić sobie pracę. Proponuję zacząć od donosów na kolegów, można liczyć na takie benefity jak poklepanie w ramię lub ciepłe słowo od lidera. Na ocenach też to się przekłada już po 5 latach miałem większą stawkę o 1zł od kolegów!. Jedyny minus że nikt mnie nie lubi ale jak to mówi mój przyjaciel TL w pracy nie ma kolegów są tylko targety.

Pirat Nowy wpis

Adient szoruje już po dnie. Czekam na dzień, w którym zaczną zwalniać koordynatorów! To dopiero będzie kwik!!

Ruda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Dlaczego w jakości pracują ciacha do schrupania a na produkcji same lumpy?

Zdegradowany

W firmie bardzo dużo się zmienia niestety jedni mają lepiej drudzy gorzej. Jedynie co niektóre blondynki z Montażu co mają coś wspólnego bliskiego z liderami mają jak paczek w maśle same ustawiają sobie robotę i rządzą sobie jakby były kierownikami. Jak widać liderzy są tam bardzo ulegli na blond włosy

Weronika
@Zdegradowany

Tak samo, Hala Nr.2 Wszystkie działy Spawalni, kolesiostwo pełną parą. Zero zainteresowania "góry"

Emil czeczko
@Zdegradowany

+1 Montaż 1 h1 i Spawalnia 12 h2 Jeśli jesteś młodą blondynką po 20 to do pracy przychodzisz popisać na msg albo pooglądać tiktoczka na palarni. gorzej mają ci co muszą za nie pracować lecz niestety ludzie sami bata kręcą na siebie. Jak uczy mistrz dżordżo stawka musi być jak największa a target jak najmniejszy kto czyni inaczej jest (usunięte przez administratora)xD

Krzysiu Nowy wpis
@Emil czeczko

Bo w tej firmie liczy się tylko tzw.kolesiostwo ,a nie ludzie pracujący ,wyrabiający targety,przejmujących się swoją robota.Jak jesteś kolega koordynatora,lidera lub bylym liderem to chodzisz sobie po hali non stop z telefonem,wiekszosc dnowki siedzisz w szatni lub stołówce. A jak nie to tyrasz w pocie czoła, bez przerwy klimatycznej bo target musi byc ,wywalają Cię ze zmiany na zmianę,z hali na hale,tak teraz ma większość operatorów i o wszystkim dowiadujesz się w ostatniej chwili,tak teraz wygląda praca w Adiencie

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH w firmie Adient Seating Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Po odliczeniu premi wydajnościowej i tego śmieciowego zarobiłem poniżej 3000 pracuje jedyne 11 lat takze nie polecam firmy z całego serca

Pan philips

Teraz dostalem 7.3 do reki. Bez nadgodzin

Xxx
@Pan philips

A na jakim stanowisku? Bo dostałem ofertę. Ale znacznie mniej niź się spodziewałem

Panie

Jakie głupoty, za 3200 nikt nie będzie tyrał wiecznie. Lampa jak skyrwysyn a tu zero przerwy.

Widziałem i podpier****

Podobno jest zakaz wychodzenia na przerwach a elita montażu i spawalni panowie dupni koordynatorzy sobie od tak chodzą auta o 18 przeparkować każdy bo tak sobie chciał szybciej wyjechać z pracy

Pawcio
@Widziałem i podpier****

Zgadza się .Niejednokrotnie widziałem a jak zapytałem czy również moge to z usmieszkiem na twarzy powiedzieli ze NIE WOLNO!!!!!!! ,a oni będę mieli szybkie wyjście i wyjazd jako pierwsze osoby bez korków

Boguś

Witam serdecznie na kuchni było już lepiej jedzonko smaczne w miarę świeże widać było że się starają. Do wczoraj zjadłem kopytka i schab i rewolucja żołądkowa od 14 do dziś.Koledzy ze zmiany też skarżą się na nie przespaną noc z powodu kłopotów żołądkowych.Tak że dziękuje za „dietę „ Pozdrawiam Kuźmiński o

Upały

Czy nocnej zmianie na Tłoczni 2 nie należą się przerwy klimatyczne? O tym że przerwa się należała dowiadujemy się po 2 godzinach od pracowników innych wydziałów.

edek
@Upały

Przerwa klimatyczna w tej firmie to nadaje się do PIPU. Jedni schodzą wszyscy , drudzy wogule :) najważniejsze że w kurniku 22 stopnie :)

Anka
@edek

My od siedzenia cały czas w biurze chore jesteśmy...

