Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

Aneta

@MarcinX mam nadzieję, że do tego czasu udało Ci się wyjaśnić sytuację, o której pisałeś. Czy zostały odnalezione podpisane przez Ciebie umowy? @Zaczynający w solidzie co dokładnie sprawia, że zastanawiasz się nad zmianą pracy po tak krótkim czasie?

Snoop Pool
@Aneta

Przecież napisał że straszny "nie ogar. w firmie" . Aneta czytaj opisy ze zrozumieniem.

@Aneta

Aneta to (usunięte przez administratora) z adminologii

Katarina

Chyba musza miec cieplo xD Miejsce pracy: Poznań, Rokietnica, Suchy Las, Czerwonak, Puszczykowo, Borówiec, Swarzędz Opis stanowiska: - Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia - Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia Wymagania: - Niekaralność - Dyspozycyjność - Sumienność i obowiązkowość Oferujemy: - Umowę z pełną składką ZUS - Wynagrodzenie około 2500 zł netto - Praca w systemie zmianowym 24/48 h - Stabilne warunki zatrudnienia Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesłanie CV za pomocą portalu.

kombat
@Katarina

Wielu moich znajomych rezygnuje z usług tej firmy, powód: jakość, jako, jest coś takiego w życiu jak poczta pantoflowa tzw inf. przekazywane przez ludzi, żyjemy w grupie społecznej ktoś zna osoby pracujące, byłych pracowników, osoby które korzystały z usług tej firmy, ludzie spotykają się rozmawiają, przekazują inf. Niestety mają to co mają, nie potrafi zrozumieć, przyjąć do wiadomości może nie chce, Właściciel tej Firmy, że trzeba ludziom płacić godnie, nie tworzyć (usunięte przez administratora) ludzie pracują, po 300h nawet. Wstyd a może brak sumienia i cwaniactwo i brak szacunku do ludzi, stworzyć formę zatrudnienia np. umowa o pracę ( wypłata pensji do kwoty: minimalna krajowa, pieniądze zarobione powyżej tej kwoty wypłacać z umowy na zlecenie termin płatności do 20 dnia miesiąca!! Przy umowie o pracę wypłacają pensję do 10 dnia miesiąca, a dlaczego nie do: 01 dnia miesiąca?? Umowy o prace w formie np: pracownik pracuje w biurze, np operator systemu e-simon,stacja monitorowania alarmów, osoby pracują jako dyspozytor, przy tej kombinacji, wszystko robią w tym kierunku aby jak najmniej pracownikowi wypłacić. Dobrze, że obecny rząd Polski podwyższył stawkę płacy minimalnej do 13,70zł, był okres, że płacili pensje bardzo niskie 4-6 zł netto. Tzw (usunięte przez administratora), wyzysk, najmniej dać, zapłacić, a dla siebie najwięcej.

@Katarina

Kolejne ogloszenie i kolejna sciema. Wiedza ze nie daja nic od siebie ale co tam. Wazne ze kolejny kretyn przyjdzie i MOZE popracuje ze dwa trzy miesiace. Tak wlasnie to dziala. Byle jakis czas przetrzymac. Moze sytuacja sama sie naprawi. Panowie KIEROWNICY GI nic sie samo nie zrobi. Za wasz brak szacunku do ludzi wlasnie placicie slona cene. Miejmy nadzieje ze wasze tzw rzady sie skoncza raz na zawsze i przyjdzie ktos bardziej kompetentny na wasze miejsce. Co do pana Sitka to z tego co wiem podobnie jak kierownictwo GI ma ludzi gdzies. Tyle na teraz. Pozdrawiam stara ekipe.

bobson
@Katarina

Zapomnieli dodać że 2500zł to za 250 godzin przerobionych w miesiącu. Nie dodali też w ogłoszeniu że umowa o pracę ale razem z umową zleceniem. Kary za przepały również pominęli. I Tak się kręci ta fikcja.

Xxxxx
@Katarina

Chyba powaliło na główkę . Katarino. Widocznie za (usunięte przez administratora) plus dodatki te fałsze piszesz.

