counter
1 370 904 5 1
Paleta Nowy wpis

Jeżeli ktoś bd potrzebował pomocy w znalezieniu wczasów z chęcią sluzy pomocą J.CZ. godzinami przesiaduje w pracy na internecie to jest jest jego całą praca. Na dodatek ma swojego pazia od brudnej roboty wszyscy chyba wiedzą o kogo chodzi (I. H) pozdrawiam Wielki Brat????

Tak14Nie3
Obserwator

Na warsztacie to się tak dezynfekują że czasem przez pół zmiany czuć środki nie tylko z rąk Ale i z ust. Są tacy którzy jeszcze przed pandemią się zabezpieczali dezynfekcją od wewnątrz. Ale oni mogą i chociaż wszyscy z góry o tym wiedzą i się z tego śmieją nic z tym nie robią.....dopóki nie zdarzy się jakiś wypadek.

Tak17Nie
Kamila
@Obserwator

Nic nie poradzisz.. Mechaników brakuje nie mogą sobie pozwolić żeby produkcja stanęła. Dlatego przymykają na to oko

Tak4Nie
Edyta
@Obserwator

Ale to wam chodzi chyba o mechanika ze zmiany C. Bo każdy na zakładzie wie że ma z tym problem. Nawet na górze o tym wiedzą i nic z tym nie robią. Nie raz to w pracy nie ma, szczególnie po weekendzie :D

Anonim
@Edyta

To po co tutaj piszecie. Jak ktoś wyczuje to od razu zgłosić. Drugą sprawą to komputer im zabrać żeby imprez nie robili na nockach. Przecież niby są tak zajęci że na nic czasu nie mają i zebrania robią żeby mniej obowiązków mechanicy mieli. Na Hali ich prawie nie widać tylko na stołówce albo przed komputerem siedzą. Trzeba im dac jeszcze podwyżkę

Krzysztof
@Anonim

Warsztat to jedno wielkie bagno Maly Uszaty Mistrz chodzi i nic nie robi, jak by miał pokazać co robił przez cały dzień to ze slucha muzyki i chodzi i gada z Ziolem. Jak mu ktos nie pasuje to robi wszystko aby go zwolnili. Otoczył się teraz takimi ludźmi którzy mu donoszą i nic nie robią. Załatwił na wsrsztat kolędzie Krzysiowi miejsce gdzie gość nie ma pojeci nawet jak co kolwiek naprawić. Donosi na każdego tak jak Mistrz Uszatek. Taki z niego kolega. Uszaty nawet dobrze ze ma lepkie rączki. Bo wozek lekki się robi co jakiś czas. Brejdi koleś cały czas brak w pracy co chwilena bierze wolne na żądanie bo stan zdrowia nie pozwala. Zamiast wyjść na palarnie to pali fajki za frezarka. Rolety zasłania na nockach bo nie widać. Stołówka to jedno biuro spotkań i imprez. I jaka to jest sprawiedliwość? Gdzie jest Pani BHP i Dr

Tak4Nie
Kasia
@Krzysztof

TO PRAWDA !! ONI MYŚLĄ ZE LUDZIE NA PRODUKCJI NIE WIDZA ONI MAJA OCZY I WIDZĄ TO WSZYSTKO

Klient
@Anonim

Jak ich nie widać to dobrze. Wszysko pracuje jak trzeba. Ema

@Krzysztof

Jak (usunięte przez administratora) to może złóż papiery na mechanika szukają. Jako mistrz ma więcej obowiązków i nie musi robić to co ja. Rozmawia bo musi wiedzieć co się dzieje. Kogo zwolnili? Gościa bez szkoły za głupotę, osobę nie dyspozycyjna i osobę która nie przestrzegała bhp Elo. Na warsztacie nie ma frajerni którzy donoszą. "uprzejmie". Kolejka Krzysztof składał papiery na mechanika 4 lata temui kto zna go wie że ma szkole!!! W zawodzie ciach. Wolnego cię ciu nie biorę bo stan zdrowia. Mogłeś zrobić foto jak palę aaa nie zapomniałem że zasłoniłem rolety hah

Tak5Nie
@Kasia

Bez oczow raczej byś nie pracowała

Brejdi

Powiedzmy że znam się na geografi. Zepsuty kompas masz albo albo piraci z Karaibów się nagladalas i tylko cel pokazuje krętynie

dobry duszek
@Krzysztof

Jak komuś coś nie pasuje zawsze może zmienić pracę. Po co języki strzępić. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. U kogoś się widzi ale trzeba zacząć od oceniania siebie.

