Adient Seating Poland Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i  bardzo liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja_siemianowice@adient.com

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Adient Seating Poland
Dzolero

Ja jestem chętny na jakąś starsze mężatkę. Na jakim dziale takiej szukać może ktoś podpowie

Tycjan
Inne

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i w zależności od tego jaką pracę wykonuje ale warto brać również pod uwagę fakt, że to firma szanująca pracowników, dobry pracodawca!

Nochybanie
@Tycjan

No jakoś u mnie muszę wyrabiać prawie podwójną normę bo reszcie się nie chce a jednak dostaje tyle samo co oni

Dorota

Znowu się zatrułam jedzeniem na stołówce...

Robol z montażub

Masz za słaby żołądek

Biedactwo
@Dorota

Zgłoś do Moniki koordynatorki to zaraz cię wyśmieje ale że każe podlewać jajecznicę woda to już świństwo bo przecież musi mieć kasę dla siebie ,po co tam jesz dziewczyno jak wiesz że świństwa tam dają i resztki jedzenia ,przecież ta kobieta jest prosta jak cep cud że adient wypracuje z tą firma

@Dorota

Jeśli szukacie pracy nie zatrudniajcie się w tej stolowce ,raz że czekacie na umowę nawet do 3 tygodni ,robicie za najniższą krajową to jeszcze firma jest nie wypłacalna i (usunięte przez administratora) na dniowkach ,no chyba że chcecie pracować jako wolontariusz

Robol
@Dorota

no to może idz po rozum do głowy i zacznij sobie sama przynosić jedzenie do pracy, mi tam smakuje, jedzonko pycha, pozdrawiam

Żołądek Nowy wpis
@Robol z montażub

Nie zawsze zniesie taki (usunięte przez administratora) jak tam podają , najlepsze robią koktajl z truskawek który cała załoga wypije a wam dadzą parę szklanek pod wydziałem hahaha

Nie zartuj Nowy wpis
@Dorota

Jak tam pracownicy z kuchni wszystko wynoszą w pojemnikach co im zostaje póki jest świeże ,a wam gow...no dają co starego nie chcą to nie biorą wam zostawia do przerobienia na następny dzień ,lub w tygodniu ...To Adient sponsoruje was pracowników czy ludzi z kuchni którzy jedzą śniadania obiady ,kolację bez ograniczeń ? Jeszcze jak szykują jedzenie podjadają ,tak samo z frytkami których mało ,bo pracownicy zjadają wg przepisu przysługuje jeden posiłek na kuchni a nie kilka .Skoro Jacek na to pozwala to zawsze będziecie (usunięte przez administratora) ,a potem was przeprosi że weźmie się za to hahaha chłop ma żart roku .Jak główny kucharz może się bać Bożeny i jej o wszystko pytać ,skoro to tylko pomoc kuchenna

Cos ty Nowy wpis
@Dorota

Pomoc kuchenna miała problem z ręką , Patrycja jej na imię już się śmiali ... dobrze jej tak ,nikt za nią nie tęskni ,tylko Bożena się liczy ,to jak wy ludzi traktujecie ? Co wam złego zrobiła ta Patrycja że ją tak nie tolerujecie ,jak innych pracowników na umowę zlecenie? Nie ma to jak wkroczyć w stado starych wron co już sobie kawki parzą z pieniędzy Adient i business bar ,bo przecież Monika pozwala na wszystko tym co mają umowę o pracę ,raz że (usunięte przez administratora) firmę adient to jeszcze pracowników,i takie pytanie Monika pracownicy mogą wynosić jedzenie w pojemnikach ?

Opryskliwy ...

Co się dzieje z tą stołówką na śniadanie krupniok parówki i kiełbasa, jajecznica sama woda a na stronie menu śniadaniowe na dzień 13.06 Tost z jajkiem sadzonym2 Bułka zapiekana z pieczarkami i serem2,5,10,12,13,15 Zapiekanka z tosta z kiełbasą, pieczarkami i serem5,10,12,13,15 Ślimaki z ciasta francuskiego2,5,10,12,13,15 Parówki2,5,10,15 Pizza z kiełbasą2,5,10,12,13,14,15 Kurczak burger z panierowanym kurczakiem2,13,14 Jajecznica2 Jajecznica w bułce pszennej2 Frankfuterki Ponoć to jest benefit zakładowy, a nikt tym się nie interesuje i tak jest co dzień na stronie wypisane co innego a na stołówce co innego

Tam
@Opryskliwy ...