Xxxxx

Nikomu nie polecam tej firmy. Inteligentne osoby odeszły. Zapierniczają pieniądze. Skandal by kierowcy za wypadek (który nie on spowodował) zabrali prawie 500zł z wypłaty!!! Mają (usunięte przez administratora) ubezpieczenie i wszystko. Wyszło mu 9.20zł za godzinę śmiech na sali!! Kierownictwo nawet nie ma jaj by odebrać. Klienci myślą że człowiek za niecałe 10zł będzie ryzykował życie. Śmiech. Są lepsze firmy. Nie polecam chyba że masochistą

Tak jest.

Napiszę tak Solid dużo my malo wy.A jak by się dało to nic dla pracowników.Skapstwo i cwaniactwo.Radzę sobie darować.

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
Niemamwyjścia

Wie ktoś może jakie dostanę L4, mam tylko zlecenie, ZUS co dwa miesiące, chorobowe dobrowolne, 80% od połowy płacy minimalnej?

Timk

Dzisiaj zwolnili pracownika GI w Poznaniu za nic. Bezpodstawne zwolnienie. Traktują kierownicy ludzi jak szmaty. Chociaż to mało powiedziane ponieważ nie mają prawa jazdy. Dziewczyne po poważnym wypadku samochodowym gdzie miała wstrząsnienie mózgu chcieli wysłać samą na rejon którego nie zna. To co się dzieje w tej firmie zakrawa pod program w TV. Dziadowska, złodziejska firma

Majka
@Timk

Dziewczyna z tego co się dowiedziałam dziewczyna się pocięła. Ale jest już w domu.

@Majka

Kierownictwo GI powinno dostac po (usunięte przez administratora) Nic z pracownica nie wyjasniali nawet nie porozmawiali probujac wyjasnic przyczyne jej zwolnienia. Zasada jest prosta. Kazdy zasluguje na szanse. Tych dwóch tzw. kierownikow nie szanuje pracownikow wogole. Dziewczyna sie pociela a tych dwoch spokojnie sobie zarzadza. Sa nieudolni. Fakt jest taki ze ludzie z wyrokami pracuja juz na grupie. Oni nie maja juz innych ochotnikow wiec biora co popadnie nie myslac o konsekwencjach. Nasuwa sie jedno slowo ŻENADA. Miejmy nadzieje ze dotrze to do p. Sitka i zrobi z tym porzadek.

@anonymous

Pan Jarek pewnie ją oleje, chociaż kto to wie Ten człowiek też ma przecież rodzinę i dzieci. Powinien stanąć po stronie pracowników. Logiczne. Chociaż z drugiej strony ryba psuje się od głowy. Oni sobie nie mają totalnie nic do zarzucenia. Po prostu super firma !

marka

Dzisiaj zatrudnili dziadka 67 letniego bez broni i POFa na GI. Oprócz tego wzieli gościa, który siedział 12 lat za zabójstwo.Co się dzieje w tym Poznaniu ?

Robson
@marka

Dziady niesamowite. Mobing na kazdym kroku. Kierownicy tragedia. Ciagle tylko slyszysz" JAK CI SIE NIE PODOBA (usunięte przez administratora) to notoryczne. Do Wawy chyba nic nie dociera. Patrole pojedyncze. Przyjmuja do pracy niedorozwoji. Tragedia.

cba
@marka

Zgłosić, trzeba sprawdzić czy w ochronie może pracować osoba karana, każda firma powinna zweryfikować pracownika tzw zapytanie o karalność.

