Opinie o APS Energia Sp.Z.O.O. w Zielonka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy APS Energia Sp.Z.O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie APS Energia Sp.Z.O.O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APS Energia Sp.Z.O.O. w Zielonka

Natalia

NAJGORSZA FIRMA Z JAKĄ SIĘ SPOTKAŁAM!! Po 4 dniach mówią dopiero że LUDZIE KTÓRZY NIE ZROBIĄ W CIĄGU GODZINY UMÓWIENIA NA FOTO TO NIE MOGĄ PRACOWAĆ DALEJ. Muszą czekać na następne SZKOLENIE! Ta firma to jedne całe (usunięte przez administratora) Pfu! Nie polecam tracić tu czasu na szkolenie z nimi!

Jan
@Natalia

Ktoś pomylił profile firm. Ten APS zajmuje się produkcją, a nie marketingiem telefonicznym.

Moniczka

Nie polecam. Szkoda czasu na ich szkolenie które i tak jest o kat (usunięte przez administratora) wytarty. Na szkoleniu już każą Ci dzwonic i umawiać klientów a za szkolenie płacą 500zł czyli mają darmowych pracowników.

Jan
@Moniczka

To nie ten APS. Ten zajmuje się produkcją, a nie marketingiem telefonicznym.

Tutaj pisano o szkoleniach kiedyś a w ofercie ze strony dla specjalisty ds. administracji sprzedaży jakoś niczego na temat ich czy jakichś kursów nie widzę. są domyślę prowadzone? interesuje mnie przede wszystkim rozwój a wskazywali w ofercie na wymóg dotyczący zdolności szybkiego uczenia się

Moniczka

@Moniczka

wygląda na to, że opisujesz inna firmę niż APS, bo w APS nie ma żadnego dzwonienia, jest to firma produkcyjna. Nie wiem czy to przez portal GO WORK, który podpiął Twoją opinie pod niewłaściwą firmę, bo pojawiło się kilka takich opinii dotyczących jakiegoś dzwonienia, a nieczy takim nie zajmuje się firma APS Energia SA.

@Prot

A co z tematem szkoleń? Też firmy zostały pomylone czy faktycznie występują? jaki może być ich potencjalny odbiór i czego uczą?

@prot
@Dominika

Dominiko, firma APS Energia zajmuję się produkcją urządzeń energoelektrycznych i w tym obszarze jak najbardziej są szkolenia dla pracowników.

@Moniczka

To nie ten APS. Ten zajmuje się produkcją, a nie marketingiem telefonicznym.

@Natalia

Co to za bzdury piszesz, nigdy w czasie wieloletniej pracy nie spotkałem się z taką sytuacją jak to opisałaś, ze pracownik nie może pracować przez jakieś foto??!! Na pewno piszesz posty pod dobrą firmą, wygląda to na pomyłkę albo celowe oczernianie. rozumiem, ze mżna mieć jakieś konkretne zarzuty lub pochwały, po to właśnie jest ten portal, ale pisanie nieprawdziwych informacji jest bardzo słabe.

@Natalia

#pytanie Cześć. Ja chciałam zapytać jak wyglądało u was szkolenie ? I co jeśli ktoś jeden dzień nie był na szkoleniu i dodatkowo jeszcze 2h musiał wcześniej wyjść to czy go przepuszczą dalej ?

@Marta

To nie ta firma. Ten APS zajmuje się produkcją, a nie marketingiem telefonicznym.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie APS Energia Sp.Z.O.O. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Project Manager.
Leszno

Cześć. Jak aktualnie wygląda praca w firmie? Dwa lata temu mieliście dużo do przekazania z tego co czytam, jak teraz wam się pracuje? Jakieś zmiany pozytywne może zaszły, skoro w sumie mniej tu wypowiedzi jest? Na to bym liczył, bo planuje w najbliższym czasie podesłać swoje cv na kierownika serwisu. W ofercie nie podali zarobków, ile wynoszą one na rękę? Kiedy mieliście jakieś podwyżki ostatnio? Dbają o to? Bo inflacja nieźle dała w kość;) Ponoć jest możliwośc premii, to uznaniowa jest czy za wyniki/efektywność? Jak wygląda rekrutacja, jest jakieś zadanie czy rozmowa techniczna?