Powinna być kontrola PiP.. ludzi na zlecenie tak (usunięte przez administratora) z kasy że dniówek im nie zaliczają najlepiej robić za darmo,a dwa Sanepid jakość przygotowania posiłków pozostawia wiele do życzenia

Piękne Menu
@Opryskliwy ...

Karmią was jak świnie ,kiełbasa która nie zeszła z dzisiaj podadzą wam rano jako zapiekanki ,stare ziemniaki obrobione jako pieczone które też nie zeszły ,kurczaki czy kotlety podadzą wam w sałatce pokrojone niby świeżość pierwsza klasa haha Smacznego

Ekonomia

Swoją drogą nie muszą was karmić odpadami ,i gdzie są zaległe pieniądze dla ludzi z umowy zlecenia najlepiej oszukać ,żeby starzy pracownicy mieli

@Opryskliwy ...

Co tam się dzieje jak kucharz może wyjść z WC i nie myć rąk ,tylko miesza wam tymi syfiastymi rękami ,jedzenie ,mięso w tym ciepłe leży w skrzyniach parę godzin ,mieszanie sałatek i surówek bez rękawiczek chociaż wcześniej używało się brudnej ścierki bryyy, Smacznego

Nie myje
@Haha

Rąk bo nie ma mydła ,tak samo jak trzeba przychodzić że swoim płynem do mycia naczyń -to jakieś nie porozumienie i ścierkami ,to jakiego wy jedzenia oczekujecie? Grunt żeby pracownicy na umowy o stałe mieli pensje co im się zgadza ,a na umowę zlecenie cię ukadna i gdzie są ich paski wypłat ? Monika straszna cwaniara potem się wyprze wyprze wszystkiego oddawaj kasę złodziejko bo już nawet na forum business bar piszą o tobie jak pchasz do swojej kieszeni a innych potraficie okroic

Zacznijmy
@Opryskliwy ...

Od tego że najpierw prawnicy muszą się najeść ,ich liczne przerwy na konsumpcję ,kawę ,jest nie ograniczona ,ale wiedzą co wybrać tylko to co świeże ,bo jak wam przerobią (usunięte przez administratora) to tego nie tykają wy jedzcie ten gnój i jeszcze płacicie za to

Dostaniesz Nowy wpis
@Opryskliwy ...

Ochłapy kiedyś ktoś się skarżył że mało frytek ,a skąd ma być dużo skoro załoga to wyjada ,to Adient płaci za was czy żeby najadła się pomóc kuchenna i kucharze?jeszcze jak zostanie to do domu dzielą,tak można pożyć

Marlena
Inne

Firma do niczego nie polecam koordynatorzy okropni nie szanują pracowników ,wykorzystują ludzi tylko warto iść szukać czegoś innego nie warto się pchać w takie (usunięte przez administratora) .

Norman

Na hali1 znalesc można osoby będące samozwańczymi kierownikami, faktycznie ograniczone do koordynatora zmiany.

@Norman

Którym przede wszystkim brak kompetencji, i umiejętności organizacji, gdzie montaż "kuleje"

Roman
@Marek

Montaż jak montaż ale tam ludzie są, ale organizacja pracy to leży i kuleje

Ola
@Roman

Tam się cuda dzieją, maszyny na "trititkach" a czujniki na naklejkach ale udawany audyt BOŚ nic nie wykazuje. Jak ma wykazać jak osoby w nim będące nie mają zielonego pojęcia o maszynach.

Magda
@Ola

Mało tego, koordynatorzy nie potrafią odpowiednio zorganizować pracy, w efekcie brak normy.Sądząc po efektach działania,to jest ich pierwsza praca gdyż brakuje im odpowiedniego doświadczenia.

Marta
@Ola

Trudno o odpowiedź skoro koordynatorzy zmiany nie mają pojęcia o produkcji...A kadry nie mają pojęcia o koordynatorach produkcji.. Którzy mają wątpliwe pojęcie o produkcji...

Lotek
@Magda

Przecież koordynatorzy i połowa masterów to tuki po zawodówkach a są i tacy co szkoły nie mają, są na takich stanowiskach bo znaleźli się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH w firmie Adient Seating Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Adientowicz

II hala wkrótce idzie pod młotek bo generuje zbyt duże koszty utrzymania. Potracili duże kontrakty z kontrahentami.

@Adientowicz

Na 1 hali ma być magazyn a na 2 produkcja

Adientowicz 2
@Adientowicz

Ja znowu slyszalem ze z racji tego iz h2 jest nowsza maja przeniesc tam cala tlocznie z h1. Hala 1 ma isc tylko pod magazyny i wynajem dla lidla i biedronki.

