Opinie o Polweb w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polweb. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polweb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polweb w Toruń

darek

Na czym polega ta nieuczciwość i te wałki bo nic konkretnego tu niewyczytałem? Nie płacą tyle ile było ustalone? Wałki na jakiś dodatkowych opłatach robią? nie płacą w terminie, za nad godziny? Coś konkretnego niech ktoś napisze z tych co byli i widzieli

silvo
@darek

Hej do mnie też dzonił gościu z tej firmy , na nugetsy,skrzydełka,sznycle,nie wiem co robić , może ktoś też się zastanawia tam jechać ? niby netto 850e-900e netto +kwatera gratis, mój mail silvo1234xxv0@wp.pl pozdrówka. SILVO.

mik0806

tez pojechalem ladnie pieknie i zag!!!.Jerzdze juz 10 lat ale takiej wtopy nie zaliczylem za 3,5 tyg WYPLATA WYPAS 388jurkow zal [usunięte przez moderatora] i tyle uwazajcie na ta firme

6Szafir

Nie polecam jechać z tą firmą i szczerze odradzam.Miałem jechać do pracy z pol-webem. [usunięte przez administratora] wszystko pięknie przedstawiał:umowa,mieszkanie ubezpieczenie wszystko gwarantowane przez niemieckiego pracodawcę.Co się jednak okazało po rozmowie telefonicznej z niemieckim pracodawcą on daje tylko pracę wszystkie świadczenia{umowę,mieszkanie itp} ma dać pol-web razem z... -i tu najlepsze- wypłatą!!! ponieważ Niemiec płaci za naszą pracę ale [usunięte przez administratora] Wniosek nasuwa się tylko jeden wałek przez duże "W".P.s po moim kontakcie z niemieckim pracodawcą [usunięte przez administratora] zamilkł i brak z nim kontaktu.

levy

Witam serdecznie.Niedługo mam jechać za pośrednictwem firmy Pol-web do pracy przy zbiorach pomidorów.Czy może ktoś u nich pracował i może pomóc mi w podjęciu decyzji.Widzę że opinie na forum nie są najlepsze.Prace załatwia p.Lewandowski.Z góry dzięki za pomoc.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
Jaras 2504

szczecinianin - 2013-02-20 13:19:35 W ogłoszeniu podają,że potrzebne jest minimum jedno auto do dojazdów do pracy (ok.20km). Problem powstaje wtedy,gdy trzy osoby dojeżdżające do pracy jednym autem zostają rozdzielone na trzy różne zmiany - nie mają jak dotrzeć do pracy nie podnosząc swoich kosztów.Oferowane bliżej miejsca pracy(ok.5 min.piechotą) mieszkanie okazało się zwykłą... piwnicą!(usunięte przez administratora) . Po zgłoszeniu uwag i nieprawidłowości zaczęła się typowa "spychologia":że to nie ja,że to inna firma itp.itd. Uważajcie na pracę za pośrednictwem tej firmy!To chyba do [usunięte przez administratora] jechałas ze pokryli za ciebie koszty

Jaras 2504

Dajcie spokój 2 tyg wytrzymałem ta firma to nieporozumienie (MVN lakiernik proszkowy)[usunięte przez administratora] jak bym go dorwał uważajcie wszyscy

dudek
@Jaras 2504

Jaras do mnie odezwał się właśnie gość z ofertą pracy na tej samej lakierni. Naprawde aż tak źle tam jest? na jakiegoś priva dałbyś do siebie namiar opowiedział byś coś o tej lakierni. mój mail p.dudi@interia.pl pozdrówki

max

Witam dokładnie zgadzam sie z tymi opiniami(usunięte przez administratora)

Tonz Halik

uwaga znowu "zatrudniają" w Pol web

szczecinianin

No,to wiadomo już czym jest ta firma. JESZCZE RAZ OSTRZEGAM NAIWNYCH KTÓRZY CHCĄ UCZCIWIE ZARABIAĆ PIENIĄDZE: TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ OD TEJ "FIRMY"!!!STRACICIE TYLKO PIENIĄDZE I SWÓJ CZAS.UCZCIE SIĘ NA BŁĘDACH INNYCH.

Tony Halik

hahaha,widzę,że więcej nabranych się odzywa.Pewnie robiliście na uszczelkach albo czekoladkach,co?Nie jest to ich pierwszy raz - znam kilka osób które też pojechały pooglądać Aachen i wrócić(usunięte przez administratora) gołym do polski. Mam nadzieję , że te wpisy w porę ostrzegą innych naiwnych.Ktoś wie jaki mają nr wpisu do ewidencji pośrednictwa pracy?można by skargę złożyć w jakimś amtcie(usunięte przez administratora)

podróżnik

Podzielam w pełni opinie kolegi szczecinianina.Byłem widziałem jedna wielka ściema.Jak macie ochote tak jak ja zrobić 3 tyś. km.(usunięte przez administratora)

szczecinianin

justar90

Wyjeżdżałam za pośrednictwem tej firmy już 2 razy, teraz zamierzam trzeci raz. Jestem bardzo zadowolona. Nie ponosi się żadnych kosztów, ponosi je pracodawca. Warunki takie jak wcześniej przedstawione. Na dodatek mają bardzo dobrze płatne oferty.

ktoś

Czy ktoś pracował przez Polweb w Niemczech?.Proszę o informacje na temat tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polweb - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polweb?

Kandydaci do pracy w Polweb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polweb