W APS Energia Sp.Z.O.O. trwa rekrutacja na stanowisko Project Manager. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Zainteresowana

Witam Czy przyjmują do pracy osoby które kiedyś pracowali w firmie? Czy już nie ma kolejnego powrotu do firmy? Dzięki za info

@prot
@Zainteresowana

Oczywiście, że przyjmują. Jest wielu pracowników w APS, którzy wrócili, zarówno w dziale produkcji, jaki i w innych działach firmy. Sam jestem tego przykładem :)

Możesz rozwinąć temat?

Prot

dlaczego tak mocno?? Napisz proszę w jaki sposób zostałaś (usunięte przez administratora) bo wygląda na to, iż piszesz na temat innej firmy (pojawiło się kilka wpisów odnośnie APS, ale wszystkie nie dotyczą na pewno charakteru pracy w APS).

Wiesław

Nie polecam. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Na 4 dniu szkolenia dopiero informują o informacjach które powinny być powiedziane w pierwszy dzień. Wykorzystują ludzi ze szkolenia do dzwonienia a płacą za szkolenie a nie za twoją pracę co wychodzi dużo mniej. Na szkoleniu tylko czytają z kartki bo nic z głowy a jak się o coś zapyta to są zieloni. NIE POLECAM! NIE TRAĆ CZASU NA TO (usunięte przez administratora). Pozdrawia Panią M. ????

@Wiesław

Czy to aby na pewno chodzi o firmę APS Energia??? Czytając Pana zarzuty jestem przekonany, że pomylił Pan firmę, o której chciał Pan napisać, bo w APS Energia nie ma żadnego dzwonienia.

Beznickuon

2022 rok. Właściwie końcówka. Zarobki? 2700 na rękę. Poniżać się i robić z siebie idiotę za tak marne grosze? Co oni sobie właściwie wyobrażają? Że ktoś będzie na tzw "dole" składał szafy mechanicznie i elektrycznie do tego jeszcze się uczył i rozwijał? Tam już wszyscy praktycznie sami się zwalniają a zostają tylko starzy wyjadacze i pracownicy którym coś się jeszcze wydaje.. Myślą że krzykną, rzucą parę "k..", może się z kogoś pośmieją i ponabijają.. Ok i wszyscy będą idealnie pracowali? Nie tak nie jest, tam już nie ma i nie będzie nowych ludzi... A ci "starzy"? Niech zgniją we własnych klimatach.. Pozdrawiam Mateuszy którzy ostatnio się zwolnili to była bardzo dobra decyzja, wcześniej Piotrek z(usunięte przez administratora), niech sami sobie robią.. tam już nikt nie przyjdzie nawet z "agencji" i bardzo tak im dobrze..

Duch
@Beznickuon

Chcesz powiedzieć że trakcja się im rozjechała? XD

@Duch

trakcja? Mnie to bardziej zastanawia to, co w tym Cię tu tak bawi, nie życzysz im dobrze? czemu?

@Dominika

Nie nie życzę im źle, tym bardziej że z tego co pamietam chłopaki się tam starali…. Chodzi o to że firma miała podpisany fajny kontrakt z ICC, trakcja miała się rozwijać i pomału stawać jednym z filarów tej firmy. Śmieszy mnie jedynie nieudolność i pazerność zarządu.

@Beznickuon

A na jakiej pozycji jest taka kasa? Bo ja widziałam niedawne ogłoszenie dla Montera układów elektrycznych. I tam podali widełki 3400 - 4500 zł brutto. Czy ta stawka nadal obowiązuje czy może obecnie jest jakaś inna pensja?

@@Dominika

miała ale już nie ma czy po prostu zastój był w momencie gdy to pisałeś? obecnie co z tym całym rozwojem? zarząd jakoś konkretniej zaczął działać?