Tomeczek
@edek

Zgadzam się z koleżankami co do kataru,dobrze że mamy też przerwy klimatyczne i na stołówce gdzie jest 25 stopni można odpocząć.

Elo 350

Mam pytanie czy to prawda że do końca roku nie będzie premi kwartalnej???

Kadry
@Elo 350

To prawda do końca 2025 nie bedzie premi kwartalnej.

Bujda
@Kadry

Nie dość że nie będzie premii to podobno 10% wypłaty będą potrącać

Jurek

Czyżby jedzenie na stołówce się poprawiło czy mi się wydaje

Pęknięta tarcza

Podobno po wakacjach mają zlikwidować rework na tłoczni ma to przejąć invenio, dobry krok w stronę oszczedności można zwolnić kilka osób.

Dyrektor

My tu artystów nie na poziomie nie potrzebujemy.Od września zapraszam na odbiór.

Norman

Na hali1 znalesc można osoby będące samozwańczymi kierownikami, faktycznie ograniczone do koordynatora zmiany.

@Norman

Którym przede wszystkim brak kompetencji, i umiejętności organizacji, gdzie montaż "kuleje"

Roman
@Marek

Montaż jak montaż ale tam ludzie są, ale organizacja pracy to leży i kuleje

Ola
@Roman

Tam się cuda dzieją, maszyny na "trititkach" a czujniki na naklejkach ale udawany audyt BOŚ nic nie wykazuje. Jak ma wykazać jak osoby w nim będące nie mają zielonego pojęcia o maszynach.

Magda
@Ola

Mało tego, koordynatorzy nie potrafią odpowiednio zorganizować pracy, w efekcie brak normy.Sądząc po efektach działania,to jest ich pierwsza praca gdyż brakuje im odpowiedniego doświadczenia.

@Ola

Trudno o odpowiedź skoro koordynatorzy zmiany nie mają pojęcia o produkcji...A kadry nie mają pojęcia o koordynatorach produkcji.. Którzy mają wątpliwe pojęcie o produkcji...

Wanda
@Norman

Tak samo, Hala Nr2. działy Spawalni, "Wolna Amerykanka" , zero reakcji Koordynatorów

Pracownica Operatorka
@Wanda

Co prawda to prawda lecz pracując na sp11 lub sp12 i widząc co się dzieję tam to po prostu nie rozumiem na SP 11 liderów 3 , SCILOWYCH 2 MASZYN 4 CO PRODUKUJĄ ... A NA SP12 2 LIDERÓW I SCILOWA A MASZYN 4 X WIĘCEJ WIDZĄC (PRZECHADZAĆ) Przez Sp11 i WIDZĄC LIDERÓW SCILOWA PIJĄCYCH KAWĘ (ŚMIECHY HIHI I PALARNIE CIĄGLE MASAKRA .... )

@Pracownica Operatorka

Ty masz czas przechodzić przez inne działy w trakcie pracy i jeszcze czas na obserwowanie ???? Stanowczo masz za dużo czasu za mało pracy :p

Maniek
@Magda

Od organizowania pracy są wyszkoleni TL A żeby osiągać targety muszą być zangazowani op którzy chcą pracować Narazie to większość ma (usunięte przez administratora)wszystko :) lepiej marudzić i opierać barierki na palarni

Qboy

Kiedy jakość zacznie zarabiać godne pieniądze, bez nas ta firma nie istnieje.. lata nauki, doświadczenie, prezencja a zarabiamy mniej niż operator po podstawówce…

Stażowy

To ile tam zarobisz w tym Philipsie na jakości jak mozesz to napisz na forum niech ludzie wiedzą. A ile ludzie na produkcji tam zarobią orientujesz sie

Operator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czemu co raz więcej jest biurowych, a na produkcji coraz mniej ludzi?

Lucek

Ta firma jest przewidywalna w lipcu kasa za stażowe i ekstra od szefa a w sierpniu będziemy bez kwartalnej albo dają za 1 miesiąc i wszystko się będzie w finansach zgadzac

XD
@Lucek

No jak już trzeci miesiąc oszczędzają na wypłatach to może dadzą Ci 1/3 tego co byś normalnie zarobił

Opryskliwy ...

