Opinie o Polweb w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polweb. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polweb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polweb w Toruń

Do Olek. Co masz na myśli pisząc o cieszeniu się z pracy w dobrej firmie?Nie bardzo rozumiem. Napisz o co dokładnie Ci chodzi. Ja pracowałem kilka lat i nie uważam żeby to była dobra firma,ale jak się nie ma żadnego konkretnego zawodu to zostaje tylko marchewka i taka praca,Bo do żadnej innej nie przyjmą.

Olek

Dlaczego nie cieszycie się z pracy w dobrej firmie?

Ja pracowałem przy marchwii przez kilka lat. Te dodatkowe godziny to musicie robić bo tak to zarobilibyście po 1200 euro może i niecałe. A co do wykonywania dodatkowych prac to koń by się uśmiał,jeśli ktoś ich nie umie wykonywać!!!Sorry ale nawet mało inteligentni sobie radzą,w tej pracy akurat pracownicy inteligencją nie grzeszą:)Ci co pracowali wiedzą o czym mówię. Wytrwałości dla tych co jeszcze tam pracują!!!!

Obecny pracownik

Jeśli ktoś nie chce lub nie potrafi wykonywać pewnych prac to nie ma dodatkowych godzin!!

@Obecny pracownik

Co ty człowieka głupoty piszesz!!!!Niby jakich dodatkowych prac się nie umie wykonywać. To co tam trzeba robić to każdy ciołek umie. Nie opowiadaj głupot,bo nie masz pojęcia co piszesz. Ja pracowałem nie w jednej firmie i tą pracę na marchwii uważam za jedną z gorszych.A i dodam że mam uprawnienia na wózki widłowe i robione nie w Polsce tylko w Niemczech. Powodzenia w pracy na marchwii!!!!

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
Roman25

Tak uważam ponieważ jak wcześniej pracowałem na produkcji w niemieckiej firmie to pracowało się tylko 160 godzin i nie można było nawet godziny dłużej pracować. Nawet chciałem zostać parę godzin dłużej w pracy ,żeby więcej zarobić ale pracodawca powiedział,że to niemożliwe. Dlatego wiem że jest normą godzin oboeiązujäca i na tym koniec .Nie ma robienia tak jak na marchewce że jedni po 400 drudzy po 240 A jeszcze inni po 160.Co to za przepisy i normy pracy. Jeden wielki brudel na kółkach:(Proszę jeżeli ktoś wie to jak można w jednym miejscu tak zatrudniać ludzi i czy te wszystkie nadgodziny są gdzieś udokumentowane?Bo według mnie to wszystko ponad normę to jest na czarno,a co gdyby się komuś coś stało?Jak nie przestrzega się kodeksu norm godzinowych. Kto wtedy odpowiada?

@Roman25, dlaczego uważasz, że praca w Polweb nawet po podpisaniu umowy nie jest do końca legalna? Co wpływa na Twoje zdanie w tej kwestii? Ile wynosi norma godzin, które powinnaś przepracować? Czy wyjście poza tę normę jest mimo wszystko jakoś inaczej przez tego pracodawcę liczone? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Roman25

Tak zgadzam siē z poprzedniä opiniä w marchewce pracuje się ponad normę godzin i płacą mało. Niby po podpisaniu umowy pracuje siē legalnie,Ale to i tak nie jest do końca prawda.

Pola83

Proszę o pomoc w pracy przy marchwi i jest oszukiwanie ludzi.Potrzebne jest pomoc z zewnątrz.

Pola 83

Hej tam przy marchewce oszukują ludzi.Proszę żeby ktoś to sprawdził.

Pola83

Hej teraz tam gdzie marchew w Jannsen są maliny.Jest tam ktoś może teraz w pracy?Po Ile godzin się pracuje?Też po 400. Gdzie Ci ludzie mają rozum że do takich prac jeżdżą.