Pempuszek

@Pracodawca Dzień dobry, dochodzą mnie słuchy o chęci zabrania premii kwartalnej. Nie ukrywam, ale taka forma premii za chodzenie do pracy nie korzystania z L4 jest bardzo dla mnie ważna. Praktycznie jeszcze dzięki takim dodatkom tutaj u Państwa pracuję. Jeżeli się okaże, że zostanie zabrana, to nie będzie się już opłacało w ogóle u Państwa pracować. Serdecznie pozdrawiam, Pempuszek

Lucek

Ta firma jest przewidywalna w lipcu kasa za stażowe i ekstra od szefa a w sierpniu będziemy bez kwartalnej albo dają za 1 miesiąc i wszystko się będzie w finansach zgadzac

Angela

Kiedy i ile wypłacają stażowe

Op
@Angela

Niby w lipcu ale ty robisz do czerwca

Dugi

Czy prawda to od września zwolnienia pojedyncze by nie było grupowych zwolnień czy nie prawda?

Operator

Teraz nie przedłużają umów

Kropka nad i

Co do stażowego ma być w lipcu podobno tylko teraz ciekaw jestem jak to ugryza bo kwartalne też Pytanie co podcinają tak jak przy poprzedniej tu już wyższa matematyka będzie

Minimalna

Wiadomo kiedy poniosą stawki, bo minimalna od lipca idzie do góry?

operator
@Minimalna

Oni od września planują jeszcze większe zwoleniania i przejście hali 1 na 2 zmiany...

Pracodawca

Witam Dziękuję za zgłoszenie problemu. Postaramy się od dnia 11.04 zrównać poziom jak i jakość na obydwu stołówkach. Z poważaniem Jacek Ciura Kierownik stołówki

@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Panie kierunku stołówki co oznacza postaramy się zrównać poziom stołówki czy mamy rozumieć że posiłki serwowane nie są pełno wartościowe nie h tą kwestię Pan podniesie Co do jakości tragedia jedzenie tak słabej jakości że lepiej karmią w szpitalach kryminałach i nie tylko Ile jeszcze razy mamy słyszeć postaramy się tobvo teraz macie olewka wasze ankiety nic nie wnoszą jedyne co jest zjadliwe to śniadanie choć nie zawsze Jeśli chcecie karmić tak jak teraz to ceny dajcie w dół Skoro płacimy nie małe pieniądze to chyba można wymagać jakości czyż nie

smakosz
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

To co dzisiaj było na stołówce na H1 na śniadanie to przekroczyło wszelką granicę . Tosty co zawsze były z jajkiem i z kolorowymi paprykami, dziś był sam tost z posypką paprykową ???? hot dogi to mistrzostwo dziś. Sama parówka i 4 kostki papryki . Mortadele jakieś do tego . Psy bezdomne by tego nie tknęły.

BAD FOOD
@Pracownik

Panie Jacku żadne zmiany tutaj nie pomogą,trujecie ludzi, dzisiaj na stołówce hala 2 zostały nałożone mi przepyszne surowe Frytki !!!! To jest karygodne !!! Czy tam wogóle na tej kuchni ma ktoś doświadczenie kulinarne bądź jakie kolwiek związane z gastronomia ??? Hmmm w sumie frytki potrafi zrobić chyba każdy!!! Aż do dzisiaj tak myślałem. Stanowczo mówię NIE truciu ludzi...

Ktoś
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Korzystam ze stołówki można by napisać często.Czytam opinie jednak nie kieruję się nimi ale niestety muszę przyznać coś tu nie jest w porządku .Nie będę wylewał żalu na tej stronie bo każdy może napisać co chce i pozostanie anonimowy.Ilu klientów tyle opinii w mojej ocenie wydaje się ale tylko mnie bo nie sugeruję się tym co jest opisane ,podawane dania nie do końca spełniają oczekiwania.Są chłodne,najczęściej brakuje zwyczajnych frytek nie wiem dla czego są uwielbiane ale po prostu jest ich zbyt mało .Co chodzi o zupy to już przerosło smak nad ilością soli ! Poza tym pamiętajcie ,że w tej firmie pracują osoby na trzy zmiany ale tylko dwie mogą korzystać z menu i nie do końca bo na drugiej zmianie wybór jest znikomy. Jeżeli wasz pracownik mówi mi tego nie polecam bądź na pierwszej hali jest tu nie ma co mam o tym pomyśleć? ? Czy jestem gorszy? Proszę się nad tym zastanowić to jest mój pierwszy i myślę ostatni wpis tu nie podzielam wylewaniu żalu na tego typu stronach.Każdy ma swoje zdanie,imię i odwagę niech się odezwie jako osoba z imienia i nazwiska by móc to poprawić.Pozdrawiam i życzę smacznego KTOŚ

