Opinie o Sinergia Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sinergia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sinergia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sinergia Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Angelina

ktos napisal ze to firma rodzinna... tak....jak rodzina Corleone , tylko oni zgarniaja kase a pracownicy z zewnatrz sa oszukiwani i dostaja ochlapy, premie to obiecanki ktorych nigdy nie zobacza, Sama rotacja pracownikow mowi wszystko o tej firmie , ludzie gdy sie orientuja z kim maja do czynienia uciekaja, stad ich ciagle ogloszenia z oferta zatrudnienia (kolejnych naiwniakow) zdecydowanie ODRADZAM I OSTRZEGAM przed ta firma - (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) OMIJAC SZEROKIM LUKIEM!

Izabela
@Angelina

Jak to premii nie ma, skoro ktoś kiedyś pisał, że są. Chyba, że do teraz zabrali? Ale tak właściwie to kiedy tu pracowałaś? I jak % duże są te rotacje skoro aż tak je podkreślasz?

Mariusz

100% prawda

Izabela Nowy wpis
@Mariusz

Skoro tak się zgadzasz to dasz znać w jakim okresie tu byłeś i o jakich rzeczywistych zarobkach tutaj jest mowa? Tak dla wyobrażenia sytuacji

AS Nowy wpis
@Angelina

Widzę że konkurencja nie śpi. Mamy 5 stałych ekip, prosze wskazać gdzie się ciagle ogłaszamy? Zatrudniamy monterów instalacji fotowoltaicznych wśród których nigdy nie było kobiety, wie autentyczność Pani wypowiedzi pozostawia trochę do życzenia.

Wanda Nowy wpis
@AS

A jakaś praca jest tam dla kobiet w ogóle, czy po prostu nie dopuszczacie myśli o ich zatrudnieniu? Czy jak to wygląda? Domyślam się, że monterek nie ma za wiele na rynku pracy, ale może jednak się zdarzają?

AS Nowy wpis
@Wanda

To nie jest kwestia dopuszczania, bo jak najbardziej jeśli by się jakaś Pani chętna trafiła i chciałaby spróbować sił to damy taką szanse, natomiast jest to cięzka praca fizyczna wykonywana w róznych warunkach atmosferycznych co za tym idzie Panie nie podejmują takiego wyzwania.

Urszula

Ktoś kilka miesięcy temu pisał, że po zgłoszeniu mobbingu było w firmie jeszcze gorzej. Ktoś wie jaka atmosfera panuje tam obecnie?

Nie polecam firmy, słabo zorganizowana i (usunięte przez administratora) na młodych chłopaków. Po zgłoszeniu do szefostwa mobbingu, było jeszcze gorzej po czym zostałem zwolniony, dotyczy to wszystkich nowo przyjętych. Dodatkowo zwalniają z dnia na dzień bez żadnego okresu wypowiedzenia. Odradzam każdemu monterowi. A powyższe opinie są napisane przez obecnych pracowników.

AS

Może Pan nakręsli bardziej powód zwolnienia ? Z dnia na dzień można zwolni tylko dyscyplinarnie a co za tym idzie musi być do tego podstawa ...

Rufi

Dobra firma i dobra praca ale jeśli ktoś nie spełnia oczekiwań to nie jest wina pracodawcy!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sinergia Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Stachu

@m. to premie tylko dla instalatorów? A jak mniej więcej wysokość tych premii?

m.

Firma prężnie rozwijająca się, jeździmy nowymi samochodami, pracujemy na najlepszym sprzęcie Hilti, jak czegoś potrzebujemy, to jeden telefon i biuro ogarnia nam braki, dużo montaży a przez to spoko zarobki. Fajna atmosfera, idą na rękę jak trzeba. Pozdrawiam Panią Dorotkę z biura

tii
@m.

Zgadzam sié Pani Dorotka, rewelacja :)

lol

Mega atmosfera można liczyć na pomoc z każdej strony???????????? szczerze mówiąc rodzinna atmosfera zarobki bardzo dobre polecam z całego serca❤️

Jakie są warunki pracy . wynagrodzenia jakie sa

m.
@Nowy

jest podstawa + premie od kw jeśli chcesz pracy jako instalatora

Bardzo fajna atmosfera w pracy, rodzinna, firma w tej chwili dość mocno się rozwija, pieniądze na czas, polecam

Polecam. Bardzo dobra atmosfera pracy. Dobre wynagrodzenia, zawsze na czas. Czuje się jak w firmie rodzinnej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sinergia Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Sinergia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sinergia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sinergia Sp. z o.o.
  • Zmożka 8