Opinie o Metar sp. z o. o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Metar sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metar sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metar sp. z o. o. w Gliwice

Miesiąc temu wygasła oferta pracy dla konstruktora. Nikt nie zadawał tu pytań o to stanowisko wiec zastanawiam się jak dużo osób mogło w ogóle aplikować? jest tu może ktoś kto mógłby opisać swoja rozmowę? warto będzie następnym razem przyjść o ile będzie jeszcze ktoś potrzebny?

Zainteresowana Nowy wpis

Witam, czy istnieje możliwość na określenie kompetencji, którymi musi docelowo wykazywać się mój partner, żeby mógł aplikować na operatora? Teraz jak tak przeczytałam jeden wątek to chyba pewien pan zrezygnował z powodu braku odpowiednich kwalifikacji. O jakich może być mowa? i skoro tak to jakie występują teraz zarobki za te umiejętności?

@Pracownik Nowy wpis
@Zainteresowana

Proszę kontaktować się bezpośrednio z firmą Metar na maila biuro@metar.pl.

Czy Metar sp. z o. o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Operator

Zatrudniają tylko najwyższej klasy specjalistów o najwyższych kwalifikacjach. W związku z tym nie ma możliwości dalszego podnoszenia kompetencji.

Michał Nowy wpis
@Operator

Szkoda , jestem na etapie poszukiwań pracy . Firmą już dawno jestem zainteresowany niestety nie mam żadnych kwalifikacji , w takim razie szukam dalej .

Piter

słyszałem o tej firmie,myślałem że na ich stronie być może szukają pracownika

@Piter

Zastanawiasz się nad aplikowaniem do firmy? Jakim konkretnie stanowiskiem się interesujesz i co sprawiło, że wybrałeś akurat Metar? Liczę że powiesz coś na ten temat, a jeśli wybierzesz się już na rozmowę to koniecznie napisz jak ona przebiegała!

Piter
@Piotr

O firmie dowiedziałem się od znanej mi pewnej osoby.Myślałem że jak znajdę propozycję pracy w tej firmie,na jej stronie,to albo mi ta praca przypasuje,albo nie.Nic na siłę.Nie mam konkretu co do konkretnego stanowiska.Mógłbym jeszcze trochę popracować,ale nie muszę.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Metar sp. z o. o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Hetman

Jedyne co na plus to że jest czysto, nowe szatnie, łaźnia i kuchnia, kierownictwo tragedia, jak czegoś potrzebujesz to radź sobie sam, wszędzie kamery, z szefostwem nie ma gadki coś im się nie spodoba i wylatujesz bez dyskusji, zakaz palenia na całym terenie, szczerze odradzam

Alicja

@Gamrot wnioskuję, że jesteś zatrudniony w Metar sp. z o. o. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Jakie plusy dostrzegasz w pracy? Co przede wszystkim cenisz sobie w Metar sp. z o. o.?

erf

@Gamrot no pewnie ze to roznie bywa..wszystko zalezy od tego na kogo sie w rpacy trafi bo przeciez atmosfere to tworza ludzie i to od nich wiele zalezy

Gamrot

Kierownictwo ok, choć wiadomo różnie bywa, wspopracownicy to już loteria, sa rozni, tak naprodukcji jak i w biurach, niektórzy fajni, inni mniej...

Pracowałem w firmie w dziale konstrukcyjnym. Przez rok czasu pracowałem przy ciekawych projektach i miałem okazję nabrać sporo doświadczenia. Co do tych dziadków to duża przesada ;). Z mojego punktu widzenia uważam, że jeżeli ktoś był rzetelny i fachowy w tym co robi to był doceniany (mam na myśli również załogę na produkcji). Dla tego nie zgadzam się z wieloma komentarzami. Z prezesem można było naprawdę "po ludzku" dogadać się w wielu sprawach. Dużo by można pisać, ale ja generalnie dobrze wspominam pracę w tej firmie...

dw

W metar pracują same dziadki srednia wieku to 50 lat, dajcie se spokoj, dodam ze dziadki emeryci

LALA

Dajcie spokuj z tymi nieprawdziwymi info o firmie, kto pracuje ten wie, że jak uczciwie pracujesz to jest ok, trzeba pracować, a nie kombinować.

major

co to za firma w której nawet prezes robi na śmieciowej umowie ;-0

3Te4uw

Na plus wypłata na czas, dobre warunki pracy, płacą przyzwoita, dofinansowanie wczasów, sympatyczne panie w biurze, Na minus straszne patrzenie na ręce jak ktoś już pisał, faworyzowanie szpiclow przez prezesa, czasemniesprawiedliwe traktowanie, zakaz palenia, nieciekawy kierownik hali i kierownik chyba biura, ciężko się z nimi dogadać.

pracownik roku

Ta wczesniejsza wypowiedz to jakas podejrzana, ciekawe kto ja napisał hehe :D

radek

Jarek czy między Tw komentem a komentem od wiesiu1 było coś jeszcze ?

wiesiu1

co do was to jest prawda sa tam kamery itp caly czas musiales pracowac a jak co do palenia papierosow w trakcie pracy do przychodzili i ci zwracali tobie uwage a jak nie do ci z pensji odroacali za to ze paliles w trakcie pracy jeszcze mam takie pytanie czy dalej pracuje spawacz jak mu bylo nie pamietam dokladnie ale jak pracuje i ktos go zna do pozdrowienia mu wysylam idla wszystkich tez nie wiem czy robi dalej w tej firmie maciek tez pozdrawiam go i cala zaloge

wiesiu1

witajcie panowie czy robi tam radek na tych maszynach bo jak tak do on ponoc jest kapusiem i wszystkich sprzedaje ja tam pracowalem ponad 1 rok fajna praca ale bardzo patrzyli na twoje rece jak kto co robil itp nie pamietam jak mu bylo ten gornik emerytowany taki maly zawsze sie podlizywal sie kierownikowi czy dalej tam pracuje

były kontroler

Z częścią opinii trudno się nie zgodzić, ale wypłaty zawsze były na czas. Kamery jak wszędzie teraz - są. Firma się rozbudowuje, całkowicie brak za to pakietu socjalnego, zapomnijcie o wczasach pod gruszą, bonach itp. Załoga składa praktycznie z samych fachowców i trzeba im przyznać, że to dzięki ich wiedzy firma istnieje - czego niestety właściciele nie potrafią należycie docenić. Umowy ile się da czyli umowa na okres próbny, potem 3 kolejne. Z tym, że pamiętać należy że w okresie, kiedy bezrobocie jest jakie jest, to pracodawcy dyktują warunki, i można się na nie zgodzić albo nie. Pozdrawiam załogę Arek

Wujek

robi tam taki facet zapomniałem jak sie nazywa ! ale to bylo jakies pol roku temu to nie wiem czy jeszcze robi ! wie ktos czy on tam jeszcze robi ?

bussinessman

brak szacunku dla ludzi i ich czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Metar sp. z o. o. - Gliwice

Metar sp. z o. o.
4.2/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Gaudiego 12
    44-109 Gliwice