Dobplast Sp. z o.o.

Opinie o Dobplast Sp. z o.o.

Pracowałam w tej firmie. Fajna praca, dobra atmosfera. Polecam.

Dziękuję za współpracę.

NIE POLECAM Nowy wpis

Firma bardzo niesłowna, umawiają sie na rozpoczęcie pracy po czym nawet nie raczą odpisać.

@Pracodawca Nowy wpis
@NIE POLECAM

Nikt z naszej firmy nie umawia się na rozpoczęcie pracy po to żeby jej nie rozpoczynać. Po co mielibyśmy to robić? Widocznie źle zrozumiałeś podczas rozmowy kwalifikującej informacje, że jak się zdecydujemy na Twoją kandydaturę to będziemy się kontaktować.

Co wchodzi w socjal Dobplast Sp. z o.o.?

MaciejR Nowy wpis

Dziękuję za kilkuletnią współpracę w dziale narzędziowni dużo przez ten czas razem z firmą zrealizowaliśmy ambitnych projektów. Poznałem się na formach wtryskowych od podstaw. Pieniądze zawsze były na czas. Z Szefostwem można było się zawsze dogadać. Żal było odchodzić po kilku latach ale jestem ambitny i chciałem się dalej rozwijać w branży narzędziowej. Polecam z czystym sumieniem pracę.

Czy Dobplast Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Firma Dobplast Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRESER (NR 1414). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
tragedia

Zaczynając że zakład miał być w Osielsku , a nie Bydgoszczy... Firma wygląda mało poważnie i ogólnie na oko widać że coś nie pasuje...

Barbara
@tragedia

Jak to mówią... Na oko to chłop w szpitalu umarł. A Ty nie wiesz nic więcej, nie pracowałeś tam? Że oceniasz tylko tak z obserwacji jakichś pobocznych?

@tragedia

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, produkując wyroby oświetleniowe od 2005 roku. Pod bydgoskim adresem jesteśmy obecni od 2008 roku co jest zaznaczone na głównej stronie internetowej naszej firmy. Podobną wzmiankę zamieszczamy w każdym ogłoszeniu o pracę. Co do procesu rekrutacji, co oczywiste to nie zatrudniamy każdej osoby, która przyjdzie na rozmowę do naszej firmy. Chcielibyśmy aby kwalifikacje i doświadczenie kandydatów do pracy pozwalały na to, jednak tak niestety nie jest. Proces rekrutacji prowadzimy na tyle starannie aby zminimalizować ryzyko zatrudniania osób mogących stwarzać problemy zarówno w zakresie wykonywanych prac jak również kontaktu ze współpracownikami. Nie mamy obowiązku zatrudniać każdego kandydata, tak samo jak kandydat może szukać pracy tak długo aż znajdzie tą odpowiednią co do której będzie przekonany w 100% i tutaj nie ma na co się obrażać. Odpowiadając na ten komentarz mam wrażenie, że proces rekrutacji działa w naszej firmie prawidłowo, a dodatkowo zaznaczę, że większa część pracowników pracuje w firmie dłużej niż 5 lat.

@tragedia

Dobrze czytasz ze zrozumieniem. Jak byk na stronie www pisze gdzie jest biuro a gdzie jest zakład produkcyjny. Jak dla mnie dobrze ze nie trafiłeś bo wtedy mogła by się wydarzyć tragedia.

Jak długo trwa proces awansu w Dobplast Sp. z o.o.?

Maciej

Proces awansu zależy od kompetencji, umiejętności, przepracowanych lat oraz od podnoszenia swoich kwalifikacji. Szef docenia osoby które chcą wprowadzić dobre zmiany w firmie i swoim życiu. Za darmo nic nie ma trzeba się wykazać i potrafić się odpowiednio sprzedać. Przykładowo zatrudniasz się pracujesz rok dwa w tym czasie robisz kurs który pozytywnie wpłynie na twoje wyniki w pracy na pewno zostaniesz odpowiednio za to wynagrodzony finansowo a nawet stanowiskiem. Polecam firmę.

Jeżeli pomieszczenie wielkości dużego pokoju bez szafek oraz kilkoma wieszakami na ścianie uważasz za szatnię, która w dodatku jest damsko-męska i jeszcze robi za skład magazynowy detali że prawie nie idzie przez ten bałagan przejść to gratuluję inteligencji.

@Anonim

Nie macie co robić i i tylko opisujecie na fejsie jest inaczej wszystko się zmieniło.

@Anonim

Co by nie było firma jest porządna i solidna. Z Szefostwem można się dogadać w każdej sytuacji. Dlaczego oczerniasz firmę jak to jest nie prawda. Wszystko jest poukładane i uporządkowane. Jeśli byś chciał/chciała jeść z podłogi to nawet na sali chirurgicznej nie dasz rady. Jak byś był/była szczera to pisanie z profilu anonimowego nie jest wskazane.

Pracowałam w tej firmie. Fajna praca, dobra atmosfera. Polecam.

Dziękuję za współpracę.

Hanna

Firma w komentarzu wspomina, że stawia na kwalifikacje i doświadczenie. Jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby się u nich zatrudnić w takim razie? Można negocjować stawkę zależnie od doświadczenia? ;)

@Hanna

Kwalifikacje i doświadczenie są niezbędne przy podjęciu pracy w naszej firmie na niektórych stanowiskach. Wpływają też na wysokość wynagrodzenia.

Artur

Pracowałem w tej firmie. Jak dla mnie praca była OK. Pracodawca w porządku, nie mam zastrzeżeń. Polecam niezdecydowanym.

Renata
@Artur

Na jakim stanowisku pracowałeś? Od tego bym zaczęła, bo nawet nie wiadomo, o jakim dziale czy zespole mówisz. Napisz coś więcej, chyba że to jakiś problem.

@Artur

Dziękujemy za współpracę.

W sprawie wątpliwości co do wypłaty lub wysokości swojego wynagrodzenia proszę zgłosić się bezpośrednio do naszej księgowości. Pozwoli to na wyjaśnienie sprawy i odpowie na zadane pytanie. Wszystkie wynagrodzenia są wypłacanego do dziesiątego dnia następnego miesiąca według zawartych umów. Forum gowork.pl nie jest odpowiednim miejscem do zadawania takich pytań. Podpisanie się z imienia i nazwiska ułatwiłoby wyjaśnienie sprawy ale chyba nie taki był cel.

Iwona

niby jak? Jak rozumiesz wyraz "łączenie" w tym kontekście?

nigel

Pracowałem tam kiedyś. Porządna firma.

Barbara
@nigel

Opowiedz w takim razie jak w tej firmie było ? :-) w sensie jak atmosfera, pracownicy, kasa? :-). Fajnie że mówisz że to porządna firma

bonn

Porządna firma.

Kris

Widziałem że przyjmują na montaż,może ktoś mi napisać ile osób przypada na jedną zmianę ?

Kris

Widziałem ogłoszenie na montaż możecie napisać ile pracowników przypada na jedną zmianę ?

Anka

Witam ilu zmianowa jest praca na produkcji dla kobiet? Pozdrawiam

@Anka

Jedna zmiana.

Beti

Dzien dobry proszę mi napisać jak wygląda praca dla kobiet ma produkcji? I czy nosi się czepki? Pozdrawiam

@Beti

Dzień dobry, praca na montażu dotyczy wyrobów oświetleniowych niewielkich rozmiarów. Nie ma potrzeby noszenia czepków.

wojtek

Witam czy firma obecnie szuka na montaż w Bydgoszczy? jak można ewentualnie przesłać dokument cv.

@wojtek

Tak, oferta pracy jest aktualna. Proszę o przesłanie CV poprzez formularz na stronie WWW.

Jak ze studentami w Dobplast Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Zatrudniamy studentów.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobplast Sp. z o.o. - Osielsko

• Jak się pracuje w Dobplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dobplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Dobplast Sp. z o.o.