Opinie o Polweb w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polweb. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polweb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polweb w Toruń

@ola83, pracodawca nie zapewnia zakwaterowania? Sami musicie opłacać domki ? Z jednej strony jadąc do pracy przy kwiatach, trzeba się liczyć, ze lekka praca pewnie to nie będzie, nie było możliwość wybrania innej pracy? Nie mają innych ofert pracy dla Kobiet?

ola83

Ja byłam z mężem w pracy w Szwajcarii przy kwiatach, zarobki ok , ale jedzenie i mieszkanie drogie. Dużo kosztuje utrzymanie, w polu czy przy kwiatach najmniej płacą. Dobrze zarabiają fachowcy i specjaliści, a nie ci co w polu charuja i tak zawsze będą najtansza siłą roboczą czyli białe murzyny.

aga83

to szkoda,że nikt nie był przez tą firmę w pracy,albo nikt nie chce napisać.

aga 83

Jestem zainteresowana wraz z mężem praca w Szwajcarii przy kwiatach. Czy był ktoś przez polweb ew takiej pracy? Czekam na odpowiedz.Jak faktycznie wygląda praca?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
aga 83

Czy był ktoś w pracy przez tą firmę w Szwajcarii przy kwiatach , proszę o oodpowiedź

ruda blond

jasne że można łatwo skrzywdzić takimi zarzutami, ale uwierz @damian ludzie nie zważają na ssłowa, rzucają co im ślina na ręcyk przyniesie, albo raczej palec na klawiature będcąc szczegółowym...nie ptarzą ze mozna naprawde neisprawiedliwie kogoś obrazić

Zawidziona

Powiem tak nie polecam przez Pol Wep pracy nikomu Lewandowski zbiera kase za werbowanie ludzi do najgorzej pracy jaka jest do kórej nikt nie chce jechać bez umów fatalne warunki mieszkaniowe i praca okropnie ciężka Daje nr tel do znajomych ze niby tam pracuja i jest suuper Oszustwo i kłamswto i jeszcze pracuje sz bez umowy i nie wiesz czy takowa dostaniesz i czy dostaniesz wyplate

iwonka

A czy był ktos na sortowaniu marchwi w Jenssen ?

Pracująca

Rozmowę o pracę w niemieckiej firmie przeprowadzałam z Polweb, oni mi powiedzieli jakie są warunki itp(z pracodawcą niemieckim nie rozmawiałam bo nawet nie chciałam, bo bym się nie dogadała). Pojechałam do Niemiec i tam łamanym niemieckim (czy praca na etat, do kiedy, ile zarobie) podpisałam umowę z niemiecką firmą. A co do problemów... Żadnych nie miałam... więc nie nie wiem jak Polweb się zachowuje...

Pracująca

Pracuje przez polweb od marca. Polweb tylko Cię poleca, a to z firmą niemiecką załatwiasz czy chcesz umowę czy nie(w prawie niemieckim nie musisz mieć umowy)i hm to jest Twoja kwestia czy chcesz umowę. Wystarczy powiedzieć ? Mi też umowy nie chcieli dać(że to zgodne z prawem itp), ale wole też mieć warunki na papierze i po prostu jej zażądałam/ poprosiłam i jakoś problemu nie było. Jesteśmy ludźmy więc dogadujmy sie. Ps. nie umiem niemieckiego- tylko tyle co przeczytam ze słownika i wydukam :0

niko

Pracował ktoś przez pol - web na zbiorach w Lipsku? Albo się wybiera? Wszystko było ok? Proszę napisać tu lub na mejla moloki2@o2.pl

ewa

Czesc pracocholicy. Nie polecam! Wlasnie jestem z nimi w pracy w niemczech. Wiec tak od tygodnia czekam na umowe i jej nie dostaje tlumacza sie ze przebywam tutaj legalnie na podstawie meili jakie pisalam w ktorych jest TYLKO moje imie i nazwisko nic wiecej! Wkurzylam sie i chce zjechac wiec no coz problem nie chca wyplacic wiec postanowilam ze zadzwonie do pana lewandowskiego i mu o tym powiem i co wczoraj przez tel obiecal to zalatwic a dzisiaj nie odbiera odemnie telefonu... Mysle nad telefonem do ambasady bo to jest nie porozumienie. Niby zarobione 600 euro ale przeciez nie zostawie tego w ich kieszeni bez przesady... Takze radze sie zastanowic pol web ma nie sprawdzone miejsca pracy! Dzwoni do nich niemiec wystawia ogloszenie daje im kase a potem lewandowski ma cie w du*** Totalna porazka pirwszy i ostatni ras dalam sie namowic na prace z pol web. Odezwe sie po powrocie z tego obozu i dam cynka jak sie zachowal pol web wobec mojego problemu.

