Opinie o Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o. w Słupca

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o. w Słupca

Zuzanna

Widziałam niedawno ofertę na stanowisko szwaczki. Czy może mi ktoś napisać czy to jest praca zmianowa czy tylko na jedną zmianę się pracuje? W ogłoszeniu na ten temat nic nie ma.

Odradzam
@Jakub

Umowa o prace ale najniższa krajowa ledwo 3 jeszcze z nadgodzinami. Nie zarobisz im więcej masz nadgodzin tym więcej zabierają i wychodzi na to że za pół nadgodzin tylko płacą a druga połowa (usunięte przez administratora)za darmo

BylyPracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy, oszczędności kosztem pracownika, miało być, a na obietnicach się skończyło...jedyny plus to praca na jedną zmiane...poza tym nie polecam

@BylyPracownik

Jakie oszczędności, pracownikom zabierają pieniądze czy o co chodzi? Co takiego firma obiecała co nie zostało dotrzymane? Praca zaczyna się o 6 czy inne są godziny?

Niedawno trwała rekrutacja na stanowisko szwaczki w firmie, akurat rozglądam się za pracą i byłabym zainteresowana. Jest wzmianka na temat umowy, że firma oferuje UoP. A zarobki? Wie ktoś ile średnio miesięcznie wychodzi? Czy są jakieś premie motywacyjne albo dodatki? W ogłoszeniu nie zostało to ujęte.

Niedawno poszukiwani byli pracownicy na stanowisko szwaczek-krawcowych. Zatrudnienie podane jest w ogłoszeniu jako umowa o pracę, więc dla mnie super. A jak z wynagrodzeniem? Miesięcznie zarobki wyjdą na rękę ponad 4 tyś? Pisaliście na forum, że ponad 3 tyś a nadgodziny? Firma oferuje jakieś benefity z racji zatrudnienia? Ubezpieczenia, Multisport, paczki świąteczne, macie jakieś dodatki?

Ktoś

4000 na rękę ???????? dobre, dobre, można się uśmiać. A tak na poważnie to ledwo 3 ma się z przodu. Nadgodzin raczej już nie ma. Wynagrodzenie ogólne to najniższa krajowa plus ewentualnie premia uznaniowa ( jak sama nazwa mówi raz masz więcej raz mniej - z naciskiem na mniej). Raz na 4 miesiące jak nie chorujesz dostaje się premie absencyjną 640 zł plus na Boże Narodzenie kilka stówek. Jak chcesz to możesz przystąpić do ubezpieczenia grupowego. Nic więcej.

Waldek Nowy wpis
@Ktoś

Chciałbym złożyć tam CV czy tak na poważnie ledwo 3tys można tam zarobic

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca Międzynarodowy w firmie Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o.?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno

@Zuzanna

Na 2 zmiany

Maja
@Pracująca

A jakie są godziny tych zmian? Jakbyś to mogła jeszcze napisać, to naprawdę byłoby super, bo nie wiem, czy mi pasuje. Na nocki trzeba przychodzić albo pracować do późnego wieczora?

Tak
@Maja

Od 6-14 i od 14 do 22

Jakub
@Tak

Praca tu to dobry wybór? Na jakiej umowie się tu robi i ile dadzą zarobić?

Odradzam
@Jakub

Rafix

Pracowałem tam miesiąc niby okres próbny po miesiącu mi podziękowano ale to co wpłynęło na moje konto za miesiąc pracy sam bym zrezygnował nie polecam

Klaudia

Po co te forum ludzie i tak piszą głupoty jeżeli chodzi o atmosfere wynagrodzenie najlepiej przyjść na okres próbny i samemu się przekonać ja pracuje ponad rok i nie narzekam kadry wszyscy uśmiechnięci I skłonni do pomocy

Edyta
@Klaudia

Super, że też piszą osoby o różnych doświadczeniach i obserwacjach. Ja chętnie dowiem się, jaka jest kasa na tym okresie próbnym? I czy jak on się kończy, to pensja rośnie?

Rozmowa

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się stacjonarnie. Właściwie jak ktoś jest zdecydowany to tylko formalność i następnego dnia można już zacząć prace. Mało wymagająca lekka praca

mrówka
@Rozmowa

na czesci stanowisk praca może jest lekka ale na pewno nie na wszystkich. normy nie wiadomo skad sie biora. A od tego licza premie. Warunki sanitarne to katastrofa, zero szatni, jedzenie na hali. nie polecam.

@mrówka

Fakt, trochę przesadzaja z normami, aczkolwiek większość z nich można wyrobić bez problemu albo zbliżyć się do nich. Szatnie są i to nie małe, łazienki też całkiem spoko - przede wszystkim czysto w nich jest. Ja pracuję i jestem zadowolona. Na hali jedzą tylko niektóre działy, bo jest podział ze względu na Covida żeby nie było tłoku. Także nie jest źle. Pracowałam w gorszych warunkach.

Ewelina

Ile się zarobi podstawy na takiej produkcji, przy założeniu, że np. w tym miesiącu nie zrobiłaś normy? Da się wyżyć? :)

Nie
@Ewelina

Średnio dostaniesz do ręki 2500 wiec na rachunki i wegetację styknie

@Nie

A z premią jak magicznie dadzą to jakby to wyglądało? Ogólnie ile da radę maksymalnie najwięcej wyrobić?

@Rozmowa

Na czym konkretnie polega praca w tej firmie Jakie trzeba mieć umiejętności

Ja pracuje ponad pół roku w tej firmie. Zarobki niewielkie, ale nikt nie obiecywał, że będzie więcej. Atmosfera super na każdym dziale, brygadzisci i brygadzistki wyrozumiali. Jak komuś nie pasuje ten zakład, zawsze może zmienić

Majka

Zbyt krotko pracujesz w tej firmie i zbyt mało o niej wiesz !!!

