Opinie o Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching w Katowice

Tadek

Często widzę, że ta firma szuka osób na staż. Czy ktoś wie dlaczego ciągle szukają stażystów? Nikt nie chce po stażu tam pracować? Czy płaca tak mało, że nie wystarcza na życie? Może nie płaca wcale? Opinie nie zachęcają do wysyłania CV.

Coach

Nie lubię pisywać na forum, ale zaciekawiła mnie wypowiedź trenera specjalisty. Szukałem informacji o Laboratorium przed próbką szkoleniową, która niedawno miała miejsce i mam zupełnie inne wrażenia. Młody, otwarty, swobodny zespół, chętny do wchodzenia w struktury. Serdeczna i zachęcająca do współpracy sesja informacji zwrotnych. Faktycznie spore oczekiwania co do warsztatu trenerskiego. Wkrótce rozpoczynamy współpracę przy projektach. Jak widać ile ludzi tyle opinii.

trener
@Coach

Zastanawiam się jak się ma informacja kandydatki na staż do oceny trenera? Na stażu są osoby zaczynające karierę zawodową, a trenerami zostają osoby z dużym doświadczeniem. To tak jak sprzątaczkę po podstawówce pytać o kompetencje dyrektora, który skończył MBA. Zapraszam do oceny stażu pytać stażystów, do oceny trenerów innych trenerów, którzy współpracowali, z tym podmiotem.

trener

trener specjalista

Firma ta to jakaś kpina. Wysłałem swoje CV, po ponad 6 miesiącach ktoś raczył się odezwać i zostałem zaproszony na rozmowę, w trakcie której dowiedziałem się, że pierwsze dwa szkolenia poprowadzę za połowę stawki (której nie raczono mi podać). Umówiliśmy się na etiudę trenerską. Dzień przed wyznaczonym terminem termin został przeniesiony na bliżej nie określoną przyszłość (nie podano mi powodu zmiany). Po miesiącu sam zadzwoniłem i ustaliłem kolejny. Przyjeżdżam na miejsce i co widzę? Etiuda będzie odbywać się w pomieszczeniu, które jest częścią korytarza (prowadziłem szkolenia na świeżym powietrzu to się nie przejąłem). Nic nie przygotowane ani rzutnik, ani flipchart, mazaki nie piszące. Zaczynamy ustaliłem zasady miniszkolenia na które wszyscy się zgodzili. Etiuda przeszła swobodnie. Informacja zwrotna mnie powaliła i przyjąłem ją z uśmiechem, dobrze że siedziałem. Po pierwsze podważono kontrakt, na który się wcześniej zgodzili (mówienie po imieniu). Po drugie właściciel firmy był w spranej koszulce i starych spodniach opowiadał jakie to firma nie realizuje kontrakty i przyczepił się, że ja przyszedłem w garniturze (a jest to standard w szkoleniach biznesowych), prawie mnie opieprzył o to. Po trzecie uznali, że ćwiczenia były dla nich za trudne, a podobno to praktycy biznesu. Po czwarte po wszystkim rozmowa z właścicielem, który na wstępie powiedział, że nie przeczytał mojego CV, bo nie miał czasu, a miał je przez 7 miesięcy, a od ponad miesiąca wiedział, że się ze mną spotka. Jednym słowem ŻENADA. Po takich doświadczeniach zrezygnowałem ze dalszych rozmów na temat współpracy. Firma wizerunkowo porażka, właściciel robi bardzo złe wrażenie. Do tego strona internetowa w domenie cudzej - bardzo profesjonalnie. Cud, że rekrutacji nie prowadzą przez gg. Do tego cyklicznie szukają ludzi na bezpłatne staże, a to sprzedaż, a to trener, a to obsługa. Nie zauważyłem mocnego rozwoju tej firmy, aby miało sens ciągłe poszukiwanie ludzi do współpracy. Domyślam się, że szybkie otrzeźwienie i pracownik opuszcza firmę, a właściciel na jego miejsce szuka stażystów. Nadmieniam, że przy wejściu do firmy można było wywrócić się przez dziecięcy wózek. Jedyny wniosek jaki wyciągam po krótkim kontakcie z firmą brak spójności w słowach, działaniu i wizerunku. Osobiście odradzam.

były trener LAB
@trener specjalista

Potwierdzam słowa trenera specjalisty. Ostrzegam przed tą "firmą" a przede wszystkim przed właścicielem. Rekrutacja długa i skomplikowana. Po podjęciu pracy warunki zmieniają się o 180 stopni. Problemy z otrzymaniem wynagrodzenia. Cwaniackie wykorzystywanie pracowników i pobiera opłaty za uczestnictwo w konferencjach! Przestrzegam !!!

yo
@były trener LAB

szkoda że niemalże kopjujesz wcześniejszy wpis z 2013-09-22, to żałosne jest. :P Według mnie, robią dobre szkolenia.

ona
@yo

Tu ocenia się pracodawcę, a nie umiejętności trenerów. To, że trener jest dobry nie ma związku z tym, że musi prosić się o swoje pieniądze. Trener zawsze pracuje na swój wizerunek i nie będzie uczestnikom szkoleń mówił, że nie otrzymuje pieniędzy. Zachęcam do czytania ze zrozumieniem.

