Romanik S.A.

Trzeciewiec

Opinie o Romanik S.A.

Arek

Chciałbym aplikować na przedstawiciela handlowego w firmie. Bardzo dawno nikt nie pisał. Możecie coś podpowiedzieć?

Julita

@edek masz nadal styczność z Romanik S.A.? Wszelkie opinie o warunkach pracy mogą okazać się przydatne dla osób, dla których firma może stać się w przyszłości miejscem pracy. Masz może jakieś konkretne sytuacje, które spowodowały negatywną opinię o tej firmie?

Pomagamy odzyskać należności, tel. 14 670 41 26, mail adamkancelaria@poczta.fm

IAN

rOMANIK to "dobra" firma

ble
@IAN 26.10.2016 13:20
rOMANIK to "dobra" firma

i co tam słychać w Romanik SA ? jest poprawa ?

edek
@ble 02.12.2016 20:36
i co tam słychać w Romanik SA ? jest poprawa ?

eee,co raz bardziej zile.

@xd a jakie to są konkretnie te benefity socjalne?

vc

Sam,zadzwoń a nie pytaj się tu jak idiota.

Pracownik Romanik S.A.

Wy to nawet na 1200 nie zasługujecie nieroby i leniwce pospolite z wykształceniem podstawowym. :P

edek

Jak by było tam ok to by nikt tu nie pisał zile.

pfffff

ja nie moge tego potwierdzić ale wątpie w to ze tyle zarabia ale około 3 tys. moze zarabiać głowna ksiegowa .

ele

na 4 zakłady Więc podziel to na cztery.

Kuc

Biedna firma księgowa 10 tys zarabia ????????

alojzy

yo oni dadza wam premie i wiencej na godzine hahahhaha

alojzy

yo mozesz dogadać sie dogadac do wiekszej ilości pracy a to dobrze ze juz nie robie

alojzy

hahahhahah w umowie jest 8zł/h brutto i premie uznaniowe w umowie nie jest nic napisane.

nick

1280 w 3 ratach

LOL

mało ludzi, dużo pracy i zero motywacji ze strony pracodawcy nie płaci na czas i itd.

Hella

he,he nie wiem po co im większy?

daglas

(usunięte przez administratora) biurowiec sprzedają, kadrowa będzie na magazynie, a pracownicy będą mieli szatnie w na kuźni...

Adam

Raczej za darmo nie chcą tam pracować i czekać na kase po dwa miesiące.I po za tym jeszcze inne sprawy tam są nie bardzo.

Ala

Szukają ale chętnych nie mają !!!!!!!!

rty

Szukaja:-)i to już długo szukają.

olaf

Wokolicy raczej jest wiele konkórentów Do których odeszło wiekszość pracownikó z tej firmy.

DEDE

Tylko istnieje.

hahahha

DEDE
@hahahha 15.05.2016 18:53
@erf w tej firmie podwyżka ? to nie 1 kwietnia na żarty padne na zawał jak w tej firmie bedzie podwyżka...

Człowieku ta firma upada.

ziomeczek

tam nawet 1350zł nie dostaniesz a dopiero 1700

kaziu

tam nawet 1700zł na rękę nie dostaniesz wiec z czym do ludzi...

przyjaciel

(usunięte przez administratora)senior na fajną młoda żonkę. To inteligentna młoda bestia po 40 która ma power aby poprowadzić firmę ku rozwojowi. Trzymam kciuki.

PIT 2017

rty
@PIT 2017 10.03.2016 18:32
PANIE JUNIOR SENIOR JAK ROZLICZYMY PIT SKORO U PANA ZACZYNA SIE ROK OD LUTEGO 2016 KALENDARZ MOWI INACZEJ...

To pracuj w tej firmie dalej.A jak ci nie pasuje to zmień pracę masz to na swoje życzenie.

spawacz

PANIE ROMANIK SENIORI JUNIOR GDZIE JEST OBIECANA WYPLATA PENSJI KPISZ PAN Z LUDZI PRACY

Jan
@spawacz 02.03.2016 19:06

Dla ciebie nie bedzie.

tt

Nie dziękuję.I jak ci się robi w tej firmie?

tt

To łap się za robotę na co czekasz!

asa

popieram wypowiedzi wyżej prezes wymyśla swoją filozofie i itd. a długi jak są tak są ludzi coraz mniej co zrobić nic sie nie da zrobić bo nikt juz tam nie chce pracowqać

ana

5 lat jest już lipy w tej Firmie.Ale nie wina jest tylko małej Sprzedaży,produkcji.Tylko samego prezesa i Jego kombinacji,Bujnej fantazji,wymyślania nie stworzonych wizji.

hjhhjhjo

woda zamarza na halach dobrze jest ROMANIK SA. rury rozrywa a ludzie musza wytrzymac ....

elo melo 3 5 0

nie długo to ta firma bedzie ale bez ludzi bo w tej firmie dają umowe na próbę i ile mozna okresowych a na stałe nie dają bo pan prezes nie chce sie przywiązywać do pracowników i ile już fachowców poszło z tej firmy

ty i ja

Za jakiś czas to już nic nie będzie.

