Opinie o SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP. Z O.O., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP. Z O.O. w Toruń

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP. Z O.O.? Można dołączyć rodzinę?

Darek Nowy wpis

Wiecie coś o aktualnej sytuacji w firmie? Czy w ogóle potrzebują teraz kogoś, trudno się dowiedzieć ,a tu na forum też taka cisza.

Ryszard Nowy wpis

Od dawna nikt nie zostawił na forum swojej opinii czy dlatego, że tak dobrze się pracuje?

Pracownik Nowy wpis

DNO ! Firma się uwstecznia. Złe zarządzanie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kazimierz

@Były pracownik a posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL i czy zechciałbyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę?

@Kazimierz

Obecnie nie ma rekrutacji, Rekruterzy zwracają uwagę głównie na wymagania finansowe, im mniej chcesz zarobić tym większe masz szanse na zatrudnienie, dlatego z tego co się dowiedziałam w Słupcy i w Sosnowcu pojawiło się ostatnio kilka nowych dziewczyn w trakcie studiów za głodową stawkę...

Janusz

Może ktoś napisze jak się pracuje i czy warto aplikować?

@Janusz

Jeśli mam być szczera to pracowałam w firmie Salzgitter Mannesmann na stanowisku handlowca około 2 lat temu, zarobki bardzo słabe jak na branże stalową, atmosfera w pracy na + oczywiście pod warunkiem że zarząd was polubi,w innym wypadku na duży minus. Ogólnie całość w firmie zależy od lubię/nie lubię prezesa i jego widzi mi sie a humory ma bardzo zmienne. Istnieje duża grupa ludzi uprzywilejowanych którzy po prostu robią co chcą a zarząd przymyka oko. Ogólnie nie polecam, praca dla mało wymagających. Pracę rzuciłam sama z uwagi na brak konsekwencji w obiecanych finansach. I tu kolejny ważny punkt idąc do pracy stawkę którą wynegocjujecie na początku macie przez dłuuugi czas zarobki po 10 - 12 latach w firmie na poziomie 3,5 netto, brak prowizji od sprzedaży

Kazimierz

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałem na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

PracownikSalzgittera
@Kazimierz

Dla ścisłości firma mieści się w Słupcy a drugi oddział jest w Sosnowcu. :) Na jakim stanowisku szukasz pracy ?

Temat firmy SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP. Z O.O. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP. Z O.O. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP. Z O.O.