Tak8Nie

No raczej a kto inny.

Natalia
@Brejdi

Masakra zwolnili tak fajnych chłopaków. Usuwali awarię raz dwa l. A teraz Mistrz Uszatek wcisną swojego kolega wózkowego z magazynu bez papierow gdzie gość nie ma pojęcia. Awarie mozna usuną tak długo ze to porażka . Widać ze się mota i nie wie jak i co to naprawić. A Brejdi ciekawe czemu teraz co chwile chodzi na L4? Czyżby AA?? Czy kolejne ściemnianie. Trzeba może żeby ZUS sprawdził tego kolegę.

Antek

1. Po wpisie widac ze kolega nie ma kultury 2 Jest zawsze pobudzony 3. Może coś bierze ?? 4. Zachowuje się!! Bo polecisz z kolegą Małym Meksykaninem do Meksyku.

Rafal S

A CO WIESZ ?? MOZE JA NIE WIEM TEGO A Z CHĘCIĄ SIĘ DOWIEM

Uszatek

Widzę nie ma co robić na produkcji. Ustawiacze jak zwykle zajęci nigdy czasu nie maja ale glupoty maja czas pisać.

@Antek

Nie wezmę tego dużego z AV

@Kamila

Dobrze by było jak by mechanik mógł inny kod wpisywać. Oooo jej pięknie by było. Klasa wręcz. Oby ktoś się o to postarał.^^

@Natalia

Natalcia takie pytanie. A który z nich miał "papiery"? Nie mówię o kolorach.

M.K
@Rafal S

A może napisze Pan którego mechanika Pan Kubala wyczuł i kazał mu iść do domu bo nie był w stanie pracować.. Każdy już chyba się domyśla. Musiał mechanik z innej zmiany przyjechać żeby kolegę zastąpić

Romek
@M.K

Jego wyczyny ukrywa Mistrz Uszatek i Kierownik. Bo jak zwolnia Brejdiego kto uszatek będzie musiał robić. A tak ręce w kieszeni i chodzi to ty to tam i cały czas siedzi u kierownika.

Edyta
@Brejdi

Ktoś tu zapomniał napisać o sobie. Przechodzenie do pracy pod wpływem to jest pierwszy powód do zwolnienia. Po weekendzie to chłopaki zakłady robią czy mechanik do pracy przyjdzie czy nie. Prędzej czy później będzie wypadek w pracy przez takie coś. Powinna Pani z BHP się tym zająć i Pani Dyrektor. A mistrz warsztatu przemyka na to oko bo kolegi nie wyda, w końcu jego najlepszy kolega z pracy i nie tylko

Tak2Nie
Ciekawe
@Edyta

Ciekawe ze jeszcze nikt o Pawle sie nie wypowiedzial. Wszyscy zapomnieli jak go więcej nie bylo niz byl

Tak3Nie
Do Ł.
@Romek

Dosyć tych pomówień, kierujemy sprawę do Prokuratury. Skoro zamiast pracy szukać wolisz oszczerstwa wrzucać to udowodnimy ci jak szybko IP twoje Policja namierzy. Już jest wystarczająco na forum żebyś zarzuty dostał.

TakNie3
Bogu Bogu
@Do Ł.

Baranie IP komputera domowego jest zmienne i co chwilę jest inne,. Informatyka to z ciebie nie będzie :-):-):-)

Tak5Nie1
Pracownik zmiany c Nowy wpis
@Obserwator

Jeżeli chodzi o mechaników do bez przesady! Są ok. Niestety niektórzy się uczą dajmy im czas a nie odrazu oczernianie, mechanik ze zmiany c jest ogarnięty i to bardzo naprawi wszystko! A że go nie ma w pracy często dlaczego? Dla tego że jest samotnym ojcem dwojga małych dzieci i dajcie mu spokój.

