Opinie o Raz 2 Bartosz Skrobarczyk w Koziegłówki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raz 2 Bartosz Skrobarczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Raz 2 Bartosz Skrobarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raz 2 Bartosz Skrobarczyk w Koziegłówki

Opinie klientów są dosyć słabe, a co sądzą pracownicy? Jak się tutaj pracuje i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Zastanawiam się też czy mają jakieś oferty pracy? Martwią mnie trochę te negatywne wpisy i to nie tylko tutaj na forum ...

Butch Nowy wpis

Orientujecie się cze częściami karoserii tez handluje, kupiłem na ilx maskę z tych rejonpw niby igła a 1/4 ceny bym nie dał na olx jest jako i-cars, ncars

Ten sklep z częściami do samochodów jest prowadzony tylko w sieci wysyłkowo czy jest jakieś punkt stacjonarny? Rozglądam się za pracą jako sprzedawca a mam doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Tu tylko właściciel obsługuje klientów czy bierze ludzi do pomocy? Dajcie info.

uloziskojj@gmail.com Nowy wpis

Nie polecam, zgadzasz się na cenę, a kiedy płacisz, cena wzrośnie. Brak komunikacji, jak małe dziecko. Nie zwrócą ci starych arbagów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Raz 2 Bartosz Skrobarczyk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

Jak wygląda sprawa grafiku w Raz 2 Bartosz Skrobarczyk. Czy pracodawca idzie na rękę?

klient

mnie również (usunięte przez administratora) na 1700zl, sprawa poszła do sądu mam wyrok

Aneta

witam, ja to chciałam się dowiedzieć czy w firmie obecnie ktoś jeszcze jest zatrudniony? W opiniach chyba nie zauważyłam żadnego pracownika a zastanawiam się nad tym skargami od klientów, są one uzasadnione i po prostu przydałaby się tu jakaś pomoc? Firma ma za dużo zamówień?

Pawel

Totalna porażka. Wysłane inne poduszki niż oddane( do zupełnie innego samochodu) Zero faktury czy paragony. Dno dna. Zupełnie nie polecam

Daniel

Nie polecam , wysłałem między innymi napinacz pasa z osłoną gumową w całości a wróciła pęknięta . Metalowe elementy kurtyn powietrznych powyginane jakby ktoś używał młotka a nie kombinerek . Poza tym ustaliliśmy cenę za całość 1100 zł , a kurierowi musiałem zapłacić 1500 . Kontakt średnio przyjemny , wręcz taktuje klienta jak zło konieczne . Na pytanie o fakturę odpowiedział,że Vat trzeba doliczyć .

Wpi

Bardzo nie polecam tej firmy, wieczne pomyłki w zamówieniach inne kolory i nagle zmieniające ceny.np ustalona cena tyle i tyle przychodzi dostawa jest już więcej. Z tą firmą jest coś nie tak. I robią bardzo duże problemy ze zwrotami.

@Wpi

Czyli płatność po dostawie? Więc zawsze możesz wtedy zrezygnować?

NIE POLECAM TEGO HAMA. LUDZIE NIE KORZYSTAJCIE Z JEGO USŁUG. (usunięte przez administratora) JAKICH MAŁO. FACET ZACHOWUJE SIĘ JAK DZIECKO.

Aneta

A co zrobił konkretnie, że piszesz, że zachowuje się jak dziecko?

Jarek

BARDZO NIE POLECAM !!! WYSŁANY KOMPLET PASÓW NA ZMIANĘ KOLORU Z CZARNEGO NA CZERWONY , początkowa wycena 800zl wzrosła na 1200zł 2 PASY PRZYSZŁY USZKODZONE ( w jednym za długa taśma , drugi zablokował się i jest do naprawy ) OCZYWIŚCIE (usunięte przez administratora) UWAŻA , że wszystko ok zrobione było

Darek

Szczerze NIE POLECAM!!! deskę rozdzielczą wysyłałem do regeneracji (airbag, pasy) wyceniona naprawa przez telefon, jednak po odesłaniu wyższa kwota do zapłaty za pobraniem...deska rozdzielcza kiepsko zapakowana do przesyłki, odkształciła się i nie ma możliwości uznania reklamacji przez firmę kurierską....zrzucają winę na Nadawcę, że źle zapakował deskę i nie wpisał wartości przesyłki....Deska rozdzielcza jest wygięta, przez to po zamontowaniu w samochodzie nie pasuje idealnie tak jak to było przed wysyłką do regeneracji....NIE POLECAM!!!

Witam. Szukam osób (usunięte przez administratora) przez ta firmę do zbiorowego pozwu. Zamknijmy ta patologie… Mnie ten buc co ma wiecznie zapchana buzie (usunięte przez administratora) na ponad 2tys zł

Teresa
@Anonim

2 tysiące to jeszcze nie majątek ale faktycznie nie można tak tego zostawić. Działasz już coś? Nie ma sensu czekać z założonymi rękami. Czas ucieka.