Robinson

Nie odprowadzają składek do ZUS, byłem w ZUS od dziś mam założone konto, zalogowałem się składki za grudzień nie zostały odprowadzone, ZUS powiadomiłem przedstawiłem im wyciąg z konta o wypłacie pensji orzekają do końca stycznia i powiadamiają kontrolę z Urzędu Skarbowego.

tytus
@Robinson

Muszę sprawdzić dobrze zrobiłeś kontrola, karę zapłacą, przestaną kombinować, pocztą pantoflową coraz głosniej słychać w Poznaniu, że maja problem z zachowaniem standartów bezpieczeństwa dotyczy świadczonych usług np brak grup interweniujących, na grupach braki osobowe, brak osób pracowników z tzw licencją i uprawnieniami na broń. Jeśli to prawda powinni mieć przeprowadzoną kontrolę całego systemu ochrony, czas dojazdu, itd Kontrola bez zapowiedzi, nie spełniaja dowalić kary ogromne, zabrać certyfikaty i zamknąć firmę na prowizorkę nie powinno być zgody dotyczy bezpieczeństwa ludzi, obiektów na liście wojewody. Mam nadzieję, że to plotki.

viking
@Robinson

Ty korzystasz z tzw z informacji systemu PUE, beta.zus.pl, też korzystam fajny system trzeba przejść się do oddziału ZUS, na miejscu dostałem login i tymczasowe hasło, w domu nowe ustawiłem. Niezły system, loguje się , i widzę jaką pensję pracodawca mi naliczył brutto, czy przekazał składkę, można wydrukować inf. fajnie. Warto z tego korzystać, w solid powinni płacić 13,70zł brutto od stycznia, tą kwotę mnoże przez ilość godzin pracy i mam ile zarobie brutto, pracodawca przed przekazaniem pieniędzy na konto pracownika przekazuje inf. do ZUS o wysokości pensji brutto, pojawia się też inf o składce odprowadzonej. Pensję netto można obliczyć na kalkulatorze pensji brutto/netto, wpisuje się pensję brutto przelicza na netto, super. Trzeba sprawdzać kombinują. Nie rozumiem firmy Solid zamiast normalnie funkcjonować, odprowadzać składki, nie dbają o pracowników grup interwencyjnych, o ludzi pracujacych w centrum obsługa systemu e-simon, te dwie grupy to priorytet ( kontakt z klientem bezpośredni, to wizytówka firmy).Płacą 13,70 zł brutto to za mało aby utrzymać ludzi. Firma SOLID sprawia wrażenie biednej, albo bankrut...podejrzewam chytrość, daleko nie pożyją z takim podejściem do pracownika.

Kpina

Pracownicy tej firmy to jakiś żart. Większość z nich - stara, schorowana albo niedorozwinięta psychicznie. Wniosek prosty - cięcia kosztów i dlatego zatrudniają z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wiele z nich skończyło tylko podstawówkę, sam z nimi rozmawiałem. Tylko jak ktoś taki ma ochraniać obiekt i ludzi? Przecież zanim taka osoba się zorientuje i dobiegnie do złodzieja, tego już dawno nie będzie. Logiki brak.

rr
@Kpina

Zatrudniają z orzeczeniem (osoby niepełnosprawne) dostają pieniądze za przyjęcie do pracy osoby niepełnosprawne. Dofinansowanie możesz dostać na pracownika niepełnosprawnego, jeżeli pracownik ten został ujęty w ewidencji zatrudnionych osób niepełnosprawnych prowadzonej przez PFRON. Maksymalne kwoty dofinansowania do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego: znaczny stopień niepełnosprawności: ze schorzeniem specjalnym - 2 400 zł, bez schorzenia specjalnego - 1 800 zł, umiarkowany stopień niepełnosprawności: ze schorzeniem specjalnym - 1 725 zł, bez schorzenia specjalnego - 1 125 zł, lekki stopień niepełnosprawności: ze schorzeniem specjalnym - 1 050 zł, bez schorzenia specjalnego - 450 zł. Osoby niepełnosprawne powinny być zatrudniane w administracji ( ważne trzeba brać pod uwagę czy taka osoba nie ma niedorozwoju umysłowego) tzw upośledzenie umysłowe. Niestety osoby te są chore, przyjmowanie takich osób do pracy np ochrona obiektu firmy itd godzi w bezpieczeństwo. Do ochrony na etat pracownik ochrony powinno się przyjmować zdrowych pracowników, wysportowanych, posiadających ukończony kurs samoobrony. Jeśli nie spełni się minimum tych dwóch warunków, ochrona staje się prowizorką.

rebus
@rr

Z tego wynika, że firma przy zatrudnieniu osób niepełnosprawnych nie wypłaca złotówki na pensje, państwo płaci ( Polskie) podatnicy. Kaczka znosząca złote jajka zatrudnić pracowników, pracują i nie ponosi się kosztów - wypłata pensji, życiowa idylla, żyć i nie umierać i prowadzić firmę.

biały murzyn
@Kpina

To jest dopiero logika. Zamiast podwyższyć renty dla tych ludzi do poziomu umożliwiającego egzystencję lepiej dopłacić pracodawcy.

nick

A jakie są stawki w grupie interwencyjnej? Czy jest umowa o pracę? Bardzo proszę o odpowiedz, jeśli ktoś oczywiście znajdzie czas. Pozdrawiam

tuco
@nick

zlecenie. 13 brutto cały czas. Od wypłaty odciągają ci kase np. za stłuczkę czy uszkodzenie auta. Do tego zabierają pieniądze za tzw przepały. Jakiś specjalny program oblicza ile powinno ci auto spalić paliwa na 100km. Jeśli spali ci więcej to płacisz. Chłopaki z Czerwonaka po 4 stówy płacili, zresztą w tej chwili każdemu zabierają bo wiadomo, że jest zima, grzać musisz żeby nie trząść się jak galareta w aucie.

roki
@tuco

Zgodnie z ustawą od stycznia 13,70 brutto muszą płacić, z tego co napisałeś..?? Ta firma albo nie ma pieniędzy, balansują na granicy wypłacalność, albo skąpi, stracili sporo grup interweniujących, pracownicy zwolnili się z powodu niskich zarobków, 13,70 brutto to za mała aby zatrzymać pracowników ochrony/kwalifikowanych na grupach.

biały murzyn
@tuco

Nadal płacą 13 brutto? Od 1 stycznia mają płacić 13.70 brutto na godzinę! Czy tej firmy prawo nie obowiązuje?

Firma ochroniarska słaba, ochrona na niskim poziomie, nie dojeżdżając na czas na obiekt, z inf. jakie dotarły do mnie wynika że sporo pracowników odeszło z grup interwencyjnych powód stawka 13,7 zł /h, wynika z tego, że nie maja dostatecznej ilości grup interwencyjnych do zapewnienia ochrony. Wystarczy przeprowadzić test z napadów kami na kilku obiektach. Nie polecam

Rufi

Od stycznia stawka będzie wyższa 13,70 zł brutto, pracuję w tej firmie, jestem zadowolony wcześniej pracowałem na produkcji też dostawałem 13 zł brutto ( praca ciężka) zarobki to 1530 zł netto plus premia zarabiałem około 1800 zł netto. Obecnie jako pracownik ochrony mam na rękę około 1900 zł netto, biorę 17 służb po 12h. (: trzeba ten okres trudny przeczekać wszędzie na rynku pracy jest problem z wypłatą powyżej 13 brutto za godzinę. Poczekajcie sytuacja się zmieni (: sporo moich znajomych ma alarmy pozakładane z SOLID, są zadowoleni miła obsługę mają na centrali w Poznaniu, nie ma problemów z interwencją. (:

AnteK
@Rufi

13.70 owszem będzie ale to nie dlatego, że Warszawa widzi problem tylko dlatego, że rząd o 1 stycznia podwyższa najniższą średnią krajową. Jaką motywacje mają mieć ludzie którzy robią na GI po kilka, kilkanaście lat, mają broń i POFa i zarabiają te same pieniądze co młody, który tu przychodzi i nie ma nawet prawa jazdy ? Owszem. Nie podoba się to się zwolnij. Tylko, że akurat nadeszły takie czasy, że pracodawcy już powiedzieć nie mogą, że za drzwiami czeka 50 osób...

Kw@lifikowany
@Rufi

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz 17 słuzb po 12 godzin to 204 godziny .Jak piszesz otrzymałeś 1900 zł na rękę , to wychodzi 9,31 zł netto za godzinę pracy .Albo sam się nie szanujesz albo jesteś totalnym dnem pracownika który nigdzie indziej nie może znaleźć pracy za dużo wyższą stawkę.

Wojtek
@Rufi

Rufi albo ty jesteś głupi albo nie normalny . Piszesz głupoty i kłamstwa .Gdzie ty widziałeś zeby w wymienionej firmie ochrony zarabiać taką kasę ? No chyba że zrobisz 320 godzin w miesiący.To są dwa etaty a wiec dwie umowy , dwa razy liczony urlop itp. Gowno się zmieni w branzy .Jest coraz większy syf az w końcu dosięgnie dnia.Dnio to już jest przy wypłacie .Jak nie masz renty lub emerytury to uciekaj z ochrony .Rynek pracy jest pracownika a dalej gowno płaca .

@Wojtek

W Solid podpisuje dwie umowy na zlecenie, przy 17 dyżurach, stawka 13zł zarabia się 1900zł netto (na rękę) (: Jeśli zarobi się 1900zł netto np 1500zł otrzymuję z umowy głównej na zlecenie, a resztę kwoty od umowy zlecenie drugiej, jest premia ???? Niedawno mój syn odszedł z Woldzwagena zarabiał 2000zł z premią ( ciężka praca fizyczna) obecnie pochodzi sobie po centrum, pospaceruje i ma o wiele więcej stawka 12zł netto/h ???? Woldzwagen płaci na montażu nóż z 3000zł ( aby dostać się tam - selekcja, znajomości itd) Polecam przejrzeć oferty pracy, praca na produkcji płacą 13-14 brutto ( plus premia) zarobki na poziomie 2000zł netto. Żona pracowała w Biedronka nie dała rady zarobki 1800zł netto (praca ciężka) Obecnie w Solid pospaceruje po galerii, ma czas na śniadanie, zarobi 1900zł netto ( bierze się 12h dyżur) kwestia przyzwyczajenia ( jak popracuje się fizycznie w Amazon, Biedronka..praca fizyczna w pozycji stojącej, sporo chodzenia z towarem itd Praca w galerii okazuje się relaksem, odpoczynkiem ????

@Rufi

Poprawiłem tekst błędy pojawiły się np: (????..itd) (: Solid podpisuje dwie umowy na zlecenie, przy 17 dyżurach, stawka 13 zł zarabia się 1900 zł netto (na rękę) (: Jeśli zarobi się 1900 zł netto np 1500 zł otrzymuję z umowy głównej na zlecenie, a resztę kwoty od umowy zlecenie drugiej, jest premia (: Niedawno mój syn odszedł z Volkswagena zarabiał 2000 zł z premią ( ciężka praca fizyczna) obecnie pochodzi sobie po centrum, pospaceruje i ma o wiele więcej stawka 12 zł netto/h. Volkswagen płaci na montażu 3000 zł netto ( aby dostać się tam - selekcja, znajomości itd) Polecam przejrzeć oferty pracy, praca na produkcji płacą 13-14 brutto ( plus premia) zarobki na poziomie 2000 zł netto. Żona pracowała w Biedronka nie dała rady zarobki 1800 zł netto (praca ciężka). Obecnie w Solid pospaceruje po galerii, ma czas na śniadanie, zarobi 1900 zł netto ( bierze się 12 h dyżur) kwestia przyzwyczajenia ( jak popracuje się fizycznie w Amazon, Biedronka..praca fizyczna w pozycji stojącej, sporo chodzenia z towarem (usunięte przez administratora) w galerii okazuje się relaksem, odpoczynkiem (:

OBURZONY
@Rufi

Poczytajcie na forum co się dzieje w Warszawie jedno wielkie dno i niech tu w Poznaniu nie kręcą z daleka od tej firmy. Komu i ile płacą za te uprzejme wpisy przecież to fikcja że SOLID to dobra firma

nie kłam
@Rufi

Co ty pieprzysz Rufi? Solid płaci najniższe stawki i to tylko dlatego, że rząd przyklepał 13 zł brutto na umowę zlecenie. Jakby mogli dalej by płacili 5 zł za godzinę.

v3r45

Gonzo
@nie kłam

Święta racja.

bn

Nie polecam tej firmy

robson-men

Paranoja w tej śmiesznej firmie pobija granice absurdu. Pracuje w Poznaniu w grupach interwencyjnych od 9 miesięcy. Robię tu do końca miesiąca i idę stąd.

