Metar sp. z o. o.
counter
4 60 26 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Metar sp. z o. o.?

Piter Nowy wpis

słyszałem o tej firmie,myślałem że na ich stronie być może szukają pracownika

Piotr Nowy wpis
@Piter

Zastanawiasz się nad aplikowaniem do firmy? Jakim konkretnie stanowiskiem się interesujesz i co sprawiło, że wybrałeś akurat Metar? Liczę że powiesz coś na ten temat, a jeśli wybierzesz się już na rozmowę to koniecznie napisz jak ona przebiegała!

TakNie1
Piter Nowy wpis
@Piotr

O firmie dowiedziałem się od znanej mi pewnej osoby.Myślałem że jak znajdę propozycję pracy w tej firmie,na jej stronie,to albo mi ta praca przypasuje,albo nie.Nic na siłę.Nie mam konkretu co do konkretnego stanowiska.Mógłbym jeszcze trochę popracować,ale nie muszę.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 265 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Hetman

Jedyne co na plus to że jest czysto, nowe szatnie, łaźnia i kuchnia, kierownictwo tragedia, jak czegoś potrzebujesz to radź sobie sam, wszędzie kamery, z szefostwem nie ma gadki coś im się nie spodoba i wylatujesz bez dyskusji, zakaz palenia na całym terenie, szczerze odradzam

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Alicja

@Gamrot wnioskuję, że jesteś zatrudniony w Metar sp. z o. o. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Jakie plusy dostrzegasz w pracy? Co przede wszystkim cenisz sobie w Metar sp. z o. o.?

erf

@Gamrot no pewnie ze to roznie bywa..wszystko zalezy od tego na kogo sie w rpacy trafi bo przeciez atmosfere to tworza ludzie i to od nich wiele zalezy

Gamrot

Kierownictwo ok, choć wiadomo różnie bywa, wspopracownicy to już loteria, sa rozni, tak naprodukcji jak i w biurach, niektórzy fajni, inni mniej...

Marcin

Pracowałem w firmie w dziale konstrukcyjnym. Przez rok czasu pracowałem przy ciekawych projektach i miałem okazję nabrać sporo doświadczenia. Co do tych dziadków to duża przesada ;). Z mojego punktu widzenia uważam, że jeżeli ktoś był rzetelny i fachowy w tym co robi to był doceniany (mam na myśli również załogę na produkcji). Dla tego nie zgadzam się z wieloma komentarzami. Z prezesem można było naprawdę "po ludzku" dogadać się w wielu sprawach. Dużo by można pisać, ale ja generalnie dobrze wspominam pracę w tej firmie...

Tak1Nie

dw

W metar pracują same dziadki srednia wieku to 50 lat, dajcie se spokoj, dodam ze dziadki emeryci

Tak1Nie1

LALA

Dajcie spokuj z tymi nieprawdziwymi info o firmie, kto pracuje ten wie, że jak uczciwie pracujesz to jest ok, trzeba pracować, a nie kombinować.

major

co to za firma w której nawet prezes robi na śmieciowej umowie ;-0

3Te4uw

Na plus wypłata na czas, dobre warunki pracy, płacą przyzwoita, dofinansowanie wczasów, sympatyczne panie w biurze, Na minus straszne patrzenie na ręce jak ktoś już pisał, faworyzowanie szpiclow przez prezesa, czasemniesprawiedliwe traktowanie, zakaz palenia, nieciekawy kierownik hali i kierownik chyba biura, ciężko się z nimi dogadać.

pracownik roku

Ta wczesniejsza wypowiedz to jakas podejrzana, ciekawe kto ja napisał hehe :D

radek

Jarek czy między Tw komentem a komentem od wiesiu1 było coś jeszcze ?

wiesiu1

co do was to jest prawda sa tam kamery itp caly czas musiales pracowac a jak co do palenia papierosow w trakcie pracy do przychodzili i ci zwracali tobie uwage a jak nie do ci z pensji odroacali za to ze paliles w trakcie pracy jeszcze mam takie pytanie czy dalej pracuje spawacz jak mu bylo nie pamietam dokladnie ale jak pracuje i ktos go zna do pozdrowienia mu wysylam idla wszystkich tez nie wiem czy robi dalej w tej firmie maciek tez pozdrawiam go i cala zaloge

wiesiu1

witajcie panowie czy robi tam radek na tych maszynach bo jak tak do on ponoc jest kapusiem i wszystkich sprzedaje ja tam pracowalem ponad 1 rok fajna praca ale bardzo patrzyli na twoje rece jak kto co robil itp nie pamietam jak mu bylo ten gornik emerytowany taki maly zawsze sie podlizywal sie kierownikowi czy dalej tam pracuje

były kontroler

Z częścią opinii trudno się nie zgodzić, ale wypłaty zawsze były na czas. Kamery jak wszędzie teraz - są. Firma się rozbudowuje, całkowicie brak za to pakietu socjalnego, zapomnijcie o wczasach pod gruszą, bonach itp. Załoga składa praktycznie z samych fachowców i trzeba im przyznać, że to dzięki ich wiedzy firma istnieje - czego niestety właściciele nie potrafią należycie docenić. Umowy ile się da czyli umowa na okres próbny, potem 3 kolejne. Z tym, że pamiętać należy że w okresie, kiedy bezrobocie jest jakie jest, to pracodawcy dyktują warunki, i można się na nie zgodzić albo nie. Pozdrawiam załogę Arek

Wujek

robi tam taki facet zapomniałem jak sie nazywa ! ale to bylo jakies pol roku temu to nie wiem czy jeszcze robi ! wie ktos czy on tam jeszcze robi ?

bussinessman

brak szacunku dla ludzi i ich czasu

były pracownik

Pracowałem w Metarze dłuższy czas. Firma bardzo czysta "fajne dziewczyny w biurze:-)" wypłaty zawsze ostatniego i w całości . Zarobki całkiem całkiem , szefostwo w porządku idzie się dogadać . Co roku wigilia w restauracji sponsorowana przez prezesa . Z firmy zwolniłem się z powodu wyjazdu za granicę . Czytając powyższe komentarze....... albo taka diametralna zmiana w tej firmie albo to stek bzdetów !!

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Metar sp. z o. o. - Gliwice