Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy w Hurtownia Zoologiczna Rokus obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Magazynier umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 19 lipca na Trojmiasto.pl.

Pracownik. Lodz Nowy wpis
Klient

Witam czy ktoś pracuje w magazynie na papierniczej? Może coś opisać ?

Legolas Nowy wpis
@Pracownik. Lodz

Już pięciu pracowników odeszło z magazynu takie są super zarobki

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Hurtownia Zoologiczna Rokus w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nichy

(usunięte przez administratora) Fachowcy z firmy stwierdzili , że przegryzienie smyczy przy mocowaniu do obroży jest przyczyną pęknięcia sprężyny napinającej. Dla mechanika bardzo pouczająca teoria.

Pablo
@Nichy

przegryzienie linki powoduje zrolowanie jej w mechanizmie bębna co powoduje rozwiniecie sprężyny i tym samym smycz jest nie do użytku. Mozna ja naprawić - reklamacje stracimy ale koszt naprawy i wysyłek przekracza wartość nowej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hej, czy w firmie Hurtownia Zoologiczna Rokus płacą za nadgodziny?

ByłyPracownik
@Pytanie

Ciężko się doprosić kasy za nadgodziny, poza tym minimalna na umowie, a ewentualna premia pod stołem, odradzam

Ryszard
@ByłyPracownik

Masz nick "ByłyPracownik", czy to właśnie ze względu na bezpłatne nadgodziny i minimalne wynagrodzenie zdecydowałeś się odejść? A co mógłbyś powiedzieć na temat atmosfery - relacji panujących w Rokus?

Witold

Prężnie i długo działająca firma z dobrymi opiniami to dla mnie najlepsza wizytówka.

Wera

Jak wyglądają zarobki, atmosfera w biurze ?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hurtownia Zoologiczna Rokus? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

On
@Pytanie

Tak, jest to dzień wolny.

Kamil
@On

To dobrze, bo nie wszystkie firmy stosują taką zasadę. Skoro poruszony został temat wigilii, to zastanawia mnie, czy pracodawca organizuje może spotkanie wigilijne z zatrudnionymi osobami?

Jasiek

Firma ma dobre opinie w internecie, a jak się pracuje od dawna nikt nie zamieścił swojej oceny o pracy.

Lidia

Czy Hurtownia Zoologiczna Rokus poszukuje aktualnie pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowisko i na jakich warunkach? W internecie niestety takich informacji nie ma, a są one ważne. Jeśli ktoś posiada takowe - zachęcam do podzielenia się nimi na forum.

Justyna

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Nill
@Justyna

Czy ta krowa Mila nadal u Was pracuje?

Mik
@Nill

Nie pracuje

Lidia

@Justyna jesteś zainteresowana pracą w Hurtownia Zoologiczna Rokus? Masz już jakieś doświadczenie w pracy czy może miałaby to być Twoja pierwsza praca lub praca sezonowa? Jeśli określi czego chciałabyś się dowiedzieć o tym pracodawcy, innym użytkownikom będzie łatwiej odpowiedzieć na Twoje pytania.

Lidia

@już wiem na forum nie powinno się zamieszczać informacji o konkretnych osobach. Takie wpisy są niezgodne z regulaminem. Czy możesz napisać na forum, na jakiej podstawie uznałeś, że nie będziesz aplikował do Hurtownia Zoologiczna Rokus? Czy ktoś z przeglądających forum użytkowników, orientuje się w obecnej sytuacji firmy? Czy od ostatnich wypowiedzi, coś zmieniło się w sposobie postrzegania Hurtowni Zoologicznej Rokus o czym warto napisać? Zapraszam do dyskusji.

Ktosss
@Lidia

I dobrze robi ze nie aplikuje bo to jedni wielkie (usunięte przez administratora) nie patrza na jakosc tylko na ilosc . Tylko zeby firma sie bogacila a ludzi maja za smieci bynajmniej w Lodzi w Ino tez nie polecam stawka godz jeszcze mniejsza niz w Lodzi. Omijajjcie ta firme z daleka .!!!!!!!!

Mil
@Lidia

Praca u prywaciarza wiąże się z tym, że godzisz się na jego zasady pracy i płacy Płace minimalne to standard, brak jasno określonych reguł podwyżki, brak dodatków do pensji, czy opieki medycznej gdzie w innych firmach to właściwie w dzisiejszych czasach to standard... I tak można wymieniać Plus jeśli jak tu piszecie stosunki między ludzkie nie takie jak powinny być, wystarczy spojrzeć poniżej to o czym my tu mówimy

Lidia

@ciekawa czy zapoznałaś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte.

już wiem
@Lidia

czy pytanie o benefity obraża firmę ? jeśli tak to przepraszam, nie chciałam nikogo urazić. co do osób pracujących w firmie też już opinię znam i wiem, że nie warto tu pracować. generalnie nie z M.Sz.

Lidia

@M. nie używajmy wulgaryzmów, jest to niezgodne z regulaminem, a to grozi usunięciem wpisu. Wymieniajmy się opiniami na temat firmy Hurtownia Zoologiczna Rokus, ale pamiętajmy o wzajemnym szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Luiza

Jaka macie atmosferę w pracy? Ta na forum nie jest dobra!

Ktosss
@Luiza

Zenada nie atmosfera ciagla presja ,odpowiedzialnosc . Niby sa zadowoleni a przy wyplacie okazuje sie ze i tak polowe albo ponad polowe premi ci zabrali a mowili ze bedzie pelna premia . A to dla tego ze biuro nie zrobilo planu sprzedazy i cierpia na tym wszycy pracownicy . Braki u klijeta i pomylki zrzucane sa na magazyn przyjmujac zamowienie zle zapisuja a pozniej twierdza ze zle wydali .

Nick

Ta firma to dni oszukuja klijeta i pracownika. Kierownictwo to poraszka kierownik magazynu jest tam z przypadku , nie polecam ani pracy ani wspolpracy .

Kawa
@Nick

Do tego jedna z pH z woj.ł.daje d....za miskę zupy

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Hurtownia Zoologiczna Rokus? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Ja
@Administrator

trzeba uważać z kim się rozmawia, każdy każdemu tyłek obrabia, najgorsza jest Milenia Ja ( taki ma nick na FB) niby trzyma z kierownictwem, a za plecami szkoda gadać....i w drugą stronę niby wielka koleżanka, a na każdego doniesie. Postępowanie z klientami, to podobny niski poziom kultury osobistej, niektórzy tak mają, że wyżej s .... niż tyłek mają... jak już pracuje w branży kilka lat to mogę udawać, że pracuje i wiem, że i tak nikt mnie nie zwolni. są oczywiście dobre aspekty i takiej pracy, bezkarność.

lepiej na nią uważać
@Ja

Oj wiem coś i ja na ten temat, jest milusia: kawkę z Tobą wypije ale potem okazuje się że to wredne babsko