Beznickuon

2022 rok. Właściwie końcówka. Zarobki? 2700 na rękę. Poniżać się i robić z siebie idiotę za tak marne grosze? Co oni sobie właściwie wyobrażają? Że ktoś będzie na tzw "dole" składał szafy mechanicznie i elektrycznie do tego jeszcze się uczył i rozwijał? Tam już wszyscy praktycznie sami się zwalniają a zostają tylko starzy wyjadacze i pracownicy którym coś się jeszcze wydaje.. Myślą że krzykną, rzucą parę "k..", może się z kogoś pośmieją i ponabijają.. Ok i wszyscy będą idealnie pracowali? Nie tak nie jest, tam już nie ma i nie będzie nowych ludzi... A ci "starzy"? Niech zgniją we własnych klimatach.. Pozdrawiam Mateuszy którzy ostatnio się zwolnili to była bardzo dobra decyzja, wcześniej Piotrek z HD-su, niech sami sobie robią.. tam już nikt nie przyjdzie nawet z "agencji" i bardzo tak im dobrze..

@Beznickuon

A firma w ogole szuka nowych pracowników? I nie za bardzo ludzie garną się do aplikowania, tak? No za takie pieniądze… nie ma co liczyć na żadna premie, podwyzke?

@Marzena

Nie nie ma co liczyć żeby było śmieszniej premia jest już w tym zawarta (o ile tak to można nazwać), teraz w dobie szalejących cen i inflacji to sobie można "pracować"... A wymagania mają nie wiadomo jakie, składa się skomplikowane szafy elektryczne które są warte setki tysięcy złotych, a o każdą najdrobniejszą część czy element trzeba chodzić i prosić się godzinami, zresztą długo by opisywać ale mi się nie chce już tego robić..

Jakie warunki pracy są w APS Energia Sp.Z.O.O.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Asystent Projektanta Budowlanego?

PROT

Warunki pracy są bardzo dobre, jest szatnia z zamykaną szafką dla każdego pracownika, jest również stołówka. co do dojazdu to nie ma zorganizowanego wspólnego dla większej grupy pracowników, kiedyś takie coś funkcjonowało, ale się nie sprawdziło.

Sylwia
@PROT

a powiedz, pracodawca wymaga by w szafce zostawiać na czas pracy telefon ?

Aaaaaaa
@Sylwia

Na szczęście nie.

@Aaaaaaa

Nawet nie podrzucajcie takich pomysłów, bo niedługo się to zmieni... ;) Na stołówce to tej posiłki są płatne czy darmowe?

Omijać

Już wiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Nikt niensobiecuje tyle co rekruterzy na spotkaniu o pracę. Ściema totalna. Omijać z szerokim łukiem.

Pracuję w APS Energia S.A. 8 lat. jako specjalista. Wymienię minusy i plusy: Minusy: - b. niskie zarobki i najmniejszych szans by było lepiej - organizacja procesu wytwarzania poczynając od działu handlowego, logistyki, zaopatrzenia aż po dział produkcji włącznie to "wielka improwizacja" - powody: handlowcy opłacani za ilość a do tego w żaden sposób nie obligowani do tego by terminy oferowane klientom konsultować lub ustalać z produkcją w APS-sie. Materiały kupowane są zbyt późno z dwuch powodów - pierwszy to brak pieniędzy (firma ma zaległośći płatniczew wobec dostawców, dwa logistyka to jedna wielka pomyłka (w organizacji pracy i zasobów ludzkich), dział produkcji to ciągłe gonienie za terminami czyli wszystko jest robione po terminie. Rasumując kondycja firmy fatalna, żadnych perspektyw za żą nie wie jaka tego jest przyczyna (żyje w chmurach, a ludzi traktuje jak białych (usunięte przez administratora) składa im obietnice bez pokrycia ...... APS S.A. - NIE POLECAM.

Marzena

Niskie zarobki specjalisty to jakie? Bo nie wierzę, że minimalna krajowa, a to jest dopiero niski zarobek.

Specjalista pisze za dwóch

@Dwóch

Co? Nie czaje chyba o co Tobie chodzi, wciąż czekam na jakieś info o pracy tu ale chyba nie doczekam się..