Ana

Na czym konkretnie polega praca w tej firmie,czy to dywany

Jakub
@Majka

To Pani tam wcześniej pisało o swoich zastrzeżeniach, co do stosunku brygadzistek do pracowników? Czy coś się zmieniło, firma wzięła sobie Pani uwagi do serca lub zorganizowała jakieś szkolenia z zarządzania personelem? No i jakie zmiany od nowego roku z wynagrodzeniami, czy normami do wyrobienia?

Rrr

Krótko i na temat praca i atmosfera ok może być ale wynagrodzenie nie po pierwszej wypłacie zrezygnowałem.

Zenon
@Rrr

Też miałem okazję tam pracowac ale pierwsze wynagrodzenie to poraża zrezygnowałem

Gabriela
@Zenon

Ale jak to? Przed podjęciem pracy nie wiedzieliście ile dostaniecie? Przecież zarobki to główna rzecz którą zawsze się ustala przy podjęciu pracy gdziekolwiek, tak naprawdę. Czy może kwota była inna niż obiecana?

@Rrr

Proszę mi napisać czym dokładnie zajmuje się firma ,jakie tekstylia produkuje,jakie trzeba mieć umiejętności starając się tam o pracę

Xxx

Czy to prawda że w tej firmie każdy dostał inna premie świąteczna?? Każdy z nas obchodzi tak samo święta, co to za wyróżnianie....

Majka

Zakład ok ale brygadzistki i kadra szkoda gadać ,podejście do pracowników poniżej krytyki ...praca za najniższą krajową a trzeba wyrabiać jakieś normy które stale są podwyższane - co to jest zakład pracy czy wyscigi ?Jednym słowem totalna porażka !!!!

@Majka

No jak stale podwyższają to słabo ale tak w sumie to kto tu odpowiedzialny jest za ich nadzór? Może trzeba je jednak lepiej zweryfikować i poprawić?

@Marzena

Myślę,że odpowiedzialna jest za to wyższa kadra ...poprawić to trzeba by było w tej firmie bardzo dużo - na pierwszym miejscu to stosunek brygadzistek do pracownika bo jest ono poniżej krytyki i ich zachowanie ...kultura i szacunek to powinien byc priorytet w kazdym miejscu pracy !!!!

@Majka

I myślisz, że to takie proste, żeby go ot tak zmienić? Bo ciekawa aż jestem sugestii w tym zakresie

@Marzena

Żeby to zmienić to trzeba by było zacząć od zmiany brygadzistek na osoby bardziej kulturalne i na poziomie a nie oklęte gbury (oczywiscie nie wszystkie).W pracy powinien panować wzajemny szacunek bo co to za zakład gdzie przełożony wydziera r...a na pracowników i rzuca mięsem na lewo i prawo .Gdzie etyka,gdzie kultura pytam sie gdzie ?

@Majka

Może mi Pani powiedzieć czym konkretnie zajmuje się ta firma

@Majka

Jakie trzeba mieć umiejętności starając się o pracę w IMS w Slupcy

Pensja na dzisiejsze czasy marna - ledwo 2600 bez nadgodzin. 2 dni po wypłacie opłaty porobione i wypłaty nie ma.... Atmosfera w zależności od działu - ale szału nie ma Miało być lepiej, ale na obietnicach się skończyło....

Ddddd

Praca lekka. Firma niemiecka, ale: 1. Wynagrodzenie: najniższa krajowa + premia uznaniowa. Żeby wyciągnąć wypłatę z 3 z przodu musisz chodzić 3-4 soboty (sobota jest 100% płatna -tyle dobrego) = szału nie ma Na święta Bożego Narodzenia niby coś tam dali ale na tym się skończyło. Na Wielkanoc nawet życzeń nikt nie usłyszał, o kasie nie wspominając. Na wakacje nic nie ma. 2. Premię uznaniową mogą ci obciąć a dowiadujesz się tego dopiero przy wypłacie. 3. Brak jakiegokolwiek nawiewu/ wywiewu, o klimatyzacji nie wspomnę. Duszno, gorąco. Wiatraki rozstawione na stołach, ale nic nie dawają bo i tak dmuchają gorącym powietrzem. 4. Maszyny stare, które co chwilę się psują. Mechanicy non stop je naprawiają a i tak wiecznie nie działają tak jak powinny. Takze jak ktoś wspomniał - były wielkie obietnice po przejęciu przez Niemców. No ale tylko na obietnicach się skończyło.

@Ddddd

Czyli jedyny plus, że praca ponoć lekka? Słabo z tą premią ale był może ktoś kto wysoką wyrabiał? Jeśli tak to jak to robił?

Pracownica z dywanów

Szkoda że z tych wrześniowych obietnic typu napewno będzie lepiej a nie gorzej niewiele wynikło np w okolicy te większe zakłady pracy dają swoim pracownikom pieniądze na urlop a tutaj ani widu ani słychu ,naprawdę szkoda.

Edyta
@Pracownica z dywanów

A jakie były konkretnie obietnice wrześniowe? Podaj konkrety, czy szefostwo tez ich nie dało? Tutaj wcześniej kasa na urlopy dawali?

Zainteresowana

A czy szwaczka zarabia więcej niż najnizsza krajowa?

Ilona
@Zainteresowana

Dowiedziałaś się coś? Też jestem zainteresowana. Może wiesz też jaka jest umowa oferowana?

Zostaw merytoryczną opinię o Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o. - Słupca

• Jak się pracuje w Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 7
    62-400 Słupca

Ims Individual Manufactory Slupca Sp. z o.o.