Quamiro Warszawa

Opinie o Quamiro Warszawa

użytkownik zarejestrowany

@Lilia dziękuje za informacje. Skoro pracujesz w Quamiro Warszawa od roku i nie słyszałaś o żadnych sprawach sądowych to może w takim razie jest jakieś nieporozumienie. Takie informacje (często niesprawdzone) mogą zniechęcać potencjalnych pracowników każdej firmy. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniona?

użytkownik zarejestrowany

@Lilia to bardzo dobra wiadomość. A możesz w takim razie napisać, co najbardziej podoba Ci się w pracy w Quamiro Warszawa? @zobaczymy jeszcze o jakim wniosku sądowym mówisz? Możesz napisać coś więcej? To niepokojące wieści, które pozostawione bez komentarza powodują dużą szkodę dla użytkowników forum.

Lilia
@Julita 19.09.2017 19:21

@Julia nie wiem nic o żadnych sprawach sądowych.

zobaczymy jeszcze

kolejny proces sądowy za chwile

Ewa

@Julita zmieniłam pracę bo znalazłam coś bliżej domu, ale dobrze mi się pracowało.

Lilia

Pracuję w Quamiro od roku i mam nadzieję, że długo tu zostanę. Jest miła i serdeczna atmosfera.

użytkownik zarejestrowany

Możesz napisać dokładnie czego te sprawy sądowe przeciw Quamiro Warszawa, dotyczą? Brakuje wpisów w KRS-je na ten temat dlatego dla jasności dopytuję.

użytkownik zarejestrowany

@Ewa a dlaczego zmieniłaś miejsce zatrudnienia? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w Quamiro Warszawa na tle innych pracodawców?

Ewa

Pracowałam 1,5 roku w Quamiro i nigdy nie było problemu z terminową wypłatą wynagrodzeń ani żadnych innych finansowych problemów, także ten wpis jest absurdalny i złośliwy.

użytkownik zarejestrowany

@Tomek o jakich problemach z zaliczkami mówisz? To bardzo ważny aspekt, na który zwraca uwagę każdy potencjalny nowy pracownik firmy. Mógłbyś opisać tę sytuacje nieco dokładniej?

Tomek

Braki towarowe na olbrzymią skalę, problemy z zaliczkami + niekompetentny Zarząd. Nie polecam!!!

Nicki Mintaj Patatai
@Tomek 20.03.2017 16:45

moze do bociana trzeba bylo isc po pozyczke?

ITI

W Quamiro pracuja fajni ludzie

Jill Sander

Serum@ nie zrozumiales kwintesencji wypowiedzi. Poczytaj o Indeco.

serum
użytkownik zarejestrowany

a dlaczego niby twoim zdaniem jest ona tak bardzo w porządku i jak się to konkretnie w czym objawia? dla mnie są wazne konkretne osoby w firmie, chcę iść do was iść do pracy a nie do kółka towarzyskiego, dla mnie liczy się że mają świetne produkty dedykowane dla sektora meblowego

Ewa

Spolka zarzadza dziewczyna, ktora jest w porzadku, niestety nia zarzadza prezes, a wszystko zalezy od jego humoru.

Magda

Właścicielem Quamiro jest Indeco S.A. także praktyki tam to raczej cenne doświadczenie.

Tomek

Absolutnie nie ma problemu z terminowymi wyplatami, takze w tej kwestii nie ma sie o co martwic. Naprawde ogolnie w porzadku.

Byly pracownik

Pracowalam w Quamiro przez kilkanascie miesiecy, spolka zarzadza dziewczyna, nie jakies dyrektor, dziewczyna jest w porzadku, atmosfera jest przyjacielska, naturalnie sa problemy ale one sa wszedzie.

adam
użytkownik zarejestrowany

Quamiro to firma - córka znanego producenta drzwi przesuwnych – Indeco S.A. i prężna spółka oferująca produkty dedykowane dla sektora meblowego. Podstawowymi kategoriami asortymentu są systemy drzwi przesuwnych, aluminiowe systemy drzwiczek kuchennych oraz najwyższej jakości akcesoria meblowe takie jak na przykład zawiasy, prowadnice meblowe lub okucia.

..zawiedziony

...szkoda tylko, że w razie reklamacji/zwrotu nie ma rozmowy i nikt nic nie wie w Quamiro.. aby sprzedać.

skk

..brak towaru na magazynie to na pewno problem...ale klienci zostają i czekaja na dostawy cierpliwie..bo Quamiro -to produkty wysokiej jakości za stosunkowo niską cenę.

mikołaj
użytkownik zarejestrowany

Nadal w quamiro takie problemu, typu braki towaru na magazynie lub coś w tym stylu, bo nie wiem co myslec o firmie.

nelly
użytkownik zarejestrowany

nie spodziewałem się, że Quamiro dotarło już do praktycznie każdego zakątka Polski. do niedawna wcale nie kojarzyłem tej marki...

Monke
użytkownik zarejestrowany

Ja podejrzewam, że atmosfera w pracy może być mocno napięta. Pewnie tak jest z powodu nawału pracy, nie mniej jednak pracownik musi cały czas się starać i być na baczności.

były pracownik

Po pierwsze wynagrodzenie wypłacane z opóźnieniem, po drugie zaliczki na wyjazdy z opóźnieniem i to dużym, po trzecie firma spalona na rynku przez działania właściciela, po czwarte brak towaru na magazynie, po piąte popracujesz góra 6 miesięcy

Daj sobie spokój kolego z ta firmą chłam jakich mało

były pracownik

Troszeczkę nie masz racji kolego. Atmosfera w firmie do czerwca była ok, niestety właściciel troszeczkę "zwariował". Ostatni Prezes był chyba najlepszy jakiego mieli, najwięcej chciał zrobić..... i tak się go pozbyli. Nie wiem gdzie pracowałeś ale o piciu raczej nie było mowy. Teraz niestety żenada jest stracili kompletnie rynek zbytu.

Obserwator

Zgadzam się,omijajcie tą firme, dyrektor i prezes (ciężko i jednego i drugiego nazwać dyrektorem i prezesem) są żałośni. Dyrektor exportu nie zna żadnego języka, a na dodatek nie dotrzymuje danego słowa i to na co się umawiacie. Prezes siedzi tylko i wyłącznie po znajomości,a jest z niego niezły cham. Ludzi nie traktują normalnie, [usunięte przez administratora]Nie polecam...

również były

były pracownik - 2012-10-15 14:47:30 Myślę ,że anonim pisał prawdę teraz zwolnili wszystkich i pozamiatene.Odnośnie ciśnienia to miał w zupełności rację. zgadzam się ze wszystkimi - firma beton - za nic mają pracowników i kontrachentów - [usunięte przez administratora]. Przestrzegam wszystkich przed tym bagnem - zacznij pracować, a w najlepszym przypadku Cię okradną...

Sag

anonim - 2011-08-02 23:05:27 rotacja za rotacją, wciąż szukają nowych, ludzi, ale wiadomo szef po rozwodzie ma ciśnienie i nie potrafi utrzymać miłej atmosfery, kobieta odeszła, ludzie odchodzą,klienci za drzwi wyrzucają, bo co tu mamy? najboleśniejsze jest to, ze tyle zabiegow, poszukiwań, telefonow nawet wsrod konkurencji i nic. anonim co za bzdury wypisujesz! Czyżby Cię zwolnili i się mścisz?

Zostaw opinię o Quamiro Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quamiro Warszawa