@Natalia

Jak to nie czaisz o co chodzi? Dwóch bo dwoje się pisze a nie jak specjalista napisał "dwuch"

@Dwóch

I tylko z tym masz tutaj problem? Czyli Twoja opinia odnośnie firmy jest pozytywna?

@Dominika

Nie nie tylko z tym mam problem. Moja opinia jest jednoznacznie negatywna. Problemem jest agencja pracy która jest nieuczciwa i nie zgadzają się pensje. To po pierwsze. Problemów jest multum.

@Dwóch

Duże te odchyły w tych pensjach masz? Mówisz, że multum, tzn., co jeszcze uznajesz za największy problem tutaj?

@Dominika

Posłuchaj mnie dzieciaku i mnie nie denerwuj. Po pierwsze największym problemem jest całkowity brak organizacji pracy. Prezesi jeżdżą wypasionymi bmw czy też najnowszym land roverem Defenderem a pracownicy pracują zużytymi do granic możliwości narzędziami np nitownicą nie nadającą się do użytkowania, zużytymi kluczami itp. Brakuje podstawowych śrubek, podkładek, nitów itp itd, trzeba o takie rzeczy prosić się tygodniami. Bałagan totalny. Pracuję tu już prawie rok i nie widziałem żeby przez ten czas były kupione nowe narzędzia ale samochody prezesowskie - owszem. Za taką pracę i wiedzę którą trzeba tam mieć zarobki powinny być przynajmniej dwa/trzy razy większe więc odchyły jak to napisałaś są duże. Starzy pracownicy niechętnie właściwie w ogóle nie szkolą nowych jak pracować/co robić. Kuriozalne sytuacje gdzie niedoświadczony pracownik uczy nowego. To co było już tu opisywane na forum to w 100% prawda. Dużo by jeszcze pisać ale już mi się nie chce panienko z biura/z okienka

@Dwóch

Dowodów że ona jest z biura pewnie nie masz, więc spokojnie. Może nie patrz jakie zarobki powinny być bo każdy jeden pracownik w PL powinien zarabiać 3x więcej. To jasne przy inflacji. Porównaj lepiej Wasze pieniądze do płac w innych firmach od zasilania. Naprawdę macie 2-3 razy mniej?

Absolutnie negatywna opinia

Pracowałem już w nie jednym miejscu i "przerobiłem" nie jedną firmę. Czas teraz ponarzekać (bardzo zresztą słusznie) na tą dziwną firmę ze Stanisławowa Pierwszego. Myślałem że już bardziej nie można sobie skomplikować pracy. Otóż można i to jak! Wystarczy zatrudnić się jako "monter" przez agencję. Przyjmują każdego z ulicy jak leci a przecież składane są tam od podstaw skomplikowane szafy elektryczne (mechanicznie i elekrtycznie). Nie ma żadnej instrukcji montażu są tylko schematy mechaniczne i elektryczne dodatkowo często źle zaprojektowane, zawierające mnóstwo błędów. Powodzenia teraz dla nowego pracownika który nie ma wykształcenia czy pojęcia o takich schematach.. Rotacja pożal się Boże "monterów" czy właściwie osób które mają pomagać jest przeogromna bo obiekt jest duży, praca odbywa się w halach na dwóch piętrach. Nowe osoby muszą być samoukami bo tam raczej nikt nie pokaże ci co masz robić i jak. Często więc ludzie zatrudnieni przez agencję są pozostawieni sami sobie nic nie robią albo udają że coś robią albo jeśli coś zrobią to źle (nikt nie wytłumaczył/przeszkolił). Dziwne bo narzekają że jest dużo roboty i brakuje ludzi. Ja mam wrażenie że ludzie są tylko nie potrafi się tam zagospodarować ich czasu. Sam widziałem jak jakiś młody chłopaczek po prostu siedział, patrzył się w okno i nic nie robił, nawet nie był zainteresowany pracą. Nikt na to nie zwrócił nawet uwagi. ????‍♀️???? Naprawdę nie ma ludzi? Tam można spędzić pół zmiany nic nie robiąc albo coś udając. Dla mnie bez sensu wg mnie pracownik powinien wiedzieć co ma robić i po co w ogóle się tam znalazł. Ale co tu dużo pisać jak nawet kierownicy często się zmieniają, proszą o przeniesienie i chyba sami nie wiedzą do końca co się w tym bałaganie dzieje. Oczywiście zarobki są śmieszne jak na dzisiejsze czasy. Kogo obchodzi że przecież trzeba tam dojechać, wrócić itp itd. Ekonomicznie to jest pogranicze opłacalności przy obecnym szaleństwie cen lub właściwie się po prostu nie opłaca..