Tylko_prawda
@trener specjalista

Opinia przedstawiona przez 'trener specjalista' jest najbardziej spójna i rzeczowa. Największą bolączką tej firmy jest jej właściciel. Jest to typowy wyzyskiwacz, pseudo profesjonalista, który najlepiej chciałby dostać wszystko za darmo i jeszcze żeby zapłacić. Nie ma szacunku dla ludzi i ich pracy, a także czasu. Rzekomo wiecznie zajęty, a wysługuje się wszystkimi dookoła. NIE POLECAM współpracy, chyba, że za karę.

Aplikowałeś do firmy Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
D.I.

Ja odbyłęm taką rekrutację ponad 2 lata temu, którą prowadzili wraz z firmą rekruterską. Była faktycznie chyba 3 etapowa - rozmowy wstępne i testy, potem zadania grupowe, następnie rozmowa z przedstawicielem firmy. To sporo, ale każdy etap pokazywał co innego, inne umiejętności, kompetencje, sprawność działania. Nie dostałem się na aplikowane stanowisko więc więcej nie jestem w stanie powiedzieć, na pewno taka rekrutacja uczy cennych rzeczy przydających się przy kolejnych rozmowach i pokazuje czego może oczekiwać pracodawca.

sowa

a coś więcej rzeczowo o tej rekrutacji możecie kochani forumowicze napisać? przebieg, najczęstsze pytania, schemat według jakiego przebiega, czego się można spodziewać itd. będę bardzo wiedzęczna za każdą rzetelną odpowiedź która pomoże mi w podjęciu decyzji czy podjąć o tej pracy czy nie, proszę o pomoc

Bobos

Jakie byłoby uzasadnienie dla zmian tego? Widocznie ten system dobrze funkcjonuje w Laboratorium i potrafią wyselekcjonować pracownika.

Zbigniew

w 2012 ktoś pisał, że w Laboratorium Arkanów Biznesu mają trzyetapową rekrutację, czy nadal tak jest?

Butch

kogo obchodzi jakie wrażenia robi strona WWW ? (swoją drogą psychodelicznie żałosna). Firma ta to całe odbicie lustrzane najgorszych cech polactwa. WYZYSK i cwaniactwo, kasa z UE i psychologiczne dyrdymały. ŻAL

AnkA

Nie wiem jak tam w firmie ale szkolenia robią rewelacyjne!!!

zol

A ja przeszedłem rekrutacje i uważam, że jest wartościowa, długa, ale sprawdza wszystkie obszary kompetencji. Jak ktoś się boi paru zadań na rekrutacji to znaczy nie jest zbyt dobry. Mimo, iż już nie pracuję w tej firmie to nie najgorzej wspominam współpracę.

mnie też ale z LAB wszystko jest możliwe niestety w negatywnym znaczeniu tego słowa. Zresztą firma ma złą opinię na wielu obszarach.

Mały Podróżnik

Jestem ciekawa kto tak pisze, bardzo proszę o przedstawienie się bo skoro to prawda to nie powinien się Pan obawiać o podanie swojego prawdziwego imienia. Pracuję w tej firmie i nie mam problemów ani z wynagrodzeniem ani z umową. Anonimowy paszkwil to każdy może sobie napisać.

Ostrzegam przed tą "firmą" a przede wszystkim przed właścicielem. Rekrutacja długa i skomplikowana. Po podjęciu pracy warunki zmieniają sie o 180 st. [usunięte przez admina]Problemy z otrzymaniem wynagrodzenia. Cwaniackie wykorzystywanie pracowników (przykładem może być [usunięte przez admina] pracowników do opłat za uczestnictwo w konferencjach!!!). Przestrzegam !!!

Duży_Bolek

A ja polecam! Cykl bardzo profesjonalnych szkoleń w ramach projektu Akademia Trenerów Biznesu! Dla mnie - bardzo wartościowa sprawa.

angela

Rekrutacja co najmniej dziwna;) niby 3 etapowa, pierwszy etap nie wiadomo kiedy;) taka mała firemka.

obserwator

Przestrzegam...

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching - Katowice

• Jak się pracuje w Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching?

Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.

Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching