Opinie o Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak w Inowrocław

Cześć, napisano wcześniej o tym, że występują jakieś problemy wewnętrzne magazynu. o co mogło tak konkretniej chodzić? jest teraz dostępna oferta pracy na niego dla dostawcy, myślę czy by nie spróbować, ale liczę na spokojna pracę. jest coś na rzeczy?

Anka Nowy wpis

Po wejściu na stronie hurtowni zoologicznej myślałam ,ze o innych pupilach ewentualnie poczytam, a nie tych wśród osób zatrudnionych. A jak tu z dodatkami pracownicy stoją? Zastanawiam się czy można mieć jakiś rabat lub dostać coś w prezencie dla zwierzaka? co z benefitami?

Lele

Inowrocław. Księgowa Natalia zdecydowanie z przypadku. Tak olewczego tonu oraz robieniu na złość klientowi dawno nie widziałam. Chyba niespełnione ambicje lub zbyt niska płaca biorą górę.

Julia Nowy wpis
@Lele

w jaki sposób osoba zatrudniona może robić na złość klientowi? ciekawa jestem w takim razie atmosfery w samym biurze. Ktoś kto jest na bieżąco się odniesie? jaka aktualnie występuje i ile osób jest zatrudnionych?

Lele Nowy wpis
@Julia

Atmosfera jest ok, młody zespół, ale ta cała „główna” księgowa, dramat… myśle ze chociaż odrobina kultury by się przydała… brak profesjonalizmu…

Sajmon

(usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś posiada zdolności typu: Jest gotowy pracować od południa do nocy za najniższą krajową która nie dodaje datków do nadgodzin Zawsze się zgadza ze zdaniem innych kierownika Zgadzanie się na robienie rzeczy które już nie podlegają twoim obowiązkom, oraz branie za niej pełnej odpowiedzialności Nie posiadasz ambicji na rozwój Kierowanie od rana do popołudnia za najniższą krajową (na początku około 10-14 h) Nie posiadasz żadnego zwierzaka ponieważ bardziej się opłaca z perspektywy pracownika kupować karmę w Biedronce która jeszcze wychodzi taniej Idealnie odnajdujesz się w chaosie ktory tworzy sama władza firmy kończąc na problemach wewnętrznych magazynu. Czujesz się dobrze jeżeli zostanie ci odebrana premia za frekwencje jeżeli jesteś chory Czujesz że nic ci się nie stanie ponieważ firma będzie miała problem z wypłaceniem odszkodowania Być oszukanym już na pierwszej rozmowie ponieważ jest wyraźnie powiedziane że dana stawka miesięczna + premie, a w praktyce stawka miesięczna - premie za rzeczy na które nie masz wpływu (typu choroba) Nikomu nie polecam pracować w tej firmie chyba że jesteś bardzo zdesperowany lub chcesz poznać mile osoby na adresach.

Progresonic
@Sajmon

Potwierdzam. 15 lat temu tez tak bylo. Do tego samochody chyba kupione na szrocie

@Progresonic

Samochody dostawcze w Rokusie są kupowane zawsze nowe i eksploatowane do 5 lat

@Sajmon

praca w Rokusie na najniższej krajowej może tylko się zdarzyć na okresie próbnym. Zdecydowana większość umów od razu jest wyższa niż płaca minimalna

@Sajmon

w firmie jest przyznawana premia uznaniowa, na którą wpływ ma również frekwencja . Zasady jasne.

Magazynier

Pozytywne

Witam czy ktoś pracuje w Łodzi na papierniczej i może coś powiedzieć więcej ?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hurtownia Zoologiczna Rokus?

A

Umowa o pracę

Pracownik. Lodz

Witam czy ktoś pracuje w magazynie na papierniczej? Może coś opisać ?

Legolas
@Pracownik. Lodz

Już pięciu pracowników odeszło z magazynu takie są super zarobki

Nichy

(usunięte przez administratora) Fachowcy z firmy stwierdzili , że przegryzienie smyczy przy mocowaniu do obroży jest przyczyną pęknięcia sprężyny napinającej. Dla mechanika bardzo pouczająca teoria.

Pablo
@Nichy

przegryzienie linki powoduje zrolowanie jej w mechanizmie bębna co powoduje rozwiniecie sprężyny i tym samym smycz jest nie do użytku. Mozna ja naprawić - reklamacje stracimy ale koszt naprawy i wysyłek przekracza wartość nowej.

Hej, czy w firmie Hurtownia Zoologiczna Rokus płacą za nadgodziny?

ByłyPracownik

Ciężko się doprosić kasy za nadgodziny, poza tym minimalna na umowie, a ewentualna premia pod stołem, odradzam

Ryszard
@ByłyPracownik

Masz nick "ByłyPracownik", czy to właśnie ze względu na bezpłatne nadgodziny i minimalne wynagrodzenie zdecydowałeś się odejść? A co mógłbyś powiedzieć na temat atmosfery - relacji panujących w Rokus?