Patryk
@robson-men

Ja pracuję z panem Mariuszem od 5 miesięcy. W sumie z 9 moich kierowników ten jest najlepszy, a przynajmniej najbardziej ogarnięty, więc nie wiem czego od niego chcesz. Żadnych problemów z przejęciem nocnych dostaw na drugim sklepie, choć to nie jego Rejon. Papiery zabrane i rozliczone na czas, pensja zgadza się co do grosza. Pod telefonem nawet o 1 w nocy. W przypadku choroby czy "awaryjnej" sytuacji potrafi załatwić zastępstwo praktycznie od ręki. W miarę ogarnięty, choć bardziej irytujący był Bartosz Michalak, choć wszystkie problemy zwalał na rejonowego biedronki. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Mariuszem, przynajmniej na razie i oby został jak najdłużej.

Proszę uważać na firmę solid (usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy za prace na umówię zlecenie Inspektor Mariusz Skubich - oszust jakich mało Nie polecam

Rodzinka

Pracuję w tej Firmie, moja żona i syn dobry pracodawca pieniądze wypłacają na czas do 20 dnia miesiąca. Zarobki nie najgorsze, w obecnej sytuacji na rynku pracy pracodawcy nie chcą więcej płacić jak kwota minimalna 13 zł brutto. Praca na obiekcie spokojna co najważniejsze blisko mamy do pracy nie trzeba wstawać o 3:30 aby dotrzeć do pracy na 6:00, spokój, i co najważniejsze człowiek nie ma ciężkiej pracy ( jak na produkcji, praca na akord :(

zyga
@Rodzinka

12 godzin stania na obiekcie to lekka praca? No chyba że jesteś z kierownictwa to sobie chwalisz. Nawet jeżeli jest to praca lekka, co jest kwestią indywidualną to z 13 zł brutto ciężko się utrzymać.

ochroniarz
@Rodzinka

CHYBA JESTEŚ NIENORMALNY ZE WYSŁAŁEŚ ŻONĘ I SYNA DO PRACY W OCHRONIE .STAWKA PORAZAJĄCA CHYBA ZE MIESZKACIE W KARTONIE ALBO PRZYTUŁKU .CAŁE 13 ZŁ BRUUTO ZA GODZINĘ PRACY.NA PEWNO UŁOŻYCIE SOBIE ŻYCIE POZDROWIENIA DLA RODZINKI .NIECH PRACUJĄ PO 350 GODZIN ŻEBY OPŁACIĆ RACHUNKI I JESZCZE COŚ ZOSTAŁO NO ALE PRZECIEZ NIE WSTAJECIE O 3:30 SZACUN ZA DETERMINACJĘ .DALEJ ŻYJCIE W NIE WIEDZY JAK SIE PRACUJE NORMALNIE W OCHRONIE.

