Opinie o Schmith Polska S.A. w Kulice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Schmith Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schmith Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schmith Polska S.A. w Kulice

Nowy zarząd=rozwój

Firma dostosowuje się do rynku i szuka nowych możliwości. Zmieniono zarząd co od razu poprawiło organizację w firmie. Ludzie którzy blokowali rozwój firmy są już za burtą...statek płynie z nowym lepszym napędem. Handlowcy widzą światełko w tunelu a to najważniejsze.

Krystek

Po staremu, czyli jak? Dwuletnie ogłoszenie na Doradcę Techniczno-Handlowego sugeruje, że mieliście przyjazną atmosferę w pracy.

Nowy zarząd=rozwój

Krystek Nowy wpis

Asia Nowy wpis

Cześć, coś o pracy tu głównej księgowej? Wiecie, że mają teraz rekrutacje? No i jestem ciekawa pensji. Wymagają tam minimum 5 lat doświadczenia w takiej pracy, a niżej napisali też, że wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia. No to jak ja mam 6 lat doświadczenia, to ile dostałabym miesięcznej pensji?? I czy są tu tez premie np. uznaniowe, stażowe??

Można prosić o odpowiedź całym zdaniem, a najlepiej kilkoma? Czy słowo średnio dotyczy wysokości zarobków? Możliwości uzyskania premii? A może szans na rozwój zawodowy czy awans? Zakładam, że część z tych opcji może być trudno dostępna, ale czy wszystkie?

Czy rotacja pracowników w Schmith Polska S.A. na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 25 stycznia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

W aktualnych ofertach jest poszukiwana samodzielna księgowa. Mam spore doświadczenie bo 8 lat w księgowości. W ogłoszeniu jest napisane, że wynagrodzenie zależne jest od posiadanych zdolności i doświadczenia. Podacie przynajmniej widełki zarobkowe dla tego stanowiska? Zanim złoże aplikację chciałabym wiedzieć?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Schmith Polska S.A.? Czy kandydat na stanowisko Doradca techniczno-handlowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Pracowałam w tej firmie. Otwarta na nowe technologie...prezes otrzaskany w biznesach, myślę ,że warto związać się z Tą firmą .

Emila

Napisze ktoś jak się pracuje jako specjalista ds . marketingu, zastanawiam się czy iść tam czy szukać dalej. Jaki to jest poziom w ogóle, bo ogłoszenie nie mówi tego, a widzę takie podstawowe wymogi typu Canva, junior? Ile można zarobić u nich na takim stanowisku?

Schmith Polska SA
@Emila

Dzień Dobry, Ogłoszenie jest już nieaktualne. Przepraszamy że niepotrzebnie zajęło Pani czas. Pozdrawiamy,

Zuzanna
@Schmith Polska SA

Ok, a pomimo że jest nieaktualne, to można wysłać CV na zaś? Jak kiedyś będzie znowu rekrutacja, to takie cv będzie brane pod uwagę?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Główny Księgowy w Schmith Polska S.A.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Franciszek pisał w lipcu, że jego zdaniem szkoda zdrowia na pracę w firmie, bo zarobki marne i ludzie sami rezygnują. Co prawda nie pisał, o jaki dział chodzi i co w zasadzie jest do roboty, ale poprosiłbym o rozwinięcie tematu. A także szczere info, o atmosferze w księgowości? W zakładce kariera jest oferta dla głównego księgowego na UoP. Zarobków nie podano.

Franciszek

Pracownicy już potrafią myśleć !!! Czasy średniowiecza i wyzysk typu korpo kończą się dla firm które traktują pracowników jak maszyny bez przeglądu . Rozsądne osoby szybko analizują pracę w tej firmie i same rezygnują. Pracując w tej firmie szkoda zdrowia. Zarobki marne.

Dorota
@Franciszek

A na czym dokładnie ten wyzysk polega, dużo godzin pracy, ciężka ta praca?

Aleksandra
@Franciszek

Przyjmują tam tez kobiety?