Ktoś
@Ktoś

Przepraszam zaraz wyleje się fala hejtu :) Tak nie podpisałem się z imienia i nazwiska ponieważ zadałem pytanie nie oceniłem surowo ale jeżeli będzie trzeba ujawnię :) Postawcie się w roli osoby prowadzącej stołówkę,każda zła opinia jest surowa nawet bardzo i ciężko pracować nad renomą w stosunku jak łatwo ją stracić więc zanim ktoś jeszcze odpowie negatywnie warto się zastanowić dwa razy jaki mam w tym cel? Dodam,że jestem zwykłym pracownikiem i też nie wszystko a raczej większość nie smakuje ale każdy zasługuje na szansę jeżeli jej nie wykorzysta i będzie liczył na zyski szybko skończy karierę :)

Bubel
@Pracownik

Co do stołówki żale jest duży przemiał ludzi , jak tam nawet przerwy nie ma co jest nie zgodne z prawem pracy ,ludzie rezygnują tym bardziej że nikt ich nie szkoli ,dużo zależy od ludzi tam pracujących długo czy nowy jest pychadłem? Czy....znaczy ta pomoc coś tam dla nich

Moja uwaga
@Pracownik

Co do ziemniaków ostatnio były jakieś stare i cuchneły ,nie sztuka nawalić ziół i przypraw , tego nie zamaskują.. (usunięte przez administratora)

Czkawka
@Pracownik

Może nie chodzi o sam poziom stołówki ,ale o ludzi .Nie potrafią stworzyć fajnej zgranej ekipy bo zawsze są żale do nowych pracowników ,nie dziwne że tam przemiał ludzi jak tam rządzi Bożena (usunięte przez administratora) co kogo toleruje a kogo nie

Boguś
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Nic się nie zmienia nadal jedzenie zimne zeschnięte i przesolone.Dzisiaj zwróciłem uwagę że bitki są tak słone że aż szczypie w język i co Pani powiedziała że zgłosi kucharzowi i dalej sprzedawała.Jak tak można pozdrawiam Bogusław Kuźmiński

Pazurki
@Boguś

Boguś nic nie wskórasz ,tam są kółka wzajemnej adoracji . Jest czas na kawki i pierdoły tylko na co innego nie ma czasu

Hmmm
@BAD FOOD

Wszystko jest doprawione duża ilością Maggi ,czasem z przesadą i każde danie smakuje tak samo z tą przyprawa ,czasem przelane że aż szczypie w język .Czy są inne przyprawy na tej kuchni ? nawet zapiekanki z pieczarkami z maggi

Aktualna pollityka jaka jest prowadzona w firmie to sukcesywne zniechęcanie pracownika do zostanie w firmie i bardzo duże nadzieje że sam się zwolni

Tycjan

xD
@Tycjan

Nie wiem z jakiego jesteś działu czy coś ale stawka i podwyzki są uzależnione od stażu pracy a nie od umiejetnośći, starsza kobita która lata do kibla co 40 minut a potrafi pracować na max 2-3 maszynach zarobi więcej niż osoba młoda która potrafi pracować na większości maszyn na swoim dziale a do tego ogarnia jeszcze kilka maszyn z innych działów i posiada wiedzę na temat maszyn i procesu(mowa o spawalni) a zarobi mniej bo się nie liczą umiejętności tylko staż pracy i podlizywanie się co jest moim zdaniem chore a ty piszesz że oni szanują pracowników ?? Dobre sobie. Pozdrawiam

????
@Tycjan

To chyba nieźle musisz do (usunięte przez administratora) wchodzić co po niektórym osobom. Pracowałem tam ponad 12 lat i tam ludzi nie szanują a by zarobić to jak będziesz(usunięte przez administratora) po 12 godzin z niedziela i to zarobisz ale co z tego jak życia nie będziesz miał. Adient to porażka !!!!

stefan
@Tycjan

(usunięte przez administratora) prawda ta firma nie szanuje starszych wiekiem pracowników ,wolą młodych opierdalaczy którzy zamiast pracować wolą jak najdłużej zamias pracować iść na palarnie ,a człowiek który uczciwie pracuje jest zwalniany z powodu kowida zasłaniając się brakiem zamuwień

Wolfgang Agent nr 1
@Tycjan

Firma Adient nie wszystkich pracowników szanuje. Na ten przykład ja ostatniego marca 2019 poszedłem do roboty w Adient na nocną zmianę, a jadąc do roboty w Adient 1 kwietnia 2019 na nocną zmianę dostałem SMS, żeby do roboty nie przychodzić. Dodam tylko, że w Adient pracowałem poprzez agencję pracy Ranstad.