Jan Romanik

Ile zarabia kowal w Polsce? Miesięczne wynagrodzenie (mediana) kowala wynosi 2132 PLN. Zarobki 50% kowali wahają się od 1976 PLN do 2400 PLN. Premia stanowi średnio 7% pensji całkowitej kowala, natomiast 93% to płaca podstawowa. Część kowali otrzymuje również benefity.

cghnjdgj

Kolego Czarek firma wyjdzie tak jak ludzie z zakladu wyszli szukac jakiejs przyszlosci bo tu jej juz nie znajda. Tylko zostali sami rencisci bo nikt wiecej juz tam nie przyjdzie za najnizsza krajowa placona w kilku ratach na dodatek nikt nie bedzie pracował w lodowkach na hali bo szkoda mu na opał. Spoleczenstwo juz przejrzalo na oczy i nie biora go wogole pod uwage jako pracodawce bo ta firma juz pokazala nie jednemu ze moze pracowac a nie miec codziennie na chleb.

rt

:-)

Pietras

co kuleje to kuleje a korki w holyłud siedzi

ha.ha

To zile słyszałeś kolego.Kiedyś Tak ale kto lepszy poszedł w swoją stronę..Nie potrafiono uszanować to co się ma więc firma kuleje już 4 rok.pozdrawiam.

KUCH

firma ZATRUDNI KIEROWCÓW ,MILE WIDZIANE ZNAJOMOSCI NA CPN W CELU FAKTUROWANIA PRZEPALONEGO PALIWA

witek

mi się wydawało @mhmh to ta firma na sprzedaży tych narzedzi stalowych trzymała się całkiem nieźle więc nie wiem skąd te pogłoski że mają jakieś zadłużenie, proszę cię napisz skąd masz takie informacje, podaj proszę źródło skąd masz takie newsy. natomiast z tego co widział to plotki o jakichś długach się pojawiają, a ja myslę jednak nad podjęciem pracy w tyj fimie

ulany

@Alan może i są w konkurencyjnych firmach, ale tutaj wyrażamy opinie na temat Romanik. Nie ukrywam, że poszukuję pracy i jakby ogłosili nabór to bym się zgłosił. Mieszkam niedaleko siedziby firmy, więc może nie wiadomo jak daleko nie musiałbym dojeżdżać. Nic tylko czekać na proponowane oferty i na przedstawienie proponowanych zarobków.

prem

JUVENTUS OCHRONA MIENIA MIECHOWITY1 NA OSIEDLU PRZYJAYNI BABIE LATO W BARAKU SPIA W DZIEN I NOC W NOCY MOZNA WEJSC NA TEREN BUDOWY I MOZNA SOBIE SPACEROWAC A OCHRONA ZAMIAST DZIALAC SPIA W BARAKU SA BEZ KONTROLI PIJA PIWO PO KRYJOMU WIDZIALEM Z KOLEGA YROBILISMY ZDIECIA KTORE TRAFIA DO INSPEKCJI PRACY

aldona

Poszłam troszkę dalej i najpierw skończyłam asystentkę stomatologiczną a teraz jestem na etapie Higienistki stomatologicznej. Szkoła umożliwiła mi dalsze podnoszenie kwalifikacji. Aktualnie pracuje w zawodzie asystentki stomatologicznej – zarabiam nieźle, ale po ukończeniu kierunku moje zarobki powinny wzrosnąć do ok 3.000 zł – jak dla mnie warto. Poza tym fajne promocje, sale wykładowe, i bardzo pomocni nauczyciele. Dodatkowe szkolenia w ramach zajęć bardzo przydatne w obecnej pracy. Polecam warto się zapisać , zdać egzamin i mieć pewną pracę www.szkoly.gowork.pl

ASDFASDF

jgfyj

Dlaczego krzywe siekiery sa w sklepach firmy romanik sa, z kilkunastu sztuk nie ma ani jednej dobrej.

Karol
@jgfyj 06.10.2015 19:05

to jest model dla lewo ręcznych.

Adam

Witam, pomagamy odzyskać należności od Romanik S.A. Tel. Kancelaria 14 ( usunięte przez administratora )

Fela

w tej firmie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie odzież ochronna

Zostaw opinię o Romanik S.A. - Trzeciewiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Romanik S.A.