Witold

Prężnie i długo działająca firma z dobrymi opiniami to dla mnie najlepsza wizytówka.

Wera

Jak wyglądają zarobki, atmosfera w biurze ?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hurtownia Zoologiczna Rokus? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

On

Tak, jest to dzień wolny.

Kamil
@On

To dobrze, bo nie wszystkie firmy stosują taką zasadę. Skoro poruszony został temat wigilii, to zastanawia mnie, czy pracodawca organizuje może spotkanie wigilijne z zatrudnionymi osobami?

Jasiek

Firma ma dobre opinie w internecie, a jak się pracuje od dawna nikt nie zamieścił swojej oceny o pracy.

Lidia

Czy Hurtownia Zoologiczna Rokus poszukuje aktualnie pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowisko i na jakich warunkach? W internecie niestety takich informacji nie ma, a są one ważne. Jeśli ktoś posiada takowe - zachęcam do podzielenia się nimi na forum.

Justyna

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Mik

Nie pracuje

Lidia

@Justyna jesteś zainteresowana pracą w Hurtownia Zoologiczna Rokus? Masz już jakieś doświadczenie w pracy czy może miałaby to być Twoja pierwsza praca lub praca sezonowa? Jeśli określi czego chciałabyś się dowiedzieć o tym pracodawcy, innym użytkownikom będzie łatwiej odpowiedzieć na Twoje pytania.

Lidia

@już wiem na forum nie powinno się zamieszczać informacji o konkretnych osobach. Takie wpisy są niezgodne z regulaminem. Czy możesz napisać na forum, na jakiej podstawie uznałeś, że nie będziesz aplikował do Hurtownia Zoologiczna Rokus? Czy ktoś z przeglądających forum użytkowników, orientuje się w obecnej sytuacji firmy? Czy od ostatnich wypowiedzi, coś zmieniło się w sposobie postrzegania Hurtowni Zoologicznej Rokus o czym warto napisać? Zapraszam do dyskusji.

Ktosss
@Lidia

I dobrze robi ze nie aplikuje bo to jedni wielkie (usunięte przez administratora) nie patrza na jakosc tylko na ilosc . Tylko zeby firma sie bogacila a ludzi maja za smieci bynajmniej w Lodzi w Ino tez nie polecam stawka godz jeszcze mniejsza niz w Lodzi. Omijajjcie ta firme z daleka .!!!!!!!!

Mil
@Lidia

Praca u prywaciarza wiąże się z tym, że godzisz się na jego zasady pracy i płacy Płace minimalne to standard, brak jasno określonych reguł podwyżki, brak dodatków do pensji, czy opieki medycznej gdzie w innych firmach to właściwie w dzisiejszych czasach to standard... I tak można wymieniać Plus jeśli jak tu piszecie stosunki między ludzkie nie takie jak powinny być, wystarczy spojrzeć poniżej to o czym my tu mówimy

Lidia

@ciekawa czy zapoznałaś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte.

już wiem
@Lidia

czy pytanie o benefity obraża firmę ? jeśli tak to przepraszam, nie chciałam nikogo urazić. co do osób pracujących w firmie też już opinię znam i wiem, że nie warto tu pracować. generalnie nie z M.Sz.

Lidia

@M. nie używajmy wulgaryzmów, jest to niezgodne z regulaminem, a to grozi usunięciem wpisu. Wymieniajmy się opiniami na temat firmy Hurtownia Zoologiczna Rokus, ale pamiętajmy o wzajemnym szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Luiza

Jaka macie atmosferę w pracy? Ta na forum nie jest dobra!

Ktosss
@Luiza

Zenada nie atmosfera ciagla presja ,odpowiedzialnosc . Niby sa zadowoleni a przy wyplacie okazuje sie ze i tak polowe albo ponad polowe premi ci zabrali a mowili ze bedzie pelna premia . A to dla tego ze biuro nie zrobilo planu sprzedazy i cierpia na tym wszycy pracownicy . Braki u klijeta i pomylki zrzucane sa na magazyn przyjmujac zamowienie zle zapisuja a pozniej twierdza ze zle wydali .

Ta firma to dni oszukuja klijeta i pracownika. Kierownictwo to poraszka kierownik magazynu jest tam z przypadku , nie polecam ani pracy ani wspolpracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak - Inowrocław

• Jak się pracuje w Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak?

Zobacz opinie na temat firmy Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak?

Kandydaci do pracy w Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak
2.2/5 Na podstawie 97 ocen.

Rokus Hurtownia Zoologiczna Piotr Jędrzejczak