Pracująca

Wszystko ok. Polweb poleca Cie firmie niemieckiej, z którą podpisujesz umowę, na miejscu dogadujesz wszystkie sprawy. Prac, płaca zależna od niemieckiego pracodawcy. Kontakt, zainteresowanie ze strony Polweb wzorowe, nie zostawiają "na pastwę losu", a co w Niemczech to zależy jak kto trafi.

Mała

Witam, Dostał ktoś oferte pracy dla par w Hörselberg-Hainich na produkcji? wyjazd od 23 marca... Niby wszystko ładnie ale....

królowa tęczowych kalmarów

słyszałam że przez tą agencję pośrednictwa pracy można na jakieś fajne fuchy wyjechać za Odrę. mnie najbardziej by interesowała gastronomia, głównie gotowanie. ma ktoś z was może jakieś doświoadczenia w pracy w niemieckiej gastronomii przez agencję Polweb? wolę zapytać bo boję się zaufać i wyjechać.

marek

a ja wręcz przeciwnie firma nic nie pobiera i zalatwia całkiem dobre prace jest ok

hurma

Polweb to nie jest zadna firma .To mala Agencje Pracy,ktora zgadza sie na wystawienie ofert pracy od niemieckich firm.Pobiera od nich jakas tam prowizje i to wszystko.Czy ktokolwiek z was musial zaplacic jakies pieniadze za otrzymanie adresu do niemieckiego pracodawcy? A jak sie porozumiecie z tym pracodawca to juz wasza sprawa.Jak wszedzie sa dobrzy i zli. Mam przyjemnosc wspolpracowac z Polweb juz od 2004 roku.To juz dziesiac lat?..jak ten czas minal.Poczatkowo w Niemczech a teraz juz 4-ty rok w Szwajcarii.W Niemczech skorzystalem z trzech adresow i wszyskie te firmy byly ok.Wyjezdzajac do Szwajcari na kontak z Polweb pracuje i mam sie dobrze.Warunki i placa lepsze niz w Niemczech. Z tego co zaobserwowalem to Polweb nie zamieszcza adresow firm.ktore w jakis tam sposob sa niewiearygodne.Trzeba jednak tez powiedziec,ze nie zawsze trafi sie na uczciwego pracodawce.Ja mialem szczescie.Pozdrawiam.

silvo.

Witam wróciłem z tych nugetsów z Eisenach z Mantosa,miały być 4 osoby a byłem sam mieszkałem w byłym biurowcu, wszystko z wystawki,ani tv,radia,sami węgrzy a ja sam,umowy nie dostałem ,ksera dokumętów nie zrobili,formularz dali dla picu, przerobiłem nie całe 2tyg.kase wypłacili,wychodzi 44e netto 1 dzień,trzeba tam ,parę ton nawrzucać,wszystko sam przywieść elektr.wózkiem z chłodni sam bez uprawnień i ubezp.sprzątać sam ,noi tempo, ta zasrana firma nie sprawdza pracodawcy ,na mies.880e,900e więcej nie poraszka UWARZAJCIE! są lepsze firmy , ja przekonałem się ,bo opinie czytałem ,sprawdziłem noi mają tu ludzie racje,pozdrówka SILVO.

silvo.

stary nie patrz tez na te opinie, to jakaś lakiernia , ja dzwoniłem do tej firmy gdzie mam jechać , do nugetsów, i wszystko jest tak jak mówił, reszta się okaże jak przyjadę , jadę w piątek, będe miał możliwość dam znać ,bo lapika narazie nie biore ze sobą pozdrówka SILVO.

mik0806

powiem tak ja przepracowalem tam 3,5 tyg kolega 2 tyg byl lakiernikiem proszkowym dostal 38 euro po odciagnieciu mieszkania ubezpieczenia masa kasy poszlo mu na wyjazd jak chcecie do jedzcie wasza wola ja nie polecam zwrotow za dojazdy nie ma mieszkanie drogie .Teraz pracuje w innej firmie i jest ok bez problemu z mieszkaniem firma placi za dojazdy zwracaja pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polweb - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polweb?

Kandydaci do pracy w Polweb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polweb