@Absolutnie negatywna opinia

Wysłałam cv do agencji i czekam na odpowiedź ale jak przeczytałam wpis do żałuję, ze wysłałam.

@ja

Właśnie po to jest ten wpis. Żeby przestrzec innych i żeby jak najwięcej osób dowiedziało się prawdy. Oni nie zasługują na dobrego pracownika. Dość powiedzieć że "dyrektorem" produkcji jest tam covidianin w masce (nigdy nie widziałem jego twarzy) taki laluś w obcisłych rurkach (często z dziurami) i bucikach które stukają jak kobiece obcasy. Taki ktoś rządzi harpaganami którzy mogli by go "załatwić" w dwie sekundy. Dobre sobie! :-)))))

@Absolutnie negatywna opinia

Pani, on wciąga dobry towar i lata jak ten samochodzik po torze ^^

inzynier
@Absolutnie negatywna opinia

Cała prawda ten dyrektorek lata po zakładzie, jak po swoim podwórku i jak pracuje tu już jakiś czas to czy to lato czy jesień maska na całej twarzy jak (Hannibal Lecter) pomimo, że od jakiegoś czasu już nikt tego w zakładzie nie nosi. Serio współczuję tym co są w jego dziale bo nawet nie mogli zobaczyć nigdy jego twarzy. Poza tym to kawał buca i (usunięte przez administratora) wchodzi nawet na inne działy jak do siebie i rozkazuje ludziom jak pomiotom. Organizacja tragedia, albo nie ma zleceń i pracy albo jest ich tyle, że człowiek nie jest w stanie się wyrobić, a do tego jest poganiany przez innych. Logistyka też tragedia, najpierw nie ma części, a dosłownie w dniu terminu wysłania zlecenia z fabryki wszyscy dwoją się i troją, siedząc po godzinach by tylko jakoś przeszło, a to że potem są reklamacje od odbiorców bo coś się spaliło to już inna kwestia :-). Zarobki tak żenujące, że szkoda gadać. Młody inżynier czy to R&D czy w dziale projektowym może liczyć na pensję na poziomie magazyniera, który w innych firmach w tym kraju potrafi osiągać nawet wyższe zarobki.

@inzynier

Po pierwsze, jakie to ma znaczenie czy ktoś chodzi w maseczce czy też nie, pisanie o tym bez wiedzy o sytuacji danego człowieka jest żenujące, a w nicku widzę INŻYNIER, co osobiście kojarzy mi się z osobą myślącą, niestety czytając Twój wpis zaprzecza to mojemu skojarzeniu. Po drugie to, że jest tak rwana praca wynika zapewne właśnie z panujące pandemii i braku wszystkiego na rynku, wystarczy zobaczyć co się dzieje w sklepach z elektroniką i powinno przyjść do głowy skojarzenie, że w firmie również produkuję się elektronikę. Najlepiej jednak napisać że logistyka to tragedia, bo nie ma materiałów oraz że organizacja jest beznadziejna, czyli ocenić pracę innych, bez zarzutów co do swojej swojej pracy (tego w Twoim wpisie nie zauważyłem, a chyba tez masz wpływ na to co jest produkowane, skoro jesteś inżynierem??!!!), typowe... Kończąc, całkowicie nie zgodzam się co do oceny Dyrektora Produkcji, bo jest to kulturalny człowiek i pracując w APS nigdy nie widziałem sytuacji, żeby zachowywał się tak jak to opisałeś, zauważyłem natomiast, że mimo trudnych warunków opisanych wyżej, robi wszystko co w jego mocy, żeby nie zawalać terminów.