Tak15Nie1
edi Nowy wpis
@Bogu Bogu

Kolego "znawco" twoje zmienne IP przydziela admin sieci, tak czy owak dalej sieć nie ma zmiennego IP. Pisząc coś na jakimś forum zostawiasz ślad, jaki? MAC kompa!, Date i dokładny czas tych wypocin, ja zwykły obywatel mogę tylko ustalić kraj i miejscowość, ale pojawi się IP twojego dostawy net-a. Policja czy Prokuratura udaje się do tego dostawcy i nie chcąc łamać prawa udostępnia im te informacje własnie po tych datach i czasie kiedy dany komp pisał coś do innego. Kolega się smieje z kogoś? pochwal się w HackerRank i tu masz pole do popisu w C++ ,Python-ie. A może wiedza bazuje tylko na języku BASIC lub Asembler? Z poważaniem gość ze zmiany D.

Rika

Już Pawełku nie wiesz gdzie masz pisać, proponuję wynajmij telebim w mieście i tam pisz jaki to ty biedny jesteś. Teraz się żalisz a gdzie byłeś wcześniej, jak traktowałeś i traktujesz swoją zone i dzieci obecnie, robisz z nich wszędzie posmiechowisko. To tak nazywa się miłość, człowieku ogarnij się i udaj się jak najszybciej na leczenie. Powinna zostawić ciebie i to jak najszybciej, tak jej radzę!!!

Tak8Nie1
Zula

Haha Pawełku wiesz co jest najlepsze w tym wszystkim, że ty sam piszesz te posty i sam sobie na nie odpowiadasz. Haha dobry jesteś naprawdę, brawo powinieneś się leczyć i to konkretnie

Tak10Nie
Pracownik zmiany c

Dajcie już spokój dla Z.B może wkoncu sam tego nie zrobił a co mają w głowach te dziewczyny! Żony i matki! Facet jak to facet dawały to brał.

Tak10Nie
Covid

Powiem Tobie tak, Z,B, zupełnie się pogubił szkoda mi go bo to wbrew pozorom dobry chłopak tylko źle robi że zadaje się z (usunięte przez administratora)i przez to ma problemy tyle w temacie

Tak11Nie
Pracownik Nowy wpis
@Covid

Gdyby się nie pchały nic by nie było siłą je nie wziął . Dobrze pamiętam pierwszy incydent jak zachowywała się ta pani. Daje dużo do myślenia.. Szanująca się kobieta i matka tak nie postępuje. Tyle na temat.

Tak8Nie1
Dorota

Nie pisz tu bzdur, każdy wie, gdzie pracujemy, kim jest nasz mistrz i jaka ona est ta asia. A ty liżesz jej (usunięte przez administratora) i liż sobie nazdrowko może nie zostaniesz wyrzucona jak inni.I nie zrobi z tobą tego, co robi z nami. Nie chcemy tego mistrza imieniem Asia.Ona nie ta co byla kiedys I zostaw Nataszę w spokoju, tobie do niej est bardzo daleko od niej ze twoimi leworęncami.Od tego si zamkni tam i sedz ticho.Nie pracowałeś z nią i nie mów, że jest najlepsza, czy nie. A jeśli nie wiesz, zamknij usta. Pracowaliśmy z nią i ona jest najlepsza, gdybyś taka był, nie napisałaby tego, a ty es ggggg. Tęsknimy za nią w pracy i możesz zostać zwolniony, nawet wszyscy by tego nie zauważyli.A za niej widac

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Niezgodna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czemu wszyscy piszą że mistrz ze zmiany B nie wykonuje swojej pracy? Czy nie widzicie że pani Asia trzyma porządek na naszej zmianie i cały czas lata po hali w tym czasie jak pracownicy siedzą na krześle i nie wstają przez 8 godzin i wypisują na portalu jakieś (usunięte przez administratora) I wkońcu wyrzuciła osoby które robiły dużo problemu dużo gadały i nic nie robiły, co wam da że wypisujecie tutaj anonimowo, chociaż i tak wiemy kto wypisuje :D i nadal czekacie że firma przyjmie was z powrotem? Natalia musisz podziękować pani asi że pracowałaś tak długo, teraz musisz latać od firmy do firmy prosząc na kolanach aby cię przyjeli do pracy. Aż dziwne że mówisz że jesteś najlepszym pracownikiem...