Co się dzieje z tą stołówką na śniadanie krupniok parówki i kiełbasa, jajecznica sama woda a na stronie menu śniadaniowe na dzień 13.06 Tost z jajkiem sadzonym2 Bułka zapiekana z pieczarkami i serem2,5,10,12,13,15 Zapiekanka z tosta z kiełbasą, pieczarkami i serem5,10,12,13,15 Ślimaki z ciasta francuskiego2,5,10,12,13,15 Parówki2,5,10,15 Pizza z kiełbasą2,5,10,12,13,14,15 Kurczak burger z panierowanym kurczakiem2,13,14 Jajecznica2 Jajecznica w bułce pszennej2 Frankfuterki Ponoć to jest benefit zakładowy, a nikt tym się nie interesuje i tak jest co dzień na stronie wypisane co innego a na stołówce co innego

Tam
@Opryskliwy ...

Powinna być kontrola PiP.. ludzi na zlecenie tak (usunięte przez administratora) z kasy że dniówek im nie zaliczają najlepiej robić za darmo,a dwa Sanepid jakość przygotowania posiłków pozostawia wiele do życzenia

Piękne Menu
@Opryskliwy ...

Karmią was jak świnie ,kiełbasa która nie zeszła z dzisiaj podadzą wam rano jako zapiekanki ,stare ziemniaki obrobione jako pieczone które też nie zeszły ,kurczaki czy kotlety podadzą wam w sałatce pokrojone niby świeżość pierwsza klasa haha Smacznego

Haha
@Opryskliwy ...

Co tam się dzieje jak kucharz może wyjść z WC i nie myć rąk ,tylko miesza wam tymi syfiastymi rękami ,jedzenie ,mięso w tym ciepłe leży w skrzyniach parę godzin ,mieszanie sałatek i surówek bez rękawiczek chociaż wcześniej używało się brudnej ścierki bryyy, Smacznego

Nie myje
@Haha

Rąk bo nie ma mydła ,tak samo jak trzeba przychodzić że swoim płynem do mycia naczyń -to jakieś nie porozumienie i ścierkami ,to jakiego wy jedzenia oczekujecie? Grunt żeby pracownicy na umowy o stałe mieli pensje co im się zgadza ,a na umowę zlecenie cię ukadna i gdzie są ich paski wypłat ? Monika straszna cwaniara potem się wyprze wyprze wszystkiego oddawaj kasę (usunięte przez administratora)bo już nawet na forum business bar piszą o tobie jak pchasz do swojej kieszeni a innych potraficie okroic

Zacznijmy
@Opryskliwy ...

Od tego że najpierw prawnicy muszą się najeść ,ich liczne przerwy na konsumpcję ,kawę ,jest nie ograniczona ,ale wiedzą co wybrać tylko to co świeże ,bo jak wam przerobią (usunięte przez administratora) to tego nie tykają wy jedzcie ten (usunięte przez administratora)i jeszcze płacicie za to

Dostaniesz
@Opryskliwy ...

Ochłapy kiedyś ktoś się skarżył że mało frytek ,a skąd ma być dużo skoro załoga to wyjada ,to Adient płaci za was czy żeby najadła się pomóc kuchenna i kucharze?jeszcze jak zostanie to do domu dzielą,tak można pożyć

Marlena

Firma do niczego nie polecam koordynatorzy okropni nie szanują pracowników ,wykorzystują ludzi tylko warto iść szukać czegoś innego nie warto się pchać w takie (usunięte przez administratora) .

Dorota

Znowu się zatrułam jedzeniem na stołówce...

Adientowicz

II hala wkrótce idzie pod młotek bo generuje zbyt duże koszty utrzymania. Potracili duże kontrakty z kontrahentami.

Operator
@Adientowicz

Na 1 hali ma być magazyn a na 2 produkcja

Adientowicz 2
@Adientowicz

Ja znowu slyszalem ze z racji tego iz h2 jest nowsza maja przeniesc tam cala tlocznie z h1. Hala 1 ma isc tylko pod magazyny i wynajem dla lidla i biedronki.

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Seating Poland Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Seating Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 599.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 509, z czego 47 to opinie pozytywne, 194 to opinie negatywne, a 268 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adient Seating Poland Sp. z o.o.