Olo

Szczerze. Wszystkim którzy marzą o pracy w charakterze P.H. w tej firmie odradzam. Towar ( jeśli nazywamy tani produkt chińskiej produkcji ) sprzedawany pod przykrywką produktu niemieckiego die technik ) Na rynku narzędzi ręcznych jest wielu dużych graczy. A wbić się sprzedaż handlowcowi jest bardzo trudno. Obiecują szkolenia produktowe, i inne a tak na poważnie to tylko mrzonki .Samochód służbowy monitorowany GPS, więc każde siusianie w pracy analizowane jest przez przełożonych. Używanie sam. służbowego poza godzinami pracy na ogólnych zasadach ustawowych, ale też każdy ruch jest śledzony. Dyrektor Handlowy słodziutki Pan, który z nudów analizuje trasę P.H i piszę doktorat z postępów P.H Uwaga Jeśli wyrobisz plan to w następnym miesiącu masz podwyżkę planu sprzedażowego. Robisz zamówienie u klienta a na magazynie braki. Przed podjęciem decyzji pracy radzę się zastanowić. Bo szkoda czasu, nerwów.

Marzena
@Olo

Czyli z tego szkolenia produktowego nie da rady nic wynieść? :( I co do tego planu sprzedażowego, ciężko go wyrobić?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Schmith Polska S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Olo

Jakie nadgodziny. Kolego masz zap......c i robic sprzedaż. Aha rozliczany jesteś od marży ( to tak abyś miał jak najmniejszą premię) Pamiętaj aby sprzedać miotłę musisz dać duży Rabat. Na rynku są wieksi gracze np. Proline którzy opanowali rynek. Schmith tego nie widzi ? Samochód służbowy do użytku prywatnego( płacisz 400zl miesięcznie ) Tankujesz na flotę. Mycie za własne. kupno części eksploatacyjnych / płyn do spryskiwaczy,wycieraczki ,olej silnikowy to na faktureo może za3 miesiące zwrócą . Ogólnie firma w stosunku do P.H moim zdaniem nieprzychylną. Ludzie w biurze traktują P.H jak zapowietrzonych. Osobiście odradzam.No chyba że ktoś liczy na podstawę i lubi spędzać czas służbowy w samochodzie i tłumaczyć się przełożonym o skutkach inflacji i zubożeniu społeczeństwa. Jest wiele firm handlowych które dbają o PH ale nie Wiem Schmith.

Sylwia
@Olo

A na tą podstawę w ogóle da się liczyć? W jakich granicach to jest kwota, czy da się przeżyć miesiąc bez premii?

Qwerty

Jest ok, obecnie najszybciej rozwijająca się firma narzędziowa na Polskim rynku. Piszę to jako Ich partner biznesowy, posiadający współpracujący także z takimi markami jak Profix, TOYA, STALCO czy TOPEX. Idą do przodu i to mocno a czy to coval czy nie to już mnie nie obchodzi w sumie. śmieszy mnie jedynie ten jęk przedstawicieli z innych firm gdy widzą jak poszerzam asortyment tej firmy.

Juróo
@Qwerty

O abonament już kupili i można kasować wpisy Upps miałem nie mówić wszystkim owieczkom szukającym pracy.Dajcie na luz gowork nic Wam nie powie.Zapraszam do prawdziwej firmy na B

A
@Juróo

Bo to przygłup

@A

Czemu tak go oceniasz? Nie podałeś żadnych argumentów

BAU

Proszę o informację na temat pracy Doradca Techniczno Hanadlowy ? ukazało się ogłoszenie i chciałbym zasięgnąć opinii na temat tego stanowiska w tej firmie. Dziękuję

Vor...hl
@BAU

Nie pytaj tu, jedz do 10 sklepow narzędziowych w swojej okolicy lub na teren na którym masz sprzedawać i zapytaj ludzi na punktach. Skoro pytasz to nie jesteś z branży bo ludzie z branży omijają z daleka. W 2021 dwa razy zmiana dyrektora zakupów i prezesa + pustki na magazynie. Tylko czekać na faktoring i sprzedawanie powietrza. Czas normalnej pracy i zarobków juz minął. Aktualnie gola podstawa i płacenie za samochód służbowy. Vorstahl, Verkatto teraz na topie. Sam uciekam.

@Vor...hl

Vor...hl dzieki z informację , jestem z branży tylko trochę cięższej niż ta w ofercie Schmith-a ... potwierdziłeś tylko co słyszę w regionie. Powodzenia , szkoda czasu w takim razie

@Vor...hl

Mam pytanie co to za firma Vorstakl I kogo szukają?