Tak6Nie1
Viola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Niech nagroda zostanie wypisana tak znakomitym pracownikom. Wszyscy inni, którzy zostali zwolnieni, wszyscy pracowali źle, tylko Asia działa dobrze i jej koleżanki. A esze Smurfoff stawia na staniwiska , a my wszyscy siedzimy w K.A. B . A to się nazywa Mistrz?To est ....

Sonia

Tak to est u Asie niektórzy są stale na zwolnieniu lekarskim Normy nigdy nie zostały zrobione na żadnej maszynie To dobrzy pracowniki Asi to co oni mieszkają z Polakami, to też ważne, żeby Asia ich nie zwolniła, a to co normy nie robia, to nic morze byt tak Asia tego nie widze. do pracy, kiedy chcą hodza tez est ok , wszystko da się zrobić z takim mistrzem zlotym.

Ada

Aneta jest super mistrzem, nie bała się, że jej tyłek się pali i nie zwalniala swoich dobrych pracowników, a zostawiła pijaków, umie wszystkich docenić i nie pozwolila by nikogo zwolnić. Tak jak Asia.to zrobila Tacy mistrzowie powinni być w towarzystwie, którzy idą za swoimi pracownikami mistrz powinien być dla ludzi, a nie latać i udawać, że coś robisz, aw rzeczywistości nic nie robisz

Duda

Ona widziala dobrze tylko kogo trzeba zwolnić, żeby tyłek był spokojny, ale nie wiedziała, czy dobrze, czy źle, wie, jak zakryć swoiej (usunięte przez administratora) i żeby było dobrze u niej a nie dbala o pracownikach swoich . Teraz biegаje lataje jak mucha po hale szuka kto pisze za niej prawdę, kogo odrzucić, żeby nie pisal za zlotu Mistrz A pracowniki są zmęczeni milczeniem i będą mówić prawdę za taku jak ona

Aga

Asia przestraszyła się, że pracowniki pisze o niej prawdę odrazu wszystko usunąłem aby nikt nie widział, jaka jest złota Mistrz Boi się usłyszeć prawdę o sobie, , kim naprawdę jest tа straszna osoba. Ona ma leworęcznych, pijaków na swojej zmianie, to są dobrzy pracowniki ona tego nie widzi. Leworęcznych do Niemiec chciela wysłać. Colezhanki siedzą przy telefonach i jedzą pszy stanowiskach prace a ona udaje, że tego nie widzi.zlota Mistrz niema słow taka cudowna Asia

York

Więc w tej firmie tak to est wszystkie śmieci są trzymane w pracy a każdy, kto dobrze pracował, ich zwolnili

Bogu BOGU

Ludzie ,(usunięte przez administratora) dodały ogłoszenie na OLX,że przyjmą monterów do pracy i co dziwne jedną z zachęt do przyjścia do pracy do KICO podały BONY ŚWIĄTECZNE.(usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Tuk tuk

Tak tak wróciła z wakacji bez wstydu, że pracownicy nawet nie chcą jej widzieć. Asia chodzi po hale i straszy nas, że jak coś jest nie tak to cię zwolnię.jak zwolnila wszystkich, widzieliście, że dam radę. Jestem dyrektorkom Kico i mogę zrobić wszystko ha ha ha ha

Porsche

Czemu pracownicy na remixie mają 150 zl za sobotę a my nie?