Kolo

Pracowałem w tej firmie 2 lata i coś mogę na ten temat powiedzieć. Magazyn 1600 plus nadgodziny, ale nie według kodeksu pracy.Kierowca zarabia najniższą krajową , reszta pod biurkiem do łapy lub na konto. Kierowca może zarobić od 2000 do 2600 razem z dietami jeśli lata w długie trasy dwudniowe i umie dobrze lizać tyłek kierownictwu tego oddziału.Jest to bardzo ciężka fizyczna praca.Rozwozisz towar po sklepach zoologicznych w całej Polsce.Dostarczasz towar do sklepu i nie ważne jest czy masz paletę czy dwie worków z karmą ,każdy od 15 do 25 kilo a sklep na pierwszym piętrze, musisz to wszystko sam wnieść. Auta prawie zawsze przeładowane do oporu, dodam ,ze to najdłuższe i najwyższe iveco ,które legalnie może zabrać 850 kilo , często ładowane po 3 i 4 tony.Trzeba uważać na Inspekcję transportu drogowego bo ważą i jest problem.Często dostajesz tyle sklepów ,że jadąc przepisowo nie da rady tego obrobić.Sposobem na to są wyjazdy bardzo wcześnie rano ,kończysz po 18 ,nieraz 20. Praca po 10 ,12 godzin dziennie za te psie pieniądze jest nieporozumieniem .Warto dodać ,że robisz jeszcze jako kasjer ,czyli pobierasz kasiorę od sklepów i przywozisz do firmy rozliczając się z niej.Pomyłka to twój błąd ,jesteś w plecy. Tak więc pracujesz jako : kierowca dużego busa -dziennie pokonujesz około 600 ,800 km, tragarz-noszenie towaru około 4 tony na trasę, kasjer plus faktury ,korekty ,nieraz magazynier ,bo musisz sobie załadować auto przed trasą .Oczywiście obowiązki związane z naprawą auta , zmianą opon oczywiście po godzinach pracy, itp... też należą do ciebie. Teraz sobie przelicz czy ci się opłaca tak ciężko tyrać za takie pieniądze......

FU
@Kolo

też tam pracowałem tylko ze w inowrocławiu masakra jakas tak jak kolega wyzej opisał kierowca-magazynier-tragarz-kasjer (usunięte przez administratora) po całosci dobrze ze juz sie zwolnilem pozdrawiam Nataszę z inowrocławskiego oddziału obyś sie udławiła chlebem za robienie kierowców w ciula na kasie ty zołzo

Sebol

Z firmą Rokus współpracuję od kilku lat. Czytając wypowiedzi muszę się z wieloma nie zgodzić. Znam Panią Milenę bo jest przedstawicielką obsługującą mój sklep zoologiczny i nigdy nie miałem problemu z kontaktem i zamówieniami. Zgadza się nieraz dostawa przychodzi nie kompletna ale nie oceniajmy za to przedstawiciela, to nie od niego bezpośrednio zależą stany magazynowe a system zamówień nie działa online tego nikt nie ukrywa. Wpadki zdarzają się w każdej firmie natomiast ważne jest jak takie wpadki się rozwiązuje i tu muszę powiedzieć że zawsze można liczyć na pomoc ze strony biura sprzedaży czy samego przedstawiciela. Osobiście nie mam zastrzeżeń do obsługi handlowej przez Panią Milenę jak i biuro zawsze podejście było merytoryczne i uczciwe. Co do samej oceny przedstawiciela handlowego to mogę tylko życzyć żeby wszyscy mieli takie podejście i tyle energii w swoim działaniu. A chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem że to od obrotu zależą zarobki przedstawiciela. Pani Mileno, oby tak dalej trzymać, rozwijać się i zdobywać nowych klientów. Trzymam kciuki i zapraszam po zamówienie.

bzdura
@Sebol

kpiny jakieś, przedstawicielka chyba sama sobie wystawiła tą opinię...

Sebol
@bzdura

Bzdura, to bzdura co piszesz Znam Panią Mileneod wielu lat i gwarantuje Ci ze mało znam osób tak zaangażowanych i posiadających rozległą wiedzę w rynku zoologicznym Z tego co wiem w branży jest od kilkunastu już lat i to nie tylko w Rokusie i poświęca się i doskonali w branży. Osobiście powiem że dzięki jej zaangażowaniu moje obroty w sklepie się znacznie zwiększyły z czego jestem mega zadowolony. Jak ktoś nie wierzy to proszę się powołać na mojego nicka przy następnej Jej wizycie a zapewniam ze z przyjemnością dziewczyna poda moje dane a ja je zweryfikuje i polecę ja jako PH.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Zoologiczna Rokus - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hurtownia Zoologiczna Rokus
2.2/5 Na podstawie 97 ocen.
Hurtownia Zoologiczna Rokus