W Poznaniu na Grupach Interwencyjnych jest już taka masakra, że głowa mała. 13 brutto płaci Solid podczas gdy stopa bezrobocia w tym mieście wynosi 0%. Ostatnio zjawił się Pan Jarek Sitek, który stwierdził, że stawka jest bardzo dobra. Jak może być bardzo dobra stawka jak to najniższa krajowa ? Ludzi z klamkami zostało chyba 5, reszta załogi nie ma nawet POFa... Od 3 miesięcy kierownik nie dostał żadnej CVki. Od 1 listopada podobno wogóle wszystkie rejony mają wyjeżdżać pojedyńczo oprócz tych 2 najbardziej ważnych... Chore. Ale Warszawka nie widzi problemów i już z tego co słyszałem nie mają zamiaru podwyższać stawki. Jedyna podwyżka na którą można liczyć w tej pseudo firmie to nadzieja, że minimalna krajowa pójdzie w górę... Swoją drogą jak to kurde jest, że studenciaki na obiektach, których łazi czasami 10 po galerii mają 12 netto i duszą napadówkę nawet jak jest bezdomny a my ze stawką 10zł netto musimy owego bezdomnego czasem w pojedynczych patrolach wywalać z galerii. TEJ FIRMY JUŻ NIE MA. SAMA ZJADA SWÓJ OGON. Jak chcecie poczuć magię świąt, zero dodatków za pracę w nocy, w święta, brak socjalu, mnóstwo obowiązków, nadstawianie gęby, pracę na najniższą krajową, jak chcecie poczuć się niedoceniani, rzucani po rejonsch jsk szmaty to ta robota jest naprawdę Waszym darem z nieba.. Solid, dokąd zmierzasz jak nie potrafisz nawet szanować ludzi, którzy dla tej firmy poświęcili nie tylko czas. Poświęcili i poświęcają życie prywatne a nieraz również swoje zdrowie, które dzięki 400h miesięcznie kiedyś zacznie się domagać o sen, leki, wyciszenie, spokój...

@

Poczekajcie chwilę podwyżki będą, sytuacja na rynku, ogromne pieniądze Firma i nie tylko ta musi płacić z tytułu płacy brutto, pracownik dostaje pensję netto. Od stycznia będzie podwyżka z 13 do 13,7 brutto. Poprawi się sytuacja będą wyższe płace. Pozdrawiam wszystkich pracowników SOLID (:

IGOR
@@

PRZESTAŃ PISAĆ FARMAZONY , SAMA SOBIE PRACUJ ZA 13 ZŁ lub 13,70 ZŁ brutto !!!

PracownikXD

Hello. Pytanie do osób które pracują długo. Czy to prawda, ze w grudniu są 2 wypłaty? Listopadowa i grudniowa a w styczniu bez?

@PracownikXD

Wypłaty...dostaje dwie wypłaty ale w tym samym miesiącu, np w październiku wypłata wpłynęła 19 dnia ( w umowie jest termin do 20 dnia) Z pracy jestem zadowolony pieniądze Przekazują na konto w terminie, podpisują dwie umowy na zlecenie jedna jest : do kwoty około 1500zł netto (na rękę) jeśli zarobisz więcej niż 1500zł np 1800zł netto to masz dwa przelewy w tym samym dniu jedna na kwotę 1500zł netto i 300zł netto ( dwa przelewy (: w opisieprzelewów widać że kwotę 1500zł przekazali z umowy zlecenie głównej a 300zł z umowy drugiej (: Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. ciesze się, że mam pracę ( jest praca..jest pieniądz można żyć (:

@PracownikXD

W grudniu dostaniesz wypłatę do 20 dnia, za listopad ( dotyczy umów na zlecenie), jak podpiszą z Tobą umowę o pracę ( z umowy o pracę termin wypłaty pensji to 10 dnia miesiąca (:

Poszukiwałem pracy, pracuję na obiekcie, przy umowie na zlecenie do 20 dnia płacą, pieniądze wypłacili na konto 19 (: Pracowałem na produkcji, ciężka praca za 13 zł brutto plus premia 100 zł, obecnie mam o wiele więcej, pospaceruję 12 h ( spacer po centrum handlowym ) nie pracuję ciężko fizycznie, spokój (: Polecam firmę.

Aneta

@Snoop Pool ok, ale nadal wiele kwestii stoi pod znakiem zapytania. @pracownik ale mógłbyś wybrać jednak umowę o pracę? Wiele osób wskazuje, że w Solid Security są umowy śmieciowe, co jasno wskazuje, że to właśnie umowa o pracę jest tym zatrudnieniem pożądanym.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security