@Pola83, rozumiem, że wymiar godzinowy Twojej pracy wymagał od Ciebie sporo wysiłku. Możesz napisać ile, przez cały okres współpracy miałaś dni wolnych?

@pola83, nie odpowiadały Ci warunki pracy za pośrednictwem Polweb. Wspominasz również, że nie będziesz już współpracowała z tą firmą. Czy jednak uważasz, że te warunki i zakwaterowanie mogą być odpowiednie dla innych zainteresowanych pracą za pośrednictwem Polweb?

@Karolina

Hej Karolina.Nie wiem czy ktoś normalny chciałby pracować po tyle godzin. Uważam że powinno się pracować maksymalnie po 10 godzin dziennie. Niby to praca sezonowa i można (usunięte przez administratora) alecbez przessdy. To mēczarnia tyle godzin w pracy i nie ma czasu na nic,sni jeść,prać , gotować na zakupy iść.Nie chciałabyś do takiej pracy trafić.

Jaa

Jr farm to jest praca na 3 zmiany ? Jakie są warunki pracy pracował ktoś z was w tej firmie ? Jak tam jest ? Niech ktoś napiszę coś jak tam się pracuje ?

@Jaa, czy jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z Polweb? Jeżeli zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, to prosiłabym Cię o opisanie swoich wrażeń i odczuć z jego przebiegu. Te informacje będą ważne dla osób, które podobnie jak Ty poszukują zatrudnienia przez Polweb.

Jaa

Witam. Czy ktoś pracował w firmie jr farm ? I jakie są warunki co i jak ?

@pola83, rozumiem, że praca za pośrednictwem Polweb wymagała od Ciebie sporo wysiłku, dlatego wróciłaś wcześniej do domu. Mogłabyś dodać do swojego wpisu kilka słów o zakwaterowaniu na czas pobytu? Jak oceniasz warunki w jakich przez ten miesiąc mieszkałaś?

@Karolina

Hej Karolina jeśli chidzi o zakwaterowanie to były w miarę nowe kontenery.Niczego innego nie można się spodziewać po takiej pracy.Jedno wiem,że nigdy więcej do takiej pracy nie pojadę.Pozdrawiam

@pola83 nikt niestety nie zareagował na Twoje pytania. Czy dowiedziałaś się już na rozmowie kwalifikacyjnej wszystkich ważnych dla Ciebie kwestii? Mogłabyś opisać warunki zatrudnienia, na których będzie opierała się Twoja współpraca z Polweb?

@Karolina

Hej karolina.Właśnie wróciłam z pracy przy marchewce.Pracowałam po 13,14 godzin a kto chciał mógł jeszcze dłużej pracować.Wytrzymałam niecały miesiąc i wróciłam wykończona.Nie polecam nikomu tej pracy,chyba że jesteście jakimiś mutantami bo normalny człowiek opadnie z sił.Nigdy więcej nie pojade do takiej pracy to normalnie (usunięte przez administratora).Nawet nie madz czasu zjeść tylko śpisz i pracujesz,masakra!!!!!!!!!@

pola83

Hej czekam na odpowiedź o pracę przy sortowaniu marchwii ,piszcie czy ktoś był i jaka praca? Zależy mi na odpowiedzi.

pola83

Hej był ktoś w pracy przy sortowaniu marchwii w Jenssen?Jak wygląda tam praca i jakie zarobki?Proszę napisać,bo mam tam propozycję pracy.

ola83

Pracodawca dawał mieszkanie i odtracal za nie z wypłaty, nie wychodziło to bardzo drogo. Praca nie bardzo ciężka, swoje trzebabylo zrobić , ale pracodawca straszny wariat, nikt u niego nie wytrzymał dłużej jak miesiąc lub dwa. Lewandowski nie mówi prawdy jak wysyła ludzi do pracy. Może ktoś był przy kwiatach w Szwajcarii przy kwiatach okolice Basel i chce się podzielić swoimi wrażeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Polweb - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polweb?

Kandydaci do pracy w Polweb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polweb