@stefan

Dzień dobry, Dyskryminacja ze względu na wiek jest poważnym zarzutem, niestety ciężko odnieść się do wpisu ze względu na jego anonimowy oraz ogólny charakter. W celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt na adres mailowy rekrutacja_siemianowice@adient.com

@????

Dzień dobry, przykro nam, że masz negatywne doświadczenia z naszą firmą. Jeśli zechciałbyś podzielić się z nami konkretnymi uwagami to zachęcam do kontaktu mailowego: rekrutacja_siemianowice@adient.com

Olo
Kandydat
@Marek

Więc to taki swego rodzaju (usunięte przez administratora) Pytam bo chciałem się tam zatrudnić

Tomasz
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Jak Państwo odniosą się do poniższego wpisu, gdyż ostatnio podobne opinie krążą po Siemianowicach: Na dzień dzisiejszy sytuacja jest następująca na produkcji: Normy podnoszone cyklicznie, aktualnie nierealne do osiągnięcia,liczone na podstawie wydajności maszyny (pomijając czynnik ludzki).W tym wyliczeniu pomija się cykliczną zmianę papieru oraz kalki, jak i zarówno NOKi często występujące podczas pracy maszyny. Na przerwie kto może "nadgania" wynik o czym świadczy MES z którego wynika że nikt na przerwy nie chodzi. Ewidentnie pracodawca szuka oszczędności podnosząc normy nierealne do zrealizowania. Przykład: HAB,IBK.

@Tomasz

Dzień dobry, Normy zostały zaktualizowane z dniem 1 lipca br. w oparciu o cele zrealizowane w ostatnich miesiącach. Normy zawsze uwzględniają cykl maszyn, dostępny czas oraz czynnik ludzki. Pozdrawiamy

Konrad
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Niestety obecne normy nie uwzględniają czynnika ludzkiego tylko możliwości maszyny. Nie brany pod uwagę jest chociażby taki czynnik jak zmęczenie. Nikt nie bierze pod uwagę NOKi, których często jest od kilkunastu do kilkudziesięciu. Mało tego , osoba podnosząca normę nie ma pojęcia (albo nie chce mieć) że różne referencje mają różne cykle pracy, co można zauważyć na wykresie. Dodatkowo, na maszynach finalnych są różne metody pakowania pochłaniające więcej lub mnie czasu, ale zapewne jest to inny proces technologiczny realizowany przez tą samą osobę. POzdrawiam

@Konrad

Dojechali normami bo premii nie chcą wypłacać i szukają oszczędnośći, bo zakupili niedawno auta służbowe!

Tomo
@Tycjan

Kto szanuje pracowników? Zapewne nie jest to Adient Siemianowice, a pracuję tu 9 lat. Normy absurdalne, niemożliwe do realizacji, upał na Hali, wszędobecny fetor unoszący się ze "spawarek" oraz lakierni, który zapewne jest szkodliwy mając na uwadze czas emisji i wchłaniania do organizmu.

Ja
Kandydat
@Tycjan

Co ty opowiadasz?Proponują 16.70 zł/h brutto!!! Gdzie tu szacunek?

Ja Fan.
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Tutaj mi się troszkę śmiać zachciało po przeczytaniu Pana komentarza Panie Tomaszu, normy są tak dźwignięte że chwilowa awaria, choćby regulacja głupiego czujnika czy nadmierna ilość odrzutu przez precitec uniemożliwia osiągnięcie zakładanego przez firmę wyniku, człowiek logicznie myślący od razu się domyśli że normy są dźwignięte po to żeby operator miał problem z wyrobieniem swojej 100%-ej premii... Polityka (czy może bardziej głupota) tej firmy zdziwiła mnie nie raz, wiem że jeszcze nie raz to zrobi...