Pekin
@Prot

Tu się akurat zgodzę, dzieją się tam (APS) dantejskie sceny, ale propo wspomnianego dyrektora to maseczka faktycznie ma sens w tym wypadku… i w sumie pomijając że może wydawać sie narwany, to miałem poczucie że to jest jeden z nielicznych ludzi w tej firmie któremu faktycznie zależy, miedzy innymi uważam że to, że tak (usunięte przez administratora) w te i wewte jest tego dowodem że pyta i zagania do pracy taka jego praca. Jeżeli tego nie kumacie to sory no ale faktycznie to świadczy o was. Nie pozdrawiam kozaków którzy jadą mu za plecami a przyjdzie co do czego uśmiechają i przytakują temu pan i boją sie mu odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie. Ogól(usunięte przez administratora) aps ale taka jest moja opinia na temat tego typa.

@Prot

Ten dyrektorek to kuluralny człowiek? Dziś przechodziłem obok niego jak z kimś "rozmawiał". Słownictwo całkowicie rynsztokowe, co drugie słowo,(usunięte przez administratora). Fakt był już bez maski i mogłem zobaczyć jego twarz...

@Absolutnie negatywna opinia

Naprawdę musisz mieć jakieś urojenia, a może Ty nie piszesz o tej firmie i o tym Dyrektorze, o którym ja napisałem...?!!

@Prot

Urojenia to może masz ty. Akurat piszę dokładnie o tej firmie i o dokładnie tym dyrektorze. Wiem co piszę i wiem dokładnie co usłyszałem przechodząc obok niego.

Pekin

Co racja to racja. Ja to powstrzymuje się przed opiniowaniem, już mi szkoda czasu na tą firmę pod każdym względem, a trochę zajęło by wypunktowanie ciekawych/śmiesznych/żałosnych/szalonych/żenujących/kompromitujących pomysłów, sytuacji i etc.. Podsumowując: „ryba psuje się od głowy”. Mimo wszystko, Życzę powodzenia na pewno się przyda. (usunięte przez administratora)

Prot

Napisałeś, ze przepracowałeś kilka lat, a podajesz wiele nieprawdziwych faktów, wiec Twoja opinia wg mnie jest mało wiarygodna, a pisze to jako były wieloletni pracownik. Są oczywiście mankamenty jak w każdej dużej firmie, ale jest też dużo pozytywów w APS-ie. Napisałeś o kawie i herbacie, ze jest najtańsza, a jaką byś oczekiwał?? Kolejny zarzut to ubrania ochronne, z tego co pamiętam, tylko pracownicy na okresie próbnym muszą chwilę poczekać oraz pracownicy zatrudniani przez pośredników, ale nie jest to na pewno rok tylko maksymalnie miesiąc. Co do braku możliwości rozwoju to już odjechałeś całkowicie, bo jest bardzo fajna ścieżka rozwoju dla każdego począwszy od montera, a skończywszy na inżynierze. Wszystko zależ od chęci pracownika, a zarobki są na rynkowym poziomie. Co do nowego systemu to nie mogę się do końca wypowiedzieć, bo byłem tylko na początku jego wdrożenia, ale stwierdzenie "po co pracownikom tablety" świadczy tylko o braku wiedzy na ten temat, a jak się nie ma wiedzy to się nie wypowiada. Dla Twojej wiedzy napisze Ci tylko ze tablety zostały wprowadzone do rejestracji czasu pracy na montażu, zamiast dotychczasowych kart pracy wypełnianych ręcznie i od początku tablety zdawały egzamin. Piszesz również o parkingu, który jest za mały dla wszystkich pracowników, a to świadczy tylko o tym, iż pracuje ich coraz więcej, bo na początku miejsca było wystarczająco dla wszystkich. Nie jest to "ogromna rotacja" tak jak to nazywasz, a zwiększanie zatrudnienia w związku z rozwojem firmy. Są oczywiście zmiany, ale to jest normalna rotacja w rozwijające się firmie. ja osobiście bardzo dobrze wspominam prace w APS, dużo się tam nauczyłem, poznałem świetnych ludzi jako fachowców, ale również jako kolegów, koleżanki i jeśli dalej będzie się tak rozwijała jak do tej pory to jeszcze długo będzie to bardzo fajne miejsce pracy.