Wiktoria
@Vor...hl

Zainteresowała mnie kwestia płacenia za samochód służbowy... Naprawdę sam musisz się o niego martwić? Firma ani grosza nie daje?

Jurand ze Spychowa.

Witam. Jakie warunki pracy dla PH pytam podstawa premie i system prowizyjny na dzień dzisiejszy i jak rozliczane jest auto firmowe??

BAU

Przepraszam nie zaznaczyłem statusu w poprzednim pytaniu o opinię

Mateusz

Witam, pracowałem u Schmitha w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej. Przestrzegam przed tą firmą, kierownik magazynu robi wałki i zatrudnia osoby, które lubi Potencjalny kandydat nie ma szans w rekrutacji jeśli nie jest znajomym kierownika. Marne podejście do pracowników, ciągła rotacja. Przez miesiąc wielki baner "Poszukujemy pracowników" i numer kontaktowy z nazwą Schmith. Co do czego na rozmowie oświadcza mi kierownik, że oni jednak nikogo nie szukają, a wyniki w kompletowaniu zamówień, które zrobiłem przez miesiąc pozostawiają wiele do życzenia. Co oczywiście jest nieprawdą, zasuwałem bardziej niż jelenie zatrudnieni tam na stałe, obiboki ciągle gadali ze soba albo godzine w szatni na przerwie siedzieli... Szkoda czasu, szemrana firma gdzie rządzi kolesiostwo a nie normalna kultura pracy.

Jaga
@Mateusz

Pracowałam w tej firmie ale ze względu na to ,że dowozili nas do pracy grupą z Zalewa zwoiłam się - ale tylko ze względu na odległość. Nie zgadzam się z opiną - warunki super/ wynagrodzenie na przyzwoitym poziomie- bezstresowa praca.

Defalt

Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną - szczegóły miałem dostać w mailu. Mail nie przyszedł, a Pani (chyba z kadr) z którą rozmawiałem, przestała odbierać telefon. Pełna profeska, nie ma co.

@Defalt

Widzę że od twojego wpisu minął miesiąc, powiedz mi w takim razie czy ktoś jednak się do ciebie odezwał po tym czasie? :)

pam

Ale (usunięte przez administratora) produkują. Kupiłam kłódkę do bramy (piękna, złota) za prawie 60 zł. Po roku używania nie można jej otworzyć, jakiś (usunięte przez administratora) metalowy siedzi w zamku, klucz się nie obraca.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Schmith Polska S.A.?

to zależy na jakie stanowisko...

Hanna
@odpowiedz

Dla handlowca jak to wygląda? Właśnie takie stanowisko mnie interesuje w Schmithu i zastanawiam się na jakie zarobki można liczyć.. Ile wynosi podstawa a ile premie/prowizje? Czy łatwo spełnić warunki ich przyznawania?

Kleopatra
@Hanna

Na rozmowie podstawa szału nie ma a kierowniczek miły i co z tego jak nieopdwiedzialny multi polega na tym że powinno dać odpowiedź jak się obiecuje nieważne jaka jest w to w większości przypadków chyba robi się normą

@Kleopatra

A jakie są wymagania? Wiesz coś na ten temat? I może podasz jakieś konkretne stawki wynagrodzenia jeśli chodzi o pracę w Schmith? :)

Mirek

Bardzo dobry pracodawca i patrząc na forum i te sporadyczne wpisy można dojść do takiego wniosku

MIREK 2
@Mirek

Mirek daj na luz.Jak się ma konto na GW to się kontroluje wpisy.

Miro pisze bzdury
@Mirek

Nic nie znaczy to nic nie piszą. Może gwiazdy z kowala zaczną sprzedawać pasze?

@Miro pisze bzdury

Hej, pracujesz w Schmith Polska? Jak obecnie wygląda tam sprawa zarobków, ile można wziąć na rękę? I czy firma zapewnia jakieś benefity pozapłacowe, jakaś prywatna opieka itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Schmith Polska S.A. - Kulice

• Jak się pracuje w Schmith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Schmith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schmith Polska S.A.?

Schmith Polska S.A.
3.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Szkolna 3
    83-130 Kulice