Opinie o Polweb w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polweb. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polweb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polweb w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polweb?

Kinga Nowy wpis

W jakim systemie godzinowym pracujecie ? 8 czy 12?

Polweb Nowy wpis

Po pierwsze - firma Polweb nie ma siedziby w Toruniu. Po drugie - firma Polweb nikogo nie zatrudnia, nie organizuje wyjazdów z Polski itp. Po trzecie - firma Polweb nie ma nic wspólnego z pracą przy sortowaniu marchwi w Jessen. Przed 4 laty firma Gemuesering z Jessen zamieściła na naszej stronie ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników i to wszystko.

Monia

Ja pracowałam na sortowni marchewki umowa normalnie była mała stawka godz ;ale dużo godz za miesiąc dostalam 2000euro.Pracowdawca bardzo fajny chciałam więcej godz i poszedł mi na rękę .Jedyny minus to praca była bardzo ciężka i zakwaterowanie fatalne mieszkanie w kontenerach

Karolina Nowy wpis
@Monia

Bardzo Cię proszę, żebyś napisała coś więcej o zakwaterowaniu. Ile osób mieszkało w takim kontenerze? Czy znajdowały się one daleko od docelowego miejsca wykonywania pracy? Takie kwestie są niezwykle istotne dla osób, które chciałyby wyjechać za granicę w celach zarobkowych, ponieważ w sposób znaczący wpływają na codzienność, z którą się zetkną. Szersze przedstawienie tej kwestii pozwoli im na zdobycie rozeznania.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Sezonowy pracownik

Hej pierwszy raz w życiu widziałem tyle hektarów marchewki.Teraz już jestem w domu ale zastanawiam się gdzie te wszystkie tysiące ton ida.To są ogromne ilości całe 10000 hektarów. Ciekawe czy do Polski też wysyłają. Jak jedziecie na marchewkę to koniecznie kupcie dobre ciepłe buty i kurtki bo ja się przeziębiłem i musiałem brać antybiotyk.Dobrze że z Polski przywiozłem bo szanse pójścia do lekarza są marne ,chyba że będziecie umierający.

@Sezonowy pracownik

Proszę Cię o rozwinięcie kwestii dostępu do opieki medycznej podczas pobytu zagranicznego. Z jakiego powodu oceniasz szanse na odbycie wizyty lekarskiej jako marne? Jest to istotna kwestia dla każdego pracownika i osoby chcące złożyć swoje dokumenty aplikacyjne do Polweb, będą zainteresowane realiami, jakich mogą się spodziewać w docelowym miejscu zatrudnienia.

Jola 42

Hej. Odnośnie marchewki ,to znam sama osoby które tam pracują i "twierdzą" że to bardzo dobra praca i nie ma czego się czepiać. Ja jak ich słyszę to śmiech mnie ogarnia i nie wiem czy już całkiem nie myślą albo nie mają żadnych ambicji.Przerażają mnie tacy ludzie,to jak tytanu do zapierdolu .Nigdy w życiu takiej pracy jeszcze za takie pieniądze. Szukają (usunięte przez administratora) do głupiej pracy ale zawsze się tacy znajdą. Tylko współczuć tym ludziom,idźcie po rozum do głowy albo wracajcie do Pl A nie zapieprzacie od rana do wieczora na jakiegoś rolnika z hektarami!!!!!!!!!@

@Jola 42

Proszę Cię, byś nie używała wulgaryzmów w wypowiedziach na forum. Język polski jest bogaty i wszystko co chcesz przekazać, możesz opisać nie łamiąc przy okazji zasad kultury. Zostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Respektuj jego postanowienia, pisząc w przyszłości kolejne komentarze.

Cześć wszystkim. Na marchewce trzeba wprowadzić system zmianowy pracy i koniec. Proponuję zrobić 2 zmiany po 9 godzin i wystarczy. A ci co chcą więcej robić to do drugiego rolnika na ciągnik albo do świń.

Gocha32

Tak zgadzam się z palą. Pracowałam tam dwa sezony tylko dlatego że miałam ciężką sytuację materialną i były niepotrzebne pieniądze,a wtedy nic innego mi się nie trafiło. Nie polecam nikomu. Zapierdziel od rana do wieczora,cały dzień trzeba stać i sortować marchewkę. Temperatura taka prawie jak na dworze o tej porze 10 stopni ,zima to i 5 stopni A nawet mniej.Przez te dwa sezony przy marchewce nabawiłam się zapalenia rwy kulszowej. Jeszcze raz nie polecam nikomu!!!! Chyba że nie macie co jeść albo gdzie spać lub jesteście desperatami albo wariatami to już wasz wybór!!!!

Paula34

Ludzie byłam na tej marchewce i jak mnie tam zostawili i zobaczyłam te hektary pola i stare budynki szopy i kontenery to nie wiedziałam co mam robić. To jest praca dla ludzi z dobrym zdrowiem i barwami i najlepiej że wsi z gospodarki.Tacy jak zobaczą te hektary to nie uciekną.

@Anonim a czy możesz napisać coś więcej odnośnie Twojej opinii o Polweb? Jak oceniasz warunki zatrudnienia i współpracy oferowane przez tę agencję? Czy wspiera pracownika za granicą? Na razie ciężko wywnioskować z tego co napisałeś coś konkretnego, osoby które rozważają wysłanie swojego cv byłyby wdzięczne za więcej informacji.