Prawdziwy
@Prot

Było ci dobrze, miałeś możliwość rozwoju ale jednak piszesz że już tam nie pracujesz XD… Bardziej brzmisz jak oszukująca się osoba z zarządu, nie jak były pracownik tej firmy. Podsumowując polecam obejrzeć black salami i odpowiedzieć sobie na pytanie „czego chce od życia”.

@Prawdziwy

I kolejny raz piszesz coś bez zastanowienia, wygląda na to, ze masz problem z myśleniem. Bywają przecież bardzo różne przyczyny zmiany pracy, np. zmiana miejsca zamieszkania, czy zmiana profilu zawodowego oraz wiele innych. Nie zgodziłem się z Twoją opinią na temat pracy w APS, bo miałem zupełnie inne doświadczenia, a portal jest po to by można było zobaczyć różne spojrzenia na pracodawcę.Co do black salami to jeśli to lubisz to nic mi do tego, mogę jednie współczuć zainteresowań.

Prawdziwy
@Prot

@Prot Heh no dobra… gdybym lubił to bym tam dalej pracował. Dobra mamy różne doświadczenia, dlatego może dajmy sobie chwile i poczekajmy na opinie innych. Póki co czytając wydaje mi sie że moja jest bliższa realiów.

Natalia

Hej, wiecie może jak często pojawiają się nowe oferty pracy w APS Energia? Jeżeli macie jakieś informacje na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego - również podzielcie się nimi na forum.

Interceptor87
@Natalia

Nie wiem jak często, ale rotacja jest tip-top! Zatrudniamy pracownika z pod sklepu przez agencję, dajemy zużyte narzędzia, jakieś tam schematy z błędami (bo po co poprawiać, kopiuj/wklej i łogień, pensja wpada, nikt nie pyta) i jedziemy z tym koksem. Ten statek tonie...

Pip

Nigdy w zyciu nie marnujcie czasu na te firme! Zarobki ponizej krytyki, wyzysk i zapiernicz! na stanowiskach inzynierskich placa na start 2700okolo, po paru latach 4000zl, to jest ZART NAJGORSZA PRACA JAKA MOZESZ SOBIE WYOBRAZIC, nie wazne czy serwis czy uruchamialnia czy dzial projektowy nawet kawe musisz sobie sam kupic, na ekspres pracownicy sie zrzucali.. to jest KPINA

AAAAAAA
@Pip

Panie co pan gadasz, w stołówce spółka zapewnia znakomitą kawę marki Pedros o aromacie korzennym!

Niedoszły lider

Witajcie pracowałem w firmie 4 lata z roku na rok coraz gorzej zarobki jak na taka prace niskie chodzenie do kierownika nic nie dawało jak bys nie pracował zawsze zle nigdy kierownik nie pochwalił tylko wiecznie pretenstje nierówno traktowanie mozna bylo poty z siebie wyciskac starac sie garba dorobic sie i tak niedoceniony olany kopniety w (usunięte przez administratora) obiecywali jest pan na szczycie obiecywali i przez caly rok nic nie zrobil nawet zadnej podwyżki rozmowy tylko obiecanki które nie trwały konca jezeli chcecie sie nauczyc przyuczyc pracy to firma jak najbardziej a potem trzeba uci

@Niedoszły lider

Hej, rozumiem, że przez cały okres pracy nie otrzymałeś podwyżki, a czy poznałeś kogoś, komu udało się uzyskać awans w APS Energia? Zastanawiam się, czy firma organizuje jakieś szkolenia wewnętrzne pracowników, rekrutacje wewnątrz zakładowe?

Niedoszły lider
@Natalia

Tak jak przeszlismy na pensie stala to mniej zarabialem niz wczesniej

Zostaw merytoryczną opinię o APS Energia Sp.Z.O.O. - Zielonka

• Jak się pracuje w APS Energia Sp.Z.O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy APS Energia Sp.Z.O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APS Energia Sp.Z.O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APS Energia Sp.Z.O.O.
  • Strużańska 14