Luk
@Anonim

Jak możemy się skontaktować

Mariusz

Gościu wykonał mnie na ponad 500 zł.Zamowiłem deskę pasy i airbagi.Kazał zapłacić 400 zł kaucji.puzniej zwróci jak podeślę swój komplet.Odesłałem a facet po 2 tygodniach stwierdził że za późno i kaucji mi nie zwróci.Totalne (usunięte przez administratora) Firma Raz2. Nie polecam omijać szerokim łukiem Naciagacza. Motto:Firma Raz2 i mnóstwo kasy Twojej nie ma. Ps Pasy do kompletu które wysłał były od innego peugeota trzeba było przerabiać wtyczki. A i strasznie utrudnione jakby to było gdzieś w stodole naprawianie

Paulina

Nie polecam Airbag Kozieglowki! Gościu (usunięte przez administratora), wiecznie nadąsany, siedzi w tej szopie z deskami jakby ktoś mu kazał na sile. Przez telefon wiecznie się drze i ma problem z każdym. Totalne (usunięte przez administratora)

Sebastian

Omijac ta firme. Jak mozna funkcjonowac i prowadzic firme ktora utrzymuje sie glownie z oszukiwania klientow. Pan Bartosz bardzo beszczelny typ, (usunięte przez administratora) w rozmowach telefonicznych wykazuje sie duza znajomoscia prostego jezyka jakim jest kurwowanie i tym podobne..... Gdyby kozieglowki byly blizej to sam osobiscie bym sie pr,ejechal i oddal mu deske za ktora zawola 3500zl a to byl sam smietnik. Nie polecam no chyba ze lubicie stan wkurzenia. Nie ma go ma allegro, bo przy takiej taktyce firma by nie dala rady a tak na olx i otomoto wystawia sie bez mozliwosci komentowania jego postepowania wobec klientow. Jawne (usunięte przez administratora) w bialy dzien!!! (usunięte przez administratora) Kłamca (usunięte przez administratora)

MONICA

odradzam jakikolwiek kontakt z ta firma okrada klientow sprzedaje czesci nadajace sie na smietnik nie umie wykonac dobrze pracy, a mowi przeciez ze deska jest ok.jesli dla niego deska uszkodzona w miejscu widocznym jest ok to nie wiem w jaki sposob ktos taki moze wykonywac naprawy poduszek. polecam szukac gdzie indziej firm ktore zajmuja sie naprawami air bagow i omijajcie kozieglowki. AIRBAGPOLSKA I RAZ2 sa to firmy obie zarejestrowane na skrobarczyka,wiec jesli chcecie spokojnie spac to nie handlujcie z nim. Kolejna rzecz to to w jaki sposob ten pan przyjmuje zamowienie,udaje zabieganego,ze ma duzo pracy a tak naprawde ma to na celu szybko pozyskac klienta, ktory jest w niewiedzy iz zaraz zostanie (usunięte przez administratora) a potem moze odzyska swoje pieniadze ludz da sie naciagnac na wyzsza kwote. ja odzyskalam 3500zl ale do tego nie odzyskalam swoich czesci ktorych pan nie zwrocil i przez to nie moge wymienic swojej deski kompletnej na inna regenerowana w innej firmie ... SZEROKI ŁUKIEM OMIJAC KOZIEGLOWKI,KOZIEGLOWY ....RAZ2, AIRBAGPOLSKA, SKROBARCZYK

Tomi

Osoba odesłała mi część której nawet nie rozpakował i nie zreperował. Po czym nie zwrócił kasy

MONICA
@Tomi

Mi rowniez nie oddal moich poduszek i napinaczy,powiedzial ze ihc nie ma na stanie bo je naprawil sobie i czeka na klienta a ja mam sobie poczekac jak dostanie takie same to mi odesle. czlowiek jakis prostolinijny mam nadzieje ze juz dlugo nie pociagnie z ta firma i ze w koncu ludzie sie wezma za niego i odda swoje dlugi

Jak teraz jest z zatrudnieniem u pracodawcy jakim jest Raz 2 Bartosz Skrobarczyk w miejscowości Koziegłówki? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na zatrudnienie u nich.

Robić u niego to chyba pomagać w okradaniu. Jak ktoś może tak funkcjować ????

Zostaw merytoryczną opinię o Raz 2 Bartosz Skrobarczyk - Koziegłówki

• Jak się pracuje w Raz 2 Bartosz Skrobarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Raz 2 Bartosz Skrobarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raz 2 Bartosz Skrobarczyk?

Raz 2 Bartosz Skrobarczyk
  • Myszkowska 29