Uważajcie na tych co robią przy marchewce,s w szczególności na niektórych bo zrobią wam taki zamęt że masakra. Zsinyeredowsni wiedzą o kim mówię.

Na stronie Polweb pojawiły się nowe ogłoszenia. Firma szuka osób do pracy na stanowiskach: Pilarz w Niemczech http://www.pol-web.de/Anzeigen/praca/inne-prace/pilarz_i547 Na budowie w Holandii: http://www.pol-web.de/Anzeigen/praca/budownictwo/praca-w-holandii-budownictwo_i548 Przy cięciu i pakowaniu kurczaków w Niemczech: http://www.pol-web.de/Anzeigen/praca/inne-prace/praca-przy-cieciu-i-pakowaniu-kurczakow_i542 Na budowie w Szwajcarii http://www.pol-web.de/Anzeigen/praca/praca-w-szwajcarii-budownictwo_i543 Operator wózków widłowych w Niemczech http://www.pol-web.de/Anzeigen/praca/inne-prace/operator-wozkow-widlowych_i544 Kelnerka w Niemczech http://www.pol-web.de/Anzeigen/praca/gastronomia/kelnerka-okolice-flensburga_i545 Do montażu namiotów halowych w Niemczech http://www.pol-web.de/Anzeigen/praca/produkcja/montaz-namiotow-halowych_i546 Do zbioru jabłek w Niemczech http://www.pol-web.de/Anzeigen/praca/inne-prace/zbiory-jablek_i550 Do magazynu w drukarni w Niemczech http://www.pol-web.de/Anzeigen/praca/inne-prace/praca-w-magazynie-drukarni-w-lipsku_i549 Planujecie spróbować swoich sił? @Czekający 32 kiedy wyjeżdżasz i do jakiego kraju? Jak oceniasz współpracę z Polweb? Można liczyć na ich pomoc przy załatwianiu kwestii formalnych? Jaki rodzaj umowy Ci zaproponowano? Wszelkie informacje będą cenne dla osób rozważających współpracę z tą firmą.

Czekający 32

Marchewkowicze piszcie coś na temat zarobköw i pracy, bo chciałbym się coś na ten temat dowiedzieć. Zaoferowano mi pracę i czekam na odpowiedź że strony pracowników jakie są warunki pracy!!!!!

Jeśli jesteście zainteresowani podjęciem pracy za granicą, to na stronie Polweb cały czas pojawiają się nowe oferty. W tej chwili poszukiwane są osoby do pracy na budowie w Szwajcarii: http://www.pol-web.de/Anzeigen/jobs/budownictwo/praca-w-budownictwie-szwajcaria_i540 Przy wywozie śmieci w Berlinie: http://www.pol-web.de/Anzeigen/jobs/sonstige-jobs/pracy-przy-wywozie-smieci-prawo-jazdy-ce_i539 Praca dla pary w gospodarstwie w Niemczech: http://www.pol-web.de/Anzeigen/jobs/sonstige-jobs/praca-dla-pary-gospodarstwo_i541 Czy ktoś planuje spróbować swoich sił?

Adrian26

Tak proszę napisać jakie tam są warunki pracy.Mi zaproponowali na ciągnik pracę. Jak ktoś wie jakie warunki są pracy proszę napisać.

Karol31

No właśnie to wszystko tylko ogólne zapiski. Proszę żeby ktoś napisał ile wynosi miesięczne zakwaterowanie? Czy do miejsca pracy trzeba dojeżdżać? Jaka jest stawka godzinowa?Czy praca jest ciężka?Dodam że mam uprawnienia na wózek i koparkę. Prawo jazdy kat.B, B+e i C. Język niemiecki komunikatywny.

Piszecie bardzo ogólnie i takie komentarze nie mówią zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Dodając opinię warto zaznaczyć co robiliście, jaki charakter miała wasza praca? Zapewne w zależności o charakteru pracy te warunki mogą ulegać zmianie. Czy jest stały kontakt z koordynatorem z firmy Polweb? Na jakie koszt stałe się trzeba przygotować (na przykład zakwaterowanie, dojazd do pracy)? Umowę na jaki okres się podpisuje, czy jest to stałe wynagrodzenie czy uzależnione od przepracowanych godzin?

Obserwujący

No zapewne ludzie różnią się we wszystkim. Dla niektórych nawet fatalna praca jest dobra. Ale czego można się spodziewać po tych co tam jeżdżą. W kraju zarobili by 3 razy mniej za tą samą pracę, a tam przepchną trochę marchewki i 1200 euro jest!!!!!Dobra praca!!!!!

Oceniacz

Może niektórzy różnią się w ocenie dobrej firmy!!!

Rysiek35

Do dobrej firmy to jeszcze brakuje sporo!!! Ludzie jak tak piszecie,to naprawdę nie pracowaliście jeszcze dobrych firmach i nie macie pojęcia jak wygląda dobra praca!!! Życzę zdrowia bo do pracy w tej firmie się przyda!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polweb - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polweb?

Kandydaci do pracy w Polweb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polweb