Tuk

Со (usunięte przez administratora)otrzymała bony pracownikow i jest teraz szczęśliwa. Weź esze kogoś zwolnie i dostanesz esze nagrode, Uważamy, że śpisz dobrze, że zabrałeś pieniądze od pracownikow(((((((

Bony

Może ktoś inny ci przeszkadza, ktoś źle pracuje, mistrz złota Asia , która dobrze wygląda pszed ludzmi a potem ich zwalnia.morze zwolnij wszystkich, a wtedy sama będziesz pracowat na wszystkich stanowiskach jesteś najlepszym pracownikiem, mistrz zmiany B z duzej litety.Nie będziesz robic zlomy jak na drugich mówiłа.

Sat

Otdaj także bony pracownikam , którzy, jak powiedziałeś, nie zasłużyli na bony Otrzymała bony za pracowników i są bardzo szczęśliwa est.pamiętaj, że nie twoe cię nie ogrzeją.pracowniki pracowali i to ich est bony sprawedliwej

Ten@@@

Со Aska jest szczęśliwa, że ​​zwolniła wszystkich starych, dobrych pracowników. Może usiądziesz na ewo ty i pokażesz, jak pracować trzeba, jeśli inni nie pracowali dobrze, tak ty powiedzala i ty ich zwolniła. Poczekaj, i ty zostaniesz wyrzucona tak, jak wyrzuciłaś wszystkich. Wszyscy źli pracownicy to tylko ty, ciężko pracujący i złoto na kico.Wszyscy wiemy, że jest najlepszym mistrzem ze wszystkich na Kico. Wiesz, jak biegac do Ewki na guru i powiedzieć, kogo zwolnit kto tobie pszeszkadza Twoim zadaniem jest zwolnić wszystkich.Lepiej wykonuj swoją pracę to, co powinina robić mistrz, a nie to, co robisz.Nu nu nu nu

Ewa

dali kase z bonow z ewki procenta z konta A reszta na święta będzie maskara jedna

Dino

To dobrze powiedziane, niech żyje w spokoju i nigdzie jej nie wywlekajte . Zawsze będziemy jej bronić, bo Natalia nic nam nie zrobiła. Pisz za siebie i wszystko będzie dobrze

Bony

Wszyscy już wiemy, czym jest Mistrz zmiany B(usunięte przez administratora) za każdego zwolnionego pracownika i kogo ona wróciła, otrzymuje nasz zarobiony bonusi i otrzymuje przed naszą pensją to, co jeszcze zarabiamy własnymi rękami. Zatem ma ona numer mistrzowski 1 I uważa się za najlepszа, ponieważ boi się, że wyleci z kiсo i straci pieniądze od ludzi. W ten sposób dotarła do mistrza i traktuje ludzi zaraz

Zbyszek
@Bony

Po co takie bzdury wywlekac może na Asie jak wrocic z urlopu poczekać. Może w oczy to powiedziec a nie cicho w pracy siedzieć.kazdy tu odwazny bo anonimowy niech w oczy powie co ma z tylu glowy. Zresztą Takie bzdury są tylko tematem taniej lektury. Może zaptaszam by ktoś to w twarz powiedział ale znam takich co tu pidze będzie cicho siedział

Tak2Nie1
Nomi
@Zbyszek

To nie jest bzdury, to est prawda że wszyscy wiemy, kto ona jest.I osobiście nie chcemy z nią rozmawiać, ona nie jest królową, która coś j z niej wyjaśnit jak powiedz jej cos i wylietisz z Kico jak inni pracowniki lepiej niech do nas nie przyjdzie, nie chcemy jej

Joker
@Zbyszek

Nie wstawiaj się za niej nie pracujesz w Mobilux, ale w Kiko sam wiesz, że nie jest tu różowo i pięknie. A kim jest As, ej zna wszystkie zmiany, a teraz wiedzą, że jeszcze lepiej odbiera nasze nagrody dla ludzi, których zwolniła zarabija duzo od tego zwalnia i z powrotem dawaj bo malo zarobila

Litwin
@Bony

Bony, gdzie bony?!

Loki

Dobre pomyśli, jak wyjdzie prawda, jak nie Mihail, jak nie Galina to ktoś inny, po prostu tylko nie nasz mistrz złotej zmiany B

Zostaw merytoryczną opinię o KICO POLSKA SP.Z O.O. - Świebodzin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

KICO POLSKA SP.Z O.O.
1/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • łużycka 50