Tomek
@Tycjan

Ile tam robisz, miesiąc, pół roku, czy płacą ci za wprowadzanie ludzi w błąd? Człowieku, tyrałem tam przez 8 lat, to znam tą firmę od podstaw, wierz mi lub nie, ale są lepsze firmy i człowiek nie musi się martwić przy wypłacie, czy starczy na wszystko, jedyne co fajne, to atmosfera na zmianie, na której spędziłem ostatnie kilka miesięcy, bo poprzednia większość ludzi Fałszywych, pozdrawiam

Lasencjusz
@Tycjan

Tak zgadzam się z tą wypowiedzią bo sam jestem sługusem kordynatoriusza

Marta
@Lasencjusz

To możesz coś jeszcze napisać z własnego doświadczenia?

Jola
@Tycjan

Jednak tu racji nie masz ,brak poszanowania dla pracowników . Liderzy totalnie bez żadnej wizji nie nadają się do niczego . Brak kompetencji i jakiego kolejek myślenia opieranie się o maszyny to ich powołanie .

Nie

Nie

Fiołek
@Tycjan

Tutaj akurat nie masz racji co do zarobków.Noey pracownik który się uczy ma wyższą stawkę od swojego tzw.nauczyciela.Osoba pracująca dłużej Nie dość że pracuje za dwie osoby bo za siebie i za tą którą uczy nic z tego nie ma i stawkę ma niższą od nowo przyjętej osoby. To akurat przykład stłoczni nie wiem jak jest na montażach.

Кошка
@Tycjan

Приглашаю на тлочню проработать месяц и получить 3 400 за месяц и я посмотрю как ты будешь радоваться побвышке и работе.

Nick
@Tycjan

Czyli pracujesz "na akord"

@Tycjan

Dlatego od nowego roku wszyscy będą zarabiać minimalną krajową. Czyli nie warto się starać. I tak wszyscy będą zarabiać tyle samo

Damian
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

@Pracodawca Normy nie uwzględniają czynnika ludzkiego tylko możliwości maszyny. Jeżeli ta sama osoba również pakuje dany element to też to nie jest uwzględniane w procesie bo to jest "inny proces technologiczny" który realizuje ta sama osoba. Pozdrawiam

@Damian

Możliwości maszyny to jedno, normy przede wszystkim nie uwzględniają ich awaryjności ;)

Nochybanie

zwolnienia

Czemu zwalniają tylko ludzi z produkcji? A w biurach cały czas strasznie dużo ludzi.

Postronny
@zwolnienia

Po to żeby w razie problemów miał kto wymyśleć rozwiązanie. Z tym że to nie działa ;) produkcja od lat zgłasza różne i te same problemy i co ? I nic :) póki co główne działania poreklamacyjne to ........ markowanie czyli zrzucenie odpowiedzialności na produkcję. Trafi się coś znów to wina produkcji bo przecież zamarkowane było :)

Operator

Czy ktoś wreszcie zajmie się tą stołówką? Jedzenie coraz gorszę, ludzie się trują, chyba że liczycie że ludzie się zatrują i sami się po tym zwolnią, albo ktoś coś dostaje z tej stołówki bo to nie możliwe jest, że jedzenie cały czas ohydne jest.

W11
@Operator

Zrobią z tą stołówka ?mimo wielu skarg i tak jest jak było nic się nie zmienia ,oprócz ludzi tam pracujących ,przyjdzie nowy zaraz go stara brygada zniszczy i wyśmiewa

Tom

Firma przyjmuje pracowników i za kilka miesięcy ich zwalnia.Pani Aneta na szkoleniu zapewnia, że to opinie zbulwersowanych pracowników, ale kłamie w żywe oczy.

Tom

Nie polecam tej firmy ponieważ, zatrudniają pracowników i za kilka miesięcy ich zwalniają.Pani Aneta na szkoleniach podkreśla, że to opinie zbulwersowanych pracowników.Szkoda że kłamie w żywe oczy...

Kompociarz 2

Podobno ma zostać od czerwca zlikwidowany businessbar z powodu ciągłych skarg, w związku z tym wydawać dania mają trenerki z różnych działów tak mówili na palarni.

@Kompociarz 2

Hog dogi z rybą było mistrzostwo w jego wydaniu śladowe ilości ryby jakieś suche skrawki ,za to dużo sosu i ogórków ,gościu gdzie ty gotowałes przedtem w jadłodajni dla ubogich czy dla bezdomnych

Po co zostawać w tej firmie dłużej niż rok skoro stażowe jest dla wszystkich takie samo

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Seating Poland Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Seating Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 586.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 496, z czego 45 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adient Seating Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii