Metar sp. z o. o.

Gliwice

Opinie o Metar sp. z o. o.

Alicja

@Gamrot wnioskuję, że jesteś zatrudniony w Metar sp. z o. o. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Jakie plusy dostrzegasz w pracy? Co przede wszystkim cenisz sobie w Metar sp. z o. o.?

erf

@Gamrot no pewnie ze to roznie bywa..wszystko zalezy od tego na kogo sie w rpacy trafi bo przeciez atmosfere to tworza ludzie i to od nich wiele zalezy

Gamrot

Kierownictwo ok, choć wiadomo różnie bywa, wspopracownicy to już loteria, sa rozni, tak naprodukcji jak i w biurach, niektórzy fajni, inni mniej...

Marcin

Pracowałem w firmie w dziale konstrukcyjnym. Przez rok czasu pracowałem przy ciekawych projektach i miałem okazję nabrać sporo doświadczenia. Co do tych dziadków to duża przesada ;). Z mojego punktu widzenia uważam, że jeżeli ktoś był rzetelny i fachowy w tym co robi to był doceniany (mam na myśli również załogę na produkcji). Dla tego nie zgadzam się z wieloma komentarzami. Z prezesem można było naprawdę "po ludzku" dogadać się w wielu sprawach. Dużo by można pisać, ale ja generalnie dobrze wspominam pracę w tej firmie...

dw

W metar pracują same dziadki srednia wieku to 50 lat, dajcie se spokoj, dodam ze dziadki emeryci

LALA

Dajcie spokuj z tymi nieprawdziwymi info o firmie, kto pracuje ten wie, że jak uczciwie pracujesz to jest ok, trzeba pracować, a nie kombinować.

major

co to za firma w której nawet prezes robi na śmieciowej umowie ;-0

3Te4uw

Na plus wypłata na czas, dobre warunki pracy, płacą przyzwoita, dofinansowanie wczasów, sympatyczne panie w biurze, Na minus straszne patrzenie na ręce jak ktoś już pisał, faworyzowanie szpiclow przez prezesa, czasemniesprawiedliwe traktowanie, zakaz palenia, nieciekawy kierownik hali i kierownik chyba biura, ciężko się z nimi dogadać.

pracownik roku

Ta wczesniejsza wypowiedz to jakas podejrzana, ciekawe kto ja napisał hehe :D

radek

Jarek czy między Tw komentem a komentem od wiesiu1 było coś jeszcze ?

wiesiu1

co do was to jest prawda sa tam kamery itp caly czas musiales pracowac a jak co do palenia papierosow w trakcie pracy do przychodzili i ci zwracali tobie uwage a jak nie do ci z pensji odroacali za to ze paliles w trakcie pracy jeszcze mam takie pytanie czy dalej pracuje spawacz jak mu bylo nie pamietam dokladnie ale jak pracuje i ktos go zna do pozdrowienia mu wysylam idla wszystkich tez nie wiem czy robi dalej w tej firmie maciek tez pozdrawiam go i cala zaloge

wiesiu1

witajcie panowie czy robi tam radek na tych maszynach bo jak tak do on ponoc jest kapusiem i wszystkich sprzedaje ja tam pracowalem ponad 1 rok fajna praca ale bardzo patrzyli na twoje rece jak kto co robil itp nie pamietam jak mu bylo ten gornik emerytowany taki maly zawsze sie podlizywal sie kierownikowi czy dalej tam pracuje

były kontroler

Z częścią opinii trudno się nie zgodzić, ale wypłaty zawsze były na czas. Kamery jak wszędzie teraz - są. Firma się rozbudowuje, całkowicie brak za to pakietu socjalnego, zapomnijcie o wczasach pod gruszą, bonach itp. Załoga składa praktycznie z samych fachowców i trzeba im przyznać, że to dzięki ich wiedzy firma istnieje - czego niestety właściciele nie potrafią należycie docenić. Umowy ile się da czyli umowa na okres próbny, potem 3 kolejne. Z tym, że pamiętać należy że w okresie, kiedy bezrobocie jest jakie jest, to pracodawcy dyktują warunki, i można się na nie zgodzić albo nie. Pozdrawiam załogę Arek

Wujek

robi tam taki facet zapomniałem jak sie nazywa ! ale to bylo jakies pol roku temu to nie wiem czy jeszcze robi ! wie ktos czy on tam jeszcze robi ?

bussinessman

brak szacunku dla ludzi i ich czasu

były pracownik

Pracowałem w Metarze dłuższy czas. Firma bardzo czysta "fajne dziewczyny w biurze:-)" wypłaty zawsze ostatniego i w całości . Zarobki całkiem całkiem , szefostwo w porządku idzie się dogadać . Co roku wigilia w restauracji sponsorowana przez prezesa . Z firmy zwolniłem się z powodu wyjazdu za granicę . Czytając powyższe komentarze....... albo taka diametralna zmiana w tej firmie albo to stek bzdetów !!

nie ja

Se kuwa zobaczcie co pisza o naszej kochanej firmie NGK http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,63688 a potem narzekajcie

były pracownik

oprócz łaźni i ubikacji kamery są wszędzie. Pracowałem dwa lata to wiem. Omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANTOS WIELKI

Praca w Metar to masakra! Oboz! Szefostwo ma Cie gdzies, ciągle cos nie tak! Najgorsze jest podejscie szefów do załogi-zero szacunku i wszystkio z wielką łaską. Uważają sie za niewiadomo kogo, a tak naprawde są [usunięte przez admina] W firmie jest okropna atmosfera-ciagle podejrzenia ze ten to, ten tamto, niesprawiedliwość i poniżanie itp. Szef ma manie prześladowczą obserwacji pracowników. Kasa marna, zeby nie powiedziec żenująca!!! Ogólnie rzecz biorąc odradzam!

mily

nic ciekawego- praca dla ludzi z doswiadczeniem kilkuletnim na cnc za (usunięte przez administratora) brutto- niezle nie - ale zarobki - i to dla fachowców.

Zostaw opinię o Metar sp. z